241 (redagavo tinsanis 2013-09-27 23:03)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta parašė:
tinsanis parašė:
Ruta parašė:

Sutinku su Dalia... tai tu cia vaikinas pievas rasai, visai nesamones, daug vyru sako patys mylesiu kaip savo!!! o tu ziurek pats nepasidaryk ir ziurek kad kitas neaugintu tavo vaiko.. neduok Dieve nelinkiu, bet taip kalbet apie kitus ir negalima... bliam zmones atsipeikekit vAIKAI KUOM KALTI???????? neziurekit jei nenorit.... yra ir bus kas ziuri, cia ne jums o mums rinktis!!!! Geriau but vienisai mamytei ir savo auksiuka matyt, nei but vyrui kuris ilgai ir nuobodziai moka alementus!!! Tad neperdekit...

kur mineti ar kaltinti vaikai?daug ka galima sakyt-nuo naivumo vaistu nera,,niekas nekaltas kad tikit viskuom kas pasakoma,,,deja brangute ka tu gali rinktis?aisku renkiesi,,,jai jau butu taip lengva pasirinkt nebutum cia,,ir pasirinkimas kiekvieno teise ne tik tavo,,,vyrui kuris nuobodziai moka elimentus:D ,nesureiksmink mamyte...kas jau ten ir kiek moka ,,ju reikalai,,,
nori lai augina man tai kas:)))kodel taip viska reikia sureiksminti?,,,

tai kad tu cia ko vaika svetima augint, ko prisidaret ir t.t ziurek kad gyvenimas nepadarytu taip kad savu neturesi ir svetima auginsi.. tad nebuk toks tu naivus!!! Mastymas tavo dar kaip 16!!!
O deja yra daug norinciu, neissirenku as pvz, nes nedsinori but su bet kuom!!! nors vaikui nespeja dovanos keliaut tongue bet deja jus vyrai lietuvaiciai jau tik varyt mokat, del to merginos ir vertint pradejo uzsiniecius, pasiziurekit va ypac toks kaip TU!!! tikrai nevertas, ir gyvenime net neziureciau nei per sona, su tokiu mastymu tu NIEKAS!!!! tad sekmes tau vaikeli big_smile daryk savus vaikus ir augink, ir ziurek kad netycia neisirtu ta tavo svajoniu seima kaip lb jau tiki tuom!!!

jai man idomu as ir klausiu,,taip ko prisidaret?kad poto reikia isterikuot kai kazkas pasako kad nepriimtina?tu konkreciai sakyk,tas t.t. moters lupose daznai buna kosmosas ,,,ir elimentus ar kokia labdara  vadinkim tai kad ir dovanos,,kas dare pasidare ir priziuri ,moka ir visa kita,,,,yra istatymo numatyta tvarka ir vsio,,,

242 (redagavo Ruta 2013-09-27 23:12)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis parašė:
Ruta parašė:
tinsanis parašė:

kur mineti ar kaltinti vaikai?daug ka galima sakyt-nuo naivumo vaistu nera,,niekas nekaltas kad tikit viskuom kas pasakoma,,,deja brangute ka tu gali rinktis?aisku renkiesi,,,jai jau butu taip lengva pasirinkt nebutum cia,,ir pasirinkimas kiekvieno teise ne tik tavo,,,vyrui kuris nuobodziai moka elimentus:D ,nesureiksmink mamyte...kas jau ten ir kiek moka ,,ju reikalai,,,
nori lai augina man tai kas:)))kodel taip viska reikia sureiksminti?,,,

tai kad tu cia ko vaika svetima augint, ko prisidaret ir t.t ziurek kad gyvenimas nepadarytu taip kad savu neturesi ir svetima auginsi.. tad nebuk toks tu naivus!!! Mastymas tavo dar kaip 16!!!
O deja yra daug norinciu, neissirenku as pvz, nes nesinori but su bet kuom!!! nors vaikui nespeja dovanos keliaut tongue bet deja jus vyrai lietuvaiciai jau tik varyt mokat, del to merginos ir vertint pradejo uzsiniecius, pasiziurekit va ypac toks kaip TU!!! tikrai nevertas, ir gyvenime net neziureciau nei per sona, su tokiu mastymu tu NIEKAS!!!! tad sekmes tau vaikeli big_smile daryk savus vaikus ir augink, ir ziurek kad netycia neisirtu ta tavo svajoniu seima kaip lb jau tiki tuom!!!

tu geriau saves ziurek a ne kurk sapalioniu kaip kitas turetu galvoti,,
svetima augint?dabar tas madoje:))) augintiniai tokie i mada pareina:)
kad uzsieneciai"tvarko"pakankamai pigias lietuvaites kur fabrikuose dirba ar dar kur man nei silta nei salta-nesusideves,,,vaikui dovanos keliaut,,kitaip labdara:D:D:D tu ziurek kur nori man augintinio nereikia ,,,svajoniu seima?isirs atsiras kita ,niekas nepasaugotas kad kazkas nepavyks,kaip ir kad kazkas nemirs:D:D:D ar pan,,,va tavo verte tai abejotina:) kaip ir,,,

nezinai ir nevaryk su kuom esu isvis gerai.... tu isvis siuksle esi, gedos turek bent biski, ir man asmeniskas zinutes nerasinek, nesitrink ten!!!! nu jooo isirs tavo seima ir vadinamus tavo augintinius kitas augins ane? big_smile tai kitam ir tavo vaikai bus nusisikt kaip sakoma, tai tau lb smagu bus? O ir i tave kazin kas beziures toki tada vadinama teva apsikrovusi vaikais, kaip sakai ant musu vienisu mama, kad negali ziuret... tai ir tu busi neikam vertas, o gal jau net esi!!! big_smile Durnius, ot yra zemej kvailiu, jums tokiems kaip tu pyktis ima kad nebeziuri i jus lietuves, ir nesmeisk tu kur nezinai ka veikia kada ir su kuom!!!! Issimokyk mandagumo tada cia rasyk!!! Sekmes nebeidomu cia visai su tavim kalbet kur net nenusimano nieko, turbut nei mokyklos lankei tik svajonem gyvenai prie buteliuko!!! Sekmes rast ta svajoniu seima!!!!
Ir dar pridursiu ar tu logiskai mastai? pasiskaityk savo fraze " tu ziurek kur nori man augintinio nereikia ,,,svajoniu seima?isirs atsiras kita ,niekas nepasaugotas kad kazkas nepavyks" kas cia??????? Tai jei tavo isirs seima vadinas liksi pats apsikroves vaikais ir kur rasi be vadinamu augintiniu? gal budamas 50m rasi 16? big_smile juokdarys, pats nezinai ka rasai, apsispresk pagaliau ko nori big_smile Augintiniais vadinadamas kitu vaikus paciam manau bus dar atgaliniu smugiu, kai bus prisimink ka pats sakydavai smile db cius

243 (redagavo tinsanis 2013-09-27 23:16)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta parašė:
tinsanis parašė:
Ruta parašė:

tai kad tu cia ko vaika svetima augint, ko prisidaret ir t.t ziurek kad gyvenimas nepadarytu taip kad savu neturesi ir svetima auginsi.. tad nebuk toks tu naivus!!! Mastymas tavo dar kaip 16!!!
O deja yra daug norinciu, neissirenku as pvz, nes nedsinori but su bet kuom!!! nors vaikui nespeja dovanos keliaut tongue bet deja jus vyrai lietuvaiciai jau tik varyt mokat, del to merginos ir vertint pradejo uzsiniecius, pasiziurekit va ypac toks kaip TU!!! tikrai nevertas, ir gyvenime net neziureciau nei per sona, su tokiu mastymu tu NIEKAS!!!! tad sekmes tau vaikeli big_smile daryk savus vaikus ir augink, ir ziurek kad netycia neisirtu ta tavo svajoniu seima kaip lb jau tiki tuom!!!

tu geriau saves ziurek a ne kurk sapalioniu kaip kitas turetu galvoti,,
svetima augint?dabar tas madoje:))) augintiniai tokie i mada pareina:)
kad uzsieneciai"tvarko"pakankamai pigias lietuvaites kur fabrikuose dirba ar dar kur man nei silta nei salta-nesusideves,,,vaikui dovanos keliaut,,kitaip labdara:D:D:D tu ziurek kur nori man augintinio nereikia ,,,svajoniu seima?isirs atsiras kita ,niekas nepasaugotas kad kazkas nepavyks,kaip ir kad kazkas nemirs:D:D:D ar pan,,,va tavo verte tai abejotina:) kaip ir,,,

nezinai ir nevaryk su kuom esu isvis gerai.... tu isvis siuksle esi, gedos turek bent biski, ir man asmeniskas zinutes nerasinek, nesitrink ten!!!! nu jooo isirs tavo seima ir vadinamus tavo augintinius kitas augins ane? big_smile tai kitam ir tavo vaikai bus nusisikt kaip sakoma, tai tau lb smagu bus? O ir i tave kazin kas beziures toki tada vadinama teva apsikrovusi vaikais, kaips akai ant musu vienisu mama, kad negali ziuret... tai ir tu busi neikam vertas, o gal jau net esi!!! big_smile Durnius, ot yra zemej kvailiu, jums tokiems kaip tu pyktis ima kad nebeziuri i jus lietuves, ir nesmeisk tu kur nezinai ka veikia kada ir su kuom!!!! Issimokyk mandagumo tada cia rasyk!!! Sekmes nebeidomu cia visai su tavim kalbet kur net nenusimano nieko, turbut nei mokyklos lankei tik svajonem gyvenai prie buteliuko!!! Sekmes rast ta svajoniu seima!!!!

na kazkas perka veislinius gyvunus kazkas renka gatvese,,,
o kas yra geda?:) tai kazkoks kompleksas?:)
tegu augina gi rasiau nejau skaityt nemoki,,na jai kas ir augina nezinau niekas dar nesikreipe big_smile:D:D man patinka slaves patinka siektiek egzotiskesnes merginos ,,a lietuves taip grazios-kodel jas sureiksmint ..? beto kodel tureciau pykt ant kazko kas man nera svarbu?pagal tave turetu but taip kad jai as lietuvis man turi patikt lietuves?
mandagumo-nematau pries ka:) o jai jo nera vadinas tas zmogus jo nenusipelne,,paprasyk uzsieniecio jis ir mandaguma parodys ir dovanom apipils:)
prie buteliuko:D matyt perdaug buteliuku buvo kad dabar i vienisu mamu gretas patekai:))) sekme pasilaikik  sau,,svajones apie seima nesvajojiu tokiu nesamoniu..pagal tave reiktu svajot apie mamyte kokia:D:D:D
nors yra geru mamyciu,,:)))

244

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta parašė:
tinsanis parašė:
Ruta parašė:

tai kad tu cia ko vaika svetima augint, ko prisidaret ir t.t ziurek kad gyvenimas nepadarytu taip kad savu neturesi ir svetima auginsi.. tad nebuk toks tu naivus!!! Mastymas tavo dar kaip 16!!!
O deja yra daug norinciu, neissirenku as pvz, nes nesinori but su bet kuom!!! nors vaikui nespeja dovanos keliaut tongue bet deja jus vyrai lietuvaiciai jau tik varyt mokat, del to merginos ir vertint pradejo uzsiniecius, pasiziurekit va ypac toks kaip TU!!! tikrai nevertas, ir gyvenime net neziureciau nei per sona, su tokiu mastymu tu NIEKAS!!!! tad sekmes tau vaikeli big_smile daryk savus vaikus ir augink, ir ziurek kad netycia neisirtu ta tavo svajoniu seima kaip lb jau tiki tuom!!!

tu geriau saves ziurek a ne kurk sapalioniu kaip kitas turetu galvoti,,
svetima augint?dabar tas madoje:))) augintiniai tokie i mada pareina:)
kad uzsieneciai"tvarko"pakankamai pigias lietuvaites kur fabrikuose dirba ar dar kur man nei silta nei salta-nesusideves,,,vaikui dovanos keliaut,,kitaip labdara:D:D:D tu ziurek kur nori man augintinio nereikia ,,,svajoniu seima?isirs atsiras kita ,niekas nepasaugotas kad kazkas nepavyks,kaip ir kad kazkas nemirs:D:D:D ar pan,,,va tavo verte tai abejotina:) kaip ir,,,

nezinai ir nevaryk su kuom esu isvis gerai.... tu isvis siuksle esi, gedos turek bent biski, ir man asmeniskas zinutes nerasinek, nesitrink ten!!!! nu jooo isirs tavo seima ir vadinamus tavo augintinius kitas augins ane? big_smile tai kitam ir tavo vaikai bus nusisikt kaip sakoma, tai tau lb smagu bus? O ir i tave kazin kas beziures toki tada vadinama teva apsikrovusi vaikais, kaip sakai ant musu vienisu mama, kad negali ziuret... tai ir tu busi neikam vertas, o gal jau net esi!!! big_smile Durnius, ot yra zemej kvailiu, jums tokiems kaip tu pyktis ima kad nebeziuri i jus lietuves, ir nesmeisk tu kur nezinai ka veikia kada ir su kuom!!!! Issimokyk mandagumo tada cia rasyk!!! Sekmes nebeidomu cia visai su tavim kalbet kur net nenusimano nieko, turbut nei mokyklos lankei tik svajonem gyvenai prie buteliuko!!! Sekmes rast ta svajoniu seima!!!!
Ir dar pridursiu ar tu logiskai mastai? pasiskaityk savo fraze " tu ziurek kur nori man augintinio nereikia ,,,svajoniu seima?isirs atsiras kita ,niekas nepasaugotas kad kazkas nepavyks" kas cia??????? Tai jei tavo isirs seima vadinas liksi pats apsikroves vaikais ir kur rasi be vadinamu augintiniu? gal budamas 50m rasi 16? big_smile juokdarys, pats nezinai ka rasai, apsispresk pagaliau ko nori big_smile Augintiniais vadinadamas kitu vaikus paciam manau bus dar atgaliniu smugiu, kai bus prisimink ka pats sakydavai smile db cius

priduosiu i turgu kodel iskart apsikroves:D:D:D..kiek zinai apsikrovusiu vyru?as nezinau,,,zodis augintinis-yra lietuviu kalbos zodyne ,tai ne mano sugalvotas zodis,,nepilnametes nedomina,,,

245

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Žinot, šiuo atveju savo nuomonės nepasakysiu (nors ją ir turiu). Ar žinote, kodėl gi vyrai nemėgsta svetimų vaikų? Ir nesakykim mielos moterys, kad yra kas mėgsta, neapgaudinėkite savęs, taip nėra. Net jeigu Jūsų vyras ir toks, tai gal būt todėl, kad pats negali turėti vaikų smile O jeigu jis vaisingas, tai neparodo, nes žino kas motinai yra pirmoj vietoj. Todėl dauguma Vaidina, jog priima kaip savo. Dovanokit, ne tą žodį pavartojau, Slopina. Slopina nepasitenkinimo ir susierzinimo jausmą svetimo patino palikuoniui. Slopina todėl, kad mes gyvename 21 amžiuje, esame humaniški, civilizuoti, ir galų gale, tas mažis gi nekaltas. Vieniems tai pavyksta gerai, kitiems prasčiau, pvz. neminėsim. Nepakantumas svetimo patino palikuonims ne iš piršto laužtas. Visi puikiai žino, kad žmogus evoliucionavo iš beždžionės.  O gorilos ar šimpanzės(tiksliai kuri rūšis nepamenu) patinai, prieš susiporuodami su kuria nors patele, jos vaikus nuo kito patino (jeigu yra), nepatikėsite, užmuša smile Pasakysite, kad žmogus juk ne bezdžionė:) Mokslininkai nesenai ištyrė, kad žmogaus DNR panašumas į pastarųjų yra stulbinamai didelis - nepilnai 99proc. smile Tai gi, nemeluokime patys sau wink Irrr.. nebūkime kaip kokios bezdžionės po palme, gi mes protingesni už jas wink

246 (redagavo Valdas 2013-09-28 13:51)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

O kaip tada, kai vyras turi savo vaiką/vaikų? Ar vistiek veikia tas pats instinktas, priešiškumo nesaviems vaikams, ar jau kitaip? Ir kaip susijęs to instinkto stiprumas su valgomu maistu, pavyzdžiui, su smegenų aprūpinimu maksimaliu benzo kiekiu bei mėsos valgymu ar nevalgymu. Čia kaip su tuo agresyviu žmogumi. Viskas priklauso ir nuo valgomo, suvalgyto maisto, koks yra žmogaus elgesys. Jeigu tu valgysi daug mėsos, pas tave bus daug pykčio ir daug agresijos nori tu to ar nenori, nes taip tiesiog yra kad toks poveikis nuo to. Ir elgesys tada remiasi pagrindiniais instinktais ir pagrindinių smegenų darbu ir todėl elgesys yra atitinkamai primityvus, tai yra atimti, užpulti, nužudyti. Buvo tirtos afrikos gentys ir tos, kurios valgė beveik vien mėsą, puldinėjo kitas gentis, žudė jų vyrus, grobė moteris, vaikus ir turtą.  Weston Price. Ypač esant nepakankamam smegenų benzo kiekiui. O priešingu atveju yra priešingas elgesys. Kaip tokiu atveju bus su šiuo instinktu? Kur jis aktyvus? Žemosiose, primityviose, pagrindinėse smegenyse ar kur? Nes jeigu gerai maitinamos aukštesniosios smegenys ir mažiau žemiausiosios, tai ir elgesys bus kitas, tai yra ir aukštesnių smegenų darbo rezultatas. Ar tada veiks tas instinktas, kuris veikia pas bezdžiones, kurių smegenys kiek už mūsų mažesnės?

247

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Valdas parašė:

O kaip tada, kai vyras turi savo vaiką/vaikų? Ar vistiek veikia tas pats instinktas, priešiškumo nesaviems vaikams, ar jau kitaip?

Turėjote galvoje, kai vyras su ta pačia moterimi turi 1 savo vaiką, ir 1 buvo moters jau užgyventas? Sunku pasakyt, reikia nagrinėt konkrečius atvejus. Esu ~95proc. tikras, jog vyras išliks truputį lojalesnis "savam kraujui" big_smile Tai bus sunkiai pastebima. Manau "saviškis" gaus daugiau (arba pirmiau) dėmesio, rūpesčio, materialinių ir gėrybinių resursų. O vyresniam (jaunesnis gal ir nelabai gali būti), t.y. ne savam, į pretenzijas bus pasakyta labai nekaltai " juk jis mažiukas, pats negali dar pasirūpinti, o tu jau didelis" arba "ar nematai kad jis mažas, bejėgis, tu gi nebe toks, pratinkis būti savarankišku" ar pan. Ir toks "mažesnis" jis bus iki 20 ir daugiau metų wink Žiauru ar ne? smile)

248

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Valdas parašė:

<...> Ar tada veiks tas instinktas, kuris veikia pas bezdžiones, kurių smegenys kiek už mūsų mažesnės?

Žinot, Jūsų klausimas labiau filosofinis, negu mokslinis big_smile Manyčiau taip: kadangi beždžionės (nepamenu gorilos ar šimpanzės) DNR beveik 99 proc. identiška žmogaus DNR nukleonų sekoms, tai tas 1proc. su trupučiu skirtumas daugumoje apima nervinę veiklą. Žmogaus nervinė veikla yra geriausiai išvystyta (netgi fiziologiškai), o smegenų tūris, tai žinote big_smile aš nesakysiu kiek jų išnaudoja vyrai big_smile Nors moterys naudoja abu pusrutulius, jos dėl to kažkaip juntamai nelenkia vyrų ar ne? smile Kur aš suku. Nesuveskite visko į smegenų tūrį, maitinimosi mėsa įpročius ir aborigenų genčių tyrinėjimus. Žmogaus elgesiui esminę reikšmę turi jo vystymosi ir auklėjimo ypatumai, supanti aplinka, išgyvenimai wink

249

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

poziuris-anksti gimdziau,nes pakankamai kvaila buvau...

250

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

na jeigu vyras myli ir gerbia savo moteri - jis myles ir jos vaikus.
ne tas tevas, kuris padare - o tas kuris uzaugino.
kiekvienas renkasi pagal save:)

251

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Roberta parašė:

na jeigu vyras myli ir gerbia savo moteri - jis myles ir jos vaikus.
ne tas tevas, kuris padare - o tas kuris uzaugino.
kiekvienas renkasi pagal save:)

Koks grazus pasakymas tai kaip pasakymas;musa vadinasi myli?
Biologinis tevas.na vadins tevu ar pateviu-zodziu zaismas..a jai myli .myles savo vaikus bendrus..kodel taip nera sakoma o tarsi skatinama..mylet svetima tai normalu netgi daug geriau nei savo....

252

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta parašė:

Man juokingai skamba, kad kazkuris cia sake jau kaip ir "nurasyta" vienisa mamyte... Nereikia taip nuvertinti, paziurekit vyrai kiek yra vyru turinciu vaiku ir mokanciu alementus, tai cia gal ir i nauda mums but su tokiais? Tai mes ir galim i tokius neziuret jei jau taip kalbama apie vienisas mamytes... Cia mes renkames, deja vyru tikrai yra ir gana daug norinciu kurt seima, kad ir vienisa mamyte esi.. Tokie laikai, nieko nebera nauja, kad vyrai jus patys begat nuo atsakomybiu, pamate jaunesne grazesne kur be vaiku, cia jus paliekat savo vaikus (nesakau visi sakau apie tuos kurie jau lb naglai kalba apie tas vienisas mamytes, kazin kokie ju gyvenimai is tikro yra, ar nemoka alementu, o tik komentuoja cia labai jau negraziai). visi esame zmones, visi norime gyventi, vaikai nekalti, kad isyra seimos, ir nemanau, kad jie yra kliutis sukurti nauja seima... O naujoj seimoj gali atsirast ir dar daugiau vaikui.. Kur cia beda? Jei jus vyrai nenorit vienisu mamyciu, jei jums tokios nereikalingos tai eikit toli toli... Manau vienisai mamytei bus nusispjaut i tokia jusu nuomone, nes jai bus visada pirmoj vietoj vaikas, o ne tokio gudruolio nuomone.. Mamyte sutiks toki, kuris myles ir ja ir vaika... O tie kuriems vaikai maiso, jie paprasciausia galiu pasakyt be jausmu... Neziureciau as i toki, o ne toks i mane.. !!! Cia mano nuomone ir, manau, ne vienas sutinka su ja!!! O ne su tokiu, kuriem reik be vaiku, sukurt idealia seima, ilgai ir laimingai gyvent... Ziurekit, kad nebutu taip, kad viena diena isirs ta ideali seima, ir kas tada? Trukt uz vadziu vel is pradziu big_smile Tai vat biskuti pamastykit geriau!!!!!

253

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

ar juokingai skamba ar ne , bet cia as pameginsiu isreiksti savo nuomone ir pasakyti is savo pozicijos ka galvoju apie moteri su vaiku.
Pirma as sutinku , kad kiekvienas vyras renkasi moteri pagal savo idealus ir jam pirmoje eile jos fiziniai duomenys , po kurio laiko zvelgia i vidu ir paskui tik jos aplinka. Yra ir isskirtiniu variantu , bet zinoma cia pasitaiko tik isskirtinem moterim. As suprantu ir galiu teigti , kad moterim pikta yra ant vyru kurie nepriima ja su vaiku , pradeda vardinti juos kaip "silpna kiausiai" ir panasiai, atseit tokie vyrai nieko gero negali padaryti gyvenime .Tada klausimas butu iskart moterims, tai su kuo mastei tu kai darei vaikus , kur ziurejai anksciau ?Cia gincai gali vystitis iki begalybes .
Taciau ka as norejau pasakyti tai , jog rimtas vyras visada nenuklys nuo kurso ir jis niekada neieskos moters su vaiku ... as asmeniskai pasakysiu savo nuomone kodel nesirinkciau moters su vaiku , nes as zinau , kad psichologiskai negaleciau myleti ta vaika taip pat kaip savo jei tarkim tureciau su ja kita vaika. Tai butu neteisinga to vaiko atzvilgiu , nes vaikas supras kad jo netikras brolis ar sesuo gauna daugiau demesio ir yra labiau mylimas , kam tokia trauma ... tai tiek
Aciu uz demesi. Ir Lietuviai nepriimkit tai asmeniskai , tai yra nuomone .

254

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis parašė:

Knygu ziurke pilnas citatu.tu kliedesi kas nores pasiskaitys.nueik pabuk nukabink kokia moteri o tai  nudvesi-apaksi su savo skiedalais..99% esi niekas:) cia mokslus baige ir pakankamai apsiskaite protingesnis nepasirodysi...manyciau is taves vyro tik tiek kad i tulika gali ieit...vyru..esi mulkis..tu kam isdrysi tokias pievas sakyt-realiai..jai mergina broli turi.ar pazystama tai kas is tokio memes liks?..esi vienas is tu laido riteriu...kurie savo nuomones kaip ir neturi..pricituos prides kitu zmoniu nuomoniu ir bandys uzskaityt kaip savo...

Tinsani, ko taip putojiesi? big_smile Susierzinai turbūt? Gal atpažinai save, nes gyvendamas tik gyvuliškais instinktais nelabai skyriesi nuo beždžionės? big_smile Na kadangi sėdi po palme, tai panašumų tikrai yra smile) Visų pirma jaunuoli, man nereikia čia nieko ieškoti, nes visko ko man reikia aš turiu smile) O visų antra, su paties psichoemociniu stoviu net teoriškai nebeįmanomas gyvenimas kartu su jokia moterim. Tvarkykis su savim. Pasižiūrėk į savo komentarus, visose temose su visais susipykęs, nieko teigiamo nematai, su kiekvienu ginčyjies iki kraujo, nepalieki nei vieno laiško neatsakyto tavo adresu, paniškai bijodamas pralaimėti, atsidurti gėdingoje padėtyje. Simptomai kaip iš vadovėlio. Sveikinu, neurozę jau turi. Gal tau atrodo labai protinga būt neurotiku?  Bijai net savo vardą pasirašyt ir nuotrauką kaip visų žmonių normalią įsidėt. Tai kas čia laido riteris? Jeigu tau nei iš šio, nei iš to reikėjo mane taip iškeikt, reiškia savivertė tavo absoliutus 0 (keikdamas kitus junti malonumą ir taip jautiesi bent trumpam vertingesnis). O su tokiu pasitikėjimu pasididžiavimas tavo jau senai nestovi, o jei ilgiau užbuksuosi, tai užmiršk jog moterį dar kada pamylėsi aplamai smile) Bet iš kur tu pamylėt ką nors turėsi. Juokiasi panos iš tavęs man rašydamos, kad "labas mažule" rašinėji, o paskui iškeiki, kad, matai, "pasikėlus ka neatrašai.." big_smile Neabejotinai pasakysi "nusišneki ačkarikas" ir pan. Tik matai, simptomus aš išdėsčiau, blogiausia kad šimtai(o gal ir tūkstančiai) skaitytojų mato, kaip tu juos atitinki smile)
ajajai.. smile ajajai.. smile

255

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ruta parašė:

Man juokingai skamba, kad kazkuris cia sake jau kaip ir "nurasyta" vienisa mamyte... Nereikia taip nuvertinti, paziurekit vyrai kiek yra vyru turinciu vaiku ir mokanciu alementus, tai cia gal ir i nauda mums but su tokiais? Tai mes ir galim i tokius neziuret jei jau taip kalbama apie vienisas mamytes... Cia mes renkames, deja vyru tikrai yra ir gana daug norinciu kurt seima, kad ir vienisa mamyte esi.. Tokie laikai, nieko nebera nauja, kad vyrai jus patys begat nuo atsakomybiu, pamate jaunesne grazesne kur be vaiku, cia jus paliekat savo vaikus (nesakau visi sakau apie tuos kurie jau lb naglai kalba apie tas vienisas mamytes, kazin kokie ju gyvenimai is tikro yra, ar nemoka alementu, o tik komentuoja cia labai jau negraziai). visi esame zmones, visi norime gyventi, vaikai nekalti, kad isyra seimos, ir nemanau, kad jie yra kliutis sukurti nauja seima... O naujoj seimoj gali atsirast ir dar daugiau vaikui.. Kur cia beda? Jei jus vyrai nenorit vienisu mamyciu, jei jums tokios nereikalingos tai eikit toli toli... Manau vienisai mamytei bus nusispjaut i tokia jusu nuomone, nes jai bus visada pirmoj vietoj vaikas, o ne tokio gudruolio nuomone.. Mamyte sutiks toki, kuris myles ir ja ir vaika... O tie kuriems vaikai maiso, jie paprasciausia galiu pasakyt be jausmu... Neziureciau as i toki, o ne toks i mane.. !!! Cia mano nuomone ir, manau, ne vienas sutinka su ja!!! O ne su tokiu, kuriem reik be vaiku, sukurt idealia seima, ilgai ir laimingai gyvent... Ziurekit, kad nebutu taip, kad viena diena isirs ta ideali seima, ir kas tada? Trukt uz vadziu vel is pradziu big_smile Tai vat biskuti pamastykit geriau!!!!!

30 su vaikais ir dar toks optimizmas. Na taip rasi koki baisu vyra i kuri moterys be vaiku neziuri.....

256 (redagavo Valdas 2013-09-29 07:22)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Pavyzdžiui, man dabar nesinori moters, kuri su vaiku/vaikais. Pačios moters norisi, jei ji patinka, bet žinant, kad ji turi vaikų, stop. Tokiu atveju išvis labai prieštaringa būsena, netgi konfliktiška ir nemaloni, nes vienas paskui kitą kaitaliojasi norisi ir nesinori smile Pažiūriu į moterį, vau, pasaka, tokia graži, taip norisi jos ir viskas taip užsisuka, suaktyvėja ta tema ir tada pasižiūriu ar į kitą jos nuotrauką, ar į aprašymą ir oba - su vaiku, ir toks bum - stabdis ir tas malonumas, kuris užsisuko žiūrint į ją visą tokią gražią, staiga prigęsta smile Ir tada vėl į moters nuotrauką ar į sutiktą moterį ir vėl Jo! ir tada vėl į vaiką, ir vėl Ne! smile O jeigu dar ji taip gražiai šypsosi ir flirtuoja ir tuo pačiu metu šalia jos mažametis sūnus, kaip buvo prieš keletą dienų darbe smile Fantastika smile Bet aš pats dar neturiu vaikų. Būdavo minčių, kaip būtų, jeigu turėčiau savų vaikų ir nebūtų jų motinos, tai atrodydavo ir dabar taip atrodo, kad tokiu atveju nesinorėtų merginos, moters, kuri dar neturi vaikų ir norėtųsi tos, kuri jau turi jų, nes pas ją jau viskas persitvarkę į motinos elgesį po nėštumo, gimdymo, ir yra patirtis gyvenime su vaikais. Todėl kolkas atrodo, kad yra kaip tik bendrauti, gyventi kartu merginoms, moterims, kurios dar neturi vaikų su vaikinais, vyrais, kurie dar neturi vaikų ir kurios turi vaikų su tais, kurie irgi turi vaikų. Tie patys poreikiai. Įdomu būtų sužinoti iš vyrų, kurie turi vaikų. Ar jums labiau norisi, moters, kuri su vaikais ar kuri be. Ir įdomu būtų sužinoti iš moterų, kurios turi vaikų, ar jums labiau norisi, reikia vyro, kuris turi vaikų, ar vyro, kuris dar neturi vaikų.

Anekdotas. Vienas sako: 'Ko tu tiek daug klausinėji? Negi tu toks durnas ir nieko nežinai? Kitas atsako: 'Aš tai žinau. Bet man įdomu ar ir kiti žino'.

Gerų dienų smile

257 (redagavo Valdas 2013-09-29 09:04)

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Ir dar vienas dalykas. Ar gali būti taip, kad mergina ar moteris yra tokia idealiai tinkama pagal veido bruožus ir sudėjimą, kad tai, jog ji turi vaiką, neturi tokios reikšmės, kad jau tinka ir kartu su vaiku? smile Peržiūriu merginų nuotraukas, nes įdomu, kurios iš išvaizdos man yra kaip tik arba idealiai tinkamos ir pamačiau vieną tokią ir ji su vaiku ir stebėjau savo reakciją bei savijautą ir ta proga norėjosi parašyti čia.

Kaip tas rusiškas posakis, kuris skamba kažkaip taip: 'Man patinka vaikai, kurių gražios mamos' smile

258

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Valdas parašė:

Ir dar vienas dalykas. Ar gali būti taip, kad mergina ar moteris yra tokia idealiai tinkama pagal veido bruožus ir sudėjimą, kad tai, jog ji turi vaiką, neturi tokios reikšmės, kad jau tinka ir kartu su vaiku? smile Peržiūriu merginų nuotraukas, nes įdomu, kurios iš išvaizdos man yra kaip tik arba idealiai tinkamos ir pamačiau vieną tokią ir ji su vaiku ir stebėjau savo reakciją bei savijautą ir ta proga norėjosi parašyti čia.

Kaip tas rusiškas posakis, kuris skamba kažkaip taip: 'Man patinka vaikai, kurių gražios mamos' smile

Rusiskas posakis tikrai geras...pasibut .praleist laika nera svarbu ar ji laisva ar su vaiku..

259

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

Valdas parašė:

<...> Pačios moters norisi, jei ji patinka, bet žinant, kad ji turi vaikų, stop. Tokiu atveju išvis labai prieštaringa būsena, netgi konfliktiška ir nemaloni, nes vienas paskui kitą kaitaliojasi norisi ir nesinori smile Pažiūriu į moterį, vau, pasaka, tokia graži, taip norisi jos ir viskas taip užsisuka, suaktyvėja ta tema ir tada pasižiūriu ar į kitą jos nuotrauką, ar į aprašymą ir oba - su vaiku, ir toks bum - stabdis ir tas malonumas, kuris užsisuko žiūrint į ją visą tokią gražią, staiga prigęsta smile Ir tada vėl į moters nuotrauką ar į sutiktą moterį ir vėl Jo! ir tada vėl į vaiką, ir vėl Ne! smile <...>

Labai gerą pavyzdį aprašėte Valdai. Čia puikiausiai matosi, kaip pasireiškia žmogbeždžioniška prigimtis, su minėtais 99proc. bendrų DNR smile) Nemeluokim sau, kad to nėra. Nors moterys pasakys yra kam netrukdo, ir myli kaip savo. Tai reiškia jos vyras Jūsų aprašytą nemalonų patinišką jausmą slopina labai įtikinamai wink Žinot, atskleisiu paslaptį, vaikai užauga ir išeina smile) Ir kai tai įvyks, Jums bus labai nemalonus jausmas krūtinėje (panašus kaip tas kontrastas su bendradarbe ir jos vaiku). Ir kai tai įvyks, Jums bus kažkaip labai vienodai kieno jis darbo smile

Valdas parašė:

Ir dar vienas dalykas. Ar gali būti taip, kad mergina ar moteris yra tokia idealiai tinkama pagal veido bruožus ir sudėjimą, kad tai, jog ji turi vaiką, neturi tokios reikšmės, kad jau tinka ir kartu su vaiku? smile Peržiūriu merginų nuotraukas, nes įdomu, kurios iš išvaizdos man yra kaip tik arba idealiai tinkamos ir pamačiau vieną tokią ir ji su vaiku ir stebėjau savo reakciją bei savijautą ir ta proga norėjosi parašyti čia.

Šiuo atveju, neabejotinai, manote, jog tinkamiausios Jums, žinoma, pačios gražiausios merginos big_smile Nes patinus traukia gražiausios patelės, nes išvaizda, kaip ir figūra, rodo moters gebėjimą susilaukti sveikų palikuonių. Nes tarkim, stambios moterys, pastoja sunkiai, todėl taip labai netraukia - tai sprendžia Jūsų pasamonė, o sąmonė galvoja pasiteisinimus wink Klausėte dėl moters veido bruožų tinkamumo. Oficialiai Lietuvoje to nėra. Bet yra toks mokslas - fenotipologija. Šis mokslas remiasi žmogau fenotipu, išreikštu veido bruožuose. Vienas geriausių šios srities specialistų Mark'as Lučin'as gyvena Estijoje. Tiesą sakant daugiau nelabai ir teko girdėt rimtesnių veikėjų. Jis, beje, prieš kurį laiką, kažkurios laidos užsakymu išsakė savo pasamprotavimus kai kurių pramogų pasaulio porų atžvilgiu. Laidos teigimu Mark'as nuotraukas matė pirmą kartą ir pažinoti jų negali. Puikiai pamenu kaip jis pasakė, jog G.Sabutytė ir Š.Jasikevičius viens kitam netinka, ir vargiai ilgai išbus kartu. Mano nuomone gan drąsus pareiškimas, turint tiktais poros nuotraukas smile) Taigi, jis buvo teisus, dabar mes tai jau žinome wink Tad jei užsuksute pas jį į svečius, tikėtina gausite daug atsakymų wink Sėkmės wink

260

Re: Vienišos mamytės- koks vyrų požiūris į jas?

tinsanis parašė:

<...>
Visokie markai ir tv laidos pelnosi is tokiu ir tai gerai..gi viskas del pelno daroma del reitingu....

Na tai pats paimk ir pasakyk iš nuotraukų, kurios poros gyvens kartu, o kurios išsiskirs smile Ir tave rodys per televiziją, galėsi pinigą kalti smile)) Aš neabejoju, kad tu ir kur kas geriau už jį galėtum pasakyt, bet matai, čia reikia dar ir žinoti, numatyti kaip bus ištikrųjų smile) Ir tik kai viskas išsipildo, tampi toks populiaros savo srityje kaip jis wink 
Nors savotiškoje srityje tu irgi populiarus wink