41 (redagavo tinsanis 2014-06-06 01:25)

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Danguolė parašė:
Vytautas parašė:
Hele parašė:

Dabar čia Lietuvoja taip diskutuota del gėju eitynių. Aš asmeniškai esu toleratiška seksualinėm mažumom, bet nežinau ar man patiktų kad kas nors iš mano artimų butų homoseksualai. Ką jūs manote apie tai?

visksa labai paprasta, tačiau nesuprantu kodėl nepavyksta atmerki akių- homoeksalumas yra iškrypimas, tai kad tas ar anas žmogus TURI nenormalų potraukį, tai nereiškia, kad tas žmogus yra tos SAVYBĖS, nei aukai reikia džiaugtis savo iškrypimu, nei stebinčiam tai smerkti, tačiau matantis tegul rodo privalumus savo sveikumo - orumas (kovoti su blogiu nereikia, jam tai tik suteikia energijos, jis ir tenori gauti dėmesį).

    homoseksualumas nera blogis ....kaip ir kiti nukrypimai nuo normos ....pats  zmogus nekaltas del to , kad jo norai kitokie .....BET....kokio velnio reikia per prievarta lysti su tuom i akis??? kodel reikia tuo didžiuotis??

nukripimai nuo normos nera blogis?:)))) tai po ..... bus eile nekrofilams ,zoofilams ir pan? kas normas padaro ir kas pasakys kad po 20metu cia ne norma,,,
europa visa mirsta ,ir skatint ar sakit kad tai nera blogis ...ar kist tokia info i  darzelius ar mokiklas?tokio amziaus vaikai turi mokytis o ne skanduot ar eitynes dalyvaut,,,
teigiamas poziuris i rusijoje priimta istatyma,,,Ugandos istatymai siektiek drastiskesni (irgi palaikau kartais reikiai ir tokiu priemoniu)viesas sudeginimas tiek ..... tiek juos palaikantiem,,,dabar istatyma susvelnino iki kalejimo iki gyvos galvos,,

42

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

As ramus žmogus,nieko nesmerkiu, bet dievas sukure Adoma ir Ieva o ne Adoma ir Pertriuka.Del eityniu ignoruoti ir tegu vieni sau praeina,nei ten eiti protestuoti,keikti tik dar labiau kirsina visuomene.Teko seniau skaityti cia komentarus, vienas gejus parase,as gyvenu su draugu,as pries eitynes ir nelenda i viešuma,jokiu teisiu pan nereikalauja.

43

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

tinsanis parašė:

nukripimai nuo normos nera blogis?:)))) tai po ..... bus eile nekrofilams ,zoofilams ir pan?

Radai ką palyginti – gyvūnų kankinimą ir lavonų niekinimą su tuo, ką daro du (ar keli big_smile) žmonės bendru sutarimu ir laisva valia, nedarydami jokio objektyvaus poveikio aplinkiniams.

Jei nepatinka eitynės – neikit jų žiūrėti, nemąstykit apie jas ir negadinkit sau ir kitiems nervų. Taip paprasta, jokios problemos.

44 (redagavo tinsanis 2014-06-06 14:02)

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Vik parašė:
tinsanis parašė:

nukripimai nuo normos nera blogis?:)))) tai po ..... bus eile nekrofilams ,zoofilams ir pan?

Radai ką palyginti – gyvūnų kankinimą ir lavonų niekinimą su tuo, ką daro du (ar keli big_smile) žmonės bendru sutarimu ir laisva valia, nedarydami jokio objektyvaus poveikio aplinkiniams.

Jei nepatinka eitynės – neikit jų žiūrėti, nemąstykit apie jas ir negadinkit sau ir kitiems nervų. Taip paprasta, jokios problemos.

tu man nesakyk ka daryt as tau nesakysiu kur eit,,,pakol didzioji dauguma dar zmoniu yra normalus sitie isigimeliai gaus negadint nervu normaliem,,,na jai visgi ateis ta diena kai kokia salis  bandys prisijunginet ar kazka pan ,,oi bus linksma visiem tiem kas palaiko mazumas ir paciom mazumom,,
ka jie daro namie ju reikalas ka daro viesumoje visu reikalas,ir pakolkas didzioji dauguma nenori ju matyt gatvese....problemos nera kai nera tokiu ligoniu,,,,laiku isnaikinus problema dingsta

45

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

jokio skirtumo, jeigu nedaro nesamoniu, visokiu issisokimu ir t.t. kitu atveju pries smile

46

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Izoliuot tuos issigimelius visus !!!  Nenustebkit kad ateityje tuoi ir pedofilija prades toeruot... Europa...

47

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

tu ir esi europa

48

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

man giliai dzin. ziuriu saves.

49

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

QQQQQQ parašė:

tu ir esi europa

Esu europos sajungoi,bet nesu ta visuma kuri didziuojas tuo ir lygiuojas i kitus !

50

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

o tai pries kuriuos tu ar aktyvius ar pasyvius?

51

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

As esu as,o ne ta banda kuri pamato kaip europoi,ir jie tokie nori but.Lygiuojas i USA ir ES

52

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

o kas toi europoi?,visai nieko ten

53

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Gejai,lezbietes,transvestitai ..... nieko tokio,tas ir i LT atkeliauja

54

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

bijai?

55

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

Man tai nera ko bijot smile Tiesiog man nepatinka.O tau kaip? Gal ir pats galvoji kokia lyti pasikeist? Siais laikais ne problema.

56

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

visada yra ko bijot.o is kur zinai kad siais laikais ne problema pasikeist lyti?domies sitais klausimais?nieko apie tai nesu girdejes.papasakok liaudziai.
beto kodel manai kad kazkam idomi tavo nuomone apie gejus?

57

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

QQQQQQ parašė:

visada yra ko bijot.o is kur zinai kad siais laikais ne problema pasikeist lyti?domies sitais klausimais?nieko apie tai nesu girdejes.papasakok liaudziai.
beto kodel manai kad kazkam idomi tavo nuomone apie gejus?

manai kad esi idomus pats?

58

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

gini drauga?)))

59

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

tinsanis parašė:

tu man nesakyk ka daryt as tau nesakysiu kur eit,,,pakol didzioji dauguma dar zmoniu yra normalus sitie isigimeliai gaus negadint nervu normaliem,,,na jai visgi ateis ta diena kai kokia salis  bandys prisijunginet ar kazka pan ,,oi bus linksma visiem tiem kas palaiko mazumas ir paciom mazumom,,
ka jie daro namie ju reikalas ka daro viesumoje visu reikalas,ir pakolkas didzioji dauguma nenori ju matyt gatvese....problemos nera kai nera tokiu ligoniu,,,,laiku isnaikinus problema dingsta

O aš pvz. netoleruoju tokios prastos gramatikos, kaip tavo, tai gal irgi lengviausias sprendimas būtų tokius beraščius išnaikint big_smile

60

Re: Prieš ar už seksualines mažumas?

QQQQQQ parašė:

visada yra ko bijot.o is kur zinai kad siais laikais ne problema pasikeist lyti?domies sitais klausimais?nieko apie tai nesu girdejes.papasakok liaudziai.
beto kodel manai kad kazkam idomi tavo nuomone apie gejus?

Sitais klausimais nesidomiu,tiesiog seku naujienas is kur ir suzinai visa sita,nesu atsilikes.Jei tave domina tas labai gali pasiskaityt internete manau. O kas cia ta liaudis beje? Tu?
    Idomi ,neidomi ,bet tam yra sukurta tema ,kad kas nori tas pareiskia savo nuomone apie tai.O jei tau skauda sirdi ,kad man nepatinka gejai,tai sorry ,negaliu niekuom padet smile