101

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Ele parašė:
RS parašė:

Cia kiekvienam savo. Ir cia skonio reikalas. Kam patinka pasidazusios,  o kam ne.  Kiekvienas turi savo stilių savo skonį. Jei nepatinka nereikia smerkti. Nes ir kažkam gali ir tu neaptikti:D

pasakyta teisingai, bet tolko iš to jokio, nes jeigu asmuo kitiems per daug giliai kaišioja savo įsitikinimus, tai vadinasi, per daug siauri supratimo rėmai ;]

Kas ir kaip ka smerkia? Juk diskusijos klausimas nera smerkimas, neigiama nuomone ir kritika irgi nera smerkimas. Smerkimas butu jei rasytu - fu kokios pasileidusios kaip stotines, fu kokios tokios ir anokios.
Juk visi cia esantys turi ir tam tikru temu, kur issakot savo neigiamas nuomones. Nebent vadojaujates ta nuomone - arba gerai, arba nieko. smile

102

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Tai jei nematote ką rasote ir kurie rašo ir kurie smerkia. Tada reikia dar kartelį pasižiūrėti ir atsimerkti ir persiskaityti:D

103

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Laura parašė:
Goda parašė:

Aš iš mergaitiškos pusės Laurai (arba kitoms) irgi turiu klausimą.

Juk nepaslaptis, kad vaikinai lankydami tavo anketą ir žiūrėdami tavo nuotraukas tamposi.

a. O ne, tokių dalykų nebūna.
b. Nu ir kas, man nerūpi.
c. Tai ir yra mano tikslas.

Tamposi prieš foto ieškok'e? Hmmm, internete daug įdomesnių, atviresnių tų foto yra kažkieno, tuo labiau net video kiek wink Keisti žmonės būtų tampydamiesi prieš ieškok nuotraukas.... Pagal tave, visi vaikinai turbūt tamposi pagal kiekvieną atviresnį dainos klipą youtube'j, nepamirštant kas antro Burlinskaitės ar Pikul straipsnio delfyje? Hmmm, nejuokink smile
O jei rimtai manęs visiškai nejaudina kas ką daro, manęs tai neliečia, aš pirmiausia savimi rūpinuosi, o kiti man nepažįstami žmonės jau kaip nori taip tegul verčiasi, man nuo to nei šilta nei šalta.

na, skirtumas šioks toks yra, bet dabar bent mąstymą suprantu smile Čia turbūt ir išsiskiria tos, kurias tai liečia, ir tos, kurių neliečia smile Mano supratimu, tema pradeda aiškėti.
O nesinori nuotraukose kažkokios ale "paslapties" ;D

104

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Neskaiciau nieko kas pries tai buvo parasyta, sorry. Tiesiog pameginsiu kazka parasyti i tema big_smile
Kas ka turi tas ta ir rodo. Kas papus, kas prota big_smile Kas raumeni big_smile Bet visu tikslai yra tie patys. Visi nori buti pastebeti, megiami , mylimi...

105

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

tikrasVyras parašė:

Neskaiciau nieko kas pries tai buvo parasyta, sorry. Tiesiog pameginsiu kazka parasyti i tema big_smile
Kas ka turi tas ta ir rodo. Kas papus, kas prota big_smile Kas raumeni big_smile Bet visu tikslai yra tie patys. Visi nori buti pastebeti, megiami , mylimi...

Atseit kuklesne nuotrauka ir a lia protinga citata is interneto - proto rodymas? big_smile

106

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Tomas parašė:

http://914643.ieskok.lt/

ir jai tik 15... sustabdykit planeta, as noriu islipti

na mažametė šliundra, potenciali auka iškrypėliams.Fizionomija nėra simpatiška, dėmesį stengiasi atkreipti užsiaugintais privalumais.

107

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Amber parašė:
tikrasVyras parašė:

Neskaiciau nieko kas pries tai buvo parasyta, sorry. Tiesiog pameginsiu kazka parasyti i tema big_smile
Kas ka turi tas ta ir rodo. Kas papus, kas prota big_smile Kas raumeni big_smile Bet visu tikslai yra tie patys. Visi nori buti pastebeti, megiami , mylimi...

Atseit kuklesne nuotrauka ir a lia protinga citata is interneto - proto rodymas? big_smile

        As taip kreivai sakiau? Ar tu cia taip supratai? big_smile

108

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

kai turtingas busi suprasi kam jos tokias fotkes dedasi smile

109

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Rita parašė:
Tomas parašė:

http://914643.ieskok.lt/

ir jai tik 15... sustabdykit planeta, as noriu islipti

na mažametė šliundra, potenciali auka iškrypėliams.Fizionomija nėra simpatiška, dėmesį stengiasi atkreipti užsiaugintais privalumais.

Stai cia ir pasireiske kazkam pavydas del privalumu big_smile kam mergaite izeidinet, jeigu ji pati renkasi toki kelia?

110

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

atsakymas paprastas - panevezys big_smile

111

Re: Merginos, koks atviroku foto rodymo tikslas?

Modestas parašė:
Laura parašė:

Mielieji, nepatinka, važiuokit į musulmoniškas šalis ten jūsų požiūrį palaikys visi wink Paliks paslaptingumą ir rodys tik akis gatvėse, na jei panorėsite galėsite žmonai dar liepti ir tinklelį ant akių užsidėti smile
O apie save aš ir manau labai gerai, čia matyt jūs save nuvertinat, galbūt net pavydit kažkam smile
Tiesa ir pats, Modestai, rodai nuogo kūno, pirmoje nuotraukoje lovoje ir kažkurioje papludimyje.... Negerai, marš apsirenkt smile O Tomai, tu nuotraukose biški smile daryk, nes labai jau surūgęs wink

Kad ten ner ka rodyt pas mane, tad ir foto ikelta ne pasirodymui, o ir papludimy niekas su kailiniais nesidegina, tad reikia truputi logiskai pamastyt big_smile nenuostabu, kad apie save manai labai gerai ir turbut tik arbuzai ta itakoja..:D

Tai, kad jau tikrai nera ku rodyt. O papludimio foto ir ta lovoje galetum is vis nerodyti jai jau toki doruoli vaidini.