1

Tema: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Isivaizduokit, vaikinas nutare uzsdirbti daugiau pinigu, kad ir seima susikurt, kad nebutu problemu su pinigais, bet tarkim vaikinas uztruktu uzsienyje kazkur nuo 3 iki 8 menesiu, ar sugebetumet tiek islaukti? Ar neieskotumet kitu, ar nedingtu meile vaikinui? smile

Jei lauktumet, tai parasykit kodel, taip pat jei nelauktumet parasykit kodel smile

2

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Jei būtų ko laukt aš visą gyvenimą laukčiau. Va kaip dabar. Tik skirtumas tas, kad dabar nėra ko.

3

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

taip laukciau iki tol kol pati nesuzinociau , kad yra kelios laukiancios ir be manes....

4

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Tai ką čia reiškia šitiek išlaukt, jei tau tas žmogus rūpi?

5

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

cia sunkus klausimas ir cia vienareiksmisko atsakymo nera ir negali buti. mergina pazades kad lauks o pati galvoje sukurs mazdaug toki veiksmu plana: jei per tuos 8 men atsiras geresnis vaikinas ji paliks tave jei geresnio neatsiras tada lauks toliau. tiesiog laikys tave kaip atsargini varianta. ir per tuos 8 men gali visiskai pasikeisti jausmai tarp zmoniu gali grizti ir suprasti kad visiskai svetimi zmones. tai kad gali sulaukti o gali ir nelabai. sakyciau kad 70% tikimybe kad nesulauks ir 30% kad sulauks. mazdaug tokie sansai. vyresnes moterys gal labiau lauks o jaunos merginos tai tikrai ne

6 (redagavo Sužinok 2014-09-11 22:19)

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Niekad negali žinot, kas nutiks, bet esu ištikima, ir jei jau būčiau su žmogum, tai kitų neieškočiau ir laukčiau. Bet tai priklauso ir nuo tuometinių santykių su vaikinu, nuo mano jausmų, nuo bendros perspektyvos, nuo laiko, nuo pasitikėjimo vaikinu ir užtikrintumo, kad per tą laiką jis pats  neras kitos, etc. Nors, kaip ir Konstantinas minėjo, gali būt ir taip, kad tiesiog susitikus (ir laukus tuos mėnesius), tiesiog nieko nebelieka ir žmonės pasijunta svetimais (ne su vaikinu, bet yra buvę, ir tam ne visad reikia ilgo laikotarpio).
P.S. 3-8 mėnesiai nėra daug.

7

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Na 3 ir 8 menesiai yra labai nedidelis laiko tarpas wink
Kiekviena mylinti moteris tikrai toki laika islauks wink

8

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

O protingas vaikinas savo mergina išsiveš su savim tada nei vienam laukti nereikės. Čia tik taip jos pasisako, kad lauks, o ką darys namuose vienos būdamos tai manau daugumą ir taip žinom. Dabar nėra kliūčių merginą kartu išsivežti.

9

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

"o ką darys namuose vienos būdamos tai manau daugumą ir taip žinom"- vau, kaip tu gerai žinai,ką merginos daro... Tikrai, juk visos merginos vienodos ir jų elgesio modeliai identiški smile)

10

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Sužinok parašė:

Bet tai priklauso ir nuo tuometinių santykių su vaikinu, nuo mano jausmų, nuo bendros perspektyvos, nuo laiko, nuo pasitikėjimo vaikinu ir užtikrintumo, kad per tą laiką jis pats  neras kitos, etc. Nors, kaip ir Konstantinas minėjo, gali būt ir taip, kad tiesiog susitikus (ir laukus tuos mėnesius), tiesiog nieko nebelieka ir žmonės pasijunta svetimais (ne su vaikinu, bet yra buvę, ir tam ne visad reikia ilgo laikotarpio).
P.S. 3-8 mėnesiai nėra daug.

tai sakai priklauso nuo bendros perspektyvos? idomiai cia) tai jeigu perspektyvoje nusimato dar geresni vaikinai tu be gailescio paliksi esama) toliau del pasitikejimo vaikinu. kol vaikino nebus tau drauges taip pripasakos visokiu istoriju apie vyru neistikimybe kad pradesi be pagrindo itarineti vaikina. arba pati sau prisigalvosi visokiu nesamoniu kad tu cia sedi namie o jis ten kazkur su kita o merginos tikrai turi gera vaizduote ir linkusios prisigalvoti) kita problema kad jaunos merginos tiesiog troksta vyru demesio o budamas toli niekaip negali skirti tiek demesio kiek jos nori ir tai yra didele problema. o sunkiausia bus per ivairias sventes kai visos tavo drauges leis laika su savo vaikinais o tu busi viena. tai yra tikrai rimtas isbandymas ir 8 men tai labai daug. 3 men dar imanoma istverti bet 8 men tai jau tikrai daug. kodel taip uztikrintai sakau pats kartais isvykstu i uzsieni 1.5-2 men tai merginos net tiek nenori laukti o jus cia kalbate apie 8 men

11

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Silvestras parašė:

O protingas vaikinas savo mergina išsiveš su savim tada nei vienam laukti nereikės. Čia tik taip jos pasisako, kad lauks, o ką darys namuose vienos būdamos tai manau daugumą ir taip žinom. Dabar nėra kliūčių merginą kartu išsivežti.

yra daug kliuciu: merginos mokslai darbai karjera arba tiesiog nenorejimas palikti savo sali. yra merginu uzsispirusiu kurios tikrai niekur nevaziuos ir iki senatves tupes savo kaime

12

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Inga parašė:

Na 3 ir 8 menesiai yra labai nedidelis laiko tarpas wink
Kiekviena mylinti moteris tikrai toki laika islauks wink

suaugusi moteris virs 30-35 metu gal ir sulauks bet kuo jaunesne tuo maziau sansu kad sulauks

13

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Konstantinai, visi tavo komentarai labai taiklus, nes deja, tenka pripazinti, kad taip ir butu su merginom jei vaikinas dirbtu svetur. Nereikia pamirsti, kad merginos lankydamos klubus, gimtadienius gali prisigerti, o tada patys zinot kuo baigiasi plotai, o tada intymus santykiai su kitais bus slepiami arba paskatins imti ir pabegti pas kita. Sunku dabar pasitiketi ir paciomis merginomis. smile Dar buvusios meiles, buve vaikinai, kurie jai yra tik ''draugai'' yra negerai, nes tai gali paskatinti - o pameni kaip mums buvo gerai? Pameni tuos laikus? Ir taip mes velniop savo dabartini vaikina smile

14

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Konstantinai, bendra perspektyva, ir yra BENDRA, ne mano, ne vaikino atskirai. Jei jausčiau, kad su vaikinu ateityje nesukursiu šeimos, ar bent jau neisiu link to, tai turbūt būtų protingiausia su juo išsiskirti dar prieš jam išvykstant, taip pat, jei jausčiau, kad būdamas toli nuo manęs, galėtų ieškotis kitos. Ir kadangi aš kalbu ne už visas merginas, o būtent už save, ir save aš žinau geriau nei tu ar bet kuris kitas žmogus čia ar realybėje, ir jei aš pasitikėčiau vaikinu, nesąmonių neišsigalvočiau. O dėl draugių su vaikinais- man nė kiek neskauda ir dabar, kai jos turi vaikinus, o aš esu viena, kaip ir neskaudėtų, jei maniškis būtų toli. Ir taip, 3- 8 mėnesiai MAN yra nedaug, nes aš visad randu kuo užsiimt, tad laukimas turint kuo užkišt galvą, sutrumpėtų smile

Vyrai dažnai turi tokią bėdą- jei jų mergina buvo tokia ar anokia, tai apie kitas spręs lygiai taip pat. Jums išaiškint, kad merginos skirtingos, turbūt beprasmiška. smile

15

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Sužinok parašė:

"o ką darys namuose vienos būdamos tai manau daugumą ir taip žinom"- vau, kaip tu gerai žinai,ką merginos daro... Tikrai, juk visos merginos vienodos ir jų elgesio modeliai identiški smile)

Taip būna dažniausia.

16

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

"Dažniausia"- kokia tavo tyrimo imtis buvo, Silvestrai?

17

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Konstantinas parašė:
Silvestras parašė:

O protingas vaikinas savo mergina išsiveš su savim tada nei vienam laukti nereikės. Čia tik taip jos pasisako, kad lauks, o ką darys namuose vienos būdamos tai manau daugumą ir taip žinom. Dabar nėra kliūčių merginą kartu išsivežti.

yra daug kliuciu: merginos mokslai darbai karjera arba tiesiog nenorejimas palikti savo sali. yra merginu uzsispirusiu kurios tikrai niekur nevaziuos ir iki senatves tupes savo kaime

Yra, bet aš kalbėjau apie normalią merginą kuri nėra užsispyrusi. Kiek žinau normaliom merginom patiktų kartu keliauti į kitą šalį.

18

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Sužinok parašė:

"Dažniausia"- kokia tavo tyrimo imtis buvo, Silvestrai?

Stebėjau pažįstamas merginas ir jas analizavau. Yra pavyzdžių ir iš aplinkinių, kad taip nutinka.

19

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Tik nereikia, vaikinai-vyrai irgi emigracijoje ne vien piniga "kala", laksto per mergas kai tik proga pasitaiko, svaisto pinigus ant keksiu, prostituciu, be jokios sazines grauzaties, vien cia kiek vedusiu emigrantu prisiregistrave, ju bobos, kad gala su galu sudurtu are per kelis darbus, ne turi nei noro nei laiko su jais ten koketuoti tai va iesko "paguodos" is salies lygiai ta pati ir ju bobos daro.
As manau jai jau taip gyvenime susikloste, kad tenka ilga laika gyventi atskirai reikia susitaikyti su neistikimybe, neapsunkinti nei saves nei kitu su savo tom meilem, reikia suprasti, kad jai sale nera mylimo zmogaus pagundom atsispirti sunkiau, zinoma jai yra seima, vaikai tai merga lauks gal ten kartais nueis i i sona karts nuo karto, bet lauks sugriztant:::001

20

Re: Merginos, ar lauktumet savo vaikino, kuris isvaziavo dirbti i uzsieni?

Silvestras parašė:

O protingas vaikinas savo mergina išsiveš su savim tada nei vienam laukti nereikės. Čia tik taip jos pasisako, kad lauks, o ką darys namuose vienos būdamos tai manau daugumą ir taip žinom. Dabar nėra kliūčių merginą kartu išsivežti.

aha, tu toks ismanus, visiem ta pati modeli taikai, speju iki gyvenimo galo su tokiu poziuriu tik ir varysi i kumstuka?