41

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

jei ka nors domina vedybiniu sutarciu sudarymas, prasome kreiptis

42

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Tomas, 29 parašė:

jei ka nors domina vedybiniu sutarciu sudarymas, prasome kreiptis

as ,atvirai pasakius dar nesidomiu vedybomis,tad sutartimis tuo labiau big_smile

43

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Linas, 20 parašė:

na siaip mamnau geras dalykas, nees stovedamas zakse ar baznycioje MELUOJI  "MYLESIU TAVE IR GERBSIU KOL MIRTIS MUS ISSSKIRS"  << kaip gali zadeti tai ko nzn ar is tesesi nes juk prisiekineji ir i ateiti daug metu big_smile tokiu atveju reikia atsiprasyti visu sveciu kunigo ir kitu zmoniu ir lekti prie klausyklos big_smile big_smile
>>  siaip visokiu barakudu yra todel  vedybine sutartis gana protingas dalykas tik keistai tureciau jaustis ja sudarinedamas big_smile nors ar sudarinesiu bet as uz tokia sutarti, kad jei meile dings kad nereiketu gyventi po tiltu ar tevu namuose kaip Alfonsui...


Teisybe ...kaip Nijole sako True true big_smile tam ir reikia sutarties kad isiskyrusi nepaliktu ant ledo :V avdrug sendien myli o rytoj apsigalvos :?

44

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

teko girdet viena pazistamos istorija, tik ten ne vedybos tarp ju buvo, o gyveno zmones kartu kelerius metus, nuomavosi buta, daiktus pirkosi (skalbykles ir etc.). pirkdavo dazniausiai is vieno algos, o is kito gyvendavo, nuoma mokedavo...
po skyrybu liko mergina su mikrobange ir vandens filtru, nes mat kiti daiktai buvo "pirkti is jo algos" ir dzin kad is jos algos tuo metu gyveno...

po tokiu istoriju imi galvot kad gal ir reiktu vis tik kazkokiu garantiju... ir sutarciu

45

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

visom keturiom uz vedybine sutarti, nes gyvenime buna tokiu niuansu, kad eina sau. ir cia meile niekuo deta, tiesiog gyvenimas megsta siuprizus, ir kartais geriau apsaugoti save, o ypac vaikus smile

46

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Violeta, 29 parašė:

teko girdet viena pazistamos istorija, tik ten ne vedybos tarp ju buvo, o gyveno zmones kartu kelerius metus, nuomavosi buta, daiktus pirkosi (skalbykles ir etc.). pirkdavo dazniausiai is vieno algos, o is kito gyvendavo, nuoma mokedavo...
po skyrybu liko mergina su mikrobange ir vandens filtru, nes mat kiti daiktai buvo "pirkti is jo algos" ir dzin kad is jos algos tuo metu gyveno...

po tokiu istoriju imi galvot kad gal ir reiktu vis tik kazkokiu garantiju... ir sutarciu

panasi situacija buvo mano dreugei, nusipirko buta abu per puse pries vedybas, tada jau po vedybu  pseme paskola ir pirko dar viena buta, zodziu viskas jo vardu, bendru vaiku neturi abu tik is ankstesniu santuoku, na ir anas sugalvojo stikleli kilot, ir dar pijokelis toks nedurnas, pareiske kad viskas jo (ir jis teisus) , taigi dabar turi gyvent , kentet, nes praras viska savo ka sukiso ir eis i gatve su vaiku, turi paskolas  visas moka dar ir jo elimentus , nes uzpuls anstoliai ... tai kai pagalvoji nu.... geriau jau pasirasyti sutartele ir tada viskas aisku patampa

47

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

geras dalykas ta sutartis.tu zinai kad tai kas yra tavo ir liks tavo.nereiks dalintis per puse jei kartais butu nelaiminga santuoka.

48

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

as uz ,,keista kai merginos isizeidzia ,,man pasiulitu ir kas cia tokio,,jausmai ir finansiniai dalikai turi but atskirti...

49

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Buna zmones jauni ,myli vienas kita ir nepagalvoja kad gyvenimas ne rozemis klotas.Visko pasitaiko.Jeigu kada gyvenime vel tektu antra karta tuoktis be vedybines sutarties nei is vietos,patirtis savo daro.

50

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

as nezinau, manau nemaloniai pasijausciau,jei mano vyras pasiulytu pasirasyt sutarti, kazkaip iskart i galva dinktelejo nepasitikejimas,itarimas. As noreciau,zinoma,jei tektu skirtis, uzgyventa turta dalintis pusiau, bent jau as taip daryciau. Kad mano vyras ir butu maziau idejas pinigu i buiti ir bendra gyvenima. Mes gyvenom bendrai,vaikus auginom bendrai, tai viskas kas uzgyventa yra bendra,tai ir dalinies pusiau. As taip isivaizduoju

51

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Vesta, 22 parašė:

as nezinau, manau nemaloniai pasijausciau,jei mano vyras pasiulytu pasirasyt sutarti, kazkaip iskart i galva dinktelejo nepasitikejimas,itarimas. As noreciau,zinoma,jei tektu skirtis, uzgyventa turta dalintis pusiau, bent jau as taip daryciau. Kad mano vyras ir butu maziau idejas pinigu i buiti ir bendra gyvenima. Mes gyvenom bendrai,vaikus auginom bendrai, tai viskas kas uzgyventa yra bendra,tai ir dalinies pusiau. As taip isivaizduoju

Bendrai uzgyventas turtas tai viskas puiku per puse ir jei yra vaikas reikia nepamirsti ir jo dalies.Bet jei ta turta ,kad ir koki nama igyji dar budamas atskirai ir po kokiu dvieju vedybiniu metu tenka skirtis tai tikrai tada pagalvotumei apie priesvedybine sutarti .

52

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

gal ir tavo tiesa, Arunai... Bet bent jau dabar manau, kad jei papultu vyras,kuris skirybu metu kabintu akis, mesciau as jam viska ka jis yra supirkes,jei jo namas,jau geriau eiciau nomuotis buto, nei gadinciau sau nervus ir sveikata...

53

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

mieloji gabija nu tu cia sutrenkiai sposeli.kreiptis ika kontaktu tai nepalikus

54

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

jei vyras siulo priesvedybine sutarti tai gal jis nemyli tiesiog tos moters ir dar net nesusituokes jau masto apie busimas skyrybas.

55

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Didelis UŽ tokias sutartis smile

56

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Bendrai užgyventas turtas aš manau turi būti pasidalintas per pusę. O turtas kurį vaikinas ar mergina turėjo iki vestuvių (verslas, butas, mašina), to žmogaus ir turi išlikti smile Mano nuomone

57

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

visiskai sutinku su Ligita smile

58

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Ligita parašė:

Bendrai užgyventas turtas aš manau turi būti pasidalintas per pusę. O turtas kurį vaikinas ar mergina turėjo iki vestuvių (verslas, butas, mašina), to žmogaus ir turi išlikti smile Mano nuomone

sutinku smile

59

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

Reikalinga sutartis, nes kitaip tokios kaip cia pagrobs visus turtus.

60

Re: Ką galvojate apie priešvedybinę sutartį?

As galvoju, kam is vis tos vedybos reikalingos jai abejoji zmogumi, gyvenkit susideja nepatiks issiskirsit. Vedybine sutartis tai utopija, irasykit i sutarti skilti, esant neistikimybes atveju visas turtas skyrybos metu perleidziamas vaikams ir sutuoktinei nei vienas vyras nepasirasys:::010