1

Tema: Pirmas masiniukas

Sveiki bachurai ir paneles, jei yra tokiu gerai zinanciu apie automobilius, tai galvoju gal galetumete pasiulyti koki pirmaji automobili pirkti? Na seip esu audi fanas, bet nezinau ar pirmasis automobilis turetu butent buti audi. Ieskau nuomones, ilgai galvojau na, bet nedaejo i galva, tai jeigu galite patarkite smile, Pinigu suma IKI 5000LT.

2

Re: Pirmas masiniukas

Parduodu karutį paauksuotą už tokią sumą.

3

Re: Pirmas masiniukas

Kai vairuoji bulka dziaugiasi seima, nusipirki silke melyna spalva:)

4

Re: Pirmas masiniukas

lik audi fanas,bet pirk lietuviska varianta geri metai ,ekonomiska, gera auto klase, ir kaina iki 5 litu. neapsiriksi

5

Re: Pirmas masiniukas

pats vairuoju 2006 metu vectra betgi jus lietuvoje opeliu/vauxhallu nevertinat ar ne? big_smile siaip patarciau golfa imt, pagalvosi kad e nu, golfa visi turi. bet masina gera, neryja degalu, o jei sugenda, taisymas pigiau kainuoja nei daugelio kitu automobiliu. uz 5000 lt anglijoje nusipirktai mazda rx 8 bet nesu tikras kiek laiko gali vazinet su vairu kitoje puseje lietuvoje, bet RX-8 cia jau sportinsi vezimas smile va, jei smulkiau noresi paklasut, mielai prasom, gali pm rasyt

6

Re: Pirmas masiniukas

oi o as vairuoju senuka pasata 1991m...karavana...ir esu labai patenkinta,dar ne nepavytumet manes :DDDDD.....ir cia mano pirma masina...dalys pigios..:DDDD

7

Re: Pirmas masiniukas

aš irgi už audi, vairuoju b4, čia jau trečia, bet pati geriausia auto, jaučiu, į pensiją išeisim kartu big_smile

8

Re: Pirmas masiniukas

kad tik su a4 i pensija neiseitum big_smile

9

Re: Pirmas masiniukas

Aldas parašė:

kad tik su a4 i pensija neiseitum big_smile

smile)))))))))))))

10

Re: Pirmas masiniukas

uz 5000lt,,nieko idomaus nepaimsi,,kazka ekonomisko tvarkingo,,,

11 (redagavo Lukas 2014-02-16 14:09)

Re: Pirmas masiniukas

Kažkada buvau tavo situacijoje, nepasigailėjau pasirinkęs MB W202 98-99m restyling C klasės pirihadnikai, patvarūs dyzeliniai varikliai, grandinės, mechaniniai siurbliai, jokios elektronikos. (Tik nesugalvok imti keturakio už tokią kainą, nieko verti jie)

12

Re: Pirmas masiniukas

Jojo pirk audi telpa visi draugai ir bulviu trys maisai big_smile

13

Re: Pirmas masiniukas

Marius parašė:

Jojo pirk audi telpa visi draugai ir bulviu trys maisai big_smile

super:))))

14

Re: Pirmas masiniukas

Marius parašė:

Jojo pirk audi telpa visi draugai ir bulviu trys maisai big_smile

15

Re: Pirmas masiniukas

audi s8 ir bmw 530d

16

Re: Pirmas masiniukas

Matau apie visureigius isvis nekalbama tongue tongue   neskaitant x5 bimbalo neimciau tongue smile sorry kam nepatiko mano zodziai big_smile

17

Re: Pirmas masiniukas

Renault 19, db VW Jetta III...

18

Re: Pirmas masiniukas

Sveikas , jei kaip rasei esi audi fanas tai uz tokia kaina gali isigyt geros bukles A3 , manevringa , paprasta pigi vaziuokle , ir seip smagi masina smile keletas pazystamu turi tokia tai nesiskundzia smile
Tik imk 1.8 92kw , 1.8T 110kw arba 1.9tdi 81 kw , sie varikliai patvariausi , net neziurek i 1.6 benza .
Na dar gali A4 pasiimt , bet nerekomenduociau , nes vaziuokle jau aliumine , reikes daugiau investiciju smile

19

Re: Pirmas masiniukas

Pirk Audi A3 merginom patiks.

20

Re: Pirmas masiniukas

Na merginom gal labiau bmw patinka big_smile
Tiesiog A3 smagus miesto automobiliukas smile teko vairuot nekarta smile