41

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Veslava parašė:
Arturas parašė:
Veslava parašė:

Visiška netiesa, kad merginoms patinka vien "blogi berniukai". Rimtos ir protingos merginos nesudomins tas, kuriam terūpi prisigerti ir pasilinksminti. Tiesa ta, kad patys vyrai ieško tobulybės, gražuolės merginos, kuri savaitgalius leidžia klubuose arba lakstydama po parduotuves. Kad ir kaip nesmagu pripažinti, bet šiais laikais žmogaus vidus, jo vertybės, galiausiai išsilavinimas niekam neberūpi. Svarbiausia yra graži išorė. Vyrai veda, o tada verkia, kad patiems tenka gaminti valgyti ir prižiūrėti vaikus. Ko ieškote, tą randate. Tad nereikia sakyti, kad visos tokios ir anokios. Įjunkite smegenis, nusiimkite rožinius akinius, ir galbūt tuomet rasite merginas.

deja paprastu merginu neliko. visos prisiziurejusios muilo operu to pacio nori ir tikram gyvenime. Juo labiau moterys suprato savo teises, tai dabar save ir stato auksciau vyru.

Ir tai nevisai taip, kaip rašai. Yra ir paprastų merginų. Negalima sakyti, kad visos ar visi vienodi. Visi žmonės skirtingi ir tikrai visokių žmonių yra. Gal tiesiog dar nesutikai paprastos, gal ne į tas dairaisi. Būna juk ir taip.

42

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Veslava parašė:
Veslava parašė:
Arturas parašė:

deja paprastu merginu neliko. visos prisiziurejusios muilo operu to pacio nori ir tikram gyvenime. Juo labiau moterys suprato savo teises, tai dabar save ir stato auksciau vyru.

Ir tai nevisai taip, kaip rašai. Yra ir paprastų merginų. Negalima sakyti, kad visos ar visi vienodi. Visi žmonės skirtingi ir tikrai visokių žmonių yra. Gal tiesiog dar nesutikai paprastos, gal ne į tas dairaisi. Būna juk ir taip.

Buna bet ju gal 10 procentu belike.

43

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Arturas parašė:
Veslava parašė:

Ir tai nevisai taip, kaip rašai. Yra ir paprastų merginų. Negalima sakyti, kad visos ar visi vienodi. Visi žmonės skirtingi ir tikrai visokių žmonių yra. Gal tiesiog dar nesutikai paprastos, gal ne į tas dairaisi. Būna juk ir taip.

Buna bet ju gal 10 procentu belike.

Reiškia dar gali išsirinkti iš tų 10 procentų, ar ne taip? smile

44

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Veslava parašė:
Arturas parašė:
Veslava parašė:

Ir tai nevisai taip, kaip rašai. Yra ir paprastų merginų. Negalima sakyti, kad visos ar visi vienodi. Visi žmonės skirtingi ir tikrai visokių žmonių yra. Gal tiesiog dar nesutikai paprastos, gal ne į tas dairaisi. Būna juk ir taip.

Buna bet ju gal 10 procentu belike.

Reiškia dar gali išsirinkti iš tų 10 procentų, ar ne taip? smile

Bet dar reikia ir tam 10 procentu patikt. Ir dar gali turet ir antras puses. Tai reliai laisvu ir kuriom patiktum tada lieka koks 1 procentas. O ji surasti tas pats kas adata sieno kupetoj.

45

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Vaikinai, kurie iesko isspaklintu grazuoliu patys sau kenkia, nors koks ten grozis, kosmetikos kilogramai, protas medinis, tik, kad kunas lieknas.
Vidutiniokes irgi jau senokai pasikelt spejo, neturincios kazko ko auksciau paminetos merginos, tokios irgi savaip parodo, kad jos tokios issaukstintos.
Tai ka? Gal 150 kilogramu sveriancias ieskot, arba tokias, kurios yra vyriskos? o gal asociales?

46

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

nu as tai asmeniskai ieskau tokios, kuri nebutu kosmetinis padaras. nieko nesakau, kad ten lupas pasidazo ar ten tusu pasinaudoja, graziai tai reikia atrodyti smile bet gaila, kad klaipedoj sunku susirasti mergina, is kitu miestu puikiai kabliuojasi paneles, bet nemegstu draugystes per atstuma hmm

47

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Ponaitis R parašė:

Danielis, bet tu tikrai atbukes.. gal tave koks marozas biski padauze? ar kaip cia yra? smile Yra visokiu.. tokiu pasitaiko kurios megsta tokius neinteligentiskus kaip tu sakai "marozus" smile vien del to kad yra tokiu. Yra vadinasi pasirinkimas. smile o kodel gi ne.. Ir tavo patirtis matosi nekazka.. DAZNIAUSIAI (PABREZIU) jos susipazysta jis pasportaves isvaizdus, nekvailu apsimeta, turi ten gera masina ir t.t. smile bet kai jis ja pradeda dauzyti, laikyti prispausta.. JOS BEGALO GAILISI, bet deja neturi pasirinkimo, nes jaucia terora, jaucia grasinimus ir t.t. jos nebeturi iseities, tad buna ir tiek.. Todel taip ir atrodo, butent susideda tas vaizdas. O tu matau labai pavirsutiniskai galvoji.. Nes jeigu tu dar pasakytum, kad jos su jais buna is meiles isvis net neatsakyciau. smile

protingas  atsakymas  ,kvailam  Danieliaus  komentarui. Tokie  morozai  būna  labai  geri  manipuliatoriai .Iš  karto  dėmesingi  švelnūs ,ir  komplimentų  prisakys  daugiau  ,nei  paprastas  vaikinas. O  kai  mergina  patenka  į  jo  spastus ,tada  ir  atskleidžia  tikraji  savo  veidą.Taip  pat  elgiasi  ir  barakūdos,sukdamos  turtuoliui  galvą.Atrodo  protingas  vyras  sugebėjo  turtus  uždirbti ,o  pasisuka  barakuda  ir  išmaudo  ,kaip  paskutinį  lochą. Psichologijoje   daug  rašoma ,kaip  tokius   žmones  perprasti.

48

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Ponaitis parašė:
Tomas parašė:

na, zodziu, yra beda... neina susirasti sau panos. kodel? esu bandes kabint ne viena, ne dvi, o tiek kad jau ant pirstu nesuskaiciuoju. na o atsakai tiesiog tokie buvo:

1. per daug rupinuosi
2. per daug gero charakterio esu
3. esu ne jos skonio
4. nejaucia jokio potraukio
5. susitaiko su savo buvusiais ir visas vargas nueina suniui po uodega

ir per 19 gyvenimo metu man niekaip nepavyksta susirasti. stengiuosi, rodau demesi ir panasiai, bet kas is to? jeigu as nei vienos netraukiu ar nesu jos skonio.. draugu nedaug turiu, todel gaunasi vienas kompleksas, del ko nenoriu ieskotis panos, nes bijau kad paliks del to kad neturiu beveik draugu, nesilankau as jokiuose klubuose ir t.t., o jei pakviecia i koki tusa ar siaip i miesta tai man asmeniskai stebuklas gyvenime.. mokykloj bendravau beveik su visais.. stengiausi kitiems buti malonus, paslaugus, stengiuosi kad kitiems butu gerai, bet deja manes to nevertino, visad kaip sedziu namie taip ir sedziu, nei vienas nepakviecia, o geru darbu esu pridares daug kam,bet pasirodo naudos is to jokios, esu isnaudojamas ir atsimena mane tada kai reikia kazko is manes... ir aplamai esu prarades ta susizavejimo jausma, viena kart esu susizavejes tik 9 klasej, bet po kiek laiko praejo ir viskas, ir iki siol nei viena pana nesusizaviu.. ir pastebejau, kai bendrauju su merginomis is kito miesto, tai pacios lipa, nors draugauk iskarto, o cia klaipedoj - isviso kaip loterija. nesuprantu, kokiu reikia merginoms vaikinu, kad atitiktu reikalavimus kazkokius?


Palauk, pamatysi, kai joms bus kokie 40, jos maldaus, kad niekas ju nepaliktu.

49

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

faktas labai paprastas, lietuvoje merginos serga zvaigzdziu liga ir daugelis turi labai daug kompleksu, kiek esu susitikes su sito saito merginomis, jeigu labai reikia galiu ir nickus paviesinti, tai kas idomiausiai mergina yra visiskas nulis, tuscia kaip bato aulas, pasauleziuros isvis nera, moka kalbeti tik apie tai ka mato dabar aplinkoje ir daugiau nieko BET reikalavimai antrai pusei yra is fantastikos srities, tokiu net holyvudo filmuose nera ir visos jos laukia po metus 2 ,4 ir t.t. SU BET KUO NEDRAUGAUJU, SU BET KUO NESUSITIKINEJU, BET KAM SAVO TEL NR nedalinu smile) ir visos kaip papugos atkartoja ta pati smile o kas jus esat irgi esat belekas...
o tie kas mane vadina kvailiu ir t.t yra labai zemo mentaliteto zmones, netgi jeigu jus butumet psichologijos mokslu daktaras kuris gali nustattyti zmogaus busena jis irgi to nedarytu...
tiesiog apsimesti kad nieko nevyksta ir uzsideti rozinius akinius, gali tik visiski idio4tai.

50

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

normali parašė:
Ponaitis parašė:
Tomas parašė:

na, zodziu, yra beda... neina susirasti sau panos. kodel? esu bandes kabint ne viena, ne dvi, o tiek kad jau ant pirstu nesuskaiciuoju. na o atsakai tiesiog tokie buvo:

1. per daug rupinuosi
2. per daug gero charakterio esu
3. esu ne jos skonio
4. nejaucia jokio potraukio
5. susitaiko su savo buvusiais ir visas vargas nueina suniui po uodega

ir per 19 gyvenimo metu man niekaip nepavyksta susirasti. stengiuosi, rodau demesi ir panasiai, bet kas is to? jeigu as nei vienos netraukiu ar nesu jos skonio.. draugu nedaug turiu, todel gaunasi vienas kompleksas, del ko nenoriu ieskotis panos, nes bijau kad paliks del to kad neturiu beveik draugu, nesilankau as jokiuose klubuose ir t.t., o jei pakviecia i koki tusa ar siaip i miesta tai man asmeniskai stebuklas gyvenime.. mokykloj bendravau beveik su visais.. stengiausi kitiems buti malonus, paslaugus, stengiuosi kad kitiems butu gerai, bet deja manes to nevertino, visad kaip sedziu namie taip ir sedziu, nei vienas nepakviecia, o geru darbu esu pridares daug kam,bet pasirodo naudos is to jokios, esu isnaudojamas ir atsimena mane tada kai reikia kazko is manes... ir aplamai esu prarades ta susizavejimo jausma, viena kart esu susizavejes tik 9 klasej, bet po kiek laiko praejo ir viskas, ir iki siol nei viena pana nesusizaviu.. ir pastebejau, kai bendrauju su merginomis is kito miesto, tai pacios lipa, nors draugauk iskarto, o cia klaipedoj - isviso kaip loterija. nesuprantu, kokiu reikia merginoms vaikinu, kad atitiktu reikalavimus kazkokius?


Palauk, pamatysi, kai joms bus kokie 40, jos maldaus, kad niekas ju nepaliktu.

Kai man bus 40 manau jau ne apie meiles reikes svaigti.

51

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Koks  kvailas  mastymas  ,kad  40  tai  jau  maldaus  pacano  meilės,  užtektinai  panašaus  amžiaus    vyriškiu,ir  dau  protingesnių ,už  tuos  kurie  masto  kaip  dešimtmečiai ,nors  patiems  iki  40  tik  keletas  metelių.
Arturai  ,o  apie  ką  svaigsi  kai   bus  40 ,apie  butelį. Žinok  ,kad  vyrai  kurie  neprasigėrę  ,tai  ir  90,dar  apie  moteris  apsisuka. Per  televizija   vienas  100  metų,iš  pažiūros  tiek  neduosi , sakė  man  patinka  gražios  moterys.
Pabrėžė  ,kad  daug  dirbo  ,todėl  ir  dabar  ,dar  vaikšto   vištas  palesina ,daržą  palaisto.Šypsosi  ,pilnas  optimizmo. O  čia  jaunuoliai  ,be  laiko  susenę.O  dar  stebėdavausi,kad  aštuoniasdešimtmečių  būna  kurie  kalba  lig  niekada  nemylėjo. Tikriausiai  tokie  kaip  jūs  ;jauni  sako  kad  vyresni  negali  mylėti,o  pasenę  jau  nebegali  nesiutę  žiūrėti ,kaip  jaunuoliai  būna  laimingi  įsimylėje.

52

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Esmeralda parašė:

Koks  kvailas  mastymas  ,kad  40  tai  jau  maldaus  pacano  meilės,  užtektinai  panašaus  amžiaus    vyriškiu,ir  dau  protingesnių ,už  tuos  kurie  masto  kaip  dešimtmečiai ,nors  patiems  iki  40  tik  keletas  metelių.
Arturai  ,o  apie  ką  svaigsi  kai   bus  40 ,apie  butelį. Žinok  ,kad  vyrai  kurie  neprasigėrę  ,tai  ir  90,dar  apie  moteris  apsisuka. Per  televizija   vienas  100  metų,iš  pažiūros  tiek  neduosi , sakė  man  patinka  gražios  moterys.
Pabrėžė  ,kad  daug  dirbo  ,todėl  ir  dabar  ,dar  vaikšto   vištas  palesina ,daržą  palaisto.Šypsosi  ,pilnas  optimizmo. O  čia  jaunuoliai  ,be  laiko  susenę.O  dar  stebėdavausi,kad  aštuoniasdešimtmečių  būna  kurie  kalba  lig  niekada  nemylėjo. Tikriausiai  tokie  kaip  jūs  ;jauni  sako  kad  vyresni  negali  mylėti,o  pasenę  jau  nebegali  nesiutę  žiūrėti ,kaip  jaunuoliai  būna  laimingi  įsimylėje.

Kokia ten meiile kai  jau nestovi.....

53

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Esmeralda parašė:

Koks  kvailas  mastymas  ,kad  40  tai  jau  maldaus  pacano  meilės,  užtektinai  panašaus  amžiaus    vyriškiu,ir  dau  protingesnių ,už  tuos  kurie  masto  kaip  dešimtmečiai ,nors  patiems  iki  40  tik  keletas  metelių.
Arturai  ,o  apie  ką  svaigsi  kai   bus  40 ,apie  butelį. Žinok  ,kad  vyrai  kurie  neprasigėrę  ,tai  ir  90,dar  apie  moteris  apsisuka. Per  televizija   vienas  100  metų,iš  pažiūros  tiek  neduosi , sakė  man  patinka  gražios  moterys.
Pabrėžė  ,kad  daug  dirbo  ,todėl  ir  dabar  ,dar  vaikšto   vištas  palesina ,daržą  palaisto.Šypsosi  ,pilnas  optimizmo. O  čia  jaunuoliai  ,be  laiko  susenę.O  dar  stebėdavausi,kad  aštuoniasdešimtmečių  būna  kurie  kalba  lig  niekada  nemylėjo. Tikriausiai  tokie  kaip  jūs  ;jauni  sako  kad  vyresni  negali  mylėti,o  pasenę  jau  nebegali  nesiutę  žiūrėti ,kaip  jaunuoliai  būna  laimingi  įsimylėje.

Klausyk, gal baigsi komentuot mano komentarus? Man nera noro diskutuoti su tavim.
Jei nemoki isiskaityti, nu tai ir nekomentuok manes, nes cia ne mano problema, kad neisiskaitai.
Norejau pasakyti, kad tos jau 40 metes maldaus ne pacano meiles, o apskritai, kad ir to paties amziaus vyro, nezinau kaip del sekso, bet vienoms sunkiau, o ypac kaip negerai toms, kurios dar negimde.

54

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Arturas parašė:
Esmeralda parašė:

Koks  kvailas  mastymas  ,kad  40  tai  jau  maldaus  pacano  meilės,  užtektinai  panašaus  amžiaus    vyriškiu,ir  dau  protingesnių ,už  tuos  kurie  masto  kaip  dešimtmečiai ,nors  patiems  iki  40  tik  keletas  metelių.
Arturai  ,o  apie  ką  svaigsi  kai   bus  40 ,apie  butelį. Žinok  ,kad  vyrai  kurie  neprasigėrę  ,tai  ir  90,dar  apie  moteris  apsisuka. Per  televizija   vienas  100  metų,iš  pažiūros  tiek  neduosi , sakė  man  patinka  gražios  moterys.
Pabrėžė  ,kad  daug  dirbo  ,todėl  ir  dabar  ,dar  vaikšto   vištas  palesina ,daržą  palaisto.Šypsosi  ,pilnas  optimizmo. O  čia  jaunuoliai  ,be  laiko  susenę.O  dar  stebėdavausi,kad  aštuoniasdešimtmečių  būna  kurie  kalba  lig  niekada  nemylėjo. Tikriausiai  tokie  kaip  jūs  ;jauni  sako  kad  vyresni  negali  mylėti,o  pasenę  jau  nebegali  nesiutę  žiūrėti ,kaip  jaunuoliai  būna  laimingi  įsimylėje.

Kokia ten meiile kai  jau nestovi.....

platoniska smile

55

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Yra toks desnis. Jas sexualiai traukia blogieciai, su gerieciu ji tik seima kurti galetu, kas, turbut dar ne tavo amziaus panom galvoj. Paradoksualu, bet taip jau yra pas jas is prigimties. Pakeisk savo geriecio vaidmeni, blogieciu ir viskas turetu pasikeist. Aiksu tai nelengva. Turi pasikeisti is esmes. Bet to galima ismokti su praktika smile

56

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

taip jau buna,gerus zmones visad kazakas palieka,isduoda,isnaudoja,tu dar lb jaunas rasi ta zmogu,tiesiog neskubek ,linkiu sekmes

57

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

a tu cia rimtai?KL ner merginu?eik sportuok,eik i gatve dudon gauk,nesureiksmink ko cia prisiskaitei pas musu mielasias damas,jos pacios netiki ka raso

58

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Danielis parašė:
Tomas parašė:
Arturas parašė:

Pirma ka galiu pasakyti, tai tikrai neverta stengtis is kailio nertis. Susirasi tu ta mergina, ir kas is to? Manai bus geriau? Na gal is pradziu, veliau suprasi, kad jokios naudos is tu moteru nebuna.
O pagrindisnis klausimas del ko tu ieskai tos merginos? Del sekso ?

ne del sekso, o del to kad nusibodo vienam buti, norisi kad butu artimas zmogus salia.

elgis kuo blogiau su mergina, buk marozas, prisigerk, padauzyk ka nors ir pamatysi pacios mergos del taves eis is proto, pas lietuves yra labai prastas skonis vyrams, jos renkasi emociskai ir labai pavirsutiniskai, pamato kokii prisopompavusi su chemija maroza kuris is paskutiniu nusipirko apynauje masina ir VA , gerai ,
ar tu turi smegenu ar ne, ar esi inteligentas, mandagus, ispruses joms tas pats, nes kuo tu pagarbiau elgsies su mergina, kuo busi jai nuolankus , tuo daugiau shansu ,kad ji tave paliks, zinau tai is savo ir is aplinkiniu patirties... joms reikia kad butum kuo didesnis marozas... nes dazniausiai jie ir turi grazias merginas...
bandyk su mergina elgtis kuo nagliau ir grubiau...
pamatysi pats... nes botanikai mergom tikrai nepatinka.
paziurek kiek atveju, kai marozas gerai duoda i galva mergai, o ji jokio pareiskimo ant jo neraso, o toliau su juo duodausi... juk dabar lietuvoje labai daug tustuciu... kurios neturi giliau analitinio ir strateginio mastymo.


100%

59

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Labas Tomai. Turiu tau kelis patarimus. Jei visuomet visiems būsi geras ir paslaugus, ant tavęs visi karsis ir naudodsis tavimi. Pakovok už save! Gyvenk ne dėl kitų, o dėl savęs. Pirma pasirūpink savimi, savo gyvenimu, o tik vėliau rūpinkis kitais. Tas pats ir su merginomis, jei rodysi didžiuli dėmesi merginoms, jos pajus, kad neturi pasirinimo tarp merginų. Jei tu ją dievinsi, rodysi jai savo dėmesi ir paslaugumą- ji tavimi nesižavės. Kaip tik ją tiesiog smaugsi ir varžysi jos laisvę. Merginoms nepatinka ykyrūs vaikinai.
Būk laisvas paukstis, pasinerk i savo mėgstamą veiklą, turėk savo gyvenimo tikslų ir ryžtingai jų siek. Būk drąsus, charizmatiskas ir linksmas. Turėk savo gyvenimo taisykles, kurių kiti turi laikytis būdami salia tavęs. Ugdykis savo charakteri. Patikėk merginoms geri berniukai nepatrauklūs. Joms reikia Tikro vyro! Kuris joms suteiktų saugumą, meilę, aistrą, kuris jas isjudintų ir istrauktų is rutinos. Negana to pradėk sportuoti, bent po valandą kas dieną, bėgiok, užsirasyk i treniruoklių salę, losk krepsini, futbolą. Judėk, lavink raumenis, tuomet tapsi sveikesnis ir igausi daugiau pasitikėjimo savimi. Niekuomet neužsisėdėk vienoje vietoje, plėsk savo akirati. Paskaityk, bent kelias motyvacines knygas. Naudokis jų patarimais. Norint suprasti moters psichologiją, jos mąstymą, santykių esmę. Paskaityk „J.Gray - Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros“ .
Jei nori turėti merginą, visų pirma tapk idomus ir patrauklus žmogus. Turėk idomų gyvenimą. Nesvaistyk laiko nereiksmingiems dalykams, neaukok laiko veltui. Leisk kiekvieną minutę prasmingai. Pasigilink i save ir atrask savo trūkumus. Tuos trūkumus nuolat tobulink ir paversk juos privalumais. Juk viskas tavo rankose. Tu gali bet kurią minutę viską pakeisti. Pagalvok, kodėl tu bijai būti atsumtas merginų?! ir kas tuomet atsitiks...?! kiti pradės juoktis is tavęs ir vadins nevykėliu.. ne esmė ne tame... Jei būsi stiprus ir pasitikėsi savo jėgomis, suprasi, jog darei kažką ne taip.. priimsi tai kaip pamoką. Kiekviena nesėkmė, kiekvienas atstūmimas, tai tik pamoka, kurios pasimokęs tapsi stipresnis ir nebeleisi tai pasikartoti. Issianalizuok ką darai ne taip, kokie tavo veiksmai kliudo susirasti paną. Sulaužyk visus stereotipus ir pirmyn. Galiausiai galiu pasakyti, jog nėra jokių tikro vyro standartų, yra tik savybių rinkiniai kurie patrauklūs moterims. Moterims patinka drąsūs, protingi ir stiprūs vyrai. Kontroliuok save, susikurk idomų tau priimtiną gyvenimą, islysk is namų aplankyk vietas, kuriose dar nesi buvęs, užsiimk nauja veikla, galbūt atrasi naujų savo talentų. Tiesiog gyvenk savo gyvenimą ir nuolat tobulėk, pamatysi po kiek laiko pamačiusios koks tu fainas esi- merginos pačios karsis tau ant kaklo wink

60

Re: niekaip nepavyksta rasti antros puses

Tomai, dar šiek tiek pasikankink ieškodamas ir dings noras. Tausok sveikatą ir nervus. Susirask veiklą, kuri teiktų pasitenkinimą, galėtum realizuoti save. Bent jau man taip buvo.