1

Tema: Riebaluoti plaukai

Sveiki, man yra tokia didelė :::014 problemėlė. Mano plaukai stipriai riebaluojasi :::002 :::002 :::002 ! Mama sakė, kad plaukų ir odos būklė nepriklauso, nuo mano lieknumo, nors aš esu apkūni, bet stengiuosi valgyti sveiką maistą. Turiu siaubingus plaukus, bet juos plauti turiu laiko tik penktadieniais :::043 , o plaukai susiriebaluoja vos po 1-2 dienų! Kai plaunu plaukus, stengiuosi plauti su drungnu vandeniu, ir dedu tikrai DAUG šampūno, ant kurio parašyta, kad jis stabdo plaukų riebalavimąsi, nežinau ar tiksliai prisimenu, bet lyg tais šampūnas vadinasi "Schauma". Prašau, padėkite, nes iš manęs mokykloj juokias! :::013

2

Re: Riebaluoti plaukai

mergaite, rask laiko dažniau plaut, ne tik penktadienį smile tikrai įmanoma

3

Re: Riebaluoti plaukai

Na, tiesą sakant, savaitgalį plaunu, bet dar kokie 2-3 kartai tikrai nepakenktų, pamėginsiu rast laiko smile

4

Re: Riebaluoti plaukai

Pamenu ir aš tuos darželio laikus, kad sekmadienis būdavo maudynių diena... Nesijaudink, užaugsi, mama leis dažniau praustis.

5

Re: Riebaluoti plaukai

Plauk plaukus dažniau, bent kas trečią dieną. Ir mesk tą prastą šampūną lauk, rinkis šampūną be naftos produktų, natūralų. Mano taip pat riebūs plaukai, naudoju corine de farme šampūną riebiems plaukams, gali pabandyt, gal tiks ir tavo plaukams, kaina apie 19lt (750ml), būna droge ir eurokose. Žinoma gali tekti išbandyti dar ne vieną šampūną kol rasi tinkantį tavo plaukams.
Pasistenk per dažnai nešukuoti plaukų, nuo to jie greičiau tampa riebūs, užtenka šukuoti kartą per dieną.
Mažiau vaikščiok palaidais plaukais, bet jokių būdu nerišk jų varžiai ir nesuk į stiprų kuodą, puikus pasirinkimas įvairiausios kasos.
Kuo mažiau liesk plaukus rankomis.
Reguliuok mitybą, daugiau grūdinių produktų, mažiau riebaus ir daug baltymų turinčio maisto.
Ir daugiau šampūno neišplauna plaukų švariau, nepersistenk smile

6

Re: Riebaluoti plaukai

Ačiū labai, kad padedate wink Gintare, pasistengsiu susirasti tą šampūną smile

7

Re: Riebaluoti plaukai

man irgi labai riebaluojasi plaukai...tai šampūną dažnai keičiu,bet nelabai ką padeda.Tiesiog plaunu kas antrą dieną rytais.Atsikeliu anksčiau,kad išsidžiovinčiau.Ir atrodo gerai smile

8

Re: Riebaluoti plaukai

Anoli parašė:

man irgi labai riebaluojasi plaukai...tai šampūną dažnai keičiu,bet nelabai ką padeda.Tiesiog plaunu kas antrą dieną rytais.Atsikeliu anksčiau,kad išsidžiovinčiau.Ir atrodo gerai smile

Šampūnas tavo plaukų tipo nepakeis, to tikėtis nereikėtų, geriausiu atveju kažkiek pristabdys tą riebalavimąsi smile

9

Re: Riebaluoti plaukai

Tikriausiai Grazuole tundroj gyveni ir vandens tenka 6 km eiti pesciomis parsinesti, kad taip retai tegali pasimuiluoti:::639 bet jau varda pasikeisti, kokia nors Tekle, o ne Grazuole

10

Re: Riebaluoti plaukai

Nesuprantu kas čia per pasakymas, plaukus plaunu 5dieniais... Juk ne afrikoj gyvenam. Pas mane problema labai panaši, tai praktiškai kasdien plaunu, o jei neužtenka laiko ir kur nors skubu naudoju SAUSĄ ŠAMPŪNĄ. Mano pasiūlymas būtų tokį išbandyti.

11

Re: Riebaluoti plaukai

Vaikystėje užtekdavo plauti plaukus kas 3 dienas, dabar jau praktiškai kasdien plaunu. Aš net neįsivaizduoju kaip savaitę neplovęs plaukų, žmogus gali nesuprasti, kad tiesiog per retai plauna plaukus, kad jie nesiriebaluotų. Dar pasakyk kad ir tualete turi laiko tupėti tik kartą per savaitę? Kaip galima neturėti 10-15min laiko plauti plaukus? Suprasčiau jei gyventum, kur nors Afrikoje kur vanduo labai brangus, na bet jei turi internetą, tai manau vandens irgi turi...

12 (redagavo Rūta 2013-10-21 15:50)

Re: Riebaluoti plaukai

Vaikystėj ir aš tik savaitgaliais galvą plaudavau. Atrodė tikrai nekaip... Dabar tenka plauti 2-3 kartus per savaitę. Niekaip nesuprantu, kuo reikia užsiimt, kad nerastum laiko galvą išsitrinkt. Juk 10-15 minučių yra tikrai pakankamai. Beje, pažiūrėjus tavo anketą, į akis tikrai krenta "baisus" apkūnumas - tu normali (KMI = 19,47). Tik vargu ar nuo svorio priklauso, kiek riebaluosis plaukai - čia jau kaip motulė gamta davė. O koks šampūnas geriausias, nesakysiu, nes tai labai individualu. Išmėginau tikrai daug, tai iš to, ką išmėginau, visai gerai buvo Timotei su agurkais ir alijošiumi (jei neklystu), taip pat puikiai tiko Fructis Long & Strong, neblogai buvo Wash&Go. Tačiau visiškai netiko Palmolive. Kas dar? Dar nebandžiau lietuviškosios Rasos, o vat ekologiškas Margarita su spanguolėm ir avižų ekstraktu (jei neklystu) ir kondicionieriumi (!) nelabai tinka - vis tiek plaukai arba atrodo kaip neplauti, arba plaut tektų kasdien. Tai va - man bent jau kondicionierius yra būtinas, nes nuo jo plaukai tampa švelnūs ir blizga, aišku, reikia laaaabai gerai išskalaut (o tai irgi atrodys kaip riebaluoti). Margarita (ne ekologiška linija) - atrodo, su alaus ekstraktu tiko geriau. Ne itin man tiko ir Head&Shoulders, bet tas vienas geresnių. Dar visai neblogai buvo ir Elseve. Patarčiau visiškai nebijot išbandyt rusiškų gaminių - Natura Siberica man visai patiko. Be to, jie ekologiški. Dabar naudoju Avon su argano aliejumi (visą liniją - šampūną, kaukę ir balzamą) - po poros trinkimų nesiskundžiu, man rezultatas patinka. Taip kad patarimas - dažniau plauk galvą ir tiek. Sėkmės.