1

Tema: Vaikino automobilis

Merginos ar jums svarbu kokia transporto priemone vairuoja vaikinas?

Daleiskim kad ir koks pirmas ispudis butu, jeigu i pirma pasimatyma atvaziuotu su nauja ir isvaidzia, o kita su senesne?

2

Re: Vaikino automobilis

Toks ispudis, kad melagis :-D o tu matau neturi brangios masinos ir niekada neturesi. Viska isduoda ,,daleiskim''.

3

Re: Vaikino automobilis

Pasiskaitinėkit, kam įdomu lengvo turinio straipsnelis gal šiek tiek į temą
http://www.15min.lt/zmones/naujiena/gyv … 1453?cf=vl

4

Re: Vaikino automobilis

nera jom skirtumo kokia ta masina,svarbu ratai,turetu buti isskirtinei.:::034

5

Re: Vaikino automobilis

..na aš jau toli gražu nebemergina big_smile  ir vaikinas man galėtų būti jau koks pliktelėjęs vyriškis big_smile ....bet man svarbiausia , kaip mašina atrodo iš vidaus ( na ir iš išorės smile )....tvarka ir švara ...iš to labai aišku koks vyras ją vairuoja , toks ir žmogus visumoje , jei mašinoje , nors ir prabangioje kiaulidė big_smile ---įspūdis apie tą vyrą kris iš karto smile ...o kad mašina senesnė , bet joje tvarka ir švara ---vyras "maladiec" big_smile ...tačiau ..jei negalima lango stiklo priliesti , ar ne taip duris uždarei ...........ir čia matosi , kad vyrui mašina pirmoje vietoje , o ..moteris bus antroje ... big_smile ...
    žodžiu , automobilis -vyro veidrodis smile

6

Re: Vaikino automobilis

O as pamirsau pasakyti, kad svarbiausia jog duris atidarytu i ta tvarkinga masina! :-D

7

Re: Vaikino automobilis

Aistė parašė:

O as pamirsau pasakyti, kad svarbiausia jog duris atidarytu i ta tvarkinga masina! :-D

  žinoma , būtų neblogai big_smile , bet aš jau to nesitikiu iš šiuolaikinių vyrų big_smile ...ar tokių yra ..dar ????? big_smile

8

Re: Vaikino automobilis

Danguolė parašė:
Aistė parašė:

O as pamirsau pasakyti, kad svarbiausia jog duris atidarytu i ta tvarkinga masina! :-D

  žinoma , būtų neblogai big_smile , bet aš jau to nesitikiu iš šiuolaikinių vyrų big_smile ...ar tokių yra ..dar ????? big_smile

gal ir keista, bet yra... big_smile

9

Re: Vaikino automobilis

Danguolė parašė:
Aistė parašė:

O as pamirsau pasakyti, kad svarbiausia jog duris atidarytu i ta tvarkinga masina! :-D

  žinoma , būtų neblogai big_smile , bet aš jau to nesitikiu iš šiuolaikinių vyrų big_smile ...ar tokių yra ..dar ????? big_smile

Yra, o jei kelis kartus is eiles vis dar neatidaro, pasakau, kad atidarytu :-D

10

Re: Vaikino automobilis

Troleibuse durys pačios atsidaro. Dėl to jais beveik vien tik silpnoji lytis ir pensininkai tevažinėja. Tikriausiai patys nemoka atsidaryti durų.

11

Re: Vaikino automobilis

As tai vazineju tik del to kad pigu. Kad neturiu vairuotojo pazymejimo ir kad neturiu vyro su automobiliu :-D

12

Re: Vaikino automobilis

Savo mašiną tikrai bandau prižiūrėti, kad ši būtų švari, nes man pačiam būna maloniau važiuoti. Tik tiek, kad aš turiu mašiną dėl savęs, o ne tam, kad kažkokiai merginai įtikčiau, kol man nereikia tokios, kuri vertintų mano labiau daiktus nei mane patį.

13

Re: Vaikino automobilis

Mindaugas parašė:

Savo mašiną tikrai bandau prižiūrėti, kad ši būtų švari, nes man pačiam būna maloniau važiuoti. Tik tiek, kad aš turiu mašiną dėl savęs, o ne tam, kad kažkokiai merginai įtikčiau, kol man nereikia tokios, kuri vertintų mano labiau daiktus nei mane patį.

stipru. Retkarciais apziurek merginos automobili. Gali nustebti.

14

Re: Vaikino automobilis

Tadas parašė:

Merginos ar jums svarbu kokia transporto priemone vairuoja vaikinas?
<...>

Gera tema. Kažkada senai, kai studijavau psichologiją, reikėjo temos. Nors ši tema nepraėjo, bet įdirbis šioks toks buvo padarytas, ir išvados šiokios tokios buvo. Klausimas nėra tiksliai suformuluotas, manau temos autorius nori paklausti, ar merginai daro įspūdį, ir keičia jos elgseną patinui vairuojant gerą(prabangų) automobilį ir seną, daug kartų pigesnį. Jei taip, atsakymas vienareikšmiškas - daro 100 procentų (be išimčių).
Daugelis merginų, ypač vyresnio amžiaus (kurios jau žino, kad gyventi reikia su vyru, o ne su jo popieriukais) tuoj užprieštaraus ir mušis į krūtinę, kad mašina tai tik gelžgalis. Arba ratai persikelti iš taško A į tašką B. Ir jos bus teisios! smile) Tai kaip čia dabar išeina, jog įtaką daro, bet ir nedaro? Grįžkime prie eksperimento. Tam buvo pasitelktas prabangus pusbrolio Jaguar, ir stebėtas merginų elgesys jame. Tam panaudotas "baltas melas", neva iki to mašina buvo avarijoj, ilgai buvo remontuojama. Merginų reakcija keitėsi stipriai, jos tapo pastebimai meilesnės, paslaugesnės, jautėsi kur kas geriau, saugiau. Keitėsi reakcija į paprastą įžnybimą(čia mano silpnybė). Iki tol būdavęs irzlus "baik", čia virto šypsena arba atsakymu "kibini?" Reakcija visada teigiama, o prieš tai buvo tokia.. labiau vidutinė link neigiamos. Reiškia prabanga keičia žmogaus reakciją į tuos pačius dirgiklius, ir reiškia, kad įtakos turi. Tad veikia, neginčyjamai. O kaip dėl to, kad lyg ir neveikia. Tas pats eksperimentas parodė, kad tos merginos, kurios su manim buvo ir anksčiau, ir po to, jos išliko ir niekur nepabėgo. Tad geras ar blogas automobilis negali padaryti 90 laipsnių posūkio vyro ir moters bendravime. Tačiau užglaistyti nedidelius vyro trūkumus (moters akimis) - laisvai smile)

15

Re: Vaikino automobilis

Aistė parašė:
Danguolė parašė:
Aistė parašė:

O as pamirsau pasakyti, kad svarbiausia jog duris atidarytu i ta tvarkinga masina! :-D

  žinoma , būtų neblogai big_smile , bet aš jau to nesitikiu iš šiuolaikinių vyrų big_smile ...ar tokių yra ..dar ????? big_smile

Yra, o jei kelis kartus is eiles vis dar neatidaro, pasakau, kad atidarytu :-D

ten juk rankenele yra viduj durim atidaryt.

16

Re: Vaikino automobilis

qqqqqq parašė:
Aistė parašė:
Danguolė parašė:

  žinoma , būtų neblogai big_smile , bet aš jau to nesitikiu iš šiuolaikinių vyrų big_smile ...ar tokių yra ..dar ????? big_smile

Yra, o jei kelis kartus is eiles vis dar neatidaro, pasakau, kad atidarytu :-D

ten juk rankenele yra viduj durim atidaryt.

As apie pasodinima is lauko

17

Re: Vaikino automobilis

visai normalu mergina pasitikti prie automobilio o ne sedint jame. bet tai nelygu situacijai. na jei mergina jau laukia, o tu tik privaziuoji, tai lipt, begt atidarinet duris biski juokinga ir ypac jei su kokiu purvinu kledaru.

18

Re: Vaikino automobilis

is lauko irgi rankenele yra.ar tu be ranku?

19

Re: Vaikino automobilis

jei dzipas gal dar ant keturiu atsistot kad isiropstu?

20

Re: Vaikino automobilis

qqqqqq parašė:

jei dzipas gal dar ant keturiu atsistot kad isiropstu?

   ..patiko big_smile big_smile ..taip ir maniau , kad šis objektas " qqqqqq" yra vyras big_smile big_smile ...