161

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

o man kazkaip visai nesvarbu..

162 (redagavo Rimantas 2014-10-27 23:52)

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Tik lieknos moterys yra gražios. Jų net kūno kalba yra kitokia. Sutinki tokią ir visą dieną ji iš galvos neišeina... O kartais ir iš abiejų smile O kitą dieną vėl pamatai dar gražesnę ir taip diena iš dienos smile O sorulės vaikšto kaip vyrai smile Prisižiūrinti ir liekna moteris lovoje niekuo nesiskiria nuo 20-imtmetės, lygiai tokia pati figūra. Atsirenki pačia gražiausią ir turi tikrą Venerą. Būti su tokia moterimi yra tikra dovana gyvenime. Tyrimai nustatė, kad 15% vyrų patinka tik apkūnios moterys. Dar jaunas būdamas, rinkausi tik liekną panelę, nes po gimdymų jos kad išstorėja tai oho... Bet tos lieknosios dažniausiai grįžta į savo ankstesnius kilogramus. Štai todėl ir verta rinktis liekną. Net ir bėgant metams, ji tikėtina, kad liks pasitempusi ir prisižiūrinti. Štai todėl liekna ir yra geriau. Bet tai yra mano nuomonė. Už tai ir pakelkim taures smile Už labai gražias Lietuvos moteris smile

163

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Man labai patinka žiūrėti į apkūnias, bet susitvarkiusias, pasipuošusias ir besišypsančias moteris. Jos skleidžia jaukumą, tiesiog gerą-gyvą energiją ir atrodo, kad joms nieko netrūksta. Man gaila, kad apkūnesnės merginos yra dažnai pastatomos į antrą vietą, jei ne visai nurašomos.

164

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Taigi seniai jau mokslas nustatė, kad vyrus traukia linkiai, proporcija tarp krūtinės, liemens ir klubų. O jų skaitinė išraiška ne taip jau ir svarbi. Storulė juk nebūtinai pilvota. O liekna be klubų ir krūtinės tai lenta ir tiek. Neišradinėkim dviračio.

Pas vyrus irgi, tikriausiai, svarbus pečių plotis. Bet apie tai mokslinių faktų nežinau sad.

P.s. bet šiaip klausimas toks keistas. Aš tai sakyčiau, kad abi gerai. Visi žmonės turi teisę egzistuot smile

165

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Rimantas parašė:

O sorulės vaikšto kaip vyrai :)

Prajuokino ;]]]
Įsivaizduoju: apkūni moteris ant aukštakulnių (būna ir taip) eina gatve "rėmą" išmetus ;]

166

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Ele parašė:

Įsivaizduoju: apkūni moteris ant aukštakulnių (būna ir taip) eina gatve "rėmą" išmetus ;]

O tai kas rėmas nepatinka.Ar tai kad moteriškė bando atrodyti kaip ir visos.

167 (redagavo Ele 2014-10-28 14:15)

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

gedukas parašė:

O tai kas rėmas nepatinka.Ar tai kad moteriškė bando atrodyti kaip ir visos.

Man nepatiko citata ("O sorulės vaikšto kaip vyrai"), į kurią atsakiau.

168

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

turi but neapkuni, tikrai ne kuda, kad kai ant 4 atsistoja, kad uzpakaliukas butu apvalus, o ne kaulai i sonus kisinetusi, aptempti oda. neapkununir nr kuda, su graziom linijom, su puikiu uzpakaliuku, ir krutim. smile vyrai ne vilkai, kaulu nemegsta smile

169

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Vyrai ne šunys,pataisysiu kolega big_smile

170

Re: Kas geriau,apkuni ar liekna?

Kad iš esmės žmogus būna normalaus sudėjimo, nei kūdas, nei apkūnus, tai man visada privalumas atrodo, jog geriau normalus, ar kūdas, nes apkūnumas atsiranda dėl apsileidimo dažniausiai (jei neieškot stambių kaulų, mitybos, genetikos ir t.t. pasiteisinimų).. Bet beabejo čia tik mano asmeninė nuomonė..