161

Re: Neipareigojantys santykiai

Nesmerkiu, bet pati nepraktikuoju... Tokie santykiai su žmogum, kurį pažįstu - galbūt ir priimtinas dalykas, bet visiškai nepažįstamas žmogus... Na, nežinau, kaip jis turėtų supurtyt mano pasaulį, kad mane tai tenkintų... big_smile

162

Re: Neipareigojantys santykiai

labai liux

163

Re: Neipareigojantys santykiai

as uz jei visi patenkinti:)

164

Re: Neipareigojantys santykiai

UOJ ne ten parasiau..

165

Re: Neipareigojantys santykiai

cia as tik siaip,nes i tema,mano anyta sakydavo-jau blogai su zmogum ,jeigu vedzioja ne galva,o sikna.O mano nuomone zmogus renkasi kas jam priimtina.

166

Re: Neipareigojantys santykiai

as nesuprantu, kodel merginos apsimetineja ir atrodo kad tik vyrams rupi seksas, nesamone big_smile

167

Re: Neipareigojantys santykiai

nepritariu kad padeda uzmirsti nuoskaudas, taip atrodo tik ta minute o istikruju po to pasijunti slyksciai ir nei kiek geriau nepasidaro.....

Remigijus parašė:

Nakeista , bet nesitikejau ,kad cia bus tiek zmoniu pries tokius santikius smile Galiu pasakyti kuom sitie santykiai geriau nei poru : 1. susieina dazniausiai tik tam . 2 . jokio pavydo . 3 Galimas partnerio/es keitimas smile 4. padeda uzsimirsti nuoskaudas del kitos jei tokios buvo . 5. jokiu pykciu smile .. Na , jeivisa tai dar gyliau panagrinejus butu galima irdaugiau pliusu surasti smile  As kaip ir dauguma drystu teigti ,kad tai normalu ir to musu pilieciams reikia smile))