21

Re: Pirmas masiniukas

o kuo bloga bentlyte? mieste pats tas :::008

22

Re: Pirmas masiniukas

Siaip veyronas irgi mieste tinkamas kamsciuose big_smile

23

Re: Pirmas masiniukas

1.8t shudo kruva , daug kuro ir tepalu valgantis motoras, o uz 5 k lt, gero stovio tokio nerasi.. Uz 5k bentlis, parduosi paimsiu.. Tundra ..:D

24

Re: Pirmas masiniukas

jei pirksi audi ir normaliai vazinesi, ji gali buti tau pirma ir paskutine ;DD

25

Re: Pirmas masiniukas

Blem jei tau 1.8t nieko gero tai tiek tu jo ir tesi mates big_smile tiesiog girdejai kaip kazkas verke nusipirkes visiskai pribaigta ir tiek ...
Pasiziurek ka is tu varikliu uzsieni padaro , jei tas variklis butu prastas tikrai neatlaikytu kruviu tokiu ...
Sutinku kokioi A6 toks variklis ne i tema .
Na o ka daugiau galima pasiulyt uz 5 k lt ? Gal japona koki ...

26

Re: Pirmas masiniukas

Andrius parašė:

Sveiki bachurai ir paneles, jei yra tokiu gerai zinanciu apie automobilius, tai galvoju gal galetumete pasiulyti koki pirmaji automobili pirkti? Na seip esu audi fanas, bet nezinau ar pirmasis automobilis turetu butent buti audi. Ieskau nuomones, ilgai galvojau na, bet nedaejo i galva, tai jeigu galite patarkite smile, Pinigu suma IKI 5000LT.

Audi B4 jeigu nenori milijonu kist i auto

27 (redagavo Marius 2014-02-21 00:03)

Re: Pirmas masiniukas

Mn nereik pasakot, as toki srota remontuoju...
O kai gamini kaltini motora, kurio kaina prasideda nuo 10 k euru, tada ir 600 ag galima is 1.8t atsukt, bet sitie du motorai bendro turi tik pavadinima, tad nebesvaik ziedu fane..
Beja s3 lt vazineja atsukta, kaltiniu varikliu, pernai buvo 550 ag, siemet bus virs 600. smile tai ka?
Pas man 3 d 400 ag 700 nm ir....!

28

Re: Pirmas masiniukas

Nori pigaus auto, perki kur yra minimaliai elektronikos ir mazai detaliu, bus pigu, salyginai.

29

Re: Pirmas masiniukas

Vilmantas parašė:

Sveikas , jei kaip rasei esi audi fanas tai uz tokia kaina gali isigyt geros bukles A3 , manevringa , paprasta pigi vaziuokle , ir seip smagi masina smile keletas pazystamu turi tokia tai nesiskundzia smile
Tik imk 1.8 92kw , 1.8T 110kw arba 1.9tdi 81 kw , sie varikliai patvariausi , net neziurek i 1.6 benza .
Na dar gali A4 pasiimt , bet nerekomenduociau , nes vaziuokle jau aliumine , reikes daugiau investiciju smile

Pati vairuoju A3 ir bėdų nematau. Labai gera mašina wink

30

Re: Pirmas masiniukas

Be jokios abejones Honda arba Toyota... bet kadangi esi aubi fanas tai imk pasratta ir busi laimingiausias lietuvis pasaulyje... big_smile

31

Re: Pirmas masiniukas

Gytis parašė:

Be jokios abejones Honda arba Toyota... bet kadangi esi aubi fanas tai imk pasratta ir busi laimingiausias lietuvis pasaulyje... big_smile

Jei patinka audi imk passata, kitaip sakant ciulpkbybi big_smile

32

Re: Pirmas masiniukas

Pasiimk gera w124 dyzeliuka uzsimesi gerus lietus ratus susizeminsi ir visi atsisuks pasiziuret kas per masina smile pigus islaikymas ir svarbiausia neluztantis mb ir afrikoje mb smile

33

Re: Pirmas masiniukas

Labai pritariu idejai pirma masina pirkti pigu tranta, kurio negaila. Beabejo niekas neprisipazins, bet visi pradedantieji buna zali, nepatyre ir daro protu nesuvokiamas nesamones, todel geriausia yra prikti kuo pigesni ir saugesni kledara, kurio negaila sudauzyti big_smile

34

Re: Pirmas masiniukas

Mano su kuria kas diena vazinejau pirma masina buvo opel kadett 86 m 1,6 benzas baltas universalas smile

35

Re: Pirmas masiniukas

Porsa imk

36

Re: Pirmas masiniukas

pati audi a3 turiu - Bondas smile nesigailiu, bet noriu galingesnio jau, tad saviski parduodu smile

37

Re: Pirmas masiniukas

Aaa Kodiel visureigiu nieks nemegsta ?? tongue smile  Isskyrus Bmw x5 big_smile tongue  tai tiek naujienu is mano puses smile tongue

38

Re: Pirmas masiniukas

Mano mašiniuks kuris pirms buvo uz susitaupytus pinigus tai chuliganas 2l...Nuotykių daug su juo, važiavo ištikimai, ir dėmesį visų traukdavo big_smile

39

Re: Pirmas masiniukas

Irmis parašė:

Aaa Kodiel visureigiu nieks nemegsta ?? tongue smile  Isskyrus Bmw x5 big_smile tongue  tai tiek naujienu is mano puses smile tongue

nuo kada bmw visureigius gamina big_smile jie isvis net nemoka ju gaminti ju visureigiai tai kaip as balerunas big_smile
o siaip "visureigiai" brangus ir uz 5000 nelabai isvis ka gausi arba labai supuvusi smile

40

Re: Pirmas masiniukas

siaip vairavau ir "honda" 400 ir audi a4 visais atvejais smagios masinos kadangi audinke buvo vos 2.4 varikliuko bet vistiek man ji patiko labai nes leke kaip velniukas ikastas big_smile siaip audi manau tikrai neblogi auto jei tik tvarkingas auto big_smile