21

Re: kaip numalsint nora seksui?

mokytojas parašė:

Sako, kad kmynų arbata padeda, bet nežinau, kiek čia tiesos :::608

dar sodos idek poveikis stipresnis bus

22

Re: kaip numalsint nora seksui?

Kokias jus nesamones rasote, Jeigu yra noras reikia surasti mergina kuri irgi turi nora.
praleisti smagiai vakara ir patenkinti nora

23

Re: kaip numalsint nora seksui?

rast įdomesnės veiklos

24

Re: kaip numalsint nora seksui?

dirbt daugiau, kad jau tik miegot, o ne sexuot norėtųsi wink

25

Re: kaip numalsint nora seksui?

Kvailas klausimas... Uzimk save kuo nors... Man 25 metai as dar negaves ir nesuku del to galvos big_smile man vienodai, randu ir ka be to veikt... geriau uzsiimk kuom nors naudingu uzuot verkes kad negauni smile

26

Re: kaip numalsint nora seksui?

netaip supratai, Edgarai, jis neverkia kad negauna, verkia kad jau nebenori gauti, bet imti tenka big_smile ...

27

Re: kaip numalsint nora seksui?

kvaili patarimai...fuj..pades tik vaistai,pavadinimo nezinau,ne daktaras...zmones nesupranta,vienas hibridas nori myletis karta per menesi,kitas kelis kartus per diena...hormonu stimuliacijai,ilga darbo diena nepades..nepades ir minciu nukreipimas,ar sportas,ar knygu skaitymas,ar kiti uzsiemimai...reik tartis pas gydytoja...

28

Re: kaip numalsint nora seksui?

daugiau sexo  :::001:::001

29

Re: kaip numalsint nora seksui?

durnesniu nebuna klausimu, as 1,5metus kaip negaves, ir man dzin, net nesinori, tiesiog negalvoji apie tai ir viskas tvarkoj, kai rymta panele atrasiu tada galim, reikia sekla pasaugot kas ti zino, kada gali baigtis big_smile, pavargs gamint ir bus hana big_smile na cia yra dalis tiesos, nors nezinau ar teip buna

30

Re: kaip numalsint nora seksui?

Reik veikla uzsiimt sportas,mokslas,keliones traukt visas mintis is galvos apie seksa,bet taip ir pakenkt sau gali

31

Re: kaip numalsint nora seksui?

Damian parašė:

Gal kas zinot kokiu budu, o geriau vaistu kad sumazint ta nora, kad tos hormonus numalsint

Papisk merga ir nebenorėsi pora dienu...

32

Re: kaip numalsint nora seksui?

Evaldas parašė:
Damian parašė:

Gal kas zinot kokiu budu, o geriau vaistu kad sumazint ta nora, kad tos hormonus numalsint

Papisk merga ir nebenorėsi pora dienu...

bet atpist nuosirdziai ir su mielu kaifu reikia

33

Re: kaip numalsint nora seksui?

https://www.youtube.com/watch?v=eAG-6Rnec5M trenk per **** ir nenoresi... big_smile

34

Re: kaip numalsint nora seksui?

Aidas parašė:

Kokias jus nesamones rasote, Jeigu yra noras reikia surasti mergina kuri irgi turi nora.
praleisti smagiai vakara ir patenkinti nora

Tokios dar negime, o jei gimsta tai vadina jas ninfomanemis.

35

Re: kaip numalsint nora seksui?

Zilvinas parašė:

durnesniu nebuna klausimu, as 1,5metus kaip negaves, ir man dzin, net nesinori, tiesiog negalvoji apie tai ir viskas tvarkoj, kai rymta panele atrasiu tada galim, reikia sekla pasaugot kas ti zino, kada gali baigtis big_smile, pavargs gamint ir bus hana big_smile na cia yra dalis tiesos, nors nezinau ar teip buna

Na deja taupant sekla tai jos visai gali ir nebuti. Pas mus organizmas toks jei kazko nenaudoji ilgai atrofuojasi. O jei 1,5 metu be tai reiskias rimtu bedu turi. Ir jei reiktu seksu uzsimti tai butu arba nestovetu arba prieslaikine. Tad nera ko cia girtis kai esi ligonis.

36

Re: kaip numalsint nora seksui?

Arturas parašė:
Zilvinas parašė:

durnesniu nebuna klausimu, as 1,5metus kaip negaves, ir man dzin, net nesinori, tiesiog negalvoji apie tai ir viskas tvarkoj, kai rymta panele atrasiu tada galim, reikia sekla pasaugot kas ti zino, kada gali baigtis big_smile, pavargs gamint ir bus hana big_smile na cia yra dalis tiesos, nors nezinau ar teip buna

Na deja taupant sekla tai jos visai gali ir nebuti. Pas mus organizmas toks jei kazko nenaudoji ilgai atrofuojasi. O jei 1,5 metu be tai reiskias rimtu bedu turi. Ir jei reiktu seksu uzsimti tai butu arba nestovetu arba prieslaikine. Tad nera ko cia girtis kai esi ligonis.

  akivaizdu big_smile big_smile big_smile ...kad ...ligonių yra ir daugiau big_smile big_smile ..o tu ? big_smile ..su tuo nenumalšinamu sexo noru ? big_smile ...sveikas ???? big_smile

37

Re: kaip numalsint nora seksui?

Danguolė parašė:
Arturas parašė:
Zilvinas parašė:

durnesniu nebuna klausimu, as 1,5metus kaip negaves, ir man dzin, net nesinori, tiesiog negalvoji apie tai ir viskas tvarkoj, kai rymta panele atrasiu tada galim, reikia sekla pasaugot kas ti zino, kada gali baigtis big_smile, pavargs gamint ir bus hana big_smile na cia yra dalis tiesos, nors nezinau ar teip buna

Na deja taupant sekla tai jos visai gali ir nebuti. Pas mus organizmas toks jei kazko nenaudoji ilgai atrofuojasi. O jei 1,5 metu be tai reiskias rimtu bedu turi. Ir jei reiktu seksu uzsimti tai butu arba nestovetu arba prieslaikine. Tad nera ko cia girtis kai esi ligonis.

  akivaizdu big_smile big_smile big_smile ...kad ...ligonių yra ir daugiau big_smile big_smile ..o tu ? big_smile ..su tuo nenumalšinamu sexo noru ? big_smile ...sveikas ???? big_smile

mano noras numalsinamas, man uztenka i savaite 3 kartu.

38

Re: kaip numalsint nora seksui?

nemanau kad nora imanoma numalsinti big_smile sumazinti, tokiaias atvejais padeda senas geras laiko patikrintas budas... taip sakant... paciam savo jegomis big_smile as dar isvis negaves xD manai suku del to galva? tikrai taip, suku xD bet po tiek laiko jau vienodai, priprast galima smile bandyk laukti savo momento, nes jei sieksi to sekso ir negausi... tik teks nusivilt, suabejot savo isvaizda ir t.t. smile zodziu, susiimk ir lauk big_smile jei bus tai bus, numalsins ta nora tau xD o jei nebus, tai arba priprasi arba eik i viesnami big_smile