1

Tema: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

Visi žinom, kad jei jau mergina palieka tai dėl to, kad nebėr meilės arba dėl geresnio, o čia dabar taip nutiko, kad nuviliojo ją nuo manes dar prastesnis hmm Kiek aš jai patikau, koks nepakartojamas jai buvau: nei rūkau, nei geriu, sportuoju, esu linksmas, bet tuo pačiu ir rimtas, pasitikintis savimi, siekiantis užsibrėžtų tikslų, apsiskaites ir t.t. visad ją pralinksmindavau, paguosdavau, užjausdavau, nieko jai negailėjau ypač dovanų bei gėlių bei savo meilės. Beproto dėl jos esu galva pametes, visa savo širdim myliu ir t.t. Nu, bet čia dabar sau ėmė ir susidėjo su kažkokiu netikėliu katras ir rūko, geria, nesportiškas, belekiek keikias ir t.t. Vienintelis jo pliusas jei neklystu tai, kad yra baisiai mandras ilgaliežuvis. Tiesiog man galvoj nesultelpa kaip toks galėjo pakabinti tokią kaip ji kur man ji sakė, kad tokie jai išvis nepatinka... Nors geriau pagalvojus juk ji jį dar vos tepažysta dar nematė jo įdų, o kai pamatys man rodos, kad pradės gailėtis. Net nežinau ką daryti, taip noriu ją susigražinti, bet ji manes nenori matyti hmm

2

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

susitaikyk ir kuo greiciau pamirsk ja smile isvardinai daug savo pliusiu, jos nepaminejai nei vieno priesingai ja traukia kazkoks netikelis... zinau, kad dabar esi pametes galva ir negali mastyti blaiviai. skambinsi jai, rasysi.. zeminsiesi nors ji nekreips i tave demesio... tikrai draugiskas patarimas - neeikvok savo laiko tam, kas taves nevertas. sunku, bet susikaupk ir pamegink gyventi be jos. jeigu likimas vis del to jusu puseje, patikek ji susiras tave.. Bet is to ka parasei, nemanau, kad verta prasideti su tokia.. Nes anksciau ar veliau vel bus tas pats.. cia zinai yra pasakymas.. na as nezinau tiksliai todel parasysiu panasiai : "kad ir kiek liutas apie ozka sukinetusi, ji vis tiek i ozius ziures" smile sekmes tau ir laikykis..

3

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

Pagal tavo isvardintus tavo pliusus ir koks tu esi saunus, kazkodelsusidare ispudis kad esi tiesiog nuobodyla kuris galvoja kad yra labai fainas... no offence kaip sakoma, bet pirmiausia pamegink perzvelgti save, pasiklausk tikru draugu nuomones, bet ne mamos. Pas ta prastesni kaip tu ji ivardini mergina pabego mano nuomone tiesiog nes su juo zymiai smagiau apskritai yra... Sekmes smile

4

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

taip jau yra, merginoms nepatinka tvarkingi ir geri vaikinai, nes moterys kažkodėl ieško sugedusių, jos nori "pataisyti" vyrus. o jei negeri ir esi labai super idealus, tai ką joms veikti su tavim? susitaikyk su tuo, kad moterys yra kvailos arba ieškok priešingos nei tu, ieškok tokios, kuri gyvenime padarė daug kvailysčių, permiegojo su daug vyrų ar dar biesai žino kokių nesklandumų buvo, tokia vertins tave labiau, nes jai būsi kaip išsigelbėjimas, gal ir nebus lengva, bet kieno gi gyvenimas lengvas?

5

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

Gal jis nera toks arogantiskas kaip tamsta? Tai ganėtinai didelis zmogaus minusas. Tu ji turi.

6

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

seni, jeigu jis nuvyliojo ja, vadinasi ne toks jau ir prastas kaip manai. o siaip ne tu pirmas ir ne tu paskutinis su kurio merga taip pasielgia, nebesiparink. o jeigu jis prastesnis ji grys, jos visada gryzta. taciau tada teks nuspresti ar priimti ja atgal ar ne, asmeniskai as nepriimciau smile susipazink su kitom mergom, pamatysi kiek fainu ir idomiu paneliu yra ir greit pamirsi ta salava. jeigu tavo isvardinti teigiami bruozai yra tiesa, tau nebus sunku susirast nauja drauge. sekmes, isnaudok savo sansus wink

7 (redagavo Marijus 2013-11-06 16:27)

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

Na su "Barsuko" nuomone norėčiau nesutikti, nemanau, kad esu nuoboda be vien to, kad esu galingas turnikietis, tai esu linkes į ekstremalius dalykus, vienas pagrindiniu būtu tai boxas ir autolenktynės, su puskės vyru turime sukūre bolidą tai kai būna laisvo laiko mėgstame nutrūktgalviškai po trasą palakstyti big_smile O kur dar visi nuotykiai patirti su geriausiais draugais, viena syk net mentams pakliuvom big_smile Na, o dėl jos tai aišku kaip diena, kad ji yra graži, protinga, tačiau labai keisto charakterio kaip čia pasakius tokia nenuspėjama, kartais kai supykdavo atrodydavo, kad pasaulio pabaiga nei sms atsakinėja (o jei atrašo tai rašo, kad nebenori susitikti) nei į skambučius atsiliepe, o kai sutikdavau atrodydavo, kad tos bėdos būtu net nebuve hmm Dabar kai ją sutinku ji tiesiog eina ir praeina nei labas nei nieko tik žvilgsniu nulydi. Nežinau kažkaip aš ant jos nepygstu ant jos, kad pas kitą pabėgo, kažkaip labiau pykstu ant to kuris ją nuviliojo, krč kai pamačiau juos kartu tai vempt norėjos big_smile bet toks pyktis, kad pajėmė norėjau prieit ir suknežint to vaikio snukį big_smile (ir dabar tebenoriu) bet neketinu žemintis, nes jis paliktų kaip koks vargšelis, o aš jos akyse tapčiau paskutiniu niekšu.

8

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

zinau ne viena toki atveji kad puole i prastesnio glebi, bet buvo priezastis lovos reikalai....... o beje is kur zinai kad tu toks fainas? gal tik tau taip atrodo? o minusu turi?

Marijus parašė:

Na su "Barsuko" nuomone norėčiau nesutikti, nemanau, kad esu nuoboda be vien to, kad esu galingas turnikietis, tai esu linkes į ekstremalius dalykus, vienas pagrindiniu būtu tai boxas ir autolenktynės, su puskės vyru turime sukūre bolidą tai kai būna laisvo laiko mėgstame nutrūktgalviškai po trasą palakstyti big_smile O kur dar visi nuotykiai patirti su geriausiais draugais, viena syk net mentams pakliuvom big_smile Na, o dėl jos tai aišku kaip diena, kad ji yra graži, protinga, tačiau labai keisto charakterio kaip čia pasakius tokia nenuspėjama, kartais kai supykdavo atrodydavo, kad pasaulio pabaiga nei sms atsakinėja (o jei atrašo tai rašo, kad nebenori susitikti) nei į skambučius atsiliepe, o kai sutikdavau atrodydavo, kad tos bėdos būtu net nebuve hmm Dabar kai ją sutinku ji tiesiog eina ir praeina nei labas nei nieko tik žvilgsniu nulydi. Nežinau kažkaip aš ant jos nepygstu ant jos, kad pas kitą pabėgo, kažkaip labiau pykstu ant to kuris ją nuviliojo, krč kai pamačiau juos kartu tai vempt norėjos big_smile bet toks pyktis, kad pajėmė norėjau prieit ir suknežint to vaikio snukį big_smile (ir dabar tebenoriu) bet neketinu žemintis, nes jis paliktų kaip koks vargšelis, o aš jos akyse tapčiau paskutiniu niekšu.

9 (redagavo Marijus 2013-11-07 01:17)

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

Aišku, kad turiu minusų nes juk tobulų nėra, bet kolkas jų nepastebėjau hmm ir ji pati man dažnai sakydavo, kad per geras jai esu, ten perdaug lepinu, nepykstu ant jos ir t.t.

10

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

krc nebutum myzes i bata, butu buve viskas gerai.

11

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

Marijus parašė:

Aišku, kad turiu minusų nes juk tobulų nėra, bet kolkas jų nepastebėjau hmm ir ji pati man dažnai sakydavo, kad per geras jai esu, ten perdaug lepinu, nepykstu ant jos ir t.t.

Kuklumas taves dar neaplanke. Labai "kietas" jautiesi... Arba bent jau taip destai. Tai tavo minusas. O dar butu idomu paziuret, kas tau nutiktų, pabandžius jam suknezint fizionomija. Ar taviske nenukentėtų?

12

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

Pyk nepyk, bet tu esi paprasciausiai pasikeles vaikis, kuris dar daug ko sitam gyvenime nesupranta....galingas turnikietis, nutruktgalvis big_smile Esi visiskas nuoboda ir nuo taves ne viena mergina pabegs dar, nes esi tikrai nuobodus o isivaizduoji kad labai jau fainas esi wink zmogau nusileisk ant zemes, baik isivaizduoti kad esi pasaulio bamba ir klausyti mamos blevyzgu koks jos sunelis yra saunuolis...

13

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

O kuom pats besijauti esantis Barsukai, kad moralizuoji emociškai perklubdytą žmogų? smile Matau, jog čia esi parašęs vos dvi žinutes, ir abi jos šioje temoje, ar ne per anksti teisi kitus? smile Ir kaip po šios žinutės jausmas? Pasijutai geresnis už jį? Bent trumpam kažkaip smagiau, ar ne? Normaliai žmogui neturi reikėti pilti šiukšles kitam ant galvos. Sėkmės progresuojant wink

14

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

pasiputimas yra labai atstumiantis dalykas...aisku tu dar labai jaunas...gal praeis su metais..o gal ir ne...bet mano akim ziurint tai didelis minusas...

15

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

Koks skirtumas kiek as cia zinuciu parases? nesiruosiau sito foruma aktyviu dalyviu but ir toliau nesiruosiu wink

tai ne mekenti reikia cia kad oj cia negerai o padet zmogui atvert akis, kad ateityje nusileistu ant zemes ir pats pamatytu kad jam zymiai geriau nuo to smile

VIsiskai jokio jausmo nei po 1 nei po 2 nei ir po sios 3 zinutes, asmeniskai nusispjaut, tiesiog gaila zmogaus, jam tik 17 metu o jau isivaizduoja esantis kazkas ir nesupranta, kad butent tas jo isivaizdavimas jam ir pakiso dabar koja.

16

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

Tai jeigu sakė mergina, kad esi jai per geras - reiškia, kad nieko nebus, kad ir kiek stengtumeisi. Tai moters ženklas, kad turėtum nustoti begioti paskui ją, gultis jai po kojom. Moterims kartais reikia tokio, kuris pastatytų ją į vietą, turėtų savo nuomonę, o ne tik dėl jos viską darytų. Tokie santykiai greitai ima stokoti įdomumo. Taip pat dažnai reikia būti paprastesniu - atsipalaiduoti, mėgautis gyvenimu. Galbūt šalia prastesnio jai paprasčiau, gal ji jautėsi, kad šalia tavęs yra prastesnė? Su savo privalumais reikia labai atsargiai būti smile

17

Re: Mane paliko mergina, dėl prastesnio...

Julija parašė:

Tai jeigu sakė mergina, kad esi jai per geras - reiškia, kad nieko nebus, kad ir kiek stengtumeisi. Tai moters ženklas, kad turėtum nustoti begioti paskui ją, gultis jai po kojom. Moterims kartais reikia tokio, kuris pastatytų ją į vietą, turėtų savo nuomonę, o ne tik dėl jos viską darytų. Tokie santykiai greitai ima stokoti įdomumo. Taip pat dažnai reikia būti paprastesniu - atsipalaiduoti, mėgautis gyvenimu. Galbūt šalia prastesnio jai paprasčiau, gal ji jautėsi, kad šalia tavęs yra prastesnė? Su savo privalumais reikia labai atsargiai būti smile

Tikra tiesa !! O kaip priedą prie visa to - ji buvo ne tavo gyvenimo drauge !! Kai bus tai nereikes nieko keisti savyje ! Tau skirta  mergina niekada neras tavyje minusu ir jai tikisi koks esi !! Visokiu yra ir visokiu rekia !! Pamirshk shita ir judėk i priekį !!