1

Tema: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Sveiki,

Įdomu ar ieskok.lt lankytojai ką nors kolekcionuoja ar tai darė kažkada? Pasidalinkite savo kolekcijos nuotraukomis ar pasidžiaukite savo kolekcija, jos išskirtinumu. Galite rašyti ir ką Jums būtų įdomu kolekcionuoti gyvenime. Jeigu turite nuorodų į įdomias kolekcijas, tai dalinkitės drąsiai wink

Norint parodyti nuotrauką reikia įdėti jos nuorodą taip, kaip parodyta pavyzdyje:

[img]JUSUNUOTRAUKOSNUORODA[/img]

2

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Vaikystei buvo,mada prasidėjo nuo nba krepšinio,žurnalai,lipdukai,straipsniai,senam bute visas kambarys plakatais krepšinio istapetaves buvau, big_smile Kol nebuvo pc bei pan,dvd disku kolekcija turiu apie 500 filmu,neišmesi gaila ,žiema Aleksoto turgui rinkdavausi ka cia nusipirkus .

3

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Antivalentinas parašė:

Vaikystei buvo,mada prasidėjo nuo nba krepšinio,žurnalai,lipdukai,straipsniai,senam bute visas kambarys plakatais krepšinio istapetaves buvau, big_smile Kol nebuvo pc bei pan,dvd disku kolekcija turiu apie 500 filmu,neišmesi gaila ,žiema Aleksoto turgui rinkdavausi ka cia nusipirkus .

Tiesa, dėl lipdukų daugelis 'pamišę' buvo, mes irgi nesame išimtis : )

4

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

siokia tokia kolekcija turiu,200 drambliuku.ir garantuoju laimes jie tikrai nenesa,bet ir sustot jau nebeidomu.:::034

5

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Buvo laikas kai pasto zenklus kolekcionavau ir monetas big_smile

6

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Aš tai vinilo plokšteles kolekcionuoju. Įdomias knygas irgi.

7

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Auskarus. Namie  200 porų ir visi vis tiek nenustoja dovanoti/veža lauktuvių smile

8

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

kolekcionuoju ivairiu saliu monetas tiek senas tiek naujas jau turiu apie 5kg vis nenustoju big_smile

9

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Kolekcionuoju degtukų dėžutes : )

10

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Turiu 1938-1942 metu angliskus laikrascius su karo foto ,aprasymais,planais...gavau is kaz kur senai,tai velnei zino ar cia kolekcija,bet man jie nereikalingi big_smile

11

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Kazkada kolekcionavau turbo kramtoskes "fantikus ":::044 kas per nesamone:::961:::646
Dabar nusivijau PSN trofejai pavariau 156 platinus ir sie tau man "ban" ir nebegaliu prisijungti :::525

12

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Knygas anglu kalba big_smile

Jei kas turi nereikalingu tai mielai priglausčiau smile

13

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Vyru sirdys:::010

14

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

merginu kelnaites

15

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

zydrunas parašė:

merginu kelnaites

Tai tu maniakas smile

16

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

as nemanjakas  jei ka

17

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Gitaras.

18

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Norėjau pradėt kolekcionuot žemėlapius iš aplankytų užsienio miestų, bet pas mane liko tik vienas, ir tas pats suplyšęs, o kiti pradanginti ar atiduoti kitiems kelio nerandantiems turistams. Tikiuosi, vėl iškeliavus į užsienį, nepamiršiu pasirankiot ir išsaugot miestų žemėlapių. O šiaip, iš kelionių stengiuosi parsivežt kokių "popierių"- lankstinukų, gatvėse dalijamų koncertų reklamų ar metro bilietų. Tik tiek, kad gaunasi makūlatūros rinkimas smile ir dar užsienio valiutas kolekcionuoju, irrrr noriu pradėt atvirlaiškius iš kelionių smile

19

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

merginu trumpikes poto kai permiegu su jomis

20

Re: Ar Jūs ką nors kolekcionuojate?

Kolekcionuoju magnetukus is saliu kurias aplankau smile