21

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

Sutinku su Sioma ir Ruta. Taip teisybe, moterims patinka, tai, ka turi kita moteris. Tas vyras, ju akimis, jau yra patikrintas ir vertingas. Ir ne tik vyras, o ir kiti dalykai, pvz. bateliai, suknele ir pan. big_smile

22

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

Rūta parašė:

Pralinksminot...  1. Moterų logika visai nelogiška, nes jos nesupranta net pačios moterys. 2 dėl to, kad nerašo pirmos- tai čia dar senas gajus stereotipas, kad ''jei parašysiu pirma arba aš a) akiplėša /b) beviltiška '' big_smile 3 ne uždraustas vaisius saldus, o faktas, kad vaikinas užimtas rodo, kad jis normalus visur kur, nes sorry, bet yra posakis, kad visi gerieji užimti, o pabaigai: pakeitus kažkokią info anketa rimtai labiau reklamuojama. patikrinta smile

Nu kad gerieji uzimti tai tikrai nieko gero nesako. Pvz jei mergina pamato pas mane vestuvini zieda tai sansu pas mane tampa tada 0

23

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

OLA parašė:

Cia sukurta tokia sistema, kad jai pakeiti duomenys anketoje, foto ar irasa nesvarbu, anketa yra labiau reklamuojama.

Manau čia teisingas atsakymas. Kaskart pakeitus ką nors anketoje padaugėja dėmesio, kad ir kas tai bebūtų. Užimtas ar laisvas čia nė prie ko.

24

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

tai čia neįmanoma susirasti

25

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

dar ne viena neparašė reiškia pasikėlusios nesuprantu ko jos čia sėdi

26 (redagavo rima 2014-12-01 09:00)

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

Andrius parašė:

pastebejau, kad daugumoj socialiniu puslapiu panasi padetis - merginos pirmos neraso laisku smile nors ir gyvenime tas pats tipo: "as grazi ir mane turi kalbinti visi ,o as pasirinksiu" bet tai kur logika, kad tipo bernas turi visada jom rodyt demesy, blyn jos cia turi parodyt ta demesi irgi. Bet dazniausiai tai yra tik sudaromas vaizdas kaip visi ju nori ir kokios jos geidziamos, mol ''аs padori mergaite pirma berniukam nerasau"  nors daugelis tu grazuoliu arba isvis neturi vaikinu arba turi ne kokius santykius ir draugauja su masina.... pinche putos.

Logika tame, kad įprastai vyrai veda, na bet kai kurie nori ištekėti wink
Merginos, kurios tikisi, kad bus užkalbintos yra tipiškų moteriškų pažiūrų, jos nesąmoningai tikisi, kad užkalbinęs vyras bus stipresnis, tai reiškia bus tas žmogus kuris gins jas kai prireiks.Bet galima sutikti merginų "su kiaušiniais" ir jei taip nutiks, kad pora sugalvos sumainyti žiedus, gali būti, kad mergina ir "per tiltą neš" ir vėliau namie visus keturis kampus bei vyrą už pavadžių laikys.
Štai ir ieško vyrai ką vesti arba už ko ištekėti smile

27

Re: Idomi logika apie vaikinus su merginomis

tai visai rimtas atvejis... Kaikurios moterys tikrai tiesiog persasi vyrams kaip kad nukonkuruoti ju esamas drauges smile ... Tai buvo siuloma ir mano draugui, iskart kai pasikeite savo statusa i jau nebe laisvo (kazkada... ir ne sioje svetaineje smile ...)