1

Tema: susirasineja su kita internetu

Ka daryt jeigu vyras susirasineja internetu su kita moterim? Ne viena karta radau zinutes skype, ar tai isdavyste?

2

Re: susirasineja su kita internetu

priklauso nuo to ka rasynejasi, jai flirtuoja, man tai jau butu dalinai isdavyste, tada jau reiktu pasikalbeti

3

Re: susirasineja su kita internetu

Susirasinek su svetimais vyrais ir to neslepk, o tada jei kils baisus priestaravimai, paklausk ar jam patinka tavo elgesys? Aisku tavo elgesys jo akimis bus siaubingas, bet va jo elgesys tai bus nekaltas.

4

Re: susirasineja su kita internetu

manyciau jeigu susirasineja tai gero nelauk, nors irgi turbut priklauso nuo zmoniu, gal noris jam su pasauliu pabendraut, o ne tik su mylima, o gal ir nemylima mergina smile siulyciau sest prie stalo ir atvirai pakalbet.

5

Re: susirasineja su kita internetu

o tai kiek moteru sedi pazintyse kai pradedi bendrauti pasirodo kad jau vyra turi. tai pas jus dvigubi standartai kai moterims tai galima pazintyse sedeti is neturejimo ka veikti. o vyrams jau negalima gal pradziai nuo saves pradekit

6

Re: susirasineja su kita internetu

Manau tai išdavystės pradžia.

7

Re: susirasineja su kita internetu

Žiūrint, kaip susirašinėja... Aš pati manau, kad su manim susirašinėjantys keli vaikinai irgi turi antrąsias puses, bet mūsų bendravimas net nėra flirtavimas, o 'ką veiki" tipo susirašinėjimai. smile

8

Re: susirasineja su kita internetu

O ka daryt jei mergina susirasineja su kitu vyru per interneta? Temos autore, uzduok sita klausima ir sau paciai.

9

Re: susirasineja su kita internetu

Giedre parašė:

Ka daryt jeigu vyras susirasineja internetu su kita moterim? Ne viena karta radau zinutes skype, ar tai isdavyste?

Tai reiskia kad kazkas nori naujos mesos....

10

Re: susirasineja su kita internetu

Rita parašė:

Susirasinek su svetimais vyrais ir to neslepk, o tada jei kils baisus priestaravimai, paklausk ar jam patinka tavo elgesys? Aisku tavo elgesys jo akimis bus siaubingas, bet va jo elgesys tai bus nekaltas.

Zinok as taip ir padariau,per daug gera buvau,pasakiau tiesiai sviesiai , jetau kaip uzpavydejo:) nesu kerstinga bet kerstas tokd saldus:D

11

Re: susirasineja su kita internetu

Giedre parašė:
Rita parašė:

Susirasinek su svetimais vyrais ir to neslepk, o tada jei kils baisus priestaravimai, paklausk ar jam patinka tavo elgesys? Aisku tavo elgesys jo akimis bus siaubingas, bet va jo elgesys tai bus nekaltas.

Zinok as taip ir padariau,per daug gera buvau,pasakiau tiesiai sviesiai , jetau kaip uzpavydejo:) nesu kerstinga bet kerstas tokd saldus:D

o taip big_smile

12

Re: susirasineja su kita internetu

man,taip pat,tai jau dalinai isdavyste. nes moterys tik bendrauja,nekaltai,su visais,o vyrai,laikui begant nr savo duoda ir jau bendrauja telefonu,kol viskas igauna pagreiti toki,kad viena diena tave apipuola tapati jo ,,nekalta,, drauge ir iskolioja...man tai teko patirt. uztad ir issiskyrem,nes viskas igavo pagreiti. tai draugei jis siaip,buvo nereikalingas,ji paliko ji,o jis ir iki siol tuom negali patiket...

13

Re: susirasineja su kita internetu

Diana negavo ta diena sekso jo boba tai uzsiuto papuoliai jai po ranka tai ir gavos kas gavos:::010

Ka daryt jeigu vyras susirasineja internetu su kita moterim? Ne viena karta radau zinutes skype, ar tai isdavyste?
Na tai nieko nelaukiant patikrint jo aipona, uzrasu knygele mazu koks kontaktas naujas atsarado, po to butinai sekioti jam is paskos ir reguleriai skambyti tikrintint mazu gal su kokia dulkinasi, kamantineti jo draugus, pazystamus gal kokia info isgausi, kelios zinutes skype tai nefaktas isdavystes, reikia gyvai pagaut, kad jau zinot tikrai.:::010
O kerstas nieko gero jai jis ten tik dalinasi ispudziais, pasirodysi kaip dura, dar pasvarstys, kad reiktu keisti i protingesne ispudziu isklausytoja:::012

14

Re: susirasineja su kita internetu

O pačiai temos autoriai ramia sąžine pažintyse sėdėti galima? Visada kalti tik vyrai, nes mums juk negalima pagal merginas bendrauti su kitais žmonėmis. Vyro telefono tikrinimas nemandagus ir taip jūs braunatės į mūsų asmeninę erdvę. Niekas nemėgsta tokių tikrintojų, nes tai nenormalu.

15 (redagavo Andrius 2014-09-15 07:12)

Re: susirasineja su kita internetu

Nu tai kas cia tokio, kad rasinejasi, juk neperki antros puses turgui kaip gruzinas smile)))) man tai isvis nesuprantami tokie dalykai, kaip taip su antra puse Jus bunat... kai isgirstu sako mergina: mane vaikinas neleidzia i kluba neleidzia ten ir ten smile)))) nu tai v rotas kompotas, reiskia tas vaikinas ant tiek savim nepasitiki , kad net zino jog jei mergina iseis i erdve tai tikrai susidomes kazkuo kitu smile)))) nori tegul rasinejasi, kas cia tokio.... o jeigu bijai del savo antros puses tai reiskia zinai , kad kazko nedadarai.... ir tavo antra puse iesko to ko jai ar jam truksta.... smile

16

Re: susirasineja su kita internetu

Diana parašė:

man,taip pat,tai jau dalinai isdavyste. nes moterys tik bendrauja,nekaltai,su visais,o vyrai,laikui begant nr savo duoda ir jau bendrauja telefonu,kol viskas igauna pagreiti toki,kad viena diena tave apipuola tapati jo ,,nekalta,, drauge ir iskolioja...man tai teko patirt. uztad ir issiskyrem,nes viskas igavo pagreiti. tai draugei jis siaip,buvo nereikalingas,ji paliko ji,o jis ir iki siol tuom negali patiket...

Jo topine fraze moterys bendrauja nekaltai big_smile. Pastoja turbut irgi nekaltai.

17

Re: susirasineja su kita internetu

Tai zinoma nekaltai smile)) ir visos turejusios tik viena arba du berniukus big_smile

18

Re: susirasineja su kita internetu

O gal leisti susirasineti tai butu kaip patikrinimas vaikino ar istikruju Tave myli ir jam esi reikalinga? Jeigu pabegs, vadinas nebuvo meiles, o kad dulkins ir kita ir Tave, tai nezinau tada... big_smile anksciau ar veliau tai islenda i virsu.

19

Re: susirasineja su kita internetu

Modestas parašė:

O gal leisti susirasineti tai butu kaip patikrinimas vaikino ar istikruju Tave myli ir jam esi reikalinga? Jeigu pabegs, vadinas nebuvo meiles, o kad dulkins ir kita ir Tave, tai nezinau tada... big_smile anksciau ar veliau tai islenda i virsu.

Tai ka cia susirasinet pakviest i svecius iteikti abiem raktus o paciai pasisalint ir klausytis uz duru ar kas vyksta ar ne, o dar geriau slapta kamera itaisyt:::010

20

Re: susirasineja su kita internetu

Jeigu vyras ar moteris sedi ir susirasineja su kitais, vadinasi draugyste pabaigta smile nenoriu liudint, tai tikrai yra tiesa smile