21

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

OLA parašė:
tinsanis parašė:
Rita parašė:

jei moteris nueina i sona tai jau padla, kurva o jei vyras nueina tai normalu? tik idomu su kuo moteris eina i sona, ar ne su vyrais????????manau cia vienodos teises tiek vyrams, tiek moterims..... nepateisinu nei vieno nuejusio i sona

jai permiega su 100moteru vyras donzuanas
jai moteris ta padaro  kekse,,klausi kodel...?
kad vyras permegotu su 100 moteru jam reikia pasistengt ir labai, o moteriai tik praskest:))))

Tik nereikia:::001, salygos vyrams ir moterims sudarytos vienodos, moterims irgi reikia ideti pastangu norint suvilioti grazu ir sekminga.
Kita vertus ziurint kas ten per donzuanas jai nera isrankus tai permiegos su daugybe, bet jai yra labi isrankus baisorelis be pinigu tai zinoma nieko neras, lygiai tas pats ir su moterim jai ji yra neisranki tai pasinaudojusiu bus daug, o jai atsiduos kiekvienam uz pinigus ar bambali ir dar bus baisi kaip karas atominis, dar ziures grozi tai norinciu irgi nebus.

Na jei kalbant apie krastitunumus tai taip. Bent imant vidutini vyra, jam tikrai yra zymiai sunkiau negu vidutiniai moteriai, rasti kazka seksui.

22

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Arturas parašė:
Augustė parašė:

Nežinau, ar galima gyventi su žmogum, jo nemylint...Sunku ką nors komentuoti Jūsų situacijoje, kai realiai nežinai vis konteksto, tačiau... Realiai, tai ko Jūs pati rašote kad norite, jau turite - pagarbą, rūpestį ir saugumą. Šeimyniniame, arba poros gyvenime tai yra pakankamai daug. Aistra - įdomus jausmas, tik išblėstantis greitai, o tuo pačiu ir nesudėtingai pakurstomas. Tik pastangų reikia į tai įdėti daug. Pati santuokoje gyvenu 16 metų. Kai tekėjau, atrodo mylėjau savo žmogų, tą patį galiu pasakyti apie sąvąjį, ką ir Jūs. Mane gerbia, vaikus myli, tam tikra prasme rūpinasi tiek kiek tą rūpestį suvokia....tačiau man lyg ir norėtųsi daugiau. Tik ko daugiau, ko gero sunkiai galėčiau tai įvardinti. Pult kitam į glėbį, dėl keletos aistros akimirkų - nemanau, kad būtų prasminga. Gerbiu savo žmogų, manau ir Jūs gerbiate savąjį. Reikia labai gerai pagalvoti, ko pati norite, nes nėra jokios tikimybės, kad kitas bus geresnis už tą kurį jau suradote. Galite stipriai apsirikti besistengdama ieškoti savo "vizijos", kai turite gerą žmogų šalia. Žinoma, jei nieko jam nejaučiate, tada viskas kur kas sudėtingiau, tačiau iš Jūsų trumpo pasakojimo, visgi susidaro vaizdas, kad kažką jaučiate tam žmogui. Tai gal neverta švaistyti laiko kito paieškoms, o tiesiog bandyti pakurstyt aistras namuose. Pačiai teko tai pergyventi, kūrenti ir kurstyti ir į šoną nueiti teko, tik tam, kad suvokčiau, jog tas žmogus kuris yra šalia manęs....tikrai yra mano žmogus. Tiesiog bandykite surasti kuo daugiau sąlyčio taškų su savo žmogumi...Galiu tik palinkėt sėkmės smile

Na neveltui sakoma kad visos moterys padlos, nueit i kaire kad suzinoti kad jis tavo zmogus. Idomu kaip tu reaguotum, kai tavo vyras pasakytu as tau neistikimas, nes norejau suzinoti ar tu mano zmogus. Labai idomu ar jis zino apie ta nuejima i sona. Jei ne, tai tokio kurvom kaip tu geriau patyleti negu kita mokyti....

Siūlyčiau savo komentarus ir apibendrinimus pasilaikyti sau. Lygiai taip pat galiu pasakyti ir apie vyrišką giminę - nėra nei vieno, kuris per gyvenimą nepasuktu paskui svetimą uodegą. Nemanau, kad ir pats būsi su šventojo aureole:). Kita vertus, gal kaip tik aš ir galiu mokyti, nes savo kailiu išbandžiau ir patirties turiu, kad galėčiau kitam pasakyti, kad to daryti tikrai neverta smile

23

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Augustė parašė:
Arturas parašė:
Augustė parašė:

Nežinau, ar galima gyventi su žmogum, jo nemylint...Sunku ką nors komentuoti Jūsų situacijoje, kai realiai nežinai vis konteksto, tačiau... Realiai, tai ko Jūs pati rašote kad norite, jau turite - pagarbą, rūpestį ir saugumą. Šeimyniniame, arba poros gyvenime tai yra pakankamai daug. Aistra - įdomus jausmas, tik išblėstantis greitai, o tuo pačiu ir nesudėtingai pakurstomas. Tik pastangų reikia į tai įdėti daug. Pati santuokoje gyvenu 16 metų. Kai tekėjau, atrodo mylėjau savo žmogų, tą patį galiu pasakyti apie sąvąjį, ką ir Jūs. Mane gerbia, vaikus myli, tam tikra prasme rūpinasi tiek kiek tą rūpestį suvokia....tačiau man lyg ir norėtųsi daugiau. Tik ko daugiau, ko gero sunkiai galėčiau tai įvardinti. Pult kitam į glėbį, dėl keletos aistros akimirkų - nemanau, kad būtų prasminga. Gerbiu savo žmogų, manau ir Jūs gerbiate savąjį. Reikia labai gerai pagalvoti, ko pati norite, nes nėra jokios tikimybės, kad kitas bus geresnis už tą kurį jau suradote. Galite stipriai apsirikti besistengdama ieškoti savo "vizijos", kai turite gerą žmogų šalia. Žinoma, jei nieko jam nejaučiate, tada viskas kur kas sudėtingiau, tačiau iš Jūsų trumpo pasakojimo, visgi susidaro vaizdas, kad kažką jaučiate tam žmogui. Tai gal neverta švaistyti laiko kito paieškoms, o tiesiog bandyti pakurstyt aistras namuose. Pačiai teko tai pergyventi, kūrenti ir kurstyti ir į šoną nueiti teko, tik tam, kad suvokčiau, jog tas žmogus kuris yra šalia manęs....tikrai yra mano žmogus. Tiesiog bandykite surasti kuo daugiau sąlyčio taškų su savo žmogumi...Galiu tik palinkėt sėkmės smile

Na neveltui sakoma kad visos moterys padlos, nueit i kaire kad suzinoti kad jis tavo zmogus. Idomu kaip tu reaguotum, kai tavo vyras pasakytu as tau neistikimas, nes norejau suzinoti ar tu mano zmogus. Labai idomu ar jis zino apie ta nuejima i sona. Jei ne, tai tokio kurvom kaip tu geriau patyleti negu kita mokyti....

Siūlyčiau savo komentarus ir apibendrinimus pasilaikyti sau. Lygiai taip pat galiu pasakyti ir apie vyrišką giminę - nėra nei vieno, kuris per gyvenimą nepasuktu paskui svetimą uodegą. Nemanau, kad ir pats būsi su šventojo aureole:). Kita vertus, gal kaip tik aš ir galiu mokyti, nes savo kailiu išbandžiau ir patirties turiu, kad galėčiau kitam pasakyti, kad to daryti tikrai neverta smile

banditoja megeja,vyrui butinai akcentuok,ziurek ivertins.:::024

24

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Ramūnas parašė:
Augustė parašė:
Arturas parašė:

Na neveltui sakoma kad visos moterys padlos, nueit i kaire kad suzinoti kad jis tavo zmogus. Idomu kaip tu reaguotum, kai tavo vyras pasakytu as tau neistikimas, nes norejau suzinoti ar tu mano zmogus. Labai idomu ar jis zino apie ta nuejima i sona. Jei ne, tai tokio kurvom kaip tu geriau patyleti negu kita mokyti....

Siūlyčiau savo komentarus ir apibendrinimus pasilaikyti sau. Lygiai taip pat galiu pasakyti ir apie vyrišką giminę - nėra nei vieno, kuris per gyvenimą nepasuktu paskui svetimą uodegą. Nemanau, kad ir pats būsi su šventojo aureole:). Kita vertus, gal kaip tik aš ir galiu mokyti, nes savo kailiu išbandžiau ir patirties turiu, kad galėčiau kitam pasakyti, kad to daryti tikrai neverta smile

banditoja megeja,vyrui butinai akcentuok,ziurek ivertins.:::024

Kad tik nepamirščiau protingo patarimo, sekančiam pokalbyje su vyru, būtinai šitą įvykį priminsiu smile

25

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

ragus tik nuslifuok,del visa pikta.:::001

26

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Ramūnas parašė:

ragus tik nuslifuok,del visa pikta.:::001

Ir šitą pasiūlymą įvertinsiu būtinai smile

27

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

teisingai, aktyviste.

28

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Arturas parašė:
OLA parašė:
tinsanis parašė:

jai permiega su 100moteru vyras donzuanas
jai moteris ta padaro  kekse,,klausi kodel...?
kad vyras permegotu su 100 moteru jam reikia pasistengt ir labai, o moteriai tik praskest:))))

Tik nereikia:::001, salygos vyrams ir moterims sudarytos vienodos, moterims irgi reikia ideti pastangu norint suvilioti grazu ir sekminga.
Kita vertus ziurint kas ten per donzuanas jai nera isrankus tai permiegos su daugybe, bet jai yra labi isrankus baisorelis be pinigu tai zinoma nieko neras, lygiai tas pats ir su moterim jai ji yra neisranki tai pasinaudojusiu bus daug, o jai atsiduos kiekvienam uz pinigus ar bambali ir dar bus baisi kaip karas atominis, dar ziures grozi tai norinciu irgi nebus.

Na jei kalbant apie krastitunumus tai taip. Bent imant vidutini vyra, jam tikrai yra zymiai sunkiau negu vidutiniai moteriai, rasti kazka seksui.

Kokie dar krastutinumai, va mano kaimynas tikras budulis su vistino smegenim, sekso be problemu gauna is internetiniu mergeliu, kiekviena nakti pasikviecia po merga ir vos jai perzengus slenksti dulkinasi jo sugyventines bute, si isvyko gimdyt na o jis linksminasi, tiesa linksmybes baigesi kai vietoj vienos pasikviete dvi tai viena uzpavydejus, kad negaus sekso pradejo trukdyti dulkintis tai sis ja susparde ir is panasiu dunduku esu girdejus, kad gauna vienkartini seksa be problemu, kekses pacios vaziuoja ir pacios lipa. Visai kas kita jai nori tureti pastovu meiluzi-ze tada taip sunku, o del vienkartinio jai jau tokie debilai susiranda tai... manau problema tavyje o ne keksese matyt isvaizdini is saves nezine ka, labai mandra vaizduoji o tokie visus labai uzknisa:::010

29

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Augustė parašė:
Arturas parašė:
Augustė parašė:

Nežinau, ar galima gyventi su žmogum, jo nemylint...Sunku ką nors komentuoti Jūsų situacijoje, kai realiai nežinai vis konteksto, tačiau... Realiai, tai ko Jūs pati rašote kad norite, jau turite - pagarbą, rūpestį ir saugumą. Šeimyniniame, arba poros gyvenime tai yra pakankamai daug. Aistra - įdomus jausmas, tik išblėstantis greitai, o tuo pačiu ir nesudėtingai pakurstomas. Tik pastangų reikia į tai įdėti daug. Pati santuokoje gyvenu 16 metų. Kai tekėjau, atrodo mylėjau savo žmogų, tą patį galiu pasakyti apie sąvąjį, ką ir Jūs. Mane gerbia, vaikus myli, tam tikra prasme rūpinasi tiek kiek tą rūpestį suvokia....tačiau man lyg ir norėtųsi daugiau. Tik ko daugiau, ko gero sunkiai galėčiau tai įvardinti. Pult kitam į glėbį, dėl keletos aistros akimirkų - nemanau, kad būtų prasminga. Gerbiu savo žmogų, manau ir Jūs gerbiate savąjį. Reikia labai gerai pagalvoti, ko pati norite, nes nėra jokios tikimybės, kad kitas bus geresnis už tą kurį jau suradote. Galite stipriai apsirikti besistengdama ieškoti savo "vizijos", kai turite gerą žmogų šalia. Žinoma, jei nieko jam nejaučiate, tada viskas kur kas sudėtingiau, tačiau iš Jūsų trumpo pasakojimo, visgi susidaro vaizdas, kad kažką jaučiate tam žmogui. Tai gal neverta švaistyti laiko kito paieškoms, o tiesiog bandyti pakurstyt aistras namuose. Pačiai teko tai pergyventi, kūrenti ir kurstyti ir į šoną nueiti teko, tik tam, kad suvokčiau, jog tas žmogus kuris yra šalia manęs....tikrai yra mano žmogus. Tiesiog bandykite surasti kuo daugiau sąlyčio taškų su savo žmogumi...Galiu tik palinkėt sėkmės smile

Na neveltui sakoma kad visos moterys padlos, nueit i kaire kad suzinoti kad jis tavo zmogus. Idomu kaip tu reaguotum, kai tavo vyras pasakytu as tau neistikimas, nes norejau suzinoti ar tu mano zmogus. Labai idomu ar jis zino apie ta nuejima i sona. Jei ne, tai tokio kurvom kaip tu geriau patyleti negu kita mokyti....

Siūlyčiau savo komentarus ir apibendrinimus pasilaikyti sau. Lygiai taip pat galiu pasakyti ir apie vyrišką giminę - nėra nei vieno, kuris per gyvenimą nepasuktu paskui svetimą uodegą. Nemanau, kad ir pats būsi su šventojo aureole:). Kita vertus, gal kaip tik aš ir galiu mokyti, nes savo kailiu išbandžiau ir patirties turiu, kad galėčiau kitam pasakyti, kad to daryti tikrai neverta smile

Atvirai pasakius as tikrai gyvenime nebuciau pasukes i kaire, bet kai kazkas nuejo pirmas tada ir as ejau. Yra ir kitokiu budu kaip galima aistra pakurstyti ir nauja partneri pameginti neinant i kaire.

30

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

OLA parašė:
Arturas parašė:
OLA parašė:

Tik nereikia:::001, salygos vyrams ir moterims sudarytos vienodos, moterims irgi reikia ideti pastangu norint suvilioti grazu ir sekminga.
Kita vertus ziurint kas ten per donzuanas jai nera isrankus tai permiegos su daugybe, bet jai yra labi isrankus baisorelis be pinigu tai zinoma nieko neras, lygiai tas pats ir su moterim jai ji yra neisranki tai pasinaudojusiu bus daug, o jai atsiduos kiekvienam uz pinigus ar bambali ir dar bus baisi kaip karas atominis, dar ziures grozi tai norinciu irgi nebus.

Na jei kalbant apie krastitunumus tai taip. Bent imant vidutini vyra, jam tikrai yra zymiai sunkiau negu vidutiniai moteriai, rasti kazka seksui.

Kokie dar krastutinumai, va mano kaimynas tikras budulis su vistino smegenim, sekso be problemu gauna is internetiniu mergeliu, kiekviena nakti pasikviecia po merga ir vos jai perzengus slenksti dulkinasi jo sugyventines bute, si isvyko gimdyt na o jis linksminasi, tiesa linksmybes baigesi kai vietoj vienos pasikviete dvi tai viena uzpavydejus, kad negaus sekso pradejo trukdyti dulkintis tai sis ja susparde ir is panasiu dunduku esu girdejus, kad gauna vienkartini seksa be problemu, kekses pacios vaziuoja ir pacios lipa. Visai kas kita jai nori tureti pastovu meiluzi-ze tada taip sunku, o del vienkartinio jai jau tokie debilai susiranda tai... manau problema tavyje o ne keksese matyt isvaizdini is saves nezine ka, labai mandra vaizduoji o tokie visus labai uzknisa:::010

Gal tu ir teisi gal visos bedos manyje....

31

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Arturas parašė:
Augustė parašė:
Arturas parašė:

Na neveltui sakoma kad visos moterys padlos, nueit i kaire kad suzinoti kad jis tavo zmogus. Idomu kaip tu reaguotum, kai tavo vyras pasakytu as tau neistikimas, nes norejau suzinoti ar tu mano zmogus. Labai idomu ar jis zino apie ta nuejima i sona. Jei ne, tai tokio kurvom kaip tu geriau patyleti negu kita mokyti....

Siūlyčiau savo komentarus ir apibendrinimus pasilaikyti sau. Lygiai taip pat galiu pasakyti ir apie vyrišką giminę - nėra nei vieno, kuris per gyvenimą nepasuktu paskui svetimą uodegą. Nemanau, kad ir pats būsi su šventojo aureole:). Kita vertus, gal kaip tik aš ir galiu mokyti, nes savo kailiu išbandžiau ir patirties turiu, kad galėčiau kitam pasakyti, kad to daryti tikrai neverta smile

Atvirai pasakius as tikrai gyvenime nebuciau pasukes i kaire, bet kai kazkas nuejo pirmas tada ir as ejau. Yra ir kitokiu budu kaip galima aistra pakurstyti ir nauja partneri pameginti neinant i kaire.

Aš ir nesakiau, kad pasukimas kairėn yra geras reiškinys, visiškai sutinku, kad aistrų pakurstymui yra labai daug ir puikių būdų. Nesididžiuoju savo poelgiu, labai dėl to šiandien išgyvenu....todėl viso mano teksto moralas ir buvo - "neverta eiti į kairę, nes po visų ėjimų gali atsitikti taip, kad suvoksi, jog tai ką turi yra tikrai geriausia ką gali turėti". O tada jau tenka "paspausti uodrgą" ir grįžti namo. Aš irgi neišėjau pirma, mano nusukimas kairėn - buvo keršto akcija - "jei tu galėjai, tai ir aš galiu". Tik kažkaip po tos keršto akcijos geriau nepasidarė ir lengviau netapo. Nieko nesakau, abu buvom be galo jauni, nesugebėjom išgyventi pirmosios santuokinio gyvenimo krizės. Vietoj to, kad aistras kurstytume namie, išėjom laimės ieškoti į kitų glėbius. Ir abiems teko grįžt "ausis susklaiudus", pamoka buvo skaudi abiems. Koks viso to šiandieninis rezultatas - 15 metų vis dar gyvenam santuokoj. Bet reikėjo skaudžiai suklysti, kad abu puikiai suvoktume, jog tai ką turim ir yra geriausia.

32

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

kodel tureciau su tavimi bandyti?man nereikia tavo paslaugu....... cia jau mano reikalas kam busiu populiari o kam ne, ka sugebu ir ko ne ir man rinktis su kuo susideti.......

Arturas parašė:
Rita parašė:

nesi moteris todel nespresk pagal save ir nesakyk kad tik uztenka praskest.......

tinsanis parašė:

jai permiega su 100moteru vyras donzuanas
jai moteris ta padaro  kekse,,klausi kodel...?
kad vyras permegotu su 100 moteru jam reikia pasistengt ir labai, o moteriai tik praskest:))))

Nenori pabandyti parasyk noriu sekso pamatyti kokia populeri busi. O jei vaikinas ta parasys nesulauks jokio demesio.

33

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Rita parašė:

kodel tureciau su tavimi bandyti?man nereikia tavo paslaugu....... cia jau mano reikalas kam busiu populiari o kam ne, ka sugebu ir ko ne ir man rinktis su kuo susideti.......

Arturas parašė:
Rita parašė:

nesi moteris todel nespresk pagal save ir nesakyk kad tik uztenka praskest.......

Nenori pabandyti parasyk noriu sekso pamatyti kokia populeri busi. O jei vaikinas ta parasys nesulauks jokio demesio.

As nesakiau kad tu manes prasyk sekso. Su tavim as nesutikciau. Bet uztat norinciu kitu tikrai bus daug.

34

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

tiesiog isakysiu savo asmenine nuomone. Yra sakoma jog meile yra iki pirmojo posukio o paskui prasideda gyvenimas. Nepaslaptis jog jausmai aprimsta ir isblesta aistra, lieka prisirisimas pripratimas ir tas jausmas jog tiesiog taip turi buti. Ar imanoma gyveni su zmogumi jei jo nemyli ir ar galima ta gyvenima paversti laimingu. Na manau tai sudetinga. Taip bus galima daryto tol kol kazkoks zmogus netycia nepasirodys musu gyvenime kuris viska apvers aukstyn kojom. Tyuomet prades griuti ir gyvenimas, nes pamato tai nera. As manau jog , kad ir isblesusi meile bet jei ji yra bent siek tiek tai viska galima padaryti, bet jei meiles nera isvis tai tik laiko klausimas kada viskas prades griut. Jei isimylesi kazka, noresi buti su tuo zmogumi, jausmas yra labai stiprus dalykas, ir nesijausi laimingas jeigu tas jausmas tave pastoviai kankins, galu gale vistiek nusibos kovoti, uzduosi sau klausima , bet kokia viso to prasme? as to zmogaus nemyliu, nieko ja nejauciu, kam visas tas teatras... ta diena vistiek ateis, vieniems po metu kitiems po desimties. As manau jog lipinti santykius be meiles, tai tas pats kas gerti vandeni tam, kad pasigert..to tiesiog nebus. Jeigu norim pasigert turim gerti tai kas kala i galva, tas pats ir cia. Jeigu norim laimes turim rasti kas ja suteikia. Viskas kas neturi pamato griuva. Na as tiesiog manau , kad jeigu nera meiles nera ir ateities ir galbut nereiktu taip sureiksminti to dalyko. Juk visuomet yra rytoju , nauja diena naujas puslapis, nereikia ziureti kas buvo vakar , nes vakar diena negris niekuomet. tai praeitis. Taip ir zmones musu gyvenime , vieni ateina kiti iseina, tie kurie iseina tiesiog savo vaidmeni musu gyvenime jau suvaidino. smile gal ir sunku gal ir negerai. Bet geriau truputi pakentet o ne visa gyvenima kamuotis klausiant saves AR AS LAIMINGAS. Kai rasi ta zmogu kuris yra tavo ir tau skirtas. Nebereiks net to klausti , uzteks tik paziureti i ji. Tiesiog manau kad kiekvienas turi teise butu laimingas myleti ir buti mylimas, yra zmoniu kuriems meile yra tiesiog butina yra zmoniu kurie taip stipriai myli save , kad meile jiems tiesiog nebutina. smile... bet gerai reiktu paklausti saves ar istiesu tos meiles nera, o gal ji buvo tik prigeso, kazkur tiesiog pasilepe ir tereikia truputuka pastangu ir galima ja vel prikelti.... visgi verta... nes meile tai nuostabus jausmas.

35

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

sekmes uzsip..... su tom norinciom.......nesok auksciau bambos gali nukristi ....... isskirtinis gi mat atsirado.... kas is to kad turi raumenu, bet smegenu nelabai. tik girtis temoki koks fainuolis esi, jei toks butum tai zmona nebegtu i kitu glebius sekso ieskot......

Arturas parašė:
Rita parašė:

kodel tureciau su tavimi bandyti?man nereikia tavo paslaugu....... cia jau mano reikalas kam busiu populiari o kam ne, ka sugebu ir ko ne ir man rinktis su kuo susideti.......

Arturas parašė:

Nenori pabandyti parasyk noriu sekso pamatyti kokia populeri busi. O jei vaikinas ta parasys nesulauks jokio demesio.

As nesakiau kad tu manes prasyk sekso. Su tavim as nesutikciau. Bet uztat norinciu kitu tikrai bus daug.

36

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Rita parašė:

sekmes uzsip..... su tom norinciom.......nesok auksciau bambos gali nukristi ....... isskirtinis gi mat atsirado.... kas is to kad turi raumenu, bet smegenu nelabai. tik girtis temoki koks fainuolis esi, jei toks butum tai zmona nebegtu i kitu glebius sekso ieskot......

Arturas parašė:
Rita parašė:

kodel tureciau su tavimi bandyti?man nereikia tavo paslaugu....... cia jau mano reikalas kam busiu populiari o kam ne, ka sugebu ir ko ne ir man rinktis su kuo susideti.......

As nesakiau kad tu manes prasyk sekso. Su tavim as nesutikciau. Bet uztat norinciu kitu tikrai bus daug.

Ko tu cia putojas? As aukciau bambos nesoku ir cia nesigiriu. Jei tu man nesi patraukli tai reiskia as neturiu smegenu? Manau kad nereikia tau taip nervuotis kad taves ne kiekvienas vyras gali noreti, juk ne visiem vyrams patinka sultingos moteris. Tad nereikia cia saves taip isaukstinti.

37

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Andrius parašė:

tiesiog isakysiu savo asmenine nuomone. Yra sakoma jog meile yra iki pirmojo posukio o paskui prasideda gyvenimas. Nepaslaptis jog jausmai aprimsta ir isblesta aistra, lieka prisirisimas pripratimas ir tas jausmas jog tiesiog taip turi buti. Ar imanoma gyveni su zmogumi jei jo nemyli ir ar galima ta gyvenima paversti laimingu. Na manau tai sudetinga. Taip bus galima daryto tol kol kazkoks zmogus netycia nepasirodys musu gyvenime kuris viska apvers aukstyn kojom. Tyuomet prades griuti ir gyvenimas, nes pamato tai nera. As manau jog , kad ir isblesusi meile bet jei ji yra bent siek tiek tai viska galima padaryti, bet jei meiles nera isvis tai tik laiko klausimas kada viskas prades griut. Jei isimylesi kazka, noresi buti su tuo zmogumi, jausmas yra labai stiprus dalykas, ir nesijausi laimingas jeigu tas jausmas tave pastoviai kankins, galu gale vistiek nusibos kovoti, uzduosi sau klausima , bet kokia viso to prasme? as to zmogaus nemyliu, nieko ja nejauciu, kam visas tas teatras... ta diena vistiek ateis, vieniems po metu kitiems po desimties. As manau jog lipinti santykius be meiles, tai tas pats kas gerti vandeni tam, kad pasigert..to tiesiog nebus. Jeigu norim pasigert turim gerti tai kas kala i galva, tas pats ir cia. Jeigu norim laimes turim rasti kas ja suteikia. Viskas kas neturi pamato griuva. Na as tiesiog manau , kad jeigu nera meiles nera ir ateities ir galbut nereiktu taip sureiksminti to dalyko. Juk visuomet yra rytoju , nauja diena naujas puslapis, nereikia ziureti kas buvo vakar , nes vakar diena negris niekuomet. tai praeitis. Taip ir zmones musu gyvenime , vieni ateina kiti iseina, tie kurie iseina tiesiog savo vaidmeni musu gyvenime jau suvaidino. smile gal ir sunku gal ir negerai. Bet geriau truputi pakentet o ne visa gyvenima kamuotis klausiant saves AR AS LAIMINGAS. Kai rasi ta zmogu kuris yra tavo ir tau skirtas. Nebereiks net to klausti , uzteks tik paziureti i ji. Tiesiog manau kad kiekvienas turi teise butu laimingas myleti ir buti mylimas, yra zmoniu kuriems meile yra tiesiog butina yra zmoniu kurie taip stipriai myli save , kad meile jiems tiesiog nebutina. smile... bet gerai reiktu paklausti saves ar istiesu tos meiles nera, o gal ji buvo tik prigeso, kazkur tiesiog pasilepe ir tereikia truputuka pastangu ir galima ja vel prikelti.... visgi verta... nes meile tai nuostabus jausmas.

38

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

... labai teisingai isdetete... Kai meile pasislepia, tada ir mes pasukame kitur... Santuokoje pragyvenau jau 35 metus... , taciau kankina klausimas ,o kam as gyvenau su zmogumi,kuris mane vis isduodavo...Dabar man nebera noro taip gyventi. Abu turejom partnerius,taciau tai slepem. Is salies esam normali seima,grazi pora. O as stai cia, Ieskoke.... Smerkit, ar ka norit sakykit,bet  jausmas yra galinga jega.

39

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

ne,su nemylimu neįsivaizduoju jokio bendravimo.

40

Re: Ar įmanoma ilgai tęsti šeimyninį gyvenimą su geru, bet nemylimu žmogum

Viktorija, uz ka Smerkti? Visi esame zmones su savo privalumais ir savo trukumais, neklysta tik tie kurie negyvena. visas zmogaus gyvenimas ir yra veiksmu ir pasekmiu derinys. jeigu poroje nera meiles tiesiog jos ir nebus. Pradzioj kol jauni mes niekas nekreipiame demesio i atrodytu smulkmenas, bernas megsta alu, aj nu kas gi cia tokio, isaugs apsivesim ir negers, paburbesiu ir negers. GERS. Moteris netvarkinga - nu nieko apsivesim paimsiu ja i naga ir tvarkysis. NESITVARKYS. Mes kiekvienas turime savo prigimtinius dalykus ir charakterio savybes kurios suformuotos musu seimose pagal musu tevu seimos modeli. Sita pakeisti yra beveik neimanoma. 9 is 10 santykiu griuva ne del rimtu dalyku, o del smulkmenu visumos, smulkmenos sudaro kritine mase ir vyksta luzis santykiuose. Kol berniuko ir mergaites sirdi virpina panele aistra tol mes nieko nematome, paskui pradeda rysketi detales ir jos mum visai nepatinka. klausimas kodel as turiu buti su tuo zmogumi jeigu nesijauciu laimingas? paklauskit moteru kodel jos gyvena su gerianciais vyrais... IPRATIMAS. labiausiai zmogus bijo pokyciu savo gyvenime, jam atrodo jog va kaip jis dabar gyvena taip ir turi buti, ech nu tai jo ner namu be dumu, sedi toliau skundziasi draugei ir kankinasi, tie santykiai zmogui neatnesa jokios laimes, yra IPRATIMAS yra zodis PATOGU, nes taip turi buti, vyras parnesa pinigu, valgyt padaryta vaikai i mokykla eina ir viskas, bet laimes ir to jausmo nera... blyn atrotytu kur jis dingo? klausimas ar isvis tas jausmas buvo... susizavejimas, spindesys pradingo ir islindo detales kurios mus erzina, zmones stengiasi vienas kita pakeisti , peraukleti palenkti i savo puse o tai priveda tik prie dar didesnio fiasko. Yra zmoniu  kurie tiesiog pasmerkti nuolat gyventi konfrontacijoje, nes jie absoliuciai skirtingi. Taip . taip priesingybes traukia, bet tik pradzioj kol esame jauni ir deganys, paskui mes dairomes zmogaus kuris butu panaus i mus, nes nuolatine priespriesa vargina. O jeigu dar nera jokios meiles ir zmones kartu tik del kitu akiu, tai tokie santykiai yra statomi ant melo koju, o melo kojos tai molines. Melas vargina zmogu ir kuo to melo daugiau tuo jis labiau slegia , galu gale zmogus taip nori kad tas melas isaisketu jog pagaliau viskas baigtusi ir pasidarytu lengviau. Tad klausimas kam buti zmogum jeigu nenori buti su juo, kam meluoti paciam sau. nesuprantu. Zodis POKYCIAI labiausiai moteris varo is proto, ji galvoja Kaip cia dabar bus ka as darbe pasakysiu, kaip cia bus, kad grisiu namo ,o Petro nera ir t.t kaip cia reiks toliau gyvent. Ir taip metu metus, be laimes be dziaugsmo. Seima yra visos laimes pamatas , viso musu gyvenimo pagrindas. Kraujas yra visuomet pirmoje vietoje nesvarbu kas. Bet is pat pradziu turime galvoti ka renkames, jeigu as matau, kad ta mergina yra valdinga , as negaliu galvoti aj nuleisiu ant zemes ja ir viskas, palenksiu gerumu arba uzsuksiu deguoni. TAIP NEBUS, jos prigimtis tokia ir ji bus valdinga visada, jeigu moteris vaikosi materialiniu dalyku , jos nepakeisi tai jos seimos modelis ir ji nuolat ta darys, jei vyras pavydus jis nenustos staiga pavydeti, stebuklai buna tik pasakose , o gyvenimas deje ne pasaka. Kiekvienas atsinesame savo charaterio ir savybiu derini ir nesvarbu kaip mes ta slopinsim is saves to neisimsim niekada. tad reikia pagalvoti su kokiomis kito zmogaus savybemis galeciau gyveni, o su kokiomis ne. ir saziningai pagalvoti, o ne aj bus gerai kaip nors. NEBUS. Kiekvieni santykiai yra isipareigojimas , isipareigojimas stengtis vienas del kito, o jeigu mes elgiames kaip storulis kuris sako VSIO metu svori puse metu nerysiu kibirais , po kurio laiko vel grizta pries savo iprociu ryti misraines prausiamais bliudais,  ir pareiskia mitas sugriautas- dietos neveikia, mano medziagu apykaita sutrikusi ir t.t...nes druckis nenori suprasti , kad reikia keisti gyvenimo buda jis iesko lengviausio kelio kazka apkaltinti del nesekmes.. visur reikia nuolatos deti pastangas.absoliuciai visur.  Taip ir santykiuose , pradzioj stengiames , paskui  sofa, telikas, alus ir ekstrasensu musis, boba nusibodus, nematau , kad jos sukuosena nauja, arba ji numete  5 kg, man neidomu as pavarges noriu alaus ir ekstaresensu! dar reikia slaptai pasijungt i ieskok susirasyt su Grazina...kodel taip vyksta?? Nes mes tyngime stengtis, nebenorime stengtis vienas del kito ir viskas...klausimas kodel gyvename kartu tuomet...nes mums taip PATOGU, kaip cia dabar reiks gyventi kitaip, juk vel reikia stengtis , o stengtis tai as tyngiu. Gyvename taip - nes norime taip gyventi. Santykiai yra isipareigojimas , didziulis isipareigojimas ne metam ne desimt , o visam gyvenimui, ir jeigu jau nusprendeme pradeti santykius tai ir pasistenkime , kad jie butu verti kiekvienos dienos. Kaip sakoma rinktis reikia atsakingai. O Viktorija Jusu absoliuciai neturetu veikti kitu zmoniu pasmerkimas, zmones yra pikti , pagiezingi, pavydus tai yra zmogiskosios savybes, zmones atprate priimti vieni kitus , nes teisus yra tik jie o kitas zmogus yra asilas , durnas, besmegenis ir t.t.. musu visuomeneje zmones labai megsta teisti , bet labai nemegsta buti teisiami, ir tas norejimas teisti kita yra tiesiog noras paslepti savo problemas, tipo pasakyti visiems stai as ponas Tobulybe o jus esate netikeliai, bet tokie zmones tiesiog stengiais pasakyti ta sau  , jie teisia kita zmogu ne del ko kito, bet tik, kad pasleptu savo trukumus ir viskas. smile Kiekvienas neplinavertis zmogus stengiasi atrodyti tobulas kitu akyse ir uoliai stengiasi rasti trukumus kitame individe... tokie zmones patys turi aibe problemu ir bedu savo gyvenime. Jusu abosliuciai neturi veikti kitu zmoniu pasmerkimas. smile Kiekviena nusikaltima zmogus padaro pats sau.... siuo atveju pasmerkimas. nesnusiminkit , tuo jog isgyvenote 35 metus santuokoje paremtoje ant melo gyvenimas tuom nesibaige, gyvenimas tesiasi, o ka irasysite naujame puslapyje yra tik Jusu pacios asmeninis reikalas. Kai yra noras yra ir galimybes. O kiekviena kelione prasideda nuo pirmo zingsnio. Linkiu nenusivilti ir linkiu sekmes.