1

Tema: Mano mėgstamiausia knyga...

Mano mėgstamiausios knygos yra rašytojos V.C.Andrews. smile Ji yra nuostabi. gaila tik,kad pas mus Lietuvoje jos knygas leidžia vėžlio greičiu...:(
Į metus ,duok Dieve,vieną knygą išleis...
Ar yra skaičiusių jos knygų?

2

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

o kokio stiliasu sios knygos,nes as jos nesu skaiciusi...mano megstamiausia Dzeko Londono knygos,vokieciu rasytoja Lizolote velskof...,

3

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

mylimiausias rasytojas - Remarkas, is lietuviu - Zurba patiko savu laiku.. paskutiniu metu knygu kazkaip skaityti nebentenka hmm

4

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Man tai daug rasytoju patinka, bet labiausiai megstu Bacho, Irvingo, Kunderos, Coelho bei Remarko knygas...

5

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Man tai nuostabiausia mano skaityta knyga yra "Meistras ir Margarita". Nuostabus romanas smile "12 kedziu" dar paliko puiku ispudi

6

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

man labai patiko tokia pavadinimas "Angel on the square" tokia, angliska bet beproto gera ant galo bloviau, sad

7

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

gal ir keistai nuskambės, bet viena labiausiai patikusių - Donelaičio "Metai":D) dar "Altorių šešėly", "Dievų miškas".. kas ten dar.. ai dar šiuolaikinė lietuvių litaratūra, novelės ir romanai, pvz. E. Kalėdos:) Iš užsienio kažkaip niekas neužsifiksavo, na Kafka.. buvo ir daugau patikusių, nelabai pamenu:)

8

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

man irgi labai patinka altoriu sesely

9

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

skaicius daug knygu...Is lietuviu rasytoju tai V.M.Putinas, Macernis ir Skema. Is uzsienio : Remarkas "Trys draugai" ,Dostojevskis "nusikaltimas ir bausme", Karen Bliksen "Is Afrikos" Kalina Makalou "Ersketroziu paukste"...manau sios knygos yra geriausios pasaulyje:))))

10

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

as tai negaliu pasakyti kokia man pati idomiausia knyga kai maza buvau alpau nuo Astridos Lingrend knygu...bet db tai net nezinau...patiko vinco mikolaicio putino \altoriu sesely\zurbos\integralas\ \emiles angelas\

11

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

pastaruoju metu labai patinka skaityt Bacho knygas...
o šiaip nesu įsikandus vieną rašytoją,patinka atskiros knygos...
viena iš įstrigusių Colleen McCullough "Erškėčių paukščiai"

12

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

NA man tai liabai patinka Remarko romanai ir viskas paremta tikrais faktais.

13

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

o gal zinot ar idomi knyga ,,Davinco kodas" ??gal zinot kas parase ja???galvoju ar verta eiti i bibliotka jos ieskoti

14

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Viktorija, 24 parašė:

o gal zinot ar idomi knyga ,,Davinco kodas" ??gal zinot kas parase ja???galvoju ar verta eiti i bibliotka jos ieskoti

Dan Brown parašė
tiesa sakant man,tai nelabai  ji skaitėsi,bet čia jau skonio reikalas

15

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

paulo coelho "alchemikas".. richard bach "iliuzijos" ir neatsimenu autoriaus "zuvedra"... smile

16

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Skaitau nemazai, man patinka skaityt :>> ir viena is mano megstamsiausiu yar paulo coelho "alchemikas" (is paskutiniu skaitytu)

17

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Lian Hearn "Giedančios grindys" ir "Ir žolė bus jam priegalvis". Čia šiaip "Otorių sakmių" trilogija, tai man beliko 3 dalį perskaityti... Šiaip, galiu pasakyti, dar labai įdomi knyga Naujasis Testamentas wink Siūlyčiau visiems perskaityti ir vadovautis... Ech... Kad visi vadovautųsi tais teiginiais...

18

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

Ganetinai daug skaicius esu. Tai mano megiamas uzsiemimas smile Kazkaip pastaruoju metu ant lietuviu patrauke.. Vilimaites noveles patinka, su didziausiu malonumu Skemos "Balta drobule" skaiciau, taciau Sruogos "Dievu miskas" ko gero didziausia ispudi paliko wink Is ne lietuviu: P. Coelho "Alchemikas", "Veronika ryztasi mirti", Bacho "Dzonatanas Livingsonas Zuvedra", dar viena be galo gera jo knyga skaiciau, tik dabar pavadinimas uzkrito.. Daug geru knygu esu skaicius, bet kad va su autoriais ir pavadinimais man bisk problematiska.. :V Siuzeta papasakot galiu, bet kas parase ir kaip pavadino.. Niekaip.. smile

19

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

F.Dostojevskij "nusikaltimas ir bausme" bei Stano "kiek kainuoja ilgesys" smile

20

Re: Mano mėgstamiausia knyga...

labai idomi ateities vizija buvo Aldous Huxley "puikus naujas pasaulis" ir tikrai neuzmirsiu "Dvilika" kygos...