1

Tema: niekaip nepavyksta rasti antros puses

na, zodziu, yra beda... neina susirasti sau panos. kodel? esu bandes kabint ne viena, ne dvi, o tiek kad jau ant pirstu nesuskaiciuoju. na o atsakai tiesiog tokie buvo:

1. per daug rupinuosi
2. per daug gero charakterio esu
3. esu ne jos skonio
4. nejaucia jokio potraukio
5. susitaiko su savo buvusiais ir visas vargas nueina suniui po uodega

ir per 19 gyvenimo metu man niekaip nepavyksta susirasti. stengiuosi, rodau demesi ir panasiai, bet kas is to? jeigu as nei vienos netraukiu ar nesu jos skonio.. draugu nedaug turiu, todel gaunasi vienas kompleksas, del ko nenoriu ieskotis panos, nes bijau kad paliks del to kad neturiu beveik draugu, nesilankau as jokiuose klubuose ir t.t., o jei pakviecia i koki tusa ar siaip i miesta tai man asmeniskai stebuklas gyvenime.. mokykloj bendravau beveik su visais.. stengiausi kitiems buti malonus, paslaugus, stengiuosi kad kitiems butu gerai, bet deja manes to nevertino, visad kaip sedziu namie taip ir sedziu, nei vienas nepakviecia, o geru darbu esu pridares daug kam,bet pasirodo naudos is to jokios, esu isnaudojamas ir atsimena mane tada kai reikia kazko is manes... ir aplamai esu prarades ta susizavejimo jausma, viena kart esu susizavejes tik 9 klasej, bet po kiek laiko praejo ir viskas, ir iki siol nei viena pana nesusizaviu.. ir pastebejau, kai bendrauju su merginomis is kito miesto, tai pacios lipa, nors draugauk iskarto, o cia klaipedoj - isviso kaip loterija. nesuprantu, kokiu reikia merginoms vaikinu, kad atitiktu reikalavimus kazkokius?

2

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

sveikas prisijungęs prie ieškotojų klubo, jei taip smarkiai nesiseka, vadinasi čia puikiai pritapsi big_smile čia žmonės praleidžia metų metus, kartais dingsta, bet po kurio laiko vėl grįžta ieškoti.
žinai kokia tavo problema? ne tai kad esi geras, o tai kad neturi charakterio, tiksliau dar jo neišmokai parodyti. kai suprasi kas esi, koks esi ir kai tai parodysi, tada kažkas pasikeis ir suprasi.

3

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Tomas parašė:

na, zodziu, yra beda... neina susirasti sau panos. kodel? esu bandes kabint ne viena, ne dvi, o tiek kad jau ant pirstu nesuskaiciuoju. na o atsakai tiesiog tokie buvo:

1. per daug rupinuosi
2. per daug gero charakterio esu
3. esu ne jos skonio
4. nejaucia jokio potraukio
5. susitaiko su savo buvusiais ir visas vargas nueina suniui po uodega

ir per 19 gyvenimo metu man niekaip nepavyksta susirasti. stengiuosi, rodau demesi ir panasiai, bet kas is to? jeigu as nei vienos netraukiu ar nesu jos skonio.. draugu nedaug turiu, todel gaunasi vienas kompleksas, del ko nenoriu ieskotis panos, nes bijau kad paliks del to kad neturiu beveik draugu, nesilankau as jokiuose klubuose ir t.t., o jei pakviecia i koki tusa ar siaip i miesta tai man asmeniskai stebuklas gyvenime.. mokykloj bendravau beveik su visais.. stengiausi kitiems buti malonus, paslaugus, stengiuosi kad kitiems butu gerai, bet deja manes to nevertino, visad kaip sedziu namie taip ir sedziu, nei vienas nepakviecia, o geru darbu esu pridares daug kam,bet pasirodo naudos is to jokios, esu isnaudojamas ir atsimena mane tada kai reikia kazko is manes... ir aplamai esu prarades ta susizavejimo jausma, viena kart esu susizavejes tik 9 klasej, bet po kiek laiko praejo ir viskas, ir iki siol nei viena pana nesusizaviu.. ir pastebejau, kai bendrauju su merginomis is kito miesto, tai pacios lipa, nors draugauk iskarto, o cia klaipedoj - isviso kaip loterija. nesuprantu, kokiu reikia merginoms vaikinu, kad atitiktu reikalavimus kazkokius?


Palauk, pamatysi, kai joms bus kokie 40, jos maldaus, kad niekas ju nepaliktu.

4

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Pirma ka galiu pasakyti, tai tikrai neverta stengtis is kailio nertis. Susirasi tu ta mergina, ir kas is to? Manai bus geriau? Na gal is pradziu, veliau suprasi, kad jokios naudos is tu moteru nebuna.
O pagrindisnis klausimas del ko tu ieskai tos merginos? Del sekso ?

5

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Tomas parašė:

na, zodziu, yra beda... neina susirasti sau panos. kodel? esu bandes kabint ne viena, ne dvi, o tiek kad jau ant pirstu nesuskaiciuoju. na o atsakai tiesiog tokie buvo:

1. per daug rupinuosi
2. per daug gero charakterio esu
3. esu ne jos skonio
4. nejaucia jokio potraukio
5. susitaiko su savo buvusiais ir visas vargas nueina suniui po uodega

ir per 19 gyvenimo metu man niekaip nepavyksta susirasti. stengiuosi, rodau demesi ir panasiai, bet kas is to? jeigu as nei vienos netraukiu ar nesu jos skonio.. draugu nedaug turiu, todel gaunasi vienas kompleksas, del ko nenoriu ieskotis panos, nes bijau kad paliks del to kad neturiu beveik draugu, nesilankau as jokiuose klubuose ir t.t., o jei pakviecia i koki tusa ar siaip i miesta tai man asmeniskai stebuklas gyvenime.. mokykloj bendravau beveik su visais.. stengiausi kitiems buti malonus, paslaugus, stengiuosi kad kitiems butu gerai, bet deja manes to nevertino, visad kaip sedziu namie taip ir sedziu, nei vienas nepakviecia, o geru darbu esu pridares daug kam,bet pasirodo naudos is to jokios, esu isnaudojamas ir atsimena mane tada kai reikia kazko is manes... ir aplamai esu prarades ta susizavejimo jausma, viena kart esu susizavejes tik 9 klasej, bet po kiek laiko praejo ir viskas, ir iki siol nei viena pana nesusizaviu.. ir pastebejau, kai bendrauju su merginomis is kito miesto, tai pacios lipa, nors draugauk iskarto, o cia klaipedoj - isviso kaip loterija. nesuprantu, kokiu reikia merginoms vaikinu, kad atitiktu reikalavimus kazkokius?


tai ir gerai kad neiskai klubuose , nes ka tu ten tarp tustuciu nori ieskoti? galvoji ten panos eina labai pazinciu ieskot?? ne velnio, jos daugiau eina arba papi4z0davoti kitas merginas, pasisaipyt is ju , arba siaip pasirodyt pries kitas kokios jos nerealios... taip,kad kam tau reikalinga kokia klubine tustute, kurios laiko praleidimas, labai banalus, su alkoholio taure kiekviena penktadieni kokioi arklidei? ka tu su tokia veiksi, cia matai sunku kazka susirasti del to, kad isvis dauguma merginu emigravo i uzsieni, o pagal sita saita paziurek statistika DABAR prisijunge mot: 1550, vyr 2419 , nu matai vyru 55 % daugiau negu mot, o dar kazkas toki brieda varo,kad lietuvoje moteru daugiau, ne velnio ju ne daugiau, daugiau gal zymiai vyresniam amziuje uz 50 smile , tai va o siaip mergina kuri netobuleja, nesimoko, nesidomi ekonomika, nera karjeriste, kam tau tustute, kuria turesi pilnai islaikyt, kuri pati nieko nemokes daryti, o didziausia ka mokes, tai tresti pinigus is svetimu vyru, nes savo jaunyste pragere ir pratusino klubuose, taip klubus pamirsk...

6

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Arturas parašė:

Pirma ka galiu pasakyti, tai tikrai neverta stengtis is kailio nertis. Susirasi tu ta mergina, ir kas is to? Manai bus geriau? Na gal is pradziu, veliau suprasi, kad jokios naudos is tu moteru nebuna.
O pagrindisnis klausimas del ko tu ieskai tos merginos? Del sekso ?

ne del sekso, o del to kad nusibodo vienam buti, norisi kad butu artimas zmogus salia.

7

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Danielis parašė:
Tomas parašė:

na, zodziu, yra beda... neina susirasti sau panos. kodel? esu bandes kabint ne viena, ne dvi, o tiek kad jau ant pirstu nesuskaiciuoju. na o atsakai tiesiog tokie buvo:

1. per daug rupinuosi
2. per daug gero charakterio esu
3. esu ne jos skonio
4. nejaucia jokio potraukio
5. susitaiko su savo buvusiais ir visas vargas nueina suniui po uodega

ir per 19 gyvenimo metu man niekaip nepavyksta susirasti. stengiuosi, rodau demesi ir panasiai, bet kas is to? jeigu as nei vienos netraukiu ar nesu jos skonio.. draugu nedaug turiu, todel gaunasi vienas kompleksas, del ko nenoriu ieskotis panos, nes bijau kad paliks del to kad neturiu beveik draugu, nesilankau as jokiuose klubuose ir t.t., o jei pakviecia i koki tusa ar siaip i miesta tai man asmeniskai stebuklas gyvenime.. mokykloj bendravau beveik su visais.. stengiausi kitiems buti malonus, paslaugus, stengiuosi kad kitiems butu gerai, bet deja manes to nevertino, visad kaip sedziu namie taip ir sedziu, nei vienas nepakviecia, o geru darbu esu pridares daug kam,bet pasirodo naudos is to jokios, esu isnaudojamas ir atsimena mane tada kai reikia kazko is manes... ir aplamai esu prarades ta susizavejimo jausma, viena kart esu susizavejes tik 9 klasej, bet po kiek laiko praejo ir viskas, ir iki siol nei viena pana nesusizaviu.. ir pastebejau, kai bendrauju su merginomis is kito miesto, tai pacios lipa, nors draugauk iskarto, o cia klaipedoj - isviso kaip loterija. nesuprantu, kokiu reikia merginoms vaikinu, kad atitiktu reikalavimus kazkokius?


tai ir gerai kad neiskai klubuose , nes ka tu ten tarp tustuciu nori ieskoti? galvoji ten panos eina labai pazinciu ieskot?? ne velnio, jos daugiau eina arba papi4z0davoti kitas merginas, pasisaipyt is ju , arba siaip pasirodyt pries kitas kokios jos nerealios... taip,kad kam tau reikalinga kokia klubine tustute, kurios laiko praleidimas, labai banalus, su alkoholio taure kiekviena penktadieni kokioi arklidei? ka tu su tokia veiksi, cia matai sunku kazka susirasti del to, kad isvis dauguma merginu emigravo i uzsieni, o pagal sita saita paziurek statistika DABAR prisijunge mot: 1550, vyr 2419 , nu matai vyru 55 % daugiau negu mot, o dar kazkas toki brieda varo,kad lietuvoje moteru daugiau, ne velnio ju ne daugiau, daugiau gal zymiai vyresniam amziuje uz 50 smile , tai va o siaip mergina kuri netobuleja, nesimoko, nesidomi ekonomika, nera karjeriste, kam tau tustute, kuria turesi pilnai islaikyt, kuri pati nieko nemokes daryti, o didziausia ka mokes, tai tresti pinigus is svetimu vyru, nes savo jaunyste pragere ir pratusino klubuose, taip klubus pamirsk...

as ir neieskau klubuose panu smile

8

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Tomas parašė:
Arturas parašė:

Pirma ka galiu pasakyti, tai tikrai neverta stengtis is kailio nertis. Susirasi tu ta mergina, ir kas is to? Manai bus geriau? Na gal is pradziu, veliau suprasi, kad jokios naudos is tu moteru nebuna.
O pagrindisnis klausimas del ko tu ieskai tos merginos? Del sekso ?

ne del sekso, o del to kad nusibodo vienam buti, norisi kad butu artimas zmogus salia.

GEriau nesuk sau kiausu, moteris vyrams niekada nebus artimas zmogus, jos daugiau megojos isnaudoti, ir tu jausies niekad neivertintas. Tikrai geriau gera drauga tureti negu mergina. Na gal tu dabar netiki, bet ateis laikas ir suprasi.

9

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Arturas parašė:
Tomas parašė:
Arturas parašė:

Pirma ka galiu pasakyti, tai tikrai neverta stengtis is kailio nertis. Susirasi tu ta mergina, ir kas is to? Manai bus geriau? Na gal is pradziu, veliau suprasi, kad jokios naudos is tu moteru nebuna.
O pagrindisnis klausimas del ko tu ieskai tos merginos? Del sekso ?

ne del sekso, o del to kad nusibodo vienam buti, norisi kad butu artimas zmogus salia.

GEriau nesuk sau kiausu, moteris vyrams niekada nebus artimas zmogus, jos daugiau megojos isnaudoti, ir tu jausies niekad neivertintas. Tikrai geriau gera drauga tureti negu mergina. Na gal tu dabar netiki, bet ateis laikas ir suprasi.

realiai dabar turiu keleta geru draugu smile bet vis tiek truksta. nu bet tikrai ne visos isnaudotojos, turejau dvi merginas, nei viena nesinaudojo manim smile

10

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

tai kai buni isimylejas buni aklas, ir daugeliu dalyku nepastebi. Beje dabar panasu kad draugautum vos ne supirma pasitaikiusia. O tai nieko gero tikrai neduos. Turi buti savimi ir jei kokiai merginai patiksi viskas savaime gausis. Geriau megaukis laisve, nes poto ziurek noresis jos bet sauktai bus po pietu.

11

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Arturas parašė:

tai kai buni isimylejas buni aklas, ir daugeliu dalyku nepastebi. Beje dabar panasu kad draugautum vos ne supirma pasitaikiusia. O tai nieko gero tikrai neduos. Turi buti savimi ir jei kokiai merginai patiksi viskas savaime gausis. Geriau megaukis laisve, nes poto ziurek noresis jos bet sauktai bus po pietu.

nusibodo asmeniskai man ta laisve.

12

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Tomai, panšiai kaip ir man  iš tavo aprašymo, šiais laikais merginos žiuriu labiau blogus berniukus ,tokia tiesa.. geros vertybės nebevertinamos.

13

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

O as pasilgau laisves deja jos negaunu.

14

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Na ir pesimistai... kalbat kaip varlės įmestos į vandenį, kurį po truputi kaitina. Man regis dauguma čia kalbančių kokios merginos išnaudotojos ir kvailos, patys nesuprantat, kad prisidedat prie blogėjančios padėties, duodami patarimus ir aiškindami kad viskas blogai, išmok gyventi su problemomis. Nežinau net kaip pasakyti. Pasaulis nėra sudarytas iš vienos spalvos. Geriau duotumėt patarimus kaip atskirti vertingus ir nevertingus žmones. :::a57

15

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

omg OMG.. daugiau komentaru net neimanoma pasakyti.. as net pagalvoju, jeigu jum netycia gimtu vaikai.. ir aisku zmona paliktu ir butu ten berniukas, tektu jum augint.. isaugtu turbut labiausiai nekenciantis moteru zudikas, prievartautojas, maniakas. Visos blogos, viskas blogai ir t.t. Sitos snekos kam padeda? kiekvienoje temoje jus tik verkiat ir verkiat.. o nuo tu sneku neviena nepagereja, tik pablogeja. Ir tokiem PROTAM jau turejo tai senai daeiti.. bet matosi sunkiai.
P.S. Temos autoriui, nesigaisink laiko kvailiem patarimam.. ateis laikas ir rasi ir patiksi ir viskas bus liux smile vadovaukis tuom kuom tiki, nes jeigu versi save suktis pries save, nuo to laimingesnis nebusi smile

16

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Va je kalba tie kurie net patys normaliu moteru netureja. Blin laikas gal isaugti is to naivumo, jum gal ne 15 metu.....

17

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Tomas parašė:
Arturas parašė:

Pirma ka galiu pasakyti, tai tikrai neverta stengtis is kailio nertis. Susirasi tu ta mergina, ir kas is to? Manai bus geriau? Na gal is pradziu, veliau suprasi, kad jokios naudos is tu moteru nebuna.
O pagrindisnis klausimas del ko tu ieskai tos merginos? Del sekso ?

ne del sekso, o del to kad nusibodo vienam buti, norisi kad butu artimas zmogus salia.

elgis kuo blogiau su mergina, buk marozas, prisigerk, padauzyk ka nors ir pamatysi pacios mergos del taves eis is proto, pas lietuves yra labai prastas skonis vyrams, jos renkasi emociskai ir labai pavirsutiniskai, pamato kokii prisopompavusi su chemija maroza kuris is paskutiniu nusipirko apynauje masina ir VA , gerai ,
ar tu turi smegenu ar ne, ar esi inteligentas, mandagus, ispruses joms tas pats, nes kuo tu pagarbiau elgsies su mergina, kuo busi jai nuolankus , tuo daugiau shansu ,kad ji tave paliks, zinau tai is savo ir is aplinkiniu patirties... joms reikia kad butum kuo didesnis marozas... nes dazniausiai jie ir turi grazias merginas...
bandyk su mergina elgtis kuo nagliau ir grubiau...
pamatysi pats... nes botanikai mergom tikrai nepatinka.
paziurek kiek atveju, kai marozas gerai duoda i galva mergai, o ji jokio pareiskimo ant jo neraso, o toliau su juo duodausi... juk dabar lietuvoje labai daug tustuciu... kurios neturi giliau analitinio ir strateginio mastymo.

18

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Danielis, bet tu tikrai atbukes.. gal tave koks marozas biski padauze? ar kaip cia yra? smile Yra visokiu.. tokiu pasitaiko kurios megsta tokius neinteligentiskus kaip tu sakai "marozus" smile vien del to kad yra tokiu. Yra vadinasi pasirinkimas. smile o kodel gi ne.. Ir tavo patirtis matosi nekazka.. DAZNIAUSIAI (PABREZIU) jos susipazysta jis pasportaves isvaizdus, nekvailu apsimeta, turi ten gera masina ir t.t. smile bet kai jis ja pradeda dauzyti, laikyti prispausta.. JOS BEGALO GAILISI, bet deja neturi pasirinkimo, nes jaucia terora, jaucia grasinimus ir t.t. jos nebeturi iseities, tad buna ir tiek.. Todel taip ir atrodo, butent susideda tas vaizdas. O tu matau labai pavirsutiniskai galvoji.. Nes jeigu tu dar pasakytum, kad jos su jais buna is meiles isvis net neatsakyciau. smile

19

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

As taip pat niekaip nesusirandu antrosios puses jau ilga laika... sad nors esu gero charakterio.

20

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

jie neieskotum tobulo princo tai rastum. Bet aisku tau reikia tobulo.