1

Tema: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

https://lifefitnessbydane.files.wordpress.com/2014/06/fat-kid-mcdonalds-769134-769471.jpg

Kaip Jums McDonald’s maistas? Galima jį valgyt ar ne? Kaip čia yra?

Tiek daug mitų apie jį prikurtą, kad reiktų imti ir išsiaiškinti vieną kartą :d

2

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Manau, kad nieko super blogo nenutiks karta ar kelis pavalgius smile Kartais galima, bet viskas proto ribose smile

3

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Na kad tai šlamštmaistis, tai ir taip aišku.

4

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

niekam tikes maistas,nesuprantu kaip ji galima valgyti,nebent skonio receptoriai visai jau butu neveikiantys.

5

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

teko man sudalyvauti lazybose kuriu trukme buvo 31 diena smile valgyti kiekviena diena makdonalde ir isleist ne maziau 70 litu per diena smile Na galiu pasakyti taip, per ta menesy laiko priaugau 10kilogramu svorio, pradzioj valgiau normaliai tarkim pora cyzu kolos bulviu vienu valgymu, valgydavau kelis kart per diena taip kad susidarytu suma smile tantroje savaiteje prasidejo idomybes suvalges  2 big makus ir 4 cyzus su dideliu kolos ir 2 bulvyciu dar surydavau pora keksiuku o pakliui i masina susipildvau ledu kokteili sotumas budavo tol kol atvaziuodavau namo, priaugtas svoris buvo velniskai nekokybiskas, uzpuole prasta nuotaika, ir atsirado noras valgyti tik make, apie namu maista nekalbu nes paprasciausiai  jo net nenoredavau smile trecioje savaiteje eidavau i maka ne del reikalo o del noro , tai buvo tarsi laimes valandele , kada galesiu vel nesustodamas valgyti ir kimsti ta nuostabu maista, zinoma maisto porcijos vis didedavo salia to maisto dar isidedavau mcnuggets ir dar parsivesdavau kelis cyzus namo,  na ar buvo verta lazintis zinoma buvo verta, nes lazybu tikslas buvo irodyti jog nesusigadins sveikata ne be naudos sau... tipo laimejau. Bet istiesu jauciausi labai prastai , jutau pastovu alki ir nenumaldoma nora valgyti tik mako maista, sotumo jausmo nebudavo, pasidariau irzlesnis ir piktesnis, planuodavau diena taip jog pries miega butinai turiu pavalgyti make ir gausiai... pasibaigus lazyboms atprasti nebuvo labai lengva, namie esantis maistas pasidare pleskas ir neskanus ilgai dar galvodavau apie manes make laukiancius plasmasinio maisto draugus... istiesu pavalges make pasijausdavau laimingas... smile tiek as galiu pasakyti apie makdonalda smile

6

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Man atrodo, kad vieną porciją suvalgius nieko baisaus. Ne maistas kaltas, o žmonės kurie valgydami sotumo nejaučia.

7

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Teises aktais, pritaikytas vidiniam vartojimui, slamstas. Daznai bunu Prancuzijoj. Tem Macdonaldas duoda nemokama Wifi. zinot jau ismokau atskirt pastovius klijentus.

8

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Mėgstu kartais,koki kebaba suvalgyti ar pica,MCD simta metu nebuves,bet  man mieliau pačiam pasigaminti,pavalgyti skaniai,sočiai,ar tai butu koldūnai big_smile ar rimtesni patiekalai smile o ir pinigus metyt ant greito maisto gaila smile

9

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Kam makaronai ant ausu patinka, tegul nuodijasi.... Dermokratija, uzdrausti nuodytis draudziama istatymo....

10 (redagavo Darius 2014-08-29 07:47)

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

nuotrauka pirma poste yra atsakymas i klausima temos smile

man tai dar labiausiai nepatinka del to kad ten sako i mesa sumala visa bruda, atliekas mesos.

Nors susivalgydavo skaniai, bet nebenoriu db. Nebent bulvyciu skanu butu bet ten e621 irgi turbut, tai stengiuos jei imanoma nevalgyt.

Bet analogiska sumustini kur su normalia mesa, be nuodingu prieskoniu tai mielai sukapociau.

11

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Nusipirkau du mesainius, pasakiau,, be surio" pabreziu, man dave dvi ,,bulkes" su mesa, ir teige man kad sakiau jog be nieko uzsisakiau. Kur teisybe???

12

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

O kaip galima dar šudą ivertinti? big_smile

13

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

kodel taip isskiriamas McDonaldas? daugumoje azijietisko''sveikojo'' maisto restoranu irgi pagrindinis ingredientas e621 ir kiti nuodai. ilgo saugojimo produktai..
man labiau domina, kodel valstybe mus taip saugo nuo alkoholio ir tabako, o sitais nuodingais produktais nuodytis skatina. tikrai manau, kad karta per savaite zoles parukyti yra sveikiau nei pavalgyt McDonalde.

14

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

kazkada ledu valgiau tai visai nieko... ir gan pigiai santykinai...

15

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

maistas, kaip maistas..  ne mcdonald varde blogumai, o koloje, aliejuje, ir maistiniuose prieduose. namie gal ka sveikiau gaminat? abejoju. Sveikuoliai matai.. eikit i kfc, ten ta pati gamina, kitu vardu..
aplamai vertinu teigiamai. bet jei butu galimybe, rinkciausi levasa koki,ar kebaba, kurie dar labiau sveikesni uz bulvytes smile bet tai man vienodai, ne tokios chemijos prisivalgom pirkdami is norfos, ar centuko..

16

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

Na gandai buvo tokie, kad tai jaunų gyvūnų mėsa, su daug augimo hormonų. Dėl to, skatina stiprų nutukimą, daug kalorijų ir t.t... O jeigu dar galvijai auginti ant hormonų, tai dar ir hormoninius priešingos lyties efektus...  Nors šiaip Mc Dolands yra franchizė ir ją gali įkurti kas tik nori, nusipirkus frančizę. Tačiau greičiausiai yra tam tikri standartai, kurių po to tenka laikytis.

Aš asmeniškai nusivylęs MC Dolands, pirmą kartą kai jame lankiausi Lietuvoje, nuėjus į WC buvo visi tualetai užimti, tai jaunimas "myžo" į kriaukles ir t.t.. Pamatęs šį vaizdą daugiau į tenai eiti nenorėjau...

17

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

niekada ten nevalgiau ir net nesiruošiu to daryti. Tai išskirtinai mados ir tinginių reikalas.

18

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

kaloriju ten ju tikrai ne daug, jei suvalgai mesaini ir bulvytes, gal gausi su kola uzgeres 750kal. esme negaunat nei laso sveikuju riebalu, kas ir tera vienas blogumas. o ten skonio reikalas, man asmeniskai sushi nepatinka, nors ryzius ir zuvi megstu, tai ka man dabar daryt reikia?
o tu Arvydai pabandyk prisikimsti pilna skrandi maisto, kurio dar niekad nesi valges. Pasedesi tualete greiciausiai, nors tai bus kad ir maistas pirktas sveikuoliu parduotuvej. Uzkandines, tai nera valgyklos, kas nemoka naudotis jomis, ju bedos...

19

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

ally, pats zinai, kad s..mali. yra kompanijos, kurios investuoja i kokybe ir reklamos jom nereikia. o kitos gamina visiska s.. ir pagrindines babkes investuoja i reklama. MD patiekalu pagrindinis ingredientas - skonio stipriklis, kuriam karta bandziau kepsni pamarinuot. stebuklas! net ir mano kepsnys skanus buvo smile

20

Re: Kaip vertinate McDonald’s maistą?

is kur is viso nusprendet, kad mesa turi gera skoni? ji beskone, issivirkit, ar issigarinkit net be druskos, pamatysit tikra skoni. desrelese is norfos ar centuko daugiau sh, negu burgeriuose..