21

Re: Tattoo

Skalpelis žymiai baisiau, patikėk manimi big_smile O ką ta tatuiruotė - atkentėjai kalias valandas arba kelis kartus po kelias valandas ir tiek smile Nesuprantu tos tokios didelės skausmo baimės smile

22

Re: Tattoo

Regina parašė:

Skalpelis žymiai baisiau, patikėk manimi big_smile O ką ta tatuiruotė - atkentėjai kalias valandas arba kelis kartus po kelias valandas ir tiek smile Nesuprantu tos tokios didelės skausmo baimės smile

na kad neskauda, as nesuprantu kokie skausmai big_smile ir po skalpeliu sedejas esu kai opeacija dare ir ta iskentejau, ten tikrai skaudejo...

23

Re: Tattoo

turiu pati ir tikrai neskaudejo:)

24

Re: Tattoo

Vidas parašė:

na kad neskauda, as nesuprantu kokie skausmai big_smile ir po skalpeliu sedejas esu kai opeacija dare ir ta iskentejau, ten tikrai skaudejo...

Jeigu visiškai neskauda - kažkas negerai big_smile Skausmo receptoriai gal blogai veikia? big_smile
Operaciją be nejautros darė? Nes yra skirtumas tarp skausmo pačio pjaustymo metu ir jau po visko wink

25

Re: Tattoo

jo operacija dare be nejautros, tad jutau kiekviena skalpelio ipjovima ... o siaip na skausmas yra gal sioks toks, bet man tai labiau kutenimas wink tas tattoo, todel as noriu dar keliu big_smile

26

Re: Tattoo

Pats graziauses zmogaus kunas yra be tautiruociu.As asmeniskai nenoreciau tureti nei draugo, ir nei drauges,kuriu  kunai butu ispaisyti ivairiomis spalvomis uzrasais ir vaizdais,Jos daugiause yra praktikuojamos kaleimuose tarp ivairiu nusikalteliu, daugiause jomis pabrezemos n usikalstamo pasaulio autoritetai

27

Re: Tattoo

Aš nieko ypač prieš neturiu, bet viskas proto ribose.
Jeigu jau tu tatoo dievai žino kiek tai... čia jau nėra kažkas ypatingo.
Bijau adatų todėl gyvenime nedaryčiau tatoo big_smile
Ir man taip jos nedomina.
Švarus, kaip drobė kūnas yra tobuliausias smile

28

Re: Tattoo

Jonas parašė:

Pats graziauses zmogaus kunas yra be tautiruociu.As asmeniskai nenoreciau tureti nei draugo, ir nei drauges,kuriu  kunai butu ispaisyti ivairiomis spalvomis uzrasais ir vaizdais,Jos daugiause yra praktikuojamos kaleimuose tarp ivairiu nusikalteliu, daugiause jomis pabrezemos n usikalstamo pasaulio autoritetai

Tu gal užstrigai praeityje kažkur, alio?
Jau seniai tatuiruotes darosi eiliniai žmonės, tiek vyrai, tiek moterys, tiek jauni, tiek vyresnio amžiaus.

29

Re: Tattoo

na taip anksciau budavo kad kalejimuose arba juroje pasidarydavo tattoo, kai yra daug laisvo laiko. taciau dabar tai yra menas, nebera taip, kad asocijuotusi su blogiu. Taciau gerbiu tavo nuomone. Kiekvienas zmogus turi ja isreiksti ir as suprantu kodel galvojate kad tai yra amoralu, ir kunas be tattoo yra svarus kunas.

30

Re: Tattoo

Uz ar pries,kiekvienam zmogui nusprest tik paciam.Pats turiu 2...ant rankos ir kojos,bet esu is tu zmoniu kuriems tattoo nera tik papuosalas.Man tattoo yra tam tikru svarbiu gyvenimo ivykiu ar isgyvenimu iprasminimas,kasdienis priminimas,tarsi kazkokio nueito kelio paliktas zenklas.Viena ant rankos zymi buvusi gyvenimo etapa i kuri durys jau uzvertos,tai tarsi praeities simbolis..o ant kojos,ten viltys,norai ir siekiai kuriu noriu gyvenime.As esu salininkas tattoo kurios turi reiksme,nors tikrai nepries tuos kurie daros koki drugeli ar drakona del grozio,svarbu kad tai padetu zmogui geriau jaustis.

31

Re: Tattoo

Domas parašė:

Uz ar pries,kiekvienam zmogui nusprest tik paciam.Pats turiu 2...ant rankos ir kojos,bet esu is tu zmoniu kuriems tattoo nera tik papuosalas.Man tattoo yra tam tikru svarbiu gyvenimo ivykiu ar isgyvenimu iprasminimas,kasdienis priminimas,tarsi kazkokio nueito kelio paliktas zenklas.Viena ant rankos zymi buvusi gyvenimo etapa i kuri durys jau uzvertos,tai tarsi praeities simbolis..o ant kojos,ten viltys,norai ir siekiai kuriu noriu gyvenime.As esu salininkas tattoo kurios turi reiksme,nors tikrai nepries tuos kurie daros koki drugeli ar drakona del grozio,svarbu kad tai padetu zmogui geriau jaustis.

Visiskai pritariu kolegai, Mano tattoo taip pat turi reiksme. ir visiskai sutinku del to, kad galima ir pasidaryti ir del grozio. as dar noriu dvieju tikrai viena su reiksme, o kita jau tikrai del grozio.

32

Re: Tattoo

Saunuolis VIP,pagarba uz tai seniuk,zinoma kaip snekejom tattoo yra laisve,bet kai koks liesas 17 metu vaikinukas prisispanges rusisku serialu issivarto sau cerkve ar zvaigzdes ant peciu net nezinodamas kas tai ir ka reiskia...na tada sorry chebra bet ima juokas del tupumo

33

Re: Tattoo

Domas parašė:

Saunuolis VIP,pagarba uz tai seniuk,zinoma kaip snekejom tattoo yra laisve,bet kai koks liesas 17 metu vaikinukas prisispanges rusisku serialu issivarto sau cerkve ar zvaigzdes ant peciu net nezinodamas kas tai ir ka reiskia...na tada sorry chebra bet ima juokas del tupumo

Hahah na joa sito niekada nesuprasiu as big_smile bet na visokiu yra kaip sakant, visokiu ir reikia big_smile
bent galim is tokiu pasijuokti, o po to kai paauga jie, galvoja kad klaida padare wink

34

Re: Tattoo

Na zinai...tam tikrose kompanijose uz tas klaidas sumoket neblogai gali...bet jo..tik sakyciau tavo fraze reiktu perdirbt..visokiu yra,bet nereiskia kad ju visu reikia...

35

Re: Tattoo

As uz tatoo, saikingai. pati turiu 2

36

Re: Tattoo

Niekad man nepatiko tos tatuiruotės. Kai kuriems žmonėms jos atrodo gražu ar meniška, o man nė velnio... Odos darkymas ir tuštybės demonstravimas, ir tiek.

37

Re: Tattoo

Sau nedaryčiau, bet pas kitus, jei gerai padaryta...man gražu.

38

Re: Tattoo

OK As pagal Temos tuos Zodelius Pasakysiuu Kaa AS Galvoju tongue tongue Rekomendacijos tai Susikta Reklama tongue big_smile  Idejos tai Paskatinimas Zmogaus kad Daryk Isimylek tongue tongue big_smile  OK dabar galiuu Tylet kad ir 2m laiko tongue tongue big_smile

39

Re: Tattoo

Zmones su tatuiruotem statistiskai maziau patikimi ir labiau impulsyvus. Del to kalejime daugiausia tatuiruotu vyru o gatveje pasileidusiu moteru