41

Re: Kodėl vyresnės moterys vengia santykių su jaunesniais vaikinais?

Gyvenimas yra toks margas ir įvairus, ir neįspraudžiamas į jokius rėmus, kad daugumai žmonių tai suvokti yra labai sudėtinga... Autorius net temos nesugeba parašyti be gramatinių klaidų, turbūt, gimtąja kalba... Tai kiek dalykų gyvenime praslysta pro tokių žmonių akis nepastebėti, galima ir nesunkiai numanyti... Gana nemažai pažįstu porų, kur vyras jaunesnis iki šešerių metų, pats turėjau vyresnių moterų keletą. Turėjau ir daug jaunesnių ir nedaug jaunesnių. Mano nuomone viską lemia individualios žmonių savybės, charakterių atitikimas ir IQ. Pats pamačiau, kad tokie dalykai yra visiškai neprognozuojami ir neįspraudžiami į jokius rėmus. Ex žmona buvo porą metų jaunesnė, o pati geriausia mano moteris buvo taip pat porą metų jaunesnė. Bet tai nėra jokia taisyklė. Jei kam nuskils gyvenime turėti tokius jausmus, apie kuriuos rašomos knygos, patys pamatysit ir susiimsit už galvos. Atsisėsit ant kelmelio ir linguosit galva. Žinoma, jei toje galvoje pakankamai košės yra.

42

Re: Kodėl vyresnės moterys vengia santykių su jaunesniais vaikinais?

Va cia turbut geriausias atsakymas, pritariu

Juozapas parašė:

Kaaaaa ???? Gal jus ant Taysono uzsirovet vaikystej ? Vyresnes moterys vengia sexo ir slaptu susitikimu su jaunesniais ??? Jus rimtai cia ???

Su belekuo tai ir jaunesnes ir vyresnes vengia ... Bet mokek kalbeti bent jau internetu emmm nepamaisys ir kazkas gero kelnese :D o kas pas vyra kelnese Sustauskas paklaustu :D Nu kas ? :D Jei atrodai ir kalbi kaip mastantis ir patikimas zmogus ...tai turek siek tiek kantrybes ir viskas bus .

Emmm na ir dar per web jos pasitikrina ar nebaigi per keliolika sekundziu , nes jos jau visko ragavusios joms jau reikia daugiau veiksmo - didesniu matu - jos nenaudoja pigiu aparatu :D :D

Vyresnes moteris ir mastantis jaunas vaikinas yra geris ! Tik nereikia iskarto visko noret , geriems dalykams reikia laiko ir kantrybes :) .

Ir dar kai as zinau kokios jos padykusios tai man juokingai skamba tas - kodel vengia :D :D . Kas megsta vyresnes zino , kad kartais nuo ju reik slapstytis :D :D

Laimingu startu jaunuoliai !

43

Re: Kodėl vyresnės moterys vengia santykių su jaunesniais vaikinais?

jauni renkasi jaunas smile tad vyresnes zino , kad su jaunesniu nieko rimto ir nebus.

44

Re: Kodėl vyresnės moterys vengia santykių su jaunesniais vaikinais?

Erikutea parašė:

jauni renkasi jaunas smile tad vyresnes zino , kad su jaunesniu nieko rimto ir nebus.

Haha big_smile 45 - 55 metu moteris jau maciusi tiek rimto , kad ji meldzia dievo , jog daugiau jai nieko rimto nesiustu . Jos nori gero , kazko gero zinai kai gera buna ...Sirdis dar jauna , bet tik kunas ir raukslytes isduoda amziu ...

Kai po 20 -30 metu santuokinio gyvenimo debilizmo ... nori tiesiog istirpti jauno grazuolio apkabinta ir patirti orgazmus viena po kito ...

Bet ateina pirmadienis ir jei turi darba tai *yzdini i darba , o jei ne tai galima i parde ko nors atsigert pasiimt ir toliau myliu myliu daryt , bet jau nebutinai su tuo paciu grazuoliu big_smile big_smile .

45

Re: Kodėl vyresnės moterys vengia santykių su jaunesniais vaikinais?

Erikutea parašė:

jauni renkasi jaunas smile tad vyresnes zino , kad su jaunesniu nieko rimto ir nebus.

Uztat impotentai su hemorojumi kuriems 50 visada sulaukia dideles paklausos, ane Erikut?;)

46

Re: Kodėl vyresnės moterys vengia santykių su jaunesniais vaikinais?

mano asmenine nuomene - su jaunesniu netgi daugiau pliusu nei su viresniu ar vienmeciu.. tik tiek kad jauni labai megsta viska issipasakoti draugams arba dar buna kai kuriose vietose naivus..

47

Re: Kodėl vyresnės moterys vengia santykių su jaunesniais vaikinais?

kas is jauno????? O va vyresnis, visai kas kita, is visu pusiu ziurint jis bus vyriskesnis, mandagesnis, poziuris i gyvenima kitoks ir t.t. Zinoma buna isimciu, bet cia jau vienetai...

48

Re: Kodėl vyresnės moterys vengia santykių su jaunesniais vaikinais?

Nežinau, kaip kitoms, bet man jaunesni tiesiog neįdomūs, geriau jaučiuosi su savo amžiaus, arba vyresniais.

49

Re: Kodėl vyresnės moterys vengia santykių su jaunesniais vaikinais?

Kristina parašė:

Nežinau, kaip kitoms, bet man jaunesni tiesiog neįdomūs, geriau jaučiuosi su savo amžiaus, arba vyresniais.

100% pritariu tau!!!

50

Re: Kodėl vyresnės moterys vengia santykių su jaunesniais vaikinais?

Ruta parašė:

kas is jauno????? O va vyresnis, visai kas kita, is visu pusiu ziurint jis bus vyriskesnis, mandagesnis, poziuris i gyvenima kitoks ir t.t. Zinoma buna isimciu, bet cia jau vienetai...



bet jauna galima palei save isiaukleti, taipat kaip ir jaunesne  mergina.  smile

51

Re: Kodėl vyresnės moterys vengia santykių su jaunesniais vaikinais?

Ruta parašė:

kas is jauno????? O va vyresnis, visai kas kita, is visu pusiu ziurint jis bus vyriskesnis, mandagesnis, poziuris i gyvenima kitoks ir t.t. Zinoma buna isimciu, bet cia jau vienetai...

Vyriskesnis nes su pilvu ir praziles big_smile Idomu kodel tada manekenai buna ne seni ir pilvoti big_smile Moterys apie save per gerai galvoja. Tikra tiesa tame kad su vyresne moterim joks jaunesnis vyras nenores. Atsimenu mane viena karta bande 10 metu vyresne kabinti, tai vien pagalvojus apie seksa su tokia tai net siurpas perejo. Teko nuo tokios slides tept.....
Nusileskit  moterys ant zemes ir nevaidinkit kazko. Aplamai mano manymu moterys nuo 35 isvis nurasytos ir joms reikia dziaugtis kad ziuri ji bet koks vyras. Aisku jaunas retai kada ziures. O senas dazniau, nes senas be didelis kisenes jaunesnes negaus............

52

Re: Kodėl vyresnės moterys vengia santykių su jaunesniais vaikinais?

Galiu pasakyti tik tiek , kad merginos kai pasens, nusibos joms tie vyresni, tada uzsimanys jaunu :DD O mano manymu, santykiai  yra rimtas dalykas ir amzius yra nesvarbus smile