41

Re: Yra išmintingų merginų?

Ponaitis parašė:
Satela parašė:
Ponaitis parašė:

Su kompiuterine issisokele kariaut nenusiteikes, ikrestu tau teveliai dirzo ir atimtu kompiuteri, butu labai i nauda. Tai grybas, tai briedis, ko noret, emigrante, kuri airiu miske gyvena.

kad airiai misku neturi...... ;DD ... krc.... negaliu pralinksmini tu mane, galetuym internetiniu klounu but ;]

Neprimetinek miestietes, vien tavo zinutes parodo, kad is kaimo esi kilusi. Sukurei sita isterija forume, gadini zmogaus sukurta tema. Gal jau verta apsiraminti?:)


Maziau gilinkis i mano asmenini gyvenima, juk neturetu rupeti?  Pirmas prasidedi su savo nesamonem ir dar poto kabinasi big_smile Nekenciu kai zmones raso, vien tam kad izeist:D O juokingiausia tas kad viska ka raso, yra neteisinga, ir man darosi jau gaila taves..... vargsas zmogus.....

42

Re: Yra išmintingų merginų?

Kur as tave izeidziau? Kur as pirmas kazka pradejau? Forume loji tik tu. Tau jau daug kartu krtojau geruoju nustoti cia rodyti isterijas, bet ar tokia ''protinga'' ir labiausiai teisinga mergaite isvis ka nors supranta, tai abejoju. Siaip paprasysiu moderatoriu, kad tave apramintu:)

43

Re: Yra išmintingų merginų?

Satela ir Ponaitis. Abu atrodot kaip mastatys zmones, tai gal taip ir elkites. Uztenka gal situ vaikisku nesamoniu? Kuris nors pabukit suauges ir tiesiog nebeatrasykit... Kaip sakoma duok durniui kelia. Nes dabar be galo rasysit su ta ideja, kad kuris paskunini zodi tars tas ir bus teisus. Suprantat, kad abu jokios naudos is viso sito negaunat ir negausit? Vienas kita izeidinejat kaip mazi vaikai...

44

Re: Yra išmintingų merginų?

ai nebegerk tu... esu išmintinga kaip tu sakai, net labai , bet niekam ne esu reikalinga, mano gyvenime vien tušti vaikinai painiojasi... sakysi priešingybė traukia? ne, noriu tokio kokia esu pati .

45

Re: Yra išmintingų merginų?

Guess Who parašė:

Satela ir Ponaitis. Abu atrodot kaip mastatys zmones, tai gal taip ir elkites. Uztenka gal situ vaikisku nesamoniu? Kuris nors pabukit suauges ir tiesiog nebeatrasykit... Kaip sakoma duok durniui kelia. Nes dabar be galo rasysit su ta ideja, kad kuris paskunini zodi tars tas ir bus teisus. Suprantat, kad abu jokios naudos is viso sito negaunat ir negausit? Vienas kita izeidinejat kaip mazi vaikai...

Taip duokim durniems kelia:)

46

Re: Yra išmintingų merginų?

Tai zinoma yra!! As beprotiskai ismintinga... Haha

47 (redagavo Ponaitis 2013-12-19 16:51)

Re: Yra išmintingų merginų?

Guess Who parašė:

Satela ir Ponaitis. Abu atrodot kaip mastatys zmones, tai gal taip ir elkites. Uztenka gal situ vaikisku nesamoniu? Kuris nors pabukit suauges ir tiesiog nebeatrasykit... Kaip sakoma duok durniui kelia. Nes dabar be galo rasysit su ta ideja, kad kuris paskunini zodi tars tas ir bus teisus. Suprantat, kad abu jokios naudos is viso sito negaunat ir negausit? Vienas kita izeidinejat kaip mazi vaikai...

Teisingi zodziai, pritariu tau pilnai. Bandziau graziuoju, bet..  Pats matei, kad ne nuo manes vieno tai priklauso:)
Siaip is pagarbos temos autoriui patylesiu ir nesivelsiu i diskusijas, ir nekreipsiu demesio i kazkokias provokacijas.

48

Re: Yra išmintingų merginų?

Satela... nebepjauk... buk ismintinga, patylek !

49

Re: Yra išmintingų merginų?

Mantas parašė:

Satela... nebepjauk... buk ismintinga, patylek !


Tau tinka tas kostiumas smile

50

Re: Yra išmintingų merginų?

Tu man irgi labai patinki smile