1

Tema: Reikalinga pagalba!

Sveiki, man 19 metu siemet baigiau mokykla. Turiu didele problema su vaikinu draugaujame jau 4 metus mylime vienas kita, taciau mano tevai yra kategoriskai nusistate pries ji. Vaikinas yra geras is geros seimos, mano seima yra gan pasiturinti todel jie ir pries musu santykius atseit as verta geresnio. Tevai draudzia man su juo susitikineti, bendrauti, visus siuos 4 metus mes susitikinejame slapta tik, kad tevai nesuzinotu tevams sakau, kad einu su draugem susitikti, o istriju su juo. Bandziau kalbetis su tevais nieko neisejo, jau nekarta pykomes, nesikalbejau su jeis, bet vistiek nieko.. Man nusibodo meluotu tevams noriu gyventi normaliai, noriu buti nepriklausoma nuo ju. Siandien buvau susitarusi su vaikinu susitikti, mama mane paseke as tuo nezinojau  isedau i vaikino masina ir matau mama paskui vaziuoja ir pypsena sustuoti, sustojimo pasake islipti ir siesti i jos masina bandziau priesintis bet nieko is to neisejo ..Vaikinas tikrai geras mokosi ir dirba, planuojame ateiti kartu, labai mane myli.  Labai prasau jusu pagalbos, patarimu kaip elgtis.

                                                                                                                                                             Sofija

2

Re: Reikalinga pagalba!

Man atrodo tavo pasisakyme jau yra atsakymas. Tau 19m, esi pilnametė, tėvai negali tavęs versti ko nors daryti. Kita, sakai nori būti nepriklausoma. Rask darbą, būstą ir gyvenkit atskirai, nepriklausomai. Šiaip mane nervina tokie tėvai ir apskritai žmonės, kurie neva žino kaip geriau gyventi kitiems. Tačiau kita vertus, esi jauna, galbūt ne viską supranti ir savo vaikino taip gerai nepažįsti kaip manai. O tėvai nori apsaugoti nuo didesnio skausmo. Nesakau, kad taip yra, bet pagalvok, gal per daug aklai pasitiki savo išrinktuoju.

3

Re: Reikalinga pagalba!

na, jeigu tevai tokie kategoriski, tai kazi ar kas pades apart susedimo prie apvalaus stalo ir pasikalbejimo normalaus. Neleisk tevams gyvent Tavo gyvenimo, buk su tuo kuriuo nori but, kam cia slapstytis? Ar Tave namie uzrakinta laiko uz tai, kad susitikineji ar kaip? Nori but nepriklausoma, eik gyvent kitur, nieks nevadovaus tada kaip gyvent ir su kuo smile)

p.s tiek daug teksto, koks geras vaikinas ir kaip Tave myli, kad kursit bendra ateiti, o is Taves jokio zodzio apie ji, ar Tau patinka, ar myli ir pan. Gal vis delto neskubek, jeigu nesi tikra?

4

Re: Reikalinga pagalba!

pirma pasiklausk saves kam reikia gyventi su juo,tau ar tavo tevams,antra esi jau pilnamete ir niekas taves per prievarta jau neislaikytu,trecia tik jus patys abu galit nusprest ka toliau darysit ir ka galvosit,o tevai anksciau ar veliau visada atleidzia,bet jei kas nenusiseks tai priekaistaus visa likusi laika.trumpai tarent gali gautis ilgai ir laimingai,arba kurios nors puses amzini priminimai apie tai ko negalejo buti.sunkus atvejis.

5

Re: Reikalinga pagalba!

Vos pilnametystes sulauke susibega, po to issiskyria ir po to merginos pyksta ant vaikinu, o vaikinai ant merginu. Dar tokiu greitu susibegimu kartu gyventi pabaigos buna - vienisa mama.

6

Re: Reikalinga pagalba!

Vaikina tikrai labai myliu, is pradziu buvo labai gerais draugais veliau kylo simpatija ir pradejome draugauti dabar kaip para esame jau 4 metus tikrai labai gerai pazistu si zmogu. Ka tik baigiau mokykla planuoju studijuoti dvi specialybes. Vaikinas mato viena iseiti isnuomoti buta ir apsigyventi kartu, bet tevai manes neisleis, jie mane kontroliuoja neisleidzia is namu pas juos paranuoja ..

7

Re: Reikalinga pagalba!

Valdingi paranojiški tėvai tikrai pagadins gyvenimą. Neaišku kiek smarkiai. Jei studijuosi kitam mieste, šiaip ar taip gyvensi atskirai nuo tėvų. O jei neleidžia net studijuoti ko nori, nes tai yra kitame mieste, tada siūlyčiau krautis daiktus, jei reikės ir su policijos įsikišimu, jei tėvai visiškai nublūs.

Arba, dar neskubėk. Palauk studijų metų. Nes kai prasideda studentiškas gyvenimas, viskas labai keičiasi nei mokyklos laikais.

8 (redagavo Andrius 2014-07-10 19:05)

Re: Reikalinga pagalba!

Sofija as pasakysiu tau paprastai. Tevai visada nori geriausio savo vaikam , bet nereikia leisti iems kistis ten kur perdaug. turi tureti savo autoriteta namuose. Tavo sitacijoje galiu pasakyti taip, meile yra grazus jausmas ir duok Dieve jums abiems grazios ateities, taciau mes visi norim to ar ne priklausome tam tikrai socialinei kastai, vienaip ar kitaip ir turime buti su zmonemis is tos kastos kurioje gimeme, nes esame kitaip aukleti, kitaip iprate gyventi , kol esame jauni mes spauname i socialini statusa , bet ateity del to bus problemu. As visgi suprantu tavo tevus, jie yra teisus nes nori tau , savo dukrai gero. Bet tu turi nuspresti viska pati, nes tai yra tavo gyvenimas ir tavo ateitis, ne viskas gyvenime zinoma matuojama pinigais, tiesiog tie pasauliai kuriuose mes visi augame yra labai skirtingi.  Bet zinok , socialiniai sluoksniai yra svarbus, jie egzistuoja ir jie daug ka lemia. Zinoma dabar ir tarp pasiturinciu zmoniu inteligentu tera vienetai, dauguma turtuoliu lietuvoje tera apnagleja spekulentai. Pernelyg nesijaudink, viskas susides i savo vietas. Nekovok su tevais, ismokink juos gerbti tave kaip kaip asmenybe, turi isikovoti namuose savo autoriteta, tevai gali patarti gali protestuoti, bet galutinis zodis turi buti tavo. Nes tai tavo gyvenimas. Bet daznai yra labai pravartu paklausyti tevu patarimo smile LABAI daznai tevai buna teisus. tik mes tai suprantame per velai. Sekmes tau Sofija  ir nenukabink nosies.

9

Re: Reikalinga pagalba!

Andriaus superinis atsakymas. Tik as buciau dar kategoriskesnis. Klausyk ka sako tevai. Tiek pasieke zmones nera besmegeniai ir tikrai zino ka sako. Tos meiles daugumoj atveju ateina ir praeina, o socialinis uztikrinimas yra garantas ne tik tau, bet ir ateinancioms kartoms. Kol dar siaucia hormonu audros - atrodo viskas kitaip, bet po 10 metu imsi suprast, kas svarbiausia gyvenime...

10

Re: Reikalinga pagalba!

su kuo nori gyventi? su tevais visa gyvenima ,ar su vaikinu?????? stai tau ir atsakymas ....

11

Re: Reikalinga pagalba!

vladas parašė:

su kuo nori gyventi? su tevais visa gyvenima ,ar su vaikinu?????? stai tau ir atsakymas ....

Kazka cia pasnekejai.... "Pisliu" bus tukstantis, juolab, kad megina ne is eilines seimos, o gerbuvi vienai susikurti yra labai sunku. Kol dar mokslu nepasibaige ir sedi teveliam po sparnu, tol tevai diktuoja salygas. O jeigu nori begti anksciau, teks dirbt Maximoj pardaveja ir graudentis koks gyvenimas sunkus... Nematau net apie ka diskutuoti...

12

Re: Reikalinga pagalba!

Sveiki visi, turejau toki nuotiki kuris tesiasi iki siol...... pries 4 men. Atvyko i Lietuva vaikinas ( jis gyvena Anglijoi)
Parase man i draugas.lt  o as vista  labas,labas kada kavos idomu gyvai pamatyti ir pan......
Tai va susitikom jau trecioje dienoje Akropolyje.
Viskas liuks faina dar po 2 tokiu pasimatymu permegojom..... tiko viskas is pirmo karto idealu idealus vyras ne kitaip ! Bet pasakos irgi turi pabaiga jis praejus dar savaitei turejo gryzti atgal i UK...
Men laiko bendravom skype sms..... ir tas potraukis aistra dar daugiau didejo kol nusprendem kad palieku viska LT ir skrendu pas ji ....
Ka jus manote esu Anglijoj ,emigrante tikraja ta zodzio prasme....
2 men atvykus man buvo nuostabu kol nesuzinojom kad turesim kudiki..
Abu nustebom, pasimetem bet po truputi jau planavom pirkinius vaikui ir t.t....
Po pirmo ekoskopo  daktare pasake kad vaikelis sveikas valio viskas idealu atrode .... gryzom namo ir jis man pasake kad kol as bunu darbe jis vaziuoja pas kita ir negana dar kaskokiom chlamidijom uzkrete + pradejo ignoruoti mane kad vaikas ne jo.
Patarkit ka daryti besilaukianciai mamai svetimoj sali is namu taip pat liepe isikraustiti.

13

Re: Reikalinga pagalba!

vaida parašė:

Sveiki visi, turejau toki nuotiki kuris tesiasi iki siol...... pries 4 men. Atvyko i Lietuva vaikinas ( jis gyvena Anglijoi)
Parase man i draugas.lt  o as vista  labas,labas kada kavos idomu gyvai pamatyti ir pan......
Tai va susitikom jau trecioje dienoje Akropolyje.
Viskas liuks faina dar po 2 tokiu pasimatymu permegojom..... tiko viskas is pirmo karto idealu idealus vyras ne kitaip ! Bet pasakos irgi turi pabaiga jis praejus dar savaitei turejo gryzti atgal i UK...
Men laiko bendravom skype sms..... ir tas potraukis aistra dar daugiau didejo kol nusprendem kad palieku viska LT ir skrendu pas ji ....
Ka jus manote esu Anglijoj ,emigrante tikraja ta zodzio prasme....
2 men atvykus man buvo nuostabu kol nesuzinojom kad turesim kudiki..
Abu nustebom, pasimetem bet po truputi jau planavom pirkinius vaikui ir t.t....
Po pirmo ekoskopo  daktare pasake kad vaikelis sveikas valio viskas idealu atrode .... gryzom namo ir jis man pasake kad kol as bunu darbe jis vaziuoja pas kita ir negana dar kaskokiom chlamidijom uzkrete + pradejo ignoruoti mane kad vaikas ne jo.
Patarkit ka daryti besilaukianciai mamai svetimoj sali is namu taip pat liepe isikraustiti.

Pradzioje zinoma reikejo zmogu pazint gerai o po to jau dulkintis be apsaugos priemoniu ir emigruot i  UK, tam ir skirti ilgi merginimosi laikotarpiai, kad susipazint, o cia vis kas paskubomis, kartais pasiseka kartais ne, tavo atveju uzsirovei ant mergisiaus, pazaide o kai zaidimai uzkniso susirado kita, tiesiog vaikinas nera pasiruoses seimai ir isipareigojimams todel taip ir regavo, uzkrete tave ir jusu busima vaika venerine liga o tai gali atsiliep vaiko busimai sveikatai. Dabar reikia arba darytis aborta ir uzmirsti viska kaip bloga sapna, arba gimdyti vaika ir auginti vienai, bet jai dar meta is namu tai reiktu kreiptis  i moteru kriziu centra manau ju ir UK yra.