1

Tema: Tattoo

Ka manote apie tatuiruotes, kaip i tai ziurite? ar turite ju ar noretumete? uz ir pries?

2

Re: Tattoo

turiu, drakonas tribal stiliumi ant peties, manau tatuiruote yra kaip ir papuosalas, tas pats kad galite nesioti zieda ar auskara tik sitas lieka visam laikui. idomiausia kad pirma pasidarius uzsimanai dar, dar skausmas kazkuo patraukai, nera malonus, bet uzvedantis ant to tatuiruociu bumo. as dar noriu viena zenkla issitatuiruoti ant trapecijos (zemiau kaklo, beveik ant mentes) ir tada viskas, manau tatuiruotes grazu kol viskas proto ribose.

3

Re: Tattoo

Kažkada ir aš galvojau, kaip žmogus gali taip darkyti savo kūną... na, auskaras ten ar šen yra gražu, bet tatuiruotė... bet šią vasarą pati vieną tokią "įsigijau" ant šonkaulių big_smile ir tiesa, jog vieną pasidarius norisi dar ir dar... jau pirmąją besidarydama galvojau apie antrą big_smile ir štai, šiuo metu suku galvoj ratelį, kokią čia išsirinkus... kažkaip nesinori banalių angliškų ar kažkokia kalba išrašytų frazių, kurių reikšmės nė pats gerai nesupranti, o ir paveikslėlį sunku apsisprest kokį, atrodo ir tokio, ir tokio nori... tad pradžiai savo vardą gražiu šriftu išsitatuiravau, o dabar jau apie kažkokį simbolį galvoju ant nugaros smile daugumą atbaido skausmas, mane irgi kurį laiką jis atbaidydavo nuo darymosi, tačiau jau kai nori, tai nori... big_smile svarbiausia gerą meistrą išsirinkti.

4

Re: Tattoo

Na as turiu dvi taturituotes siuo metu, turiu ant krutines Live for Music, didele gan sakyciau, ir turiu ant kojos juodaja nasle 3d stiliumi. Dabar galvoju darytis dar dvi tattoo, tik laukiu kol sportas padarys biski savo ir atgausiu forma kad neissitampytu tattoo wink

5

Re: Tattoo

Sutinku kad tokiam dalykui reikia proto nes sunku pradejas sustok o reiktu smile geriausia pasidaryt viena gerai apgalvota ir su didele reiksme tau kuri tau neikiretu kiekviena kart ziurint nei daug per visa kuna nereiksmingu smile pats mastau jau kazin ar ja pavadinsi tattoo greiciau portretu big_smile per visa nugara ji yra apgalvota ilgus metus gal ir daugiau su man didele reiksme smile kas yra gerai daryt ant nugaros kad tu jos nematai ir ji tau negali atsibost tas didelis pliusas ir kaskaip estetiskai atrodo nei kerzavones ant ranku smile mano tokia nuomone smile

6

Re: Tattoo

turiu ir manau kad jeigu normali ir zmogui tinka tai kodel gi ne, tik skauda darytis smile

7

Re: Tattoo

Akvilė parašė:

Kažkada ir aš galvojau, kaip žmogus gali taip darkyti savo kūną... na, auskaras ten ar šen yra gražu, bet tatuiruotė... bet šią vasarą pati vieną tokią "įsigijau" ant šonkaulių big_smile ir tiesa, jog vieną pasidarius norisi dar ir dar... jau pirmąją besidarydama galvojau apie antrą big_smile ir štai, šiuo metu suku galvoj ratelį, kokią čia išsirinkus... kažkaip nesinori banalių angliškų ar kažkokia kalba išrašytų frazių, kurių reikšmės nė pats gerai nesupranti, o ir paveikslėlį sunku apsisprest kokį, atrodo ir tokio, ir tokio nori... tad pradžiai savo vardą gražiu šriftu išsitatuiravau, o dabar jau apie kažkokį simbolį galvoju ant nugaros smile daugumą atbaido skausmas, mane irgi kurį laiką jis atbaidydavo nuo darymosi, tačiau jau kai nori, tai nori... big_smile svarbiausia gerą meistrą išsirinkti.

8

Re: Tattoo

turiu ir ne viena.ir nemazas.sneka ape skausma .jaij bijaij jo taij kam detis ja .nors po teisibe nera to didelio skausmo.

9

Re: Tattoo

turiu viena ir jau noriu darytis antra...tik vis neapsisprendziu ko noriu:)))

10

Re: Tattoo

Mariusc parašė:

turiu ir ne viena.ir nemazas.sneka ape skausma .jaij bijaij jo taij kam detis ja .nors po teisibe nera to didelio skausmo.

Sutinku, nera tokio jau didelio skausmo, grozis reikalauja auku smile ir kai tikrai nereali tattoo tai verta tikrai sedeti iki paskutines minutes wink as jau nusprendziau del kitos tattoo istiesu, noriu kovos tarp giltines ir angelo. Ir ji bus skirta mano pusbroliui kuris mire nes sudege name...

11

Re: Tattoo

Turiu viena, kaklo sryty

12

Re: Tattoo

siaip ivairiai buna su tuo skausmu, vieniem skauda labiau kitem maziau nzn gal cia nuo vietos priklauso, man skaudejo jausmas tarsi su skalpeliu oda pjaustytu, bet kentejau sedejau ramiai, tik po prakaitu, pazistamas alpo du kartus. cia jau kaip kam su odos jautrumu pasiseka smile

13

Re: Tattoo

Sioma, tattoo darymas nė iš tolo neprimena skalpelio pjūvių wink Skausmas tikrai priklauso nuo vietų - šonai yra viena skausmingesnių vietų, rankų ir kojų vidinės pusės, po to seka oda ant kaulo (stuburas, kelėnai). Na ir pridėkim, kad kiekvienas žmogus turi individualų skausmo slenkstį.

14

Re: Tattoo

Noriu tattoo pasidaryt smile idejas net gi turiu:) bet vis galvoju ar verta?:)

15

Re: Tattoo

Shinigami parašė:

Noriu tattoo pasidaryt smile idejas net gi turiu:) bet vis galvoju ar verta?:)

jai dar dvejoji nesidaryk, kai busi tikras kad nori tada darykis, nes po to gailesis. arba atvirksciai negalesi sustoti ju darytis smile cia vel priklauso nuo zmogaus, taciau tai yra menas ir kaip sakant gan ne pigus malonumas

16

Re: Tattoo

Aš visiškai už tattoo, nes man gražu jos kūną, puošia, tarsi papildymas jei tattoo su idėja, pati turiu dvi tatiruotes, taip pat norėčiau dar:)

17

Re: Tattoo

Na as noriu penkias tattoo pasidaryt ;D kad nepigus zinau smile bet teisingai sako reikia apsisprest wink

18

Re: Tattoo

jo sutinku su Renata, jos kaip liga yra, viena pasidarai ir nori didesnes tada, ir dar vienos ir po to dar vienos big_smile bet as manau pasidarysiu to ko noriu ir bent kelis metus tikrai nesidarysiu big_smile

19

Re: Tattoo

Taip sutinku su tuo,kad pasidares viena,norisi dar ir dar,kaip sakoma karta paragaves negali sustoti:D siaip man paciam asmeniskai tattoo yra labai grazus,manau ji papuosia zmogu,pats turiu 3 ir noreciau dar,bet bijau,kad veliau nebutu per daug smile As uz tai tik smile))

20

Re: Tattoo

Regina, nu man primine, nes jausmas butu tarsi su britvute per oda reztu smile