1

Tema: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Sveikos, merginos moterys mergaites,
matau, kad jums demesi cia rodo ypac unikaliai ir kartais kvailai:) Taigi noreciau paklausti-kokios buvo kvailiausios ar juokingiausios frazes, kurias jums cia parase vaikinai?

2

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

juokingiausia fraze "raketiniszuikis" big_smile

3

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Deividas parašė:

Ir kas tau is to? Suzinosi kokios yra kvailiausios frazes, o tada tipo apsidraudes rasysi joms nekvailas frazes bandydamas pritrenkti jas intelektu? Jei nebutum atsilupes, butum seniai suprates kad merga apsisprendzia ar miegos su tavim per pirmas 3 sekundes dar tau nepratarus nei zodzio

Tik norejau ivesti aiskumo...moteris apsisprendzia per 3 sekundes ,zvilgtelejusi ,i vyra ar jis yra potencialus partneris tapti jos vaiku tevu...bet tai dar nereiskia ar tikrai miegos su juo...uzteks jam pasakyti ,kokia nors nesamone ir buves jo potencialas isgaruoja,kaip dumas☺
O nesamone gali buti bet kas...jeigu nuotaikos nera Jai.

4 (redagavo Deividas 2014-09-11 03:59)

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

dalija parašė:

Tik norejau ivesti aiskumo...moteris apsisprendzia per 3 sekundes ,zvilgtelejusi ,i vyra ar jis yra potencialus partneris tapti jos vaiku tevu...bet tai dar nereiskia ar tikrai miegos su juo...uzteks jam pasakyti ,kokia nors nesamone ir buves jo potencialas isgaruoja,kaip dumas☺
O nesamone gali buti bet kas...jeigu nuotaikos nera Jai.

Uztenka jam pasakyti kokia nors nesamone ir ji tai racionalizuoja, jai tai nuskamba kaip komplimentas ar isminties perlas, o potencialas sustipreja.

Pvz. realiame gyvenime:

Holivudinis manekenas per ieskok.lt merginai parašo "labas, ką veiki?". Mergina jau fantazuoja kaip eis su juo į pasimatymą ir atrašo "Labas, o kaip tau ? smile bučkis "

20 eilinių bičų parašo tą patį: mergina neatrašo išvis, galvoja vis kažkokie **** rašinėja, nei vieno normalaus, o tada dar papildo savo anketą frazėmis "sekasi gerai, nieko neveikiu, žmonės neturintys ką pasakyti nerašykite išvis"

5

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Rasot ne i tema, o Deividas panasu pats yra nesamoniu prirasinejes, tai agresyviai puola, kad tema nesivystytu arba pavydi kazko smile
Jei i tema, tai maciau kazkam kazkas "Įspyrk man su savo sex kojyte" buvo parases:))

6

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Rašant laišką svarbiausia pataikyti parašyti, kada merginai būna tinkama nuotaika. Jei nepataikai, tai tampi nurašytu likusiam gyvenimui big_smile Keisti sutvėrimai.

7

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Robertas parašė:

Rašant laišką svarbiausia pataikyti parašyti, kada merginai būna tinkama nuotaika. Jei nepataikai, tai tampi nurašytu likusiam gyvenimui big_smile Keisti sutvėrimai.


Tikra tiesa☺...bet kitaip butu per lengva ir neidomu

8

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

esu ne kvailiausią frazę gavus, bet visą kvailiausią susirašinėjimą... Akivaizdu, kad to bičo psichika sutrikus smile
Ištrauka:
Žilvinas:
-Labuka.
-Jei tik paziuri po 2 sms negaunu laislo siunciu ant 3 raidziu wink
Aš:
- Tai gali siųst.
Žilvinas:
- Ir eik **** zopa

ir šiaip tas veikėjas labai jautriai reaguoja, jei mergina neatrašo ilgiau nei dvi minutes. smile

dar kvaili visokie "Aš ieškau žmonos, o tu man patikai, norėčiau sukurti šeimą" gaunami iš 40-ečių vyrų, "ko nebendrauji mergina"; žinutės iš užsieniečio, naudojančio google translate labai prajuokino; "ieškau panelės rimtam gyvenimui, siūlau karštą meilę, su manim keliautum po visą pasaulį, patikėk". O už klausimą apie apatinių kolekciją ir po to sekusias vyro žinutes, kad aš nenormali esu, kad jam to nesakau... būtų šalia buvęs, tai snukin būtų gavęs

9

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Deividas parašė:
dalija parašė:

Tik norejau ivesti aiskumo...moteris apsisprendzia per 3 sekundes ,zvilgtelejusi ,i vyra ar jis yra potencialus partneris tapti jos vaiku tevu...bet tai dar nereiskia ar tikrai miegos su juo...uzteks jam pasakyti ,kokia nors nesamone ir buves jo potencialas isgaruoja,kaip dumas☺
O nesamone gali buti bet kas...jeigu nuotaikos nera Jai.

Uztenka jam pasakyti kokia nors nesamone ir ji tai racionalizuoja, jai tai nuskamba kaip komplimentas ar isminties perlas, o potencialas sustipreja.

Pvz. realiame gyvenime:

Holivudinis manekenas per ieskok.lt merginai parašo "labas, ką veiki?". Mergina jau fantazuoja kaip eis su juo į pasimatymą ir atrašo "Labas, o kaip tau ? smile bučkis "

20 eilinių bičų parašo tą patį: mergina neatrašo išvis, galvoja vis kažkokie **** rašinėja, nei vieno normalaus, o tada dar papildo savo anketą frazėmis "sekasi gerai, nieko neveikiu, žmonės neturintys ką pasakyti nerašykite išvis"

O jei vyras zino ka kalba ir dar zino ,kad ji myli ausimis...o jam ji patinka bent isoriskai,tai jis gilinasi i jos mintis ,nuotaika ir tada jis  taikliai pasako i desimtuka...o va tada jau ima vykti "chemija"☺
P.s. kam kalbeti apie kvailiausias frazes,jei ir taip nesusikalbam...

10

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Kazkaip juokingai skamba - mergina ziuri i vaikina kaip i potencialu kandidata buti jos vaiku tevu.  Nusileiskit ant zemes, nes su tokiu poziuriu niekados nesusikursit seimos. Per didelis kategoriskumas ir stereotipu laikymasis. smile

11

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

PonaitisJ parašė:

Kazkaip juokingai skamba - mergina ziuri i vaikina kaip i potencialu kandidata buti jos vaiku tevu.  Nusileiskit ant zemes, nes su tokiu poziuriu niekados nesusikursit seimos. Per didelis kategoriskumas ir stereotipu laikymasis. smile

O kur cia neaiskumas ar juokas? Vat knygelese taip raso protingi dedes...su jais ir padiskutuok tuo klausimu. Gal ir juokinga nebebus.

12

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

dalija parašė:
PonaitisJ parašė:

Kazkaip juokingai skamba - mergina ziuri i vaikina kaip i potencialu kandidata buti jos vaiku tevu.  Nusileiskit ant zemes, nes su tokiu poziuriu niekados nesusikursit seimos. Per didelis kategoriskumas ir stereotipu laikymasis. smile

O kur cia neaiskumas ar juokas? Vat knygelese taip raso protingi dedes...su jais ir padiskutuok tuo klausimu. Gal ir juokinga nebebus.

Na as turiu savo nuomone, o ir nereikia galvoti, kad visi tokie durneliai o jus viena apsiskaiciusi smile

13

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

PonaitisJ parašė:
dalija parašė:
PonaitisJ parašė:

Kazkaip juokingai skamba - mergina ziuri i vaikina kaip i potencialu kandidata buti jos vaiku tevu.  Nusileiskit ant zemes, nes su tokiu poziuriu niekados nesusikursit seimos. Per didelis kategoriskumas ir stereotipu laikymasis. smile

O kur cia neaiskumas ar juokas? Vat knygelese taip raso protingi dedes...su jais ir padiskutuok tuo klausimu. Gal ir juokinga nebebus.

Na as turiu savo nuomone, o ir nereikia galvoti, kad visi tokie durneliai o jus viena apsiskaiciusi smile

Tai ,kad jusu nuomone kertasi ne su manaja...o cia tai tikrai juokinga.

14

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Labiausiai patinka, kai rašo: "Labas, aš noriu su tavim pasimylėt. Sudominau?" O anketa tuščia, foto nėr, nieko ir įsivaizduoja, kad kažką tas sudomint gali. Visada pralinksmina tokie smile

15

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

dalija parašė:
PonaitisJ parašė:
dalija parašė:

O kur cia neaiskumas ar juokas? Vat knygelese taip raso protingi dedes...su jais ir padiskutuok tuo klausimu. Gal ir juokinga nebebus.

Na as turiu savo nuomone, o ir nereikia galvoti, kad visi tokie durneliai o jus viena apsiskaiciusi smile

Tai ,kad jusu nuomone kertasi ne su manaja...o cia tai tikrai juokinga.

Tai nediskutuok su manim jei tau kazkas nepatinka smile

16

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

PonaitisJ parašė:

Kazkaip juokingai skamba - mergina ziuri i vaikina kaip i potencialu kandidata buti jos vaiku tevu.  Nusileiskit ant zemes, nes su tokiu poziuriu niekados nesusikursit seimos. Per didelis kategoriskumas ir stereotipu laikymasis. smile

Na is tikro pasamoneje taip yra. Seksas juk skirtas dauginimuisi. Tad mergina rinkdamasi vaikina is tam tikros puses ir renkasi vaiku teva. Juk mes gamtoje esam sukurti taip kad neturim naturaliu apsisaugojimo priemoniu. Bet kai atsirado sios priemones seksas daugiau lieka kaip malonumas.

17 (redagavo Ramūnas 2014-09-11 14:22)

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

kuo didesne nesamone tuo daugiau sansu kad gausi atsakyma,ai,svarbu nerasyti su viena ranka,o kita but nusitverus uz pimpelioko,bet gal yra kam patinka.:::016

18

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

"Be pykcio"-Arunas ne Donskis.Lietuviai del menkniekiu greitai 'uzverda'...Ne vienas nenori pripazinti esantis ne teisus.Kelis tokius zmogus ileidus i kokia diskusiju studija,vyktu baisesnis 'mordabojus',nei su Zirinovskiu...Toks zemo lygio mentalitetas...

19

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

dalija parašė:
PonaitisJ parašė:

Kazkaip juokingai skamba - mergina ziuri i vaikina kaip i potencialu kandidata buti jos vaiku tevu.  Nusileiskit ant zemes, nes su tokiu poziuriu niekados nesusikursit seimos. Per didelis kategoriskumas ir stereotipu laikymasis. smile

O kur cia neaiskumas ar juokas? Vat knygelese taip raso protingi dedes...su jais ir padiskutuok tuo klausimu. Gal ir juokinga nebebus.

 

Taip žiūri tos kuriom jau laikrodukas stuksena-laikas tekėt,laikas vaikų turėt wink Tikrai nežiūriu į vyrą per pirmą susitkimą kaip į potencialų partnerį-visų pirma bendravimas-chemija ir tada kontaktas... Nugrybavom į pievas nuo temos-aš gerą esu gavus nuo psichikos ligonio manyčiau '' labas tu man labai aptinki norečau su tavim ženytis,butum gerą zmoną gimdytum man vaiką darytum valgyt..'' kalbos netaisiau wink O frazių banalių būna bet nuo jų ir prasideda pokalbis kartais nosytės peraukštai užkeltos tiek vyrų tiek moterų..

20

Re: Kokia kvailiausia jums vaikino parasyta fraze?

Kasparas parašė:

juokingiausia fraze "raketiniszuikis" big_smile

big_smile big_smile big_smile aš tą patį pagalvojau, kai skaičiau big_smile big_smile big_smile big_smile