1

Tema: Reikia lieknu merginu pagalbos

Sveikos. Noreciau daugiau suzinoti nuomoniu is lieknu merginu.
Kur jus perkate rubus Kaune? Gal galetumete rekomenduoti parduotuves? Nes man ne visada pavyksta parduotuvese rasti mazu dydziu drabuziu.
Taip pat butu idomu suzinoti kokio dydzio drabuzius pacios nesiojate?
Koks jusu ugis?

2

Re: Reikia lieknu merginu pagalbos

na mano ugis 173 kiek pamenu ir nesioju xxs arba xs drabuzius...siaip lb abejoju kad nera drabuziu tavo sudejimui...nes xxs maziausiais dydis big_smile

3

Re: Reikia lieknu merginu pagalbos

vien tik pagal ugi ir amziu nustatyti kokie rubai tau tiks ir kazka parekomenduoti yra labai sunku, reikia daugiau info, krutines, liemens, apimti, kokiom progom ketini tuos drabuzius deveti, ar ne esi alergiska audiniams, koks tavo stilius.As deviu M-S dydzio drabuzius priklausomai nuo modelio. Man dazniausiai buna taip atrandu parduotuve su normaliom kainom ir prekem o praejus kokiam pusmecui ziu jau jos nera, tos kurios ilgus metus laikosi prekyboje tai ten kainos uzkeltos o drabuziai vien sintetika, pora skalbimu ir ismest, dabar yra daug internetiniu parduotuviu tai ten drabuziai grazus bet kaip jie gules ant taves tai neaisku ir koks audinys irgi... kiek esu skaicius dauguma taiso.

4

Re: Reikia lieknu merginu pagalbos

reikia lieknu merginu pagalbos

5

Re: Reikia lieknu merginu pagalbos

Per ispardavimus nesitikek gauti ka nors savo dydzio, tad gali eiti ir tiesiai i akropoli, kai kur nors tik atsiranda nauja kolekcija. Paprastai tada gali rasti xs dydzio drabuziu tikrai, nes pati nesioju xs ir s, kartais m.

6

Re: Reikia lieknu merginu pagalbos

Gal jums pasirodys juokinga, bet ne tame esme, kai ka grazaus sau randu ir tarp vaikisko skyriaus smile

7

Re: Reikia lieknu merginu pagalbos

Lieknoms merginoms skirtos didžiausios, prabangiausios ir geriausios parduotuvės.. Nerast rūbų kokiam: Pierre Cardin, pietro filipi, ir kitose, tai manau kad blogai ieškot.. smile

8

Re: Reikia lieknu merginu pagalbos

Justinas parašė:

Lieknoms merginoms skirtos didžiausios, prabangiausios ir geriausios parduotuvės.. Nerast rūbų kokiam: Pierre Cardin, pietro filipi, ir kitose, tai manau kad blogai ieškot.. smile

O pats kostiumus, baltinius irgi perki Versace ar Gucci salonuose? smile

9

Re: Reikia lieknu merginu pagalbos

Gintas parašė:
Justinas parašė:

Lieknoms merginoms skirtos didžiausios, prabangiausios ir geriausios parduotuvės.. Nerast rūbų kokiam: Pierre Cardin, pietro filipi, ir kitose, tai manau kad blogai ieškot.. smile

O pats kostiumus, baltinius irgi perki Versace ar Gucci salonuose? smile

Ne, man sunku kokį rūbą rast bet kurioj parduotuvėj, todėl apsistoju ten kur tai įmanoma rast. smile

10

Re: Reikia lieknu merginu pagalbos

Justinas parašė:

Ne, man sunku kokį rūbą rast bet kurioj parduotuvėj, todėl apsistoju ten kur tai įmanoma rast. smile

Bet ten kainos bus tokios, kad pažiūrėsi ir nebenorėsi smile Pigiau bus siūtis pas siūvėją smile Arba geriausias variantas - pirkti drabužį tinkantį iš ūgio, o plotį prisileisti pas siuvėją wink 
Beje, vienas mano draugas turi per išmerą skirtingas pėdas (neatsimenu iš ilgio ar pločio), ir jam reikia vieno bato per išmerą mažesnio už kitą. Parduotuvėje taip nenusipirksi, todėl kažkoks batsiuvys siūna jam batus, kurie idealiai atitinka jo abi kojas. Mano nuostabai tai nėra taip brangu kaip aš galvojau. Orientacijai, batų kaina ~100lt daugiau negu vidutiniškai moku aš smile O aš brangių neperku smile) Pabandykite ir Jūs pasiieškoti siuvėjų, manau kažką atrasite wink

11

Re: Reikia lieknu merginu pagalbos

Gintas parašė:
Justinas parašė:

Ne, man sunku kokį rūbą rast bet kurioj parduotuvėj, todėl apsistoju ten kur tai įmanoma rast. smile

Bet ten kainos bus tokios, kad pažiūrėsi ir nebenorėsi smile Pigiau bus siūtis pas siūvėją smile Arba geriausias variantas - pirkti drabužį tinkantį iš ūgio, o plotį prisileisti pas siuvėją wink 
Beje, vienas mano draugas turi per išmerą skirtingas pėdas (neatsimenu iš ilgio ar pločio), ir jam reikia vieno bato per išmerą mažesnio už kitą. Parduotuvėje taip nenusipirksi, todėl kažkoks batsiuvys siūna jam batus, kurie idealiai atitinka jo abi kojas. Mano nuostabai tai nėra taip brangu kaip aš galvojau. Orientacijai, batų kaina ~100lt daugiau negu vidutiniškai moku aš smile O aš brangių neperku smile) Pabandykite ir Jūs pasiieškoti siuvėjų, manau kažką atrasite wink

Idomiai cia su tomis pedomis smile

12

Re: Reikia lieknu merginu pagalbos

Gintas parašė:
Justinas parašė:

Ne, man sunku kokį rūbą rast bet kurioj parduotuvėj, todėl apsistoju ten kur tai įmanoma rast. smile

Bet ten kainos bus tokios, kad pažiūrėsi ir nebenorėsi smile Pigiau bus siūtis pas siūvėją smile Arba geriausias variantas - pirkti drabužį tinkantį iš ūgio, o plotį prisileisti pas siuvėją wink 
Beje, vienas mano draugas turi per išmerą skirtingas pėdas (neatsimenu iš ilgio ar pločio), ir jam reikia vieno bato per išmerą mažesnio už kitą. Parduotuvėje taip nenusipirksi, todėl kažkoks batsiuvys siūna jam batus, kurie idealiai atitinka jo abi kojas. Mano nuostabai tai nėra taip brangu kaip aš galvojau. Orientacijai, batų kaina ~100lt daugiau negu vidutiniškai moku aš smile O aš brangių neperku smile) Pabandykite ir Jūs pasiieškoti siuvėjų, manau kažką atrasite wink

Nesamone siutis tai brangu, vien medziagos kiek kainuoja, o kur dar siuvimo paslaugos kurios yra nepigios, nebent pats sau siunies tai gausis tokia pat kaina kaip parduotuvei, bet kai siunies gali neitaikyti su modeliu, parduotuvei pirkti zymiai paprasciau iskart paziuri tinka ne.

13

Re: Reikia lieknu merginu pagalbos

Pabandyk dėvėtų drabužių parduotuvėse ieškot, visai maži dydžiai ten užsilieka ilgiau, nei tokie kaip S/M/L smile