21

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Aš elgiuosi lygiai taip pat Ir ką? Tai reiškia, kad nemoku bendrauti? Visai ne, man nepažįstamus žmones labai sunku įsileisti į savo erdvę, dalintis savo mintimis ir bendrauti su jais neformaliai. Tik tie, kurie ištveria mano tylėjimus ir mane prisipratina, pamato ir mano plepumą ir linksmumą ir atsipalaidavimą. Nes bendraudama su nepažįstamais žmonėmis, o ypač vyrais, kurie man rodo dėmesį, aš įsitempiu. Bet aš nevengiu nei pokalbių, nei susitikimų, tik visuomet perspėju, kad iš pradžių teks tempt už liežuvio. Aišku, išeitis irgi yra- žaisti klausimus/atsakymus, bet aš pakęst tokio bendravimo negaliu smile

22

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

ns parašė:

Aš elgiuosi lygiai taip pat Ir ką? Tai reiškia, kad nemoku bendrauti? Visai ne, man nepažįstamus žmones labai sunku įsileisti į savo erdvę, dalintis savo mintimis ir bendrauti su jais neformaliai. Tik tie, kurie ištveria mano tylėjimus ir mane prisipratina, pamato ir mano plepumą ir linksmumą ir atsipalaidavimą. Nes bendraudama su nepažįstamais žmonėmis, o ypač vyrais, kurie man rodo dėmesį, aš įsitempiu. Bet aš nevengiu nei pokalbių, nei susitikimų, tik visuomet perspėju, kad iš pradžių teks tempt už liežuvio. Aišku, išeitis irgi yra- žaisti klausimus/atsakymus, bet aš pakęst tokio bendravimo negaliu smile

O tu supranti, kad nevisi yra pazistami nuo darzelio laiku? smile Nepazistami gali tapti pazistamais, tik gal maziau reiketu to negatyvo ir istoriju prikurti apie zmogu, gal zmogus visai geras, o ne toks, koks atrodo.
Kita vertus, tu manai, kad normalu, kai tyli, o tave kalbina, bando bent zodzio is taves sulaukt, o isivaizduok jei vaikinas per pirma susitikima tyletu? Ar imtumeis iniciatyvos?:) Bendravimas pagrinde ir susideda is klausimu ir atsakymu smile Juk nepradesi su zmogumi bendrauti - ohh kaip as sociai pavalgiau,

23

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Ponaitissss parašė:

Bendravimas pagrinde ir susideda is klausimu ir atsakymu smile Juk nepradesi su zmogumi bendrauti - ohh kaip as sociai pavalgiau,

Nebūtinai. Kaip tik tas bendravimas, kuris prasideda žodžiais "kaip aš sočiai pavalgiau" yra daug įdomesnis, negu žaidimas "sausas/ banalus/ kasdieniškas klausimas - sausas/ stereotipinis/ banalus atsakymas" ;] Čia iš patirties galiu pasakyti, kad asmeniškai aš labiau susibendrauju su žmonėmis, kurie laisvai gali bendrauti be "klausimų-atsakymų" - jie yra įdomesni ;]

24 (redagavo ns 2014-12-09 15:10)

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Ponaitissss parašė:
ns parašė:

Aš elgiuosi lygiai taip pat Ir ką? Tai reiškia, kad nemoku bendrauti? Visai ne, man nepažįstamus žmones labai sunku įsileisti į savo erdvę, dalintis savo mintimis ir bendrauti su jais neformaliai. Tik tie, kurie ištveria mano tylėjimus ir mane prisipratina, pamato ir mano plepumą ir linksmumą ir atsipalaidavimą. Nes bendraudama su nepažįstamais žmonėmis, o ypač vyrais, kurie man rodo dėmesį, aš įsitempiu. Bet aš nevengiu nei pokalbių, nei susitikimų, tik visuomet perspėju, kad iš pradžių teks tempt už liežuvio. Aišku, išeitis irgi yra- žaisti klausimus/atsakymus, bet aš pakęst tokio bendravimo negaliu smile

O tu supranti, kad nevisi yra pazistami nuo darzelio laiku? smile Nepazistami gali tapti pazistamais, tik gal maziau reiketu to negatyvo ir istoriju prikurti apie zmogu, gal zmogus visai geras, o ne toks, koks atrodo.
Kita vertus, tu manai, kad normalu, kai tyli, o tave kalbina, bando bent zodzio is taves sulaukt, o isivaizduok jei vaikinas per pirma susitikima tyletu? Ar imtumeis iniciatyvos?:) Bendravimas pagrinde ir susideda is klausimu ir atsakymu smile Juk nepradesi su zmogumi bendrauti - ohh kaip as sociai pavalgiau,

nesakau, kad nesistengiu vaikino kalbinti pati, jei jis tyli ir neklausia nieko manęs- stengiuosi vengti nejaukios tylos. Ir žinau, kad negaliu visų pažinoti nuo darželio laikų. Man nėra sunku bendrauti, susipažinti iškart realybėje,"gyvenime"- ar tai gatvėje, autobuse užkalbintai, ar koncerte, universitete, renginyje ar kitur. Aš sakau, kad būtent man sunku telefonu ar gyvai bendrauti su nepažįstamu vaikinu, kurį, jei pasisektų, norėčiau įsileisti ir į savo asmeninę erdvę.

Nenoriu labai nukrypti nuo temos, bet dėl tų "istorijų kūrimo"- kiek esu susitikus/kalbėjus telefonu su vaikinais iš būtent tokių pažinčių svetainių, tiek kartų buvau maloniai nustebinta, bet jokios negatyvios nuomonės prieš susitinkant neturėjau. smile

25 (redagavo Modestas 2014-12-09 15:07)

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

reikia tiesiog suprasti ir atskirti paprastus dalykus. Tie kur miega su telefonu po ausim, dirba toki darba, kad daznai tenka skambint ir kalbet, jiem jokiu problemu nera kalbet su bet kuo ir bet kada, o tie kurie kalba butent del kazkokiu reikalu sutvarkymo, nedaznai skambina, tai tie tik su pazystamais kalbedami jauciasi puikiai ir patogiai. daugiau ner cia kur ieskot slieku.
ir tai visiskai nereiskia, kad zmogus neidomus realybej bus, nekominukabilus ir pan.

26

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Ele parašė:
Ponaitissss parašė:

Bendravimas pagrinde ir susideda is klausimu ir atsakymu smile Juk nepradesi su zmogumi bendrauti - ohh kaip as sociai pavalgiau,

Nebūtinai. Kaip tik tas bendravimas, kuris prasideda žodžiais "kaip aš sočiai pavalgiau" yra daug įdomesnis, negu žaidimas "sausas/ banalus/ kasdieniškas klausimas - sausas/ stereotipinis/ banalus atsakymas" ;] Čia iš patirties galiu pasakyti, kad asmeniškai aš labiau susibendrauju su žmonėmis, kurie laisvai gali bendrauti be "klausimų-atsakymų" - jie yra įdomesni ;]

O jei zmogus paklaus? juk tik uzduodant klausimus gali daugiau suzinoti. Nebent nurasai tuos, kurie uzduoda kelis klausimus. smile Klausimai gali buti visai idomus ir geri. Retai kada pokalbis liejasi laisvai be klausimu su nepazistamais, cia jau priklauso nuo pasnekovo.

27

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Tomas parašė:

ne nu gi aisku, kad per daug greitas lindimas prie panos ja gasdina.. reik po truputi po truputi.. is pradziu per interneta, po to gal per skype, tada sms, tada bandyt pakalbet, po to nueit pasimatyt, tada leist pagalvot..  big_smile  sudetinga su tom merginom.. o ka padarysi..

nu jo merginoms neitiksi) vienos skundziasi forume kodel anketa perziuri ir nieko neparaso o kitoms reikia kad po truputi)

28 (redagavo Konstantinas 2014-12-09 17:13)

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Ele parašė:
Ponaitissss parašė:

Bendravimas pagrinde ir susideda is klausimu ir atsakymu smile Juk nepradesi su zmogumi bendrauti - ohh kaip as sociai pavalgiau,

Nebūtinai. Kaip tik tas bendravimas, kuris prasideda žodžiais "kaip aš sočiai pavalgiau" yra daug įdomesnis, negu žaidimas "sausas/ banalus/ kasdieniškas klausimas - sausas/ stereotipinis/ banalus atsakymas" ;] Čia iš patirties galiu pasakyti, kad asmeniškai aš labiau susibendrauju su žmonėmis, kurie laisvai gali bendrauti be "klausimų-atsakymų" - jie yra įdomesni ;]

o reikia tiesiog uzdavineti atviro pobudzio klausimus. nes i atviro pobudzio klausima zmogus negales atsakyti sabloniskai ir tada tu jau turesi kazkokia tai informacija nuo kurios galesi toliau rutuliuoti bendravima.
sita fraze "kaip as sociai pavalgiau" suteikia daug informacijos apie zmogu. gali paklausti ka valgei ir jau is karto pradeti kalba apie maista) ir is karto zinosi ka zmogus valgyti megsta paskui pagaminsi jam jo megstama maista ir susidraugausi)

29

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Konstantinas parašė:

o reikia tiesiog uzdavineti atviro pobudzio klausimus. nes i atviro pobudzio klausima zmogus negales atsakyti sabloniskai ir tada tu jau turesi kazkokia tai informacija nuo kurios galesi toliau rutuliuoti bendravima.

Pavyzdžiui? ;]

30

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Ele parašė:
Konstantinas parašė:

o reikia tiesiog uzdavineti atviro pobudzio klausimus. nes i atviro pobudzio klausima zmogus negales atsakyti sabloniskai ir tada tu jau turesi kazkokia tai informacija nuo kurios galesi toliau rutuliuoti bendravima.

Pavyzdžiui? ;]

ka megsti laisvalaiku veikti? cia paprasciausias klausimas arba kokios knygos tau patinka?) arba kokia tavo nuomone apie dolerio kurso svyravima euro atzvilgiu?

31

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

o kam tas bendravimas... big_smile reik panos ieskot, o ne su kuo pabendraut big_smile

32

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Konstantinas parašė:

ka megsti laisvalaiku veikti? cia paprasciausias klausimas arba kokios knygos tau patinka?) arba kokia tavo nuomone apie dolerio kurso svyravima euro atzvilgiu?

Tai jau tikrai kiekviena mergina padiskutuos apie dolerio kurso svyravima... gal tada apie kvantine fizika ko nors paklauskit, tai pasnekove visa apysaka sia tema jus apdovanos.
O kad palaikytu diskusija paklaus kaip jus manot ar manolo blahnik ar louboutine bateliu kolekcija si sezona geresne:D

33

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Ugnė parašė:
Konstantinas parašė:

ka megsti laisvalaiku veikti? cia paprasciausias klausimas arba kokios knygos tau patinka?) arba kokia tavo nuomone apie dolerio kurso svyravima euro atzvilgiu?

Tai jau tikrai kiekviena mergina padiskutuos apie dolerio kurso svyravima... gal tada apie kvantine fizika ko nors paklauskit, tai pasnekove visa apysaka sia tema jus apdovanos.
O kad palaikytu diskusija paklaus kaip jus manot ar manolo blahnik ar louboutine bateliu kolekcija si sezona geresne:D

Tai Katra kolekcija geresne?:D

34

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Ugnė parašė:

O kad palaikytu diskusija paklaus kaip jus manot ar manolo blahnik ar louboutine bateliu kolekcija si sezona geresne:D

protingas vyras ir sita klausima panaudotu savo naudai. sis klausimas tai puiki proga pakviesti mergina pasivaikscioti po parduotuves apziureti naujas bateliu kolekcijas o tai jau savotiskas pasimatymas

35

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Oi tie vyrai smile
Nebent jus per pirma pasimatyma pasivaiksciot po parduotuves norit nuskraidinti mergina pvz i Milana big_smile

36

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

na kaip ir visur ir visada, ir visais laikais, buvo yra ir bus visokiu.. visi negali buti tokie, kokiu mes noretumem... a meniskai man pakalbeti tel net maloniau, nei susirasineti, nes tada girdi zmogu, jo mintis, pasimato zmogaus komunikabilumas. as netgi nepakalbejus telefonu turbut neiciau i pasimatyma, nes nezinociau, ar man vienai netektu sneketis su savim, o kitas butu tik kaip kunigas klausykloj big_smile na o kas del nr dalinimo, tai zinoma nedalini jo visiems kas praso, nes nezinai, kaip gali pasibaigti davus abejotinam zmogui. bet jeigu bendravimas vystosi chatinant, tai kodel neapsikeitus tada ;]

37

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Rasytė parašė:

na kaip ir visur ir visada, ir visais laikais, buvo yra ir bus visokiu.. visi negali buti tokie, kokiu mes noretumem... a meniskai man pakalbeti tel net maloniau, nei susirasineti, nes tada girdi zmogu, jo mintis, pasimato zmogaus komunikabilumas. as netgi nepakalbejus telefonu turbut neiciau i pasimatyma, nes nezinociau, ar man vienai netektu sneketis su savim, o kitas butu tik kaip kunigas klausykloj big_smile na o kas del nr dalinimo, tai zinoma nedalini jo visiems kas praso, nes nezinai, kaip gali pasibaigti davus abejotinam zmogui. bet jeigu bendravimas vystosi chatinant, tai kodel neapsikeitus tada ;]

Bingo. Pagaliau yra teisingai mastanciu big_smile

38

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Konstantinas parašė:

nu ka pradedam nauja tema.
reiskia situacija tokia. imeciau skelbimuka i skelbimu tinklapi kad ieskau merginos ir sugedo mano telefonas. internetu nusipirkau nauja bet kol ji atgabens iki manes pasiskolinau telefona is draugu ir tame telefone yra tik rusu kalba ir rusu raides. merginos perskaite mano skelbimuka ir pradejo man zinutes rasineti kad nori susipazinti o as joms atrasyti negaliu tik perskambinti juk nerasysi lietuviskai rusiskom raidem. ir stai ka pastebejau kad perskambinu merginoms kurios man zinute parase ir visos bijo bendrauti nei viena neatsiliepe is karto atmeta skambuti ir paskui zinute paraso kad tik sms bendrauja.
tai norejau paklausti forumieciu kas cia darosi? jau merginos tokios uzkompleksuotos kad bijo gyvai telefonu pasikalbeti? o gal cia nauja bendravimo tendencija tik zinutem bendrauti? ir suagusios moterys irgi vengia atsiliepti. 

tai sukuriau sita tema kad merginoms butu geda sitaip elgtis

uzsiroviai arba ant nepilnameciu, arba ant melagiu o dar bjaurus variantas ant **** kokiu idiotu big_smile tai ir viskas big_smile
nors kitas variantas yra nepazistamas nr tai ir nekelia bet tai buna labai retai manau sitas variantas daznaiu anie ;D

39

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Ugnė parašė:

Oi tie vyrai smile
Nebent jus per pirma pasimatyma pasivaiksciot po parduotuves norit nuskraidinti mergina pvz i Milana big_smile

sakai pasimatymas Milane?) na brangoka bet siaip imanoma

40

Re: kodel merginos bijo atsiliepti i skambucius?

Jei moka tik zinutemis bendraut, ka ji darys pakelus telefona, o susitikus tai is viso tenka traukt zodi po zodzio.