1

Tema: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Koks Jūsų mylimiausias tapytojas? Gali būti lietuvis arba užsenietis.

Kviečiame pasigrožėti Antano Gudaičio (1904-1989) paveikslu "Du paukščiai ir senio galva":

http://www.15min.lt/images/photos/616321/big/agudaicio-paveikslas-du-paukscia-ir-senio-galva-4fce2892f1a99.jpg

2

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Salvadoras Dali smile)

3

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Mikelandzelas smile

4

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Galėtumėt ir pasakyti, kuo šie patinka. Kad rimčiau atrodytų : )

5

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Picaso. Patinka tuo kad nutepliota svelniai tariant bele kas ir bet kaip, o kiti milijonus pasiruose pakloti. Mokinkites kaip is nieko pinigus daryti reikia. big_smile

6 (redagavo Neda 2014-05-18 23:29)

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Iš tokių į istoriją įėjusių žymesnių- Van Goghas, Monet. Bet yra ir tų, kurių pavardžių niekaip neatsimenu, bet n-tąjį kartą lankydamasi galerijose ilgėliau sustoju ir grožiuosi. Ir žinoma, patinka tie, modernūs menininkai, besireiškiantys feisbuke- Laurent Fievre, Vaughn Beneteau ir kt. smile

7

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

ciurlionis

8 (redagavo Akvilė 2014-06-16 13:46)

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Degtukas, visiškai ne piktai patariu pasidomėti Picasso biografija, gal kiek pakeisite požiūrį apie jo "tepliones" ir jo kūrinius iki "teplionių" periodo.
Asmeniškai man imponuoja Edward Hopper, Vilhelm Hammershoi ir Andy Warhol, Bill Viola ir tt.

9

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

A.Hitleris

10

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Man tapytas paveikslas asocijuojasi su gyva gamta, metu laikais. Dabar kas vyksta gamtoje labiausiai artima Claude Monet vasariskiems peizazams, dabar atsiminus jo dauguma kompoziciju tiesiog stovi pries akis tie potepiai:)

11

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Šarūnas Sauka iš lietuvių smile Vienas iš tobuliausių siurrealistų, darbai mįslingi, šokiruoja, kaikam gal šleikštulį kelia, kontraversiški, o mane būtent tuo ir žavi. Tuo "kitaip, negu visi" smile

12

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

anton semenov,zdzislaw beksinski

13

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Man labai patinka burlaki na Volge Repin.I.E. kai pasiziuriu va kur taikliai atvaizduota soc. neligybe.
Tegu Biciulis Ieskokas nepyksta bet si paveiksla pavadinciau sunkus rytas be pahmelo na tokia keverzone, matyt autoriui buvo sunku ryte po pjankes paziurejo pro langa i nutape, be laukdamas "pastiprinimo".

14

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Andrius Miežis, nes tapo šiuolaikiškus spalvingus paveikslus su aliuzijomis į pop kultūrą

15

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

kaip ne keista mano mylimiausi tapytojai arba rusai arba zydai,pvz,sagalas,negaliu ivardint vieno,aisku labai grazu rafaelis,arba goja,bet tai gincitinas klausimas.niekada nepatiko mano dailes mokytojo kuriniai,nors vienas beje patiko,tai buvo gyvates,autorius satis.

16

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

kol dailininkai megino tiksliai atvaizduot realybe, buvo visai nieko.. kai pradejo issidirbinet, nuo tada jau nebepatinka..  man turbut geriausi baroko stiliaus prancuzu, italu dailininkai..  pavardziu nzn big_smile
galit sakyt kad daile ne fotografija.. o man tokia daile nepatinka.. anksciau paveikslus tapydavo 10 metu ir ilgiau, dabar per pora dienu nuteplioja.. progresas:D

17

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Nera tokio kuris mane pranoktu ir mano fantazijas big_smile nebent koks photoshopas big_smile

18

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

iamzink ir paziuresim.jie sugebejo iamzint,uztai juos ir megsta.

19

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Kandinskis kietai varo ;o

20

Re: Jūsų mylimiausias tapytojas?

Leonardas Da Vinčis ji pamiršot Mona Liza.