121

Re: Sekso partnerio paieška?

http://www.sexsearchcom.com/  cia galima is neturejimo ka veikti sulaukti pasiulimu smile

Arba UK egzistuaja: turi mobil. sarasa kuaduatu nr. #kljhgoi* (panasiam stiliui) skambini arba siunti sms su klausimu: ar turi laiko sendien vakare  arba savaitgaliui? Taisykles paprastos tas kas skambina moka uz viezbuty susitikus neminimi jokie vardai ar kitokie reikalai, taip reiskia taip, ne raiskia ne, draudziama prievarta, narkotikai ar yrasymo priemones. Ispradziu pats patenki y sarasa ir betkada gali gauti sms arba buti paskambintam su tradiciniu: ka veiki vakare? or penktadieny?

Labai patogu sutaupai dauk laiko ir jokiu problemu, su laiku apsipranti su saraso nareis ir jautiesi saugei tada jau praktiskai niekada nebuna ne smile. truputi baugiau su naujais veidais, bet visada yra smalsualiu norinciu naujokus "apjodineti" ir ykalti y galva elgesio etiketo taisykles. Naujokelis daznai buna apskambinamas arba sms kelis kart per diena ir pirma savaite tai kiekviena diena.

p.s.  Tik nepagalvokit kad cia is savo patirties pasakoju , paprasciausia filme maciau arba prifantazavau...

Ydomu ar lietuvoi irgi tokios draugijos egzistuaja? Jei ne tai manau nebloga ideja ....(?)
Tiesa pasakius net nezinau nua ko viskas prasidejo gal pradzioi buvo verslo ideja? gal kokia atskala nua klubo? bet ten tas pazystamas tai niekad jokio narystes mokescio niekam nemokejo. Kas per liaudis tai nesuprasi moterys juk apsirenge specialiai ypatingai, kas liecia apatinius, beto kalbos tai dazniausei: paduak ranksluasty, kaip jautiesi,  einam y dusha... bet ytariu kad nedarbininkeliu ratas nes hoteliai 4 zvaigzdziu o tai Londone nua 840SEK iki 4000SEK. Kiek supratau zmones skambina tam kad atsipalaiduati arba kazka atsvesti, pasilempinti kazka svarbaus nuveikus. Kai kurios iseina iskarto po... tada jei dar liko jegu gali meginti skambint sekancei hotelis sumoketas iki ryto tik paprasai kad romservice patalyne pakeistu ir nusileidi foje pasitikti kaip sviezias smile, kai ko niekad nerandi atsibudes, kaikas papraso iseiti po visko o vienai tai ne tiek sexas kiek kad glebyje pamiegoti smile .

Tai va tokia ta mano isgalvota vieno tariamo pazystamo istorija....


122

Re: Sekso partnerio paieška?

Zilvinas, 37 parašė:

Tai va tokia ta mano isgalvota vieno tariamo pazystamo istorija....


idomi istorija smile

123

Re: Sekso partnerio paieška?

as pvz jeskau cia visko. nieko per daug neiskiriant. nors ir suvokiu kad nelabai ka cia ir rasiu smile

124

Re: Sekso partnerio paieška?

Emilis, 25 parašė:

Sexo partneriu rasti internete labai paprasta, va as pvz.: esu isdulkines ne viena saunia mergina is interneto ir visokiu tautybiu smile

net uzpavydejau... big_smile

125

Re: Sekso partnerio paieška?

na ta pati ir as manau juk nera cia to vienintelio ar vyrams vieninteles. Visi   tarsi kaip ateiviai jiesko po portala tarytum pamestu savo rupesciu o ne sirdes drauges ar draugo:::003:::a55

126

Re: Sekso partnerio paieška?

Emilis, 25 parašė:

Sexo partneriu rasti internete labai paprasta, va as pvz.: esu isdulkines ne viena saunia mergina is interneto ir visokiu tautybiu smile

idomiai tu ten tautybes dulkini ?

127

Re: Sekso partnerio paieška?

Na ir gudrutis esi....kas ant liežuvio, tą ir rašai.
Neieškom mes sekso partnerių, šiaip nuobodu paliko tai ir prisirašėm .
O tu išalkęs sekso ir nieko daugiau?:::608:::608

128

Re: Sekso partnerio paieška?

Permeciau akim visa sita forumo skilti... susidare toks vaizdas,kad forume lankosi tik 15meciai... temos tokios neslifuotos tikrai netureciau ka pasisakyti deja...

129

Re: Sekso partnerio paieška?

ieskom parneres:)

130

Re: Sekso partnerio paieška?

Ieškau merginos  abipusiam maloniam bendravimui

131

Re: Sekso partnerio paieška?

Ieskok kol rasi....sekmes

132

Re: Sekso partnerio paieška?

Įdomi  Žilvino  fantazija,o  ir  mintis  teisinga.Yra  vyrų  ir  moterų  kuriems  tik  rūpi  vienos  nakties  nuotykis  ir  tokiame  portale  niekas  nesipiktintų ,kad  tu  chamas,ką  tu  rašai.  Aš  netyčia  buvau  užėjusi  kažkokia  svetainę ir  man  atrodo  ,kad  ieškok  ir  ten  kažkas  panašaus,bet  kad  įeiti   reikia  prisiregistruoti,o  kadangi  vienos  nakties  nuotykiu  neieškau  ,tai  nesiregistravau.Bet  aš  įsivaizduoju  ,kad  ten  kažkas  panašaus  kaip  aprašė  Žilvinas.
Tai  būtų  ypač  paranku,ieškantiems  meilės  be  isipareigojimu,o  darbar  reikia  rašyti  siulyti  seksiuką  100  ar  10  jei  pasiseka  kol  1  sutinka.Bet  jei  rašo ,tai  matyt  randa.:::a38

133

Re: Sekso partnerio paieška?

O  tiesa  dar  skaičiau  apie  lesbijiečių  vakarėlį,ir  vaikinų   norinčiu  patekti.:::138
Gal  suorganizuoti  ir  priimti  stripzą  pašoktų.:::911

134

Re: Sekso partnerio paieška?

Kai lankausi forumuose, man visad kyla vienas klausimas - ar rašantys juose žmonės bent vidurinę yra baigę? "Nešlifuotos temos" niekis palyginus su elementaria gramatika big_smile

135

Re: Sekso partnerio paieška?

Irutė parašė:

Kai lankausi forumuose, man visad kyla vienas klausimas - ar rašantys juose žmonės bent vidurinę yra baigę? "Nešlifuotos temos" niekis palyginus su elementaria gramatika big_smile

Papriestarausiu: cia issilavinimas niekuom detas... gali but baiges aukstaja mokykla ir kalbet "shudus" ( atsiprasau uz issireiskima)
Arba gali but zmogus nieko nebaiges ir suprasti kaip reikia kulturingai elgtis ir moka tai vertinti. !

136

Re: Sekso partnerio paieška?

ce jieskau ir merginos ir sexso jai kas susiklostis tada ate internete big_smile jai suprantat apie ka as big_smile

137

Re: Sekso partnerio paieška?

manau kad jei anketoje aiskiai nurodoma kas kam rupi - bendraujant neturetu kilti nesusipratimu...

138

Re: Sekso partnerio paieška?

big_smile:D:D tai nors nosi i lauka iskiskit big_smile:D:D juokdariai, kad cia iesko sexo partnerio big_smile:D:D

139

Re: Sekso partnerio paieška?

Nei cia nei lauke neimanoma rast jokiu sekso partneriu.....

140

Re: Sekso partnerio paieška?

Man ir reijktu kokia blondyne gal noretu kuri aa?