1

Tema: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

Sveiki noriu pasidalinti savo idomia patirtimi.

Esu šiame puslapyje jau labai seniai, ir, laiškų ar peržiūrų sulaukdavau gan retai, nesu tikras kodėl. Gal neatitinku to svajoniu vaikino aprasymo big_smile. Bet pries tris savaites, pakeiciau savo anketoje santykiu tipą į "turiu merginą" ir dabar kone kasdien naujos peržvalgos, vien per šią savaitę turėjau  apie 20 anketos peržiūrų. Kokia čia logika? Ar merginos domisi ti ktais vaikinais kurie jau užimti?

2

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

Gal aktyvavai savo anketos reklamą, gal karštojoje linijoje daugiau reiškiesi, o gal tiesiog vasarą merginos aktyvesnės, mato turi auto gal ieško kas nuvežtų prie ežeriuko, gal seniau susidarei tokią nuomonę tada, kai daugumai vyko didieji egzaminai ir sesijos, todėl visi apmirę buvo. Gal tikrina kas tavo mergina ir žiūri ko čia ieškai, ta prasme tikrina ar esi ištikimas, tiesiog nori bendrauti ar nepaisant to kad turi antrą pusę, vis tiek ieškai trečios pusės big_smile Vienu žodžiu, paaiškinimų daugybė, pasirink kas labiau priimtina smile

3

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

pazistamas siuzetas. Cia kaip taisykle, jeigu tik esi laisvas tai tu merginu kaip ir minimaliai , bet jei tik atsiranda vienoks ar kitoks isipareigojimas tai iskarto atsiranda ir tu merginu ir kaip tycia tokiu kurios tikrai domina. Pats ta esu pastebejas. Idomus reiskinys ta moteriska logika vis del to smile

4 (redagavo OLA 2014-08-02 14:24)

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

Cia sukurta tokia sistema, kad jai pakeiti duomenys anketoje, foto ar irasa nesvarbu, anketa yra labiau reklamuojama, gal anksciau uzpildei kokia anketa labiau reklamuotis ir uzmirsai, todel ir sulaukei daugiau demesio. Jai gu nori dar daugiau perziuru, laisku, istrink anketa ir sukukr kita, naujos anketos visada  puikuojasi pirmose puslapiuose:::001, bet tavim domesis tie patys zmones kurie domejosi anksciau, jai cia esi tik del reitindu tai prasau, bet jai ieskai realiu ir ilgalaikiu santykiu tai neapsimoka.
Kita vertus gal is tiesu cia renkasi labai ligotos ir itarios zmonos ir tikrina kiekviena anketa su "turiu mergina", tada nesuprantu, kam is vis susideda su durniais kuriais  negali pasitiketi.

5

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

As pritarciau tam keistam desniui, kai neiko netrui tai nieks i tave ir neziuri, kai kazka turi ir skleidi tas meiles bangas tuomet trauki prie saves visas / visus kaip muses wink Mazdaug kitas pagundas, o gal susigundysi... Pati esu tai gyvenume pastebejus..

6

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

idomu idomu kaip cia yra smile

7

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

uzdraustas vaisius visad saldesnis atrodo, gal moterys/merginos susidomi isipareigojusiais del to, nes jie ima atrodyti kazko verti? smile

8

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

čia ne dėl pagundų ar uždrausto vaisiaus. apie ką galvoji, tą ir pritrauki.

9

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

Edgaras parašė:

Sveiki noriu pasidalinti savo idomia patirtimi.

Esu šiame puslapyje jau labai seniai, ir, laiškų ar peržiūrų sulaukdavau gan retai, nesu tikras kodėl. Gal neatitinku to svajoniu vaikino aprasymo big_smile. Bet pries tris savaites, pakeiciau savo anketoje santykiu tipą į "turiu merginą" ir dabar kone kasdien naujos peržvalgos, vien per šią savaitę turėjau  apie 20 anketos peržiūrų. Kokia čia logika? Ar merginos domisi ti ktais vaikinais kurie jau užimti?

bet peržiūros nepasako nieko, juk prieš tai nesimato anketos informacijos, ar daugiau ir laiškų sulauki, kur pirmos parašo?

10

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

Oi ne, tik perziuru siek tiek daugiau, bet laisku vis dar nulis. Siaip as merginos neturiu, tiesiog pamaciau viena mema internete ir galvoju, na, patikrinkim, sakyciau is dalie eksperimentas pavykes smile

11 (redagavo Modestas 2014-08-03 18:06)

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

gera mintis, reiks pabandyt, gal laisku sulauksiu :DD

o siaip cia kaip uzeina, priklauso tiek nuo dienos, tiek nuo valandos. Kartais isvis perziuriu gali nebut, keitaliok nekeitaliojes statusus, info, o kartais nesupranti kas daros. As bent jau pastebejau, kad daugiau perziuriu buna rudeni ar pavasari, vasara isvis nebuna perziuriu(kas prie juros, kas kaimuose, soduose ir pan. - logiska).
Gal i karsta linija ka parasei? ten parases ka nors kandaus visada perziuriu sulauksi - patikrinta :DD

12

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

na ir kas iš to, sulauksi laiškų iš merginų kurios tik nori pabendrauti, dauguma tokios užimtos, tačiau trūksta joms vis tiek bendravimo. tad jei taip planuoji rasti merginą, tai man atrodo laiko gaišimas. o jei nori tiesiog pabendrauti, imi ir rašai bet kuriai.

13

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

pastebejau, kad daugumoj socialiniu puslapiu panasi padetis - merginos pirmos neraso laisku smile nors ir gyvenime tas pats tipo: "as grazi ir mane turi kalbinti visi ,o as pasirinksiu" bet tai kur logika, kad tipo bernas turi visada jom rodyt demesy, blyn jos cia turi parodyt ta demesi irgi. Bet dazniausiai tai yra tik sudaromas vaizdas kaip visi ju nori ir kokios jos geidziamos, mol ''аs padori mergaite pirma berniukam nerasau"  nors daugelis tu grazuoliu arba isvis neturi vaikinu arba turi ne kokius santykius ir draugauja su masina.... pinche putos.

14

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

Sioma parašė:

uzdraustas vaisius visad saldesnis atrodo, gal moterys/merginos susidomi isipareigojusiais del to, nes jie ima atrodyti kazko verti? smile

su tokiu pasakymu sutikciau
ir kitas dalykas noras ikast varzovei-moteris visad su moterim konkuruoja,,,,

15

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

Man atrodo todėl, kad pas moteris logikos nėra. Čia tas pats kaip vienas žodis moters pasakytas visai kitą reikšmę turi. Moterų logikos sveiku protu suprasti neįmanoma.

16

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

o aš išvis nesulaukiu peržiūrų, aš laisvas ir nesu užimtas. noriu susirasti antra puse

17

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

Pralinksminot...  1. Moterų logika visai nelogiška, nes jos nesupranta net pačios moterys. 2 dėl to, kad nerašo pirmos- tai čia dar senas gajus stereotipas, kad ''jei parašysiu pirma arba aš a) akiplėša /b) beviltiška '' :D 3 ne uždraustas vaisius saldus, o faktas, kad vaikinas užimtas rodo, kad jis normalus visur kur, nes sorry, bet yra posakis, kad visi gerieji užimti, o pabaigai: pakeitus kažkokią info anketa rimtai labiau reklamuojama. patikrinta :)

18

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

O kokio bieso jom pirmom rasyt? nu dar graziau..kas cia dabar per nesamone,kad lyst i sikna merginai? parasyt gali kartais,kai kazka pasiulai,o seip tai...**** tos lietuvaites? jei ira pilna rusaiciu,ukrainieciu ir t.t.... lietuvaites tegu toliua gatves slaistosi ziuredamos i bmw.mersa ar lexusa:D

19

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

na tiesa, lietuvaites toli grazu ne idealios moterys... dauguma suduze moraliskai.

20

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

musu kultura ir visa sistema zmones gadina ne vien tik moteris