1

Tema: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

Labas, kaina neturi reiksmes man reike geriausio is geriausiu
kuris geriau delko geriau? Man nokia lumia 925 patinka del windosu, navigacijos, nedustamumo ir nokios firmos bet eina kalba kad nokia firma su tais lieciamais nusivaziavo. Draugas patare imt sansunga bet nezinau kuom jis geras. padekit apsispresti kuri imti nokia lumia 925 ar samsung galaxy note 3 isvardinkit visus ju minisus ir pliusus aciu uz demesi kuo daugiau nuomoniu bus tuo lengviau bus issirinkti telefona . paliginimui ikeliu ju nuorodas
Nokia lumia 925 http://mob.tele2.lt/lt/telefonai_privat … _925_Lumia
samsung galaxy note 3 http://mob.tele2.lt/lt/telefonai_privat … 5_NOTE_III

2

Re: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

Eini į parduotuvę, pačiupinėji abu ir išeini su tuo kuris smagesnis rankoj ir šiaip labiau patinka wink

3

Re: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

nokia pavelavo i smartphone traukini  tai iki siol dar atsilieka nors ir mcrosoft perpirko ir idiege windows tai ju nikiek nepagerina, techniskai atsilike telefonai ir Os neturi tiek daug appsu kiek android. beto windows OS labai limituoti pilna suvarzymu. (pvz negali klausyt isikeltos muzikos reike butinai naudot programa kaip itunes,
siulau imt galaxy, turi gera OS,Gera baterija,ir geras ryskus ekranas.

4

Re: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

Kaip suprast negali klausyti muzikos ka tu cia skiedi pats turiu lumia 800 puikiai zinau kaip galima klausitys muzikos jokiu itunes nereike

5

Re: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

Pats turejau pries tai Windows Phone tai grybas paskutinis ne Telefonas
App'ai Lievi Naujausiu App'u net nekuria ant Windows Phone

,o dabar turiu Samsung Galaxy s5 tai i nieka neiskeisciau Super telefonas
App'ai afigieni grafika gera ir apskritai Android lieka Androidu
Taip ,kad mano patarimas butu imti Samsung

6

Re: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

taip Armians teisus, iTunes nereikia, bet deja reikia programos pavadintos Zune hmm tai yra visiskai tas pats, neiseina failu kopijuot tiesaii i atminti, turi ikeldinet... turejau Lumia, patiko baterijso gyvavimo laikas, pats tel, bet tie windows tokie... nennuslifuoti, appsu beveik nera, android daug geriau, patariu imt samsunga, nepasigailesi, nes ir appsu daugiau, ir techniskai telefonas daug galingesnis uz ta lumia.

7

Re: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

nemegstu nokia,,,tad negreit koks jos gaminys atsidurs pas mane,,,

8

Re: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

Mana pirms Nokia buvo spalvotasis 3510  big_smile big_smile

9

Re: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

Irmis parašė:

Mana pirms Nokia buvo spalvotasis 3510  big_smile big_smile

Seniau nokia ir man patiko ir ne viena buvo...bet dabar kazkaip nelabai man jos....

10

Re: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

Yra dar ''oboliukas'' jis nepigus bet išbaiktas.Android mėgėjams sony xperia alternatyva samsungui gan nebloga.Aišku irgi turi savu minusu bet kiekvienam savo daiktas yra geriausias.

11

Re: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

Turiu nokia lumia 925, tai su juo nematau jokiu problemu;)

12

Re: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

Aš turiu nokia lumia 520 tai galiu pasakyti geriausi telefonai. Pirmų windows telefone nelagina. Baterija irgi kalbant telefonu gerai laiko.
Seniau turėjau samsung galaxy y tai buvo paskutinis šlamštas ir vos po dvejų metų nusipirkau tą nokia lumia ir laimingas. Samsungo baterija reikėdavo ko ne kasdien krauti, o nokia lumia kraunu karta per dvi savaites. Dar nokia įdeda pilna komplektacija su ausinėm, o samsung be ausinių duoda. Aš siūlau imti geriau nokia lumia 925, nes gera kokybė.

13

Re: Nokia Lumia 925 vs samsung galaxy note 3

mano kontaktas pasibaige samsungo s3 tada pasijemiau s5 ir s3 uzluzo issijunge ir nebeysijungia ? hmm