41

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Arturas parašė:
Agniete parašė:
Arturas parašė:

Savo vyrui ir taip sakysi kai paklaus tavo megstamiausios pozos.
" Ei plevesa skyrybos" ............... Is kur tokiu tundru atsiranda big_smile

tundru? Kvaili mastantis su antru galu, jei galima pasakyti, kad tu mastai, vyras uz kurio istekesiu ir kokiom temom kalbesiu yra visiskai kita situacija negu cia!

Tu istekesi big_smile jau greiciau Lietuva pasaulio futbolo  cempionate auksa paims big_smile. Pirma savo kusi ant galvos issisukuok big_smile


:DDD oj gerai stumi Arturai, prajuokino big_smile

42

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

Leo parašė:

Esu pamišęs dėl Lietuvos moterų ir bus labai laimingi, kad seksualinės partnerystės / santykiai / draugystės su jais. Aš karštas grynakraujis labai raguotas vyras ir man reikia daug sekso su teise moterims. Aš tikiu, kad mes abu labai laimingi ir patenkinti. Pirmenybė Lietuvos moterų JAV ar Kanadoje, bet aš jau ir Lietuvoje daug laiko. Pirmiausia galite rašyti man šioje svetainėje ir tada mes galime bendrauti per skype ir tt

Nepabodo visur ta pati rasyti? Naivu tiketis, kad tau del sex parasys.

O jei rimtai, tai merginos, nereikia maivytis, istikruju didzioji dauguma tik raso, kad patinka ivairios pozos, o esant reikalui lauzotes ir apart misionieriaus dazniausiai nieko daugiau smile))

43

Re: Merginos, kokia poza Jums labiausiai patinka???

man tai patinka tokia poza, kai gali vartytis lovoj, ilgai gulet joje, miegot :DDD tobula tiesiog big_smile issimiegi, pailsi... big_smile