21

Re: nepatogumai

Kam neišsisiunčia laiškai, pabandykite dabar. Jei vistiek kils problemų, rašykite man asmeniškai.

22

Re: nepatogumai

nu nezinau man kazkodel neina ikelt naujos nuotraukos

23

Re: nepatogumai

Neina kuria prasme? Paspaudžiate "saugoti" bet foto neatsiranda?

24

Re: nepatogumai

ne dekui jau viskas veikia;)

25

Re: nepatogumai

Vytis, 23 parašė:

Kam neišsisiunčia laiškai, pabandykite dabar. Jei vistiek kils problemų, rašykite man asmeniškai.

nesisiuncia man laiskai..

26

Re: nepatogumai

Edvardas, 27 parašė:

Vytis kreditus sau susibėrė big_smile

Nu cia geras :::044 piktnaudziaujas tarnybine padetim ... gales nezinau ka nusipirkti :::m04
Vo turiu ideja kaip cia geriau isireiskus  :::041
ten kur yra :"Pazintys Nariu paieska Forumas Pokalbiai SMS pazintys Skaitiniai Video Zaidimai El.pastas "
ar negalima siuos migtukus kaip nuors fiksuoti kad nuejus i puslapiuo apacia jie liktu visuomet virsuje . Juos reikia atskirti nuo puslapio ir neziurint kur tik butume puslapio virsuje puslapio apacioje sitie migtukai visada  butu matomi .
Kita problemele cia truksta MP3 grotuvo ziauriai:::m03 . Koks jis turetu buti :::m10? Kad butu galima ieskoti atlikejus ir  muzikos kurinius .Tie kurie patinka juos pazimeti ir atskirti kad butu galima juos klausiti bet kuriuo metu .
Turetu atrodyti taip :
"Pazintys Nariu paieska Forumas Pokalbiai SMS pazintys Skaitiniai Video Zaidimai El.pastas MP3 " Pats MP3 pazimetas juodai turetu tureti salia kita migtuka ijunkti isjunkti . Ir nepriklausomai kur tik mes butume prisijunge  muzika visalaika grotu kol neiseiname is ieskoko arba II ar > .  Nezinau kam patiktu cia mp3 man tai ziauriai patiktu ,ipaci jei nerasciau reikiamo atlikejo ar  kurinio as  galeciau ikelti pats. Ir kad galetu rasti kataloge ir kiti ieskoko nariai mano ikelto failo. Zodziu ieskau Andrius M. kurini ir nerandu .Jei nerandu ko nors  imu ir ikeliu ji , ir iskarto galetciau klausiti netik as, bet visi kiti ieskoko nariai :::035

27

Re: nepatogumai

Blokuoti
________________________________
Įrašykite anketos, kurią norite blokuoti, ID.

Mano nuomone turėtų būti tas pats ir su atblokavimu, tik rašant ne anketos ID, kadangi tas asmuo jau yra blokuotas, o rašant vardą (slapyvardį) ir metus, pasirodytų maža nuotrauka su pagrindine foto, žinoma jei tokia savininkas turi įdėjęs, panašiai, kaip ir susirašinėjime.

Atblokuoti
__________________________________________
Įrašykite anketos, kurią norite atblokuoti vardą arba ID.

P.S. Man tai aktualu, nes gaunu daugybę laiškų neatitinkančių mano anketoje išdėstyto aprašo.

28

Re: nepatogumai

kaip atblokuoti ft kad galeciau isideti