21

Re: Greičiau ar ilgiau?

Per ilgesni laika arba labai gerai padeda zmogu pazinti kelione ar ekstremali situacija

22

Re: Greičiau ar ilgiau?

koks kvailas klausimas Tomai, zinoma, neta zody panaudojai cia. O tu sia data ir i kalendoriu gal isirasyti nori? kadangi tavo klausimas kury is pateiktu variantu pasirinktumet, tai ne vieno smile koks skirtumas kada tai ivyks? kas per klausimai big_smile

23

Re: Greičiau ar ilgiau?

Keliones daznai zmonis supazindina,o ekstremalios saligos dazniau suartina, nes keliaujant zmones daugiau tarpusavyje pabendrauja, daugiau suzino vienas apie kita ju pomegius, o ekstremalios saligos  per labai trumpa laika isryskina zmoniu ju elgesi poziuri i aplinkinius ir ju elgesi esamos situacijos metu,o tai padaro ispudi apie ta zmogu, kuris islieka ilgai kitu zmoniu mintyse

24

Re: Greičiau ar ilgiau?

https://www.youtube.com/watch?v=AbVnlmR4fz4

25

Re: Greičiau ar ilgiau?

**** tai viskas,as su savaja del rukymo ir jos tinginystes nesugyvenau,db turi 10 metu janesni ir ruko abu,ir nereiklus,dirbt jai nereik,o ji pazadejo del manes mest,bet slepesi,rezultatas sudauzyta seima ir gyvenimai,o gal jai tik prasideda,,jei normali zmones yra,tai sugyvens,arba del vaiku gyvens,kol isaugs

26

Re: Greičiau ar ilgiau?

is ilgu draugysciu dazniausiai nieko gero nebuna wink cia tokia jau ta statistika yra. Ilgai draugauja ten 5-6 metus ir paskui nieko nesigauna. Kaip ir atstumas iskiria zmones. As manau jog ilgai labai tempti nereiktu. Ar zmogus yra protingas ar nelabai gali pamatyti jau per savaite kokia, o taip yra protinga kartu pakeliauti, kad butu ekstremalesniu situaciju, taip zmogus ilgai saves slopinti negales is islys visokios charakterio savybes. Ir pamatysime kas ir kaip ir kaip mum sekasi sugyventi, dar sakyciau butinai reikia uzeiti pas mergina i namus big_smile paziuret kaip ji gyvenina , kokia tvarka pas ja namuose, is esmes tai yra svarbu, nes vedant bendra gyvenima butent tokie dalykai ir pjauna labiausiai. As manau jog optimaliausia yra 2metai o ten 6 ar 7 tai jau nesamone, nors buna ir isimciu. Kogero yra taip jog tiesiog pajunti ta zmogu ar jis tavo ar ne, bet nereiktu uzmirsti jog meile iki pirmojo posukio - tada prasideda gyvenimas.

27

Re: Greičiau ar ilgiau?

Aš manau, kad viskas labai nuo žmonių pačių priklauso. Yra tekę ir po mėnesio pažinties susiporuoti, kaip kad tu įvardinai, yra tekę ir beveik metus būti tiesiog bendroje draugų kompanijoje, gerai kartu leisti laiką ir tada susiporuoti smile abu variantai geri, bet man tiesą pasakius užtenka poros pasimatymų, kad suvokčiau ar galiu su šituo žmogum būti drauge, ar ne

28

Re: Greičiau ar ilgiau?

Rūta parašė:

Aš manau, kad viskas labai nuo žmonių pačių priklauso. Yra tekę ir po mėnesio pažinties susiporuoti, kaip kad tu įvardinai, yra tekę ir beveik metus būti tiesiog bendroje draugų kompanijoje, gerai kartu leisti laiką ir tada susiporuoti smile abu variantai geri, bet man tiesą pasakius užtenka poros pasimatymų, kad suvokčiau ar galiu su šituo žmogum būti drauge, ar ne

Is kur radai toki berna kuris lauke metus laiko? Idomu kaip pati tiek laiko prabuvai be. Ar cia tu is tu aseksuoliu moteru.

29

Re: Greičiau ar ilgiau?

ateina laikas kai pradedi vertinti kokybe, o ne kiekybe. As asmeniskai neziuriu i moteri vien tuo klausimu, man jau nebe tie metai, tiesiog nebeidomu ir neaktualu tik permiegoti arba kuo greiciau permiegoti, nebesinori nuotykiu ir viskas nebesisuka tik apie ta sfera. Nes tai realiai nebeteikia tokio malonumo kai nera kazkokio dvasinio jausmo, o tai tampa kazkokia pavadinkime mechanika, momentiniu dalyku. Zinoma kaifas lieka kaifu.  Bet pradedi ieskoti kazko rafinuotesnio, kazkokio jausmo , dvasinio rysio, o tada realiai gali ir palaukti nes net nepastebi kaip tas vadinamas laukimas praeina. Na bet cia turbut kiek yra zmoniu tiek ir interesu, nes meileje kaip ir gyvenime vienas isgeria 5 butelius alaus kitas 100g gero konjako, kam ko reikia.

30

Re: Greičiau ar ilgiau?

Rutilė parašė:

hm, aš su savo vyru susipažinusi padraugavau savaitę, ir po savaitės nuėjom gyvent kartu, po 9 mėn apsivedėm, po 3 metų pirmo vaiko susilaukėm, ir jau 7 metai diena iš dienos kartu. Ir dar neatsibodom vienas kitam. Taigi.....

Jeigu visada kartu ir neatsibostat vienas kitam, kaip rašai, tada įdomu ką čia veiki?

31

Re: Greičiau ar ilgiau?

Vilte parašė:
Rutilė parašė:

hm, aš su savo vyru susipažinusi padraugavau savaitę, ir po savaitės nuėjom gyvent kartu, po 9 mėn apsivedėm, po 3 metų pirmo vaiko susilaukėm, ir jau 7 metai diena iš dienos kartu. Ir dar neatsibodom vienas kitam. Taigi.....

Jeigu visada kartu ir neatsibostat vienas kitam, kaip rašai, tada įdomu ką čia veiki?

iesko matomai big_smile del to ir neatsibosta vienas kitam

32

Re: Greičiau ar ilgiau?

Vytautas parašė:
Vilte parašė:
Rutilė parašė:

hm, aš su savo vyru susipažinusi padraugavau savaitę, ir po savaitės nuėjom gyvent kartu, po 9 mėn apsivedėm, po 3 metų pirmo vaiko susilaukėm, ir jau 7 metai diena iš dienos kartu. Ir dar neatsibodom vienas kitam. Taigi.....

Jeigu visada kartu ir neatsibostat vienas kitam, kaip rašai, tada įdomu ką čia veiki?

iesko matomai big_smile del to ir neatsibosta vienas kitam

Taip cia dar viena is tu vedusiu kurios nieko neieskodamos i pirtele su vyrais vaziuoja linksmintis, kai jos vyras tuo tarpu dulkinasi su jos geriausiom draugem, rytai susitinka pasipasakoja ispudzius, tokie labai megsta pamokslauti apie dorove ir seimynine laime.:::008

33

Re: Greičiau ar ilgiau?

vidas parašė:

**** tai viskas,as su savaja del rukymo ir jos tinginystes nesugyvenau,db turi 10 metu janesni ir ruko abu,ir nereiklus,dirbt jai nereik,o ji pazadejo del manes mest,bet slepesi,rezultatas sudauzyta seima ir gyvenimai,o gal jai tik prasideda,,jei normali zmones yra,tai sugyvens,arba del vaiku gyvens,kol isaugs

koks tikslas gyventi del vaiku kol isaugs? kad vaikam vaikyste gadintum su savo rietenom, kad vaikai matytu kaip vienas kita zeminat, kad jiem butu kancia buti namie kai abu tevai ten, ar vaikam manai malonu laukti su itampa kol abu tevai pareis namo ir vel del nieko prades kariauti? Cia yra debiliskiausias poelgis suaugusiu zmoniu gyvenime, cia yra nenoras nieko daryti ir dangstymasis "KOL VAIKAI ISAUGS, VAIKU GAILA".

34

Re: Greičiau ar ilgiau?

Andrius parašė:

is ilgu draugysciu dazniausiai nieko gero nebuna wink cia tokia jau ta statistika yra. Ilgai draugauja ten 5-6 metus ir paskui nieko nesigauna. Kaip ir atstumas iskiria zmones. As manau jog ilgai labai tempti nereiktu. Ar zmogus yra protingas ar nelabai gali pamatyti jau per savaite kokia, o taip yra protinga kartu pakeliauti, kad butu ekstremalesniu situaciju, taip zmogus ilgai saves slopinti negales is islys visokios charakterio savybes. Ir pamatysime kas ir kaip ir kaip mum sekasi sugyventi, dar sakyciau butinai reikia uzeiti pas mergina i namus big_smile paziuret kaip ji gyvenina , kokia tvarka pas ja namuose, is esmes tai yra svarbu, nes vedant bendra gyvenima butent tokie dalykai ir pjauna labiausiai. As manau jog optimaliausia yra 2metai o ten 6 ar 7 tai jau nesamone, nors buna ir isimciu. Kogero yra taip jog tiesiog pajunti ta zmogu ar jis tavo ar ne, bet nereiktu uzmirsti jog meile iki pirmojo posukio - tada prasideda gyvenimas.

dar va butu neblogai uzeiti ir pas vaikina i namus, paziureti kur kas metosi ir tada nuspresti ar tu noresi visa gyvenima rinkti jo koines ir jam patarnauti big_smile

35

Re: Greičiau ar ilgiau?

Mano draugė ,susipažinusi su vaikinu,po 4 dienų nunešė pareiškimus tuoktis.Tai va,vakar atšventė 35 metus santuokoje!!!! smile Taip kad,manau kiekvienam savo lemtis....

36

Re: Greičiau ar ilgiau?

Inga parašė:

Mano draugė ,susipažinusi su vaikinu,po 4 dienų nunešė pareiškimus tuoktis.Tai va,vakar atšventė 35 metus santuokoje!!!! smile Taip kad,manau kiekvienam savo lemtis....

tai turbut abi puses belekokio ieskojo svarbu nebut vienisiems big_smile bet pasitaike taip kad viskas pavyko normoj big_smile

37

Re: Greičiau ar ilgiau?

as su savo ex matyt per daug pradejom kartu draugaut.jau po 1pasimatymo nes po pusmecio draugystes pamaciau kad man su ja ne pakeliui sitam gyvenime.kai pradejom gyvent kartu pastebejau jos visus minusus kuriu ji man nerode kol susitikinejom nes ji juos slepe nuo manes.pastebejau kad ji buvo linkusi isgert vos ne kiekviena diena.ir kuo toliau tuo blogiau budavo.pastovus pykciai, barniai,psichikos priepuoliai.ji mego manipuliuoti zmonemis kad gautu viska ko nori.man atsibodo jos dviveidiskumas ir kai ji isvaziavo i uk ir mete mane.todel as su merginom dabar labai atsargus,geriau ilgiau pradraugaut kad suzinot ar tas zmogus yra skirtas tau