1

Tema: Pirma masina

Sveiki smile koki automobiliuka pasiulytumet merginai su zaliu klevo lapeliu?

2

Re: Pirma masina

Rekomenduoju rinkitis kažką iš benzininių prancūziškų modelių smile
Už mažą kainą išeina dar visai padoriai atrodantis automobiliukas, kurį bus negaila aplamdyt į kaimynų mašinas ir kitas kliūtis smile))

3

Re: Pirma masina

Mano pirma masina buvo golf3.pigus remontas ir negaila sudrozt,nors vizualiai atrodo ne kaip.manau kad a3 arba 206 arba civic yra neblogas pasirinkimas.zinoma kokie tavo finasai,gal but sau gali leisti ir mersa:D

4

Re: Pirma masina

Rinkis toki automobili, kuriuo islaikymas nedidelis. Automobilio gabaritus turi pati pajust is karto, ar galesi toki vairuot, ar ne. Automobili reikia mylet ir priziureti. Rinkis mazagabaritini auto. Jei vairuosi gerai, tikrai pati ne aplamdysi. Aplamdo tik tie kas vairuot nemoka.

5

Re: Pirma masina

Rinkis bet ka kas patinka smile nepasiseks remontuosi ir remontuosi, pasiseks, keisi tik tepalus smile

6

Re: Pirma masina

Viskas priklauso kokia pinigu suma i ja investuosi.Automobilis pirmiausia turi buti saugus,o su zaliu lapu ir merginai dvigubai.Patarciau Toyota ir ne senesne kaip 2005

7

Re: Pirma masina

siulau dyzeliuka nusipirkti, 1. maziau kura sunaudoja ir 2. neuzgesta taip greitai is vietos pavaziuojant ...
3.automatine deze butu dar geriau...galietum daugiau koncentruoti i kelia... ir jei drauga turesi ranka ant jo sale pasideti wink

8

Re: Pirma masina

Svaiguliai big_smile

9

Re: Pirma masina

mx3 :::024

10

Re: Pirma masina

audi a3 manau neblogas pasirinkimas butu, man paciai patiko wink

11

Re: Pirma masina

tai zinoma kad maybach axelero

12

Re: Pirma masina

pirk MINI COOPER 2010-2013m:) bus jaunatviskas galingas 135kw, raudona su juostom baltom- busi isskirtine
arba balta VW beettle
arba nepirk ir vazuojam su mano dzipu nauju

13

Re: Pirma masina

mano pirma masina buvo Seat Toledo , buvo ir aplamdyta, ir po visa lt pavazinejo be probl,ismokau vairuot, dabar vairuoju MB clk, saugumas greitis patikimumas svarbiausia, o uz tai daugiau moku ekonomijos atzvilgiu, tau rinktis:)

14

Re: Pirma masina

labai keista kad ismokai

15

Re: Pirma masina

2006 pirmoji auto buvo honda civic 1.6 vtec 1996 metu. triperiukas smile)

16

Re: Pirma masina

O pasiulymas butu merginai a3 hecbekas dyzelis, arba tik benzas, kuras pagal kisene smile)

17

Re: Pirma masina

Mano pirma mašina yra vw golf4 1999 1,4 benzinas smile kolkas patenkinta.

18

Re: Pirma masina

Audi a3 dyzeliuka ir tikrai neapsiriksi

19

Re: Pirma masina

ford granada 2l.:-D

20

Re: Pirma masina

Dvirati big_smile