1

Tema: Sena Meilė

esame pazistami jau kokius 3-4 metus, man ji patiko iskarto bandziau viena antra karta, kol galiausiai susede pasnekejom kad esam tik draugai...dabar praejo koki metai kai bendravome labai labai mazai..ji pakviete i gimtadieni. nuvaziavau. Paisirodo abu nebegalime gyventi su savo giminemis del per dideles itampos. As siomis dienomis persikraustau gyventi sau, o ji neturi tam galimybiu...atstumas nuo musu 60 km. Taip, daug snekejome apie sia situacija bet tik tiek kad suprantame vienas kita. Zinoma abu buvome dinge kokia valanda ar siek tiek daugiau nuo visu kad ramiau butu...Baliui baigiantis nuejau prigulti trumpam... uzmigau..  prabundu o mane kalbina JI...Pasake kad man salta, apkloste...snektelejome ir atejo mano geriausias draugas miegoti pas mane o ji isejo pas savo geriausia drauge taip pat miegoti. vakare isvaziavus gaunu sms jog palikau savo medali iskovota per jos gimtadieni futbolo turnyre, kuriuo puosesi puse vakaro ir turesiu progai pasitaikius atvaziuoti pasiimti...susirasenejom o ji pasake kad pakuoja dovanas ir padejoko uz jas, uz tai kad atvaziavom, uz brangias dovanas bei atsiunte bucki....pasakiau kad jei tik buciau turejas galimybe buciau ja issivezes kartu su savimi o ji pasake kad tikisi jog greitai ateis tokia diena kai nebereikes grysti ten kur namai yra nebe tavo namai  ( bet nieko konkretaus) paskui pasakiau jog pavakarieniausim kuria diena tuo paciu paimsiu savo medali, o ji nei priesinosi nei nei nesipriesino.. atsiunte tiesiog smaila...

Sorry uz padrikas mintis, jei kas perskaitysit tikiuosi esme suprasit. Man tiesiog idomu ar tebeimanoma uzkariauti jos sirdi. galbut tai kaip tik ta pati paciausia proga pabandyti jau drasiai sakau paskutiniji karta...kaip manot?

2

Re: Sena Meilė

Sveikas,na kartais draugyste tik ir belieka nieko daugiau,laikas ta ir parodo,sakoma laiku nepasibučiavus,nieko nebus ,meiles senos buna tik filmuose smile,tad neklausk cia patarimu,susitvarkysi pats su drauge issiaiskink .cia tik pasišaipys ir pasijuoks  ,Duris uzdaryt reikia,kad atsivertu kitos

3

Re: Sena Meilė

Vienišas Vilkas parašė:

Sveikas,na kartais draugyste tik ir belieka nieko daugiau,laikas ta ir parodo,sakoma laiku nepasibučiavus,nieko nebus ,meiles senos buna tik filmuose smile,tad neklausk cia patarimu,susitvarkysi pats su drauge issiaiskink .cia tik pasišaipys ir pasijuoks  ,Duris uzdaryt reikia,kad atsivertu kitos

.....tu teisus smile .....svarbu laiku pasibučiuoti smile ..laiku ...........
....taip ,išsiaiškinti visgi reikėtų , kad abiems būtų aišku ( tiksliau -tau )...galutinai ..o gal dar ne viskas prarasta ? smile

4

Re: Sena Meilė

kiek daug tiesos tavo zodziuose...Dazniausiai pats tokius patarimus dalinu..net kvailai jauciuos dabar smile Nezinau ka ji turi, bet man tai zmogus del kurio net akimirka nesudvejojas galeciau deti savo galva. Plius dar kai pamatai visa paluzusia..atrodo kraustaisi is proto...Zinoma issiaiskinsim ir na...suprantu,gaila bet suprantu...kad tokiu situaciju laiminga pabaiga dazniausiai buna tik filmuose...Kita vertus, filmai ir yra visu pirma rasomi o paskui statomi is realiu situaciju. Aisku situacija kaip laimeti loterijoje, bet visgi, nutinka stebuklu... smile

5

Re: Sena Meilė

Supranti, kai pasakai jog greiciausiai vaziuosim kuria diena pavakarieniauti ir gauni atsakyma tiesiog sypenele tai ir nezinai ar prarasta ar ne... Zinoma nenoriu prisigalvoti ir t.t. bet mano atzvilgiu ji elgesi kitaip nei visada nes ja tikrai gerai pazystu ir tai suprantu bei matau smile Kaip tik todel man ir kyla klausimu, nes jei tai butu tarkim eiline situacija su  ja ji butu ne sypsenele atsiuntusi o pasakiusi jog tiesiog neapsimoka, nes tai kainuoja ir laikas ir kelias ir visa kita...

6

Re: Sena Meilė

paparazzii parašė:

Supranti, kai pasakai jog greiciausiai vaziuosim kuria diena pavakarieniauti ir gauni atsakyma tiesiog sypenele tai ir nezinai ar prarasta ar ne... Zinoma nenoriu prisigalvoti ir t.t. bet mano atzvilgiu ji elgesi kitaip nei visada nes ja tikrai gerai pazystu ir tai suprantu bei matau smile Kaip tik todel man ir kyla klausimu, nes jei tai butu tarkim eiline situacija su  ja ji butu ne sypsenele atsiuntusi o pasakiusi jog tiesiog neapsimoka, nes tai kainuoja ir laikas ir kelias ir visa kita...

  na va ...pats viską žinai tai kam dar klausi ? smile šypsenėlė reiškia sutikimą , kas tau neaišku ? smile
  drąsiau tik ir viskas dar bus gerai smile
  o jei negerai ......tai jau laikas būtų išsiaiškinti , nes ..laikas eina ,o tu -nei pririštas , nei paleistas smile

7

Re: Sena Meilė

Nekovok, tegul pacios pirmos bent pakovoja kada del vaikino.

8

Re: Sena Meilė

Ponaitis parašė:

Nekovok, tegul pacios pirmos bent pakovoja kada del vaikino.

...     tau labai patinka kovoti , kam ? o tai žmoniškai išsiaiškinti negalima ? smile
         
   na , vaikinas vis tiek daugiau ryžto turi parodyti , tai gal ta mergina net nežino apie jo tikrus ir nuoširdžius jausmus ? smile ...reikia kažko į priekį , o ne mindžikuoti  vietoje ir laukti ..:) ..kažkaip čia žiūriu dabar toks jaunuolių supratimas : merginos pirmos turi parašyti , merginos turi pasisiūlyti ,,,kas čia dabar ? ..pačios ant kaklo kabintis , o paskui sakote, nerimtos , vėl kažkokios ....tai , kad esi vyras jau nieko nebereiškia ? :::042

9

Re: Sena Meilė

Danguolė parašė:
Ponaitis parašė:

Nekovok, tegul pacios pirmos bent pakovoja kada del vaikino.

...     tau labai patinka kovoti , kam ? o tai žmoniškai išsiaiškinti negalima ? smile
         
   na , vaikinas vis tiek daugiau ryžto turi parodyti , tai gal ta mergina net nežino apie jo tikrus ir nuoširdžius jausmus ? smile ...reikia kažko į priekį , o ne mindžikuoti  vietoje ir laukti ..:) ..kažkaip čia žiūriu dabar toks jaunuolių supratimas : merginos pirmos turi parašyti , merginos turi pasisiūlyti ,,,kas čia dabar ? ..pačios ant kaklo kabintis , o paskui sakote, nerimtos , vėl kažkokios ....tai , kad esi vyras jau nieko nebereiškia ? :::042

As ne apie fizine jega kalbu, o apie demesi.

Dabar is vyru tukstantiniai reikalavimai, o merginos net pacios bent karta negali pirmos imti ir parasyti, arba paklausti savo vaikino. Laukit ir toliau, taip lauksit iki pat pensijos. O dar kalbat apie kazkokius abipusius supratimus ir pastangas, tik vel visada kazkodel tik vyras turi viska daryti.

10

Re: Sena Meilė

Ponaitis parašė:
Danguolė parašė:
Ponaitis parašė:

Nekovok, tegul pacios pirmos bent pakovoja kada del vaikino.

...     tau labai patinka kovoti , kam ? o tai žmoniškai išsiaiškinti negalima ? smile
         
   na , vaikinas vis tiek daugiau ryžto turi parodyti , tai gal ta mergina net nežino apie jo tikrus ir nuoširdžius jausmus ? smile ...reikia kažko į priekį , o ne mindžikuoti  vietoje ir laukti ..:) ..kažkaip čia žiūriu dabar toks jaunuolių supratimas : merginos pirmos turi parašyti , merginos turi pasisiūlyti ,,,kas čia dabar ? ..pačios ant kaklo kabintis , o paskui sakote, nerimtos , vėl kažkokios ....tai , kad esi vyras jau nieko nebereiškia ? :::042

As ne apie fizine jega kalbu, o apie demesi.

Dabar is vyru tukstantiniai reikalavimai, o merginos net pacios bent karta negali pirmos imti ir parasyti, arba paklausti savo vaikino. Laukit ir toliau, taip lauksit iki pat pensijos. O dar kalbat apie kazkokius abipusius supratimus ir pastangas, tik vel visada kazkodel tik vyras turi viska daryti.


    taip ,žinoma ,supratau ,kad ne apie fizinę jėgą kalbi smile
   kokie čia tūkstantiniai reikalavimai ? smile ...baik čia smile paprastas noras ,kad vyras būtų vyru ...tik tiek . kaip nuo seno priprasta smile  ......o iš moterų reikalaujate dar daugiau ....moters kaip tokios būtybės ir paskirtis yra daryti daugiau ... kas apie vyrą šokinėti turi paskui , apie vaikus , apie tvarką namuos ,dar ir savo darbą turėti ir dirbti ir būti nepavargus ,būti gražia , tai negi sunku nors pradžioje gyvenimo šiek tiek pasistengti ? jau dabar išeina ,kad moteriai pačiai reikia ir vyrą susirasti .....(nors taip iš esmės ir yra ,kad moteris renkasi ) bet tai nuo kada vyras stovės ir lauks kada moteris turi jį pastumti  big_smile .....į save smile