121

Re: Anekdotai

Tarpmiestinis autobusas. Prisikemša pilnas autobusas liaudies: bobutės su maišiukais, vaikai, smirdintys diedukai – kaip visada. Kontrolierė visiems išdalino bilietus ir atsisėdo. Autobusas pajudėjo. Po kokių 15 minučių staiga kažkas pasidarė vairuotojui: paleido vairą, čiupo sau už gerklės, ėmė gargaliuoti, dusti. Mašina ėmė mėtytis į šonus po abi eismo juostas. Autobuse panika: klyksmas, isterija, kas meldžiasi, kas apsišlapino. Konduktorė ramiai atsistojo, priėjo prie šoferio ir ėmė daužyt jį savo “kaimiška” rankine. Ir stebuklas! Vairuotojas vėl čiumpa už vairo ir toliau ramiai važiuoja. Po pusvalandžio ir vėl viskas pasikartoja ir kontrolierė vėl imasi ekstrinių veiksmų vairuotojo išgydymui su savo taše. Ir vėl vairuotojui viskas gerai. Taip tęsėsi visą kelią iki maršruto galo. Kai autobusas galiausiai atvažiavo ir visi išlipo, prie vairuotojo drebančiom kojom prieina vienas iš keleivių:
- Gerbiamasis, turit tokių problemų su sveikata ir dirbat tokį atsakingą darbą. Rizikuojat ne tik keleivių, bet ir savo gyvybe. Aš daktaras, galiu jums padėti, tyrimai, gydymas ir t.t….
Šoferis jam:
- Aš sveikas kaip ridikas! Tiesiog praėjusią savaitę mūsų kontrolierės vyras pasikorė, tai aš ją erzinu... ;D

122

Re: Anekdotai

Wejasi zuikis lape, patvarkyti nori. Bego ji per begius, traukinys tik cekst lape per puse...
Zuikis pribega: - tu cia man akiu nevartyk, sakyk kur py..a padejai? big_smile

123

Re: Anekdotai

Statybininkas ant stogo kala kala staiga iskrenta plaktukas ir tada nulipa zemyn pasiimt plaktuko, o ten stovi vaikis tas jam sako:
- o mano tetis visada turi du plaktukus viena dideli kita maza kai didelis iskrenta kala su mazu...
statybininkas susinervijo nuejo murint. murija murija staiga mentel bac ir iskrent, nulipa pasiimt vel tas pats vaikis:
- o mano tetis vasada turi dvi tokias...
susinervija statybininkas meta mente per pety nueina i krumus nusislapint. vos tik isseina is krumu vel tas pats vaikis stovi, statybininkas neislaiko ir sako:
-tu dar pasakyk kad tavo tetis du tokiu turi...
vaikis nei kiek nesutrinka ir ramiu balsu jam sako:
-zinoma kad du.. su mazu slapinasi o su dideliu mamai dantis valo
big_smile:D:D

124

Re: Anekdotai

Orgazmas būna 6 rūšių: 1 - Astmatinis: dejonės (oh, ah ir t.t.) 2 - Geografinis: "čia, čia..." 3 - Matematinis: "dar, dar..." 4 - Religinis: "O, Dieve mano!" 5 - Savižudybinis: "Aš tuoj mirsiu!" 6 - Mirtinas: "jei tu sustosi, aš tave užmušiu!"

125

Re: Anekdotai

Važiuoja jauna moteris su maitinamu kūdikiu autobuse, o šalia
sėdi gruzinas. Mama bando pamaitinti kūdikį krūtimi, bet vaikas vis nusisuka. Mama sako:
- Na, imk, valgyk, valgyk!. (vaikas nusisuka...) O tai
papuką tam dėdei atiduosiu (vaikas nusisuka...). Valgyk, valgyk, sakau, o
tai dedei atiduosiu, - vaikas vėl nusisuka.
Gruzinas, neiškentęs pareiškia:
- Klausyk, mergaite... Apsispręsk pagaliau, o tai trečią stotelę pravažiuoju

126

Re: Anekdotai

Trys naujieji rusai kalbasi, kokie puikūs jų vaikai:
- Štai mano sūnus šaunuolis: nekilnojamajį turtą pardavinėja, gerai sekasi ir gyvenime nesismulkina - neseniai draugui butą Paryžiuje padovanojo.
- Mano taip pat šaunuolis. Automobilių saloną atidarė, biznis klesti. Pats
plačiai gyvena - draugui neseniai "Ferrari" padovanojo.
- Ir mano šaunuolis. Banką organizavo, neseniai draugui didelį neprocentinį kreditą 30 metų skyrė.
Prieina ketvirtas draugelis.
- Apie ką kalbatės?
- Apie vaikus.
- Oi, o mano sūnus – homikas. Bet jo butas Paryžiuje, važinėja “Ferrari”, o neseniai neprocentinį kreditą 30 metų paėmė. Ir kaip jam tai pavyksta?
;D

127

Re: Anekdotai

Emilis, 22 parašė:

Tardo čiukčią per vertėją:
- Čiukčia, kur paslėpei auksą, sakyk!
Vertėjas: - Čiukčia, kur paslėpei auksą, sakyk!
Čiukčia: - Nesakysiu!
Vertėjas: - Jis nesakys.
- Jei nepasakysi - nukirsim rankas!
Vertėjas: - Jei nepasakysi - tau rankas nukirs!
Čiukčia: - Auksas paslėptas prie įėjimo į jurtą.
Vertėjas: - Žudykit, p@dlos, vis tiek nepasakysiu...
;D

Telefono skambutis, pakelia vyras:
- Alio.
- Ar galima Jūsų dukrą?
- Nėra jos.
- Žinau. Ji pas mane lovoje. Klausiu ar ją galima?


Vidutinių pajamų trijų asmenų šeima pagauna auksinę zuvelę....
Tradiciškai sutaria išpildyti 3 norus.
Vaikas nekantriai - noriu ežiuko! noriu ežiuko!
Tevas supykęs - py"don tą ežiuką!!
Motina  - ištraukit ištraukit!!! ;D

ejk tu tas paskutinis nesvietisks:DDDD

128

Re: Anekdotai

kvaili pasiaiškinimai wink
Tarpuvartej sutikes pilieti S.K. ash pasimechiau ir vietoj "labas vakaras" pasakiau "atiduok pinigus", nes apie juos tuo momentu galvojau

Ash nesumokejau uzh motocikla troleibuse kaip uzh bagazha, nes tai joks bagazhas, o motociklas. Kontroliere apvadinau neshvankiais zhodzhiais, nes visas 15 stoteliu ji gadino man nervus. Prashau atsizhvelgti, kad motocikla salone uzhgesinau.

Kai man ikando piliechio T.L. shuo, ash nekreipdamas demesio i skausma pasiemiau beisbolo lazda ir ishejau i kiema zhaist beisbolo. Shuo puole beisbolo kamuoliuka tuo momentu, kai ash dauzhiau i kamuoliuka.

Ishgirdes riksma "padekite!!!" ash priejau ir neishsiaishkines kas reke, padejau piliechiams F.V., R.U., G.A., S.S. ir L.S. mushti pilieti B.B. Tai buvo ne pikti keslai, o papraschiausia mano klaida.

Savo zhmona pusplike ash ne vaikiausi po kiema, o tik norejau apkabinti ir pabuchiuoti. Ji to nesuprato, todel pradejo rekti. Kirvi pasichiupau, kad vaikai su juo nezhaistu.

Visus automobilius kieme aplauzhiau, nes kiemas neapshviestas, todel netychia uzhkliuvau tamsoje.

Muzikantu ash nemushiau, tik prashiau padainuoti daina, kurios jie nemokejo.

Paaishkinu-ash ne specialiai. Tai tik del mano chuliganishku paskatu.

Mechiausi ish penkto aukshto kiaushiniais, nes sieloje jauchiuosi dar jaunas.

Kai sudauzhiau G.E. automobili, norejau nuraminti ji ir draugishkai paplojau jam per peti. Ish kur galejau zhinot, kad jis ka tik susilauzhe raktikauli.

Prasidejo lietus, o ash neturejau skechio, todel ish smelyno ishtraukiau "gryba". Vaikai per lietu vistiek nezhaidzhia.

I darba atejau girtas todel, kad nepadarychiau pravaikshtos.

Ash, apsaugos darbuotojas F.B paaishkinu, kad nuo 14 iki 16.30 miegojau namuose su direktoriaus sekretore, todel pasakyt kas paeme dokumentus nuo direktoriaus stalo, negaliu.

;D

129

Re: Anekdotai

big_smile big_smile big_smile

130

Re: Anekdotai

Gediminas, 29 parašė:

kvaili pasiaiškinimai wink
Tarpuvartej sutikes pilieti S.K. ash pasimechiau ir vietoj "labas vakaras" pasakiau "atiduok pinigus", nes apie juos tuo momentu galvojau

Ash nesumokejau uzh motocikla troleibuse kaip uzh bagazha, nes tai joks bagazhas, o motociklas. Kontroliere apvadinau neshvankiais zhodzhiais, nes visas 15 stoteliu ji gadino man nervus. Prashau atsizhvelgti, kad motocikla salone uzhgesinau.

Kai man ikando piliechio T.L. shuo, ash nekreipdamas demesio i skausma pasiemiau beisbolo lazda ir ishejau i kiema zhaist beisbolo. Shuo puole beisbolo kamuoliuka tuo momentu, kai ash dauzhiau i kamuoliuka.

Ishgirdes riksma "padekite!!!" ash priejau ir neishsiaishkines kas reke, padejau piliechiams F.V., R.U., G.A., S.S. ir L.S. mushti pilieti B.B. Tai buvo ne pikti keslai, o papraschiausia mano klaida.

Savo zhmona pusplike ash ne vaikiausi po kiema, o tik norejau apkabinti ir pabuchiuoti. Ji to nesuprato, todel pradejo rekti. Kirvi pasichiupau, kad vaikai su juo nezhaistu.

Visus automobilius kieme aplauzhiau, nes kiemas neapshviestas, todel netychia uzhkliuvau tamsoje.

Muzikantu ash nemushiau, tik prashiau padainuoti daina, kurios jie nemokejo.

Paaishkinu-ash ne specialiai. Tai tik del mano chuliganishku paskatu.

Mechiausi ish penkto aukshto kiaushiniais, nes sieloje jauchiuosi dar jaunas.

Kai sudauzhiau G.E. automobili, norejau nuraminti ji ir draugishkai paplojau jam per peti. Ish kur galejau zhinot, kad jis ka tik susilauzhe raktikauli.

Prasidejo lietus, o ash neturejau skechio, todel ish smelyno ishtraukiau "gryba". Vaikai per lietu vistiek nezhaidzhia.

I darba atejau girtas todel, kad nepadarychiau pravaikshtos.

Ash, apsaugos darbuotojas F.B paaishkinu, kad nuo 14 iki 16.30 miegojau namuose su direktoriaus sekretore, todel pasakyt kas paeme dokumentus nuo direktoriaus stalo, negaliu.

;D

ąčęėįšųūž

131

Re: Anekdotai

Žmona sako vyrui:
-Nueik i parduotuvę.
Vyras ruošiasi eiti, žmona vėl sako:
-Nu jau eini į lauką tai ir šiukšles išnešk, dar ir šunį pavedžiok.
Vyras neiškentęs sako:
...-Tai dar šluotą į subinę įkišk, eidamas laiptus nuošluosiu...

132

Re: Anekdotai

Grįžta girtas vyras į namus,o jo žmona atstačiusi užpakaliuką plauna grindis, praeidamas sako jai:
- Patrauk savo kombainą...
Vakare guli abu lovoj, o vyras tuo tarpu meilikauja, glamonėja, o žmona pasako jam:
- Dėl vienos varpos kombaino nekursiu...

133

Re: Anekdotai

Teisia gruziną už žmogžudystę. Teisėjas:
- Gogi, tai už ką gi reikėjo žmogų nužudyti?
- Aš jį nužudžiau ne už tai, kad jis dvi dienas po mano langais šmirinėjo (turistas ****...). Ir ne už tai, kad jis į 9 aukštą užsliuogė (alpinistas ****...). - Ir ne už tai, kad jis visus stikliukus barelyje perdėliojo (šachmatininkas ****...). Ir netgi ne už tai, kad jis su mano žmona permiegojo (pleibojus ****...), o už tai, kad išeidamas pasakė: "Iki pasimatymo" (optimistas ****...)

134

Re: Anekdotai

Железнодорожница спрашивает у бегущего за поездом и размахивающего
руками мужика:
- Мужчина - вы что, на поезд опоздали?
- Нет, блять! Я его с вокзала выгоняю!

... Телефонистка:
- номер, который Вы вызываете, не отвечает...
- что, совсем?
- нет, блять, первые две цифры ответили, а остальные молчат!

Начальник -секретарше:
- Соберите всех сотрудников на совещание, срочно!
- По селектору?
- Нет, блять, через "Одноклассников", так быстрей будет!

- Я забыл дома утюг выключить!
- И что, у тебя теперь все сгорит?
- Нет, блять, все погладится!

Звонит муж. На домашний. Я беру трубку.
- Ты дома?
- Нет, блять, в колонном зале дома союзов!

Две коровы на бойне. Одна другой:
- Ой, как тут интересно! А Вы здесь первый раз?
- Нет, бл*ть, второй!!!!!

- У меня хомяк умер.
- Что, реально умер?
- Нет, бл**ь, со спецэффектами!!!!!

В Варшавском лагере гетто идёт немецкий офицер, ему на встречу девочка со
звездой Давида на груди. Офицер, указывая пальцем на звезду:
-"Jude?"
Та в ответ: "Нет, бл*ть, техасский рейнджер."

Приходит мужик к врачу и высовывает маленький-маленький член.
Врач смотрит на член и спрашивает:
-Жалуетесь?
Мужик:
-Нет бл*ть, хвастаюсь!!!!!

Подходит на рынке (М)ужик к (Б)абке, которая торгует картошкой.
М:Бабушка, у вас картошка на посадку?
Б:(злобно) - Нет, бл**ь, НА ВЗЛЁТ!

xxx: У тебя порнуха какая-нить дома есть?
yyy: На видео?
xxx: Нет блять, на аудиокассете.

приходит мужик в магазин грустный такой:
"дайте мне пожалуйста веревку и мыло"
Продавец: "О Боже вы что вешаться вздумали?!!"
Мужик : " Нет бл*ть,помоюсь и в горы!"

Я тебя люблю:*
-Серьезно?
-Нет,блять! анекдот такой.

- дорогая ты ревнушь?
- нет, блять, я завидую, что тебе бабы пишут, а мне нет!

В 3 часа ночи звонит мобильный телефон:
- Спишь?
- Нет, блять, жду пока ты позвонишь!

Идешь по городу с поломанной загипсованной рукой:
- Что, руку поломал?
- Не, блять, просто так гипс примерить решил!

Звонок:
- Алло, ты где?
- В туалете.
- Что делаешь?
- Танцую блять!

135

Re: Anekdotai

A cego mne bojatsia?- skazala Krasnaja sapocka
- Les ja znaju ,sex toze liubliu .. big_smile

136

Re: Anekdotai

Persikelia lenkas gyventi Angliją, bet po poros mėnesių jis pradeda sirgti. Joks britų daktaras negali diagnozuoti ligos.
Galiausiai lenkas susiranda daktara-lenką. Lenkas papasakojo daktarui apie savo bėdą, daktaras iškart sako:
- Nesijaudink, dažnai čia taip lenkams būna. Paimk kibirą, nueik į tą
kambarį, prišik į kibirą, primyžk ant viršaus ir pakvėpuok ta smarve
10 minučių.
Lenkas nusistebi, bet daktaras zino, tai padaro kaip sakomas ir grizta jausdamasis puikiai:

-Daktare,viskas suveike. Kas man Buvo?

-tu tiesiog namu pasiilgai,-atsako daktaras.

137

Re: Anekdotai

Mokyklose pradėjo studijuoti „Kamasutrą”. Dabar vaikams nebeliko ką pripiešinėti vadovėliuose.

138

Re: Anekdotai

Sveiki panele ar jus lauket princo ant balto zirgo-taip as o ka? Tai tuomet as jau ce!-na matau o kur princas?

139

Re: Anekdotai

Skelbimas! Profisionali bureja,kasandra nuspeja ateiti,buria is ranku-rankas siusti adresu.....

140

Re: Anekdotai

Poliruome dantis pas jus namuose-reketininkai smile