1

Tema: duokit patarimą dėl senos meilės

sveiki, ytariu nepavyks nesileist į ilga situacijos nupasakojimą. pradedu.
Susipažinom su ja diskotekoje prieš 7m, supiršo mus jos draugė, jos drauges tebeprisimenu su šiluma, na gal viena kokia yra su išimtimi:) (kogero todėl nes prieš jas nieko prieš neturiu, priešingai savo buvusiajai, nors suprantu tai kvaila, netgi samoningai kai aplinkiniai ja peikia, aš ja ginu, bet giliai viduje jaučiu pyktį, ar nepilnavertiškumo jausmą, labai sunku tai apibūdinti, nes tie jausmai(pyktis ir nepilnavertiškumo jausmas) atrodo tai visiškai išnyksta, tai vėl sugryžta gniuždančia galia, žodžiu dėl ko taip yra tiksliai nzn, jeigu nesunku, parašykit savo nuomone dėl šių jausmų ir kaip jų tikrąją priežastį pašalinti... ok gryžtam į praeitį, musu meile greitai įsiliepsnojo į smagią ir nutrktgalviųką pilną svajonių, vians kitam davėm žodį, kad mylėsim visados - pamenu kaip dabar-ji prašo duoti žodį kad mylėsiu ją amžinai, ps.:jeigu gerai pagalvosime, tai tikrai mylintis žmogus neprašys savo mylimojo mylėti jį amžinai, tada nesuspėjau apie tai pagalvoti, bet netgi tada atrodė, kad ji prašo daug, na o aš nesutikau prisiekti amžina meile, bet daviau savo kaip mylinčio ją žodį, buvau toks apsvaigęs, kad mintyse pagalvojau, jeigu mes ir išsiskirsim aš tave vistiek mylėsiu, iš tikro nepamenu ar ir aš paprašiau jos myleti visados, bet ji taip pat davė žodį(šitas aktas buvo labai rimtas) ir mylėjau ta meilės rūšimi kaip vienintelė gal 3metus po išsiskyrimo (tikras sadomozachizmas dabar galvoju, bet ir tada dar įkvėpdavau oro kaip širdyje visgi jai buvau neištikimas, kitaip butu su manim visiškai prastai(nes to artimo žmogaus šalia gi nėra), čia kalbu apie tuos 3metus po išsiskyrimo. taigi draugavom tik pusantrų metų, o išsiskyrėm per  "Rafes" festivalį Kaune, kvailam apgirtusių būvyje, mano mylimoji man trenkė į veidą grupiokų akivaizdoje, aš jos klausiau gal kokius 3kartus - "už ką man trenkei?" ji mane gal ignoravo, tada aš jai stuktelėjau nešvelniai į šoną, atsisukusi ji pirmą kartą iš tikrųjų pamatė mano piktą veidą, ir vsio ji su tokiu nedraugausia, pasiėmė kas jos buvo ir išmovė, nors aš jos atsiprašinėjau. Iš tikro ir tada ir dabar manau, kad mūsų draugystė tokiomis salygomis ilgai nesites, nes dažnai pykdavomės, jai labai daug kas netikdavo, o aš pastoviai turėdavau teisintis dėl mano akimis smulkmenų (būdavo taip- jai galima, o man ne, bet aš vistiek nusileisdavau, nors manau ji jausdavo, kad piknaudžiavo, bet paprasčiausiai negalėdavo kitaip elgtis, na o aš nuolaidžiavau norėdamas išsaugoti draugystę). taigi po tų 3 metų po išsiskyrimo priėmiau sprendimą kad aš jos jau nebemylėsiu kaip vienintelės, o mylėsiu kaip paprasčiausiai eilinę moterį, supratau, kad mums nepakeliui, kadangi turim bendrų pažystamų, o su jos močiute bendrravom gal dar kokiu 5metus(susitikdavom bažnyčioje) ir toji močiutė visados apie ja papasakodavo, man neprašius. Ji labai norėjo, kad mes vėl draugautume, aišku jos pastangos buvo bergždžios... va taip va, po išsiskyrimo ji labai greitai susirado nauja vaikina, po to kita, kitą, kitą, su vienu pasidarė vaikelį, dar su kitu pusia metų dabar yra susituokusi...
kai suzinojo, kad laukiasi nusprendė gimdyti, bet vaiko su tikruoju tėvu neauginsia, nes tas koks tai nesubrendęs, ji pati man apie tai parašė(gerbiu jos pasirinkimą gimdyti vaikelį), ji guodėsi savo nelaime, na, o aš matydams jos neišmanymą pasakiau, kad kaip pasiklojai taip išsimiegojai, ji norėjo plaikymo ir kogero žinojo, kad mano nuoširdumas jai niekad neišblės ir sakysiu taip kaip atrodo, tik gal ne taip tiesiai to tikėjosi... ji 3metus turėjo galimybę pas mane sugryžti, tačiau tokiam tolimesniam sadomazo nebuvau pasiryžęs, ji minėjo, kad pasikeitusi, kiti draugai dabar jos, na pagalvojau tai jeigu draugai pasikeite, samoningesni, tai gal ir už gryną tiesą nesupyks (bandau pateisinti save, nes tai buvo proga bandyti, kažką naujo kartu).
ir kodėl aš čia tokius senus dalykus liečiu? o gi ji šį vakarą su savo sutuoktiniu atvyko pasišokti i tą pačią vietą kur ir aš sau linksminausi, gal ir neiko, lai šoka, bet jokiu sveiku protu nesuvokiu savo busenos "lyg iš po kojų žemė dinginėtų", net šokt tinkamai nesigavo. kad lengviau suprast būtų- aš rimtos draugystės kad ir kaip norėjau taip ir neturėjau po šitos meilės, bet turėjau nemažai kitų simpatijų ir prisipažinsiu, kogero kitos merginos matė traumuotą žmogų ir ta meilės duobė tebėra neužpildyta, aišku buvo, kad ir pats atstumiau kai kurias, paprasčiausiai nepatiko... neesu vienišas, tačiau esu vienas, vienam irgi galima linksmintis, tačiau kodėl visdar reaguoju i ją... man tiesa pasakius nelabai svarbu kodėl, svarbiau tikslas nereguoti į ją, nes ji jau senai gyvena savo, o aš savo gyvenimus, po galais gal tas rimtas prieš 7m pasižadėjimas vienas kitą mylėti? jai gal ir dzin nzn, bet aš gal pats kaip pasamonei užsidėjau sau štampą po tuo duotu amžinos meilės žodžiu, gal koks tai ypatingas atšaukimas turi būti, gal reikia kaip kokiam keistuoliui prieit ir jai pasakyti, kad aš atsiimu prieš 7m duotą žodį amžinai mylėti. kitavertus aš iš tikrųjų jaučiuosi nepilnavertis, nors ir šokom du bachurai su būriu daug fainesniu energija trykštančių seksualių merginų, o aš lyg apšalęs... help

2

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

permečiau akim pabaigą, manau galėjai sutrumpinti paklausdamas aiškaus klausimo. manau visi sunkiai išgyvena išsiskyrimus, bet deja nėra jokio jungiklio kuris išjungtų emocijas susijusias su prisiminimais. gydo tik laikas, nes laikui bėgant visi prisiminimai pradeda blankti, ypač emocijos susijusios su jais. tad su laiku prisiminimai tampa... "sausi", prisimeni kas vyko, bet neprisimeni kaip jauteisi. veikiausia kol taip nenutiks, kol neprabėgs pakankamai laiko, tol jausi kažką nemalonaus, prisimindamas tą merginą. beje, neforsuok naujų santykių ir nebendrauk visai su buvusia, ištrink visas nuotraukas, visas žinutes, išmesk jos dovanotas dovanas. vienu žodžiu viską, kas gali ją priminti. o pats turėsi kurį laiką valdyti savo mintis, stebėti ir pasirodžius mintims apie ją, keisti jas į kitas mintis. susirask daugiau veiklos, kad nesėdėtum, nes kai neturėsi kas veikti, pradėsi galvoti apie kas buvo.

3

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Kadangi mintys išdėstytos gan padrikai, o aiškių klausimų suformuluota nėra, pabandysiu atsakyti į užuominas apie ritualą ir aplamai, kas čia vyksta. Kaip supratau, įsitikinote, jog ritualai kažkaip veikia smile Tokie dalykai buvo labai populiarūs senovėje, o ir dabar dar nemažai išliko - santuokos įžadų davimas, prezidento, kario priesaika ir pan. Ritualas tarsi tarpininkas, tarp mūsų vidinio moralinio pasaulio ir išorinio, kuris emociškai silpnesniai asmenybei lyg mokytojo trinktelėjimas lyniuote per stalą, padeda atsibusti reikiamu momentu. Ką jūs ten su mergina (ir kam) prisižadėjot, nežinau, šalia nestovėjau. Bet įsivaizduoju kažką panašaus kaip santuokos įžadų davimas - mylėti amžinai, ir skurde, ir varge, ir džiaugsme, ir skausme.. Tikiuos tik, kad neužbaigėt kaip Tadas Blindoje - "jei sulaužysiu šią priesaiką, tebūnie būsiu pakartas ant šios pušies" big_smile Aišku, jums šis mano pasakymas nejuokingas, nes reikia atsakymo, ką gi dabar daryti. O dabar reikia antro ritualo, kuris panaikintų pirmąjį. Bet tai iš esmės neįmanoma, nes tai priesaika duota kažkam aukštesniam už žmogų. Čia jums ne bobutę turguje apsukti. Reikalingas savotiškas laidotuvių ritualas, moraliai gražus, teisingas ir pateisinantis išėjimas iš situacijos, kuris neprieštarauja(arba nelabai prieštarauja) prieš tai duotai priesaikai  (čia neišsiplėsiu, jei domina, į p.m.).
Antras momentas, dėl duobės, kurioje jaučiatės, ir kuri nesusijusi su prieš tais minėtais įžadais. Kalbėsiu kaip vyras. Ji yra jauna, graži, galinti lengvai pastoti ir gimdyti vaikus (kas iš esmės ir įvyko). Jos nori visi vyrai, kas ją ir išlepino. Kaip minėjote, ji turėjo kitą, kitą ir dar kitą, kol.. nuo kažkurio pastojo. Tuo metu Jūsų savivertė stipriai traukėsi, nes kitos, kitos ir dar kitos meilės nebuvo. Bet gal ir neturėjo būti? Šis laikas merginos gyvenime buvo jos žydėjimo metas (bet tas laikas nebūtinai turi abiems sutapti). O mes visi puikiai žinome, kad gėlės žydėjimas nėra ilgas. Aš manau, jog paties laikas dar ateityje, todėl nereikia jaustis, kad va, jai sekasi kitus vyrus susirasti, o pačiam niekaip. Tarkim man, jis prasidėjo maždaug su ketvirtu dešimtmečiu, ir dabar jau aš renkuosi, o nebe mane smile Palinkėjimas - aukite, breskite, tobulėkite, laikas jūsų sąjungininkas. Tikiuosi mintį pagavote, o ateityje atsargiau su tais ritualais.. jeigu norite ramiai miegoti.. smile sėkmės wink

4

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

musa mergas ir nori buti mylimas big_smile

5

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Kogero jusu harakterei nesutapo VYTAUTAI tu dabar turetum dziaugtis, kad ji gyvena su kitu vyriskiu ir nesimaiso tau po kojomis,nes dabar tu esi laimingesnis, negu tuos pusantru metu pragyventu su ja ir turetum susirasti mergina pagal savo harakteri, pomegius,bet neisimyleti is pirmo zvilksnio, nes meile ateina ir iseina, o gyvenimas tesesi ilgai

6 (redagavo Vytautas 2013-12-30 00:36)

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

ačių vyrukai už atsakymus.Robertai, praėjo jau 5-6metai kai mes nebekartu tai jau skaitau didokas laiko tarpas. ytariu taip jau yra su bet kuriais asmenimis turejusiais didesne reikšme asmeniniame gyvenime, taip bus iki tol kol neatsiras didesnis dalykas už buvusius. Gintai aš po trijų metų priėmiau kita įžadą, mylėti ją ne kaip vienintelę, o kaip eilinę moterį(tačiau pats vienas), tik va vakar supykęs kad aš taip reaguoju visiškai susimaišiau... Jonai tiesiai į dešimtuką, tik norisi tikėti, kad meilė ateis ir neišeis, tačiau nieko nėra pastoviau už pokyčius...

7

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Vytautas parašė:

Gintai aš po trijų metų priėmiau kita įžadą, mylėti ją ne kaip vienintelę, o kaip eilinę moterį(tačiau pats vienas), tik va vakar supykęs kad aš taip reaguoju visiškai susimaišiau...

Nežinau kaip, ką ir kam (ar prieš ką) prisižadėjot, bet jiegu pats sakote "šitas aktas buvo labai rimtas", matau supratote, kad antrasis įžadas neveikia smile Tą patvirtina savęs apibūdinimas  "lyg iš po kojų žemė dinginėtų". Štai jums ir kaltės jausmas, nepagalvojote iš kur? Ko gero pagalvojote, nes pats rašote "gal tas rimtas prieš 7m pasižadėjimas vienas kitą mylėti?". Žinote, jūs galite po to priimti nors ir 10 įžadų, bet jie nepanaikins pirmojo smile Tai yra kažkas šventa, gilu ir jokia jėga nesunaikinama (kaip santuokos ceremonijoje "ką dievas sujungė, mirtis teneišskiria"). Sakote "prieiti ir atsiimti žodžius"? Puikiai suprantate, kad žodžius "atsiimti" galima, nebent, pavadinus "durniumi" kokį nors kaimyną Martyną, kuris smėlio dėžėje sugriovė jūsų smėlio namą. Bet tikrai ne priesaiką ar įžadus mylėti amžinai. Reziumuoju, koks nors "žodžių atsiėmimas" ar naujas įžadas nėra ir niekada nebus lyg mygtukas Undo jūsų gyvenimo kompiuterinėje programoje smile Jūs ne tekstų redaktoriumi rašote, o rašalu. Ir korektorius dar neišrastas smile
Kol kas aš nupaišiau kas maždaug vyksta, nes nesuvokiant situacijos, veikti yra per anksti wink

8

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Gintas parašė:
Vytautas parašė:

Gintai aš po trijų metų priėmiau kita įžadą, mylėti ją ne kaip vienintelę, o kaip eilinę moterį(tačiau pats vienas), tik va vakar supykęs kad aš taip reaguoju visiškai susimaišiau...

Nežinau kaip, ką ir kam (ar prieš ką) prisižadėjot, bet jiegu pats sakote "šitas aktas buvo labai rimtas", matau supratote, kad antrasis įžadas neveikia smile Tą patvirtina savęs apibūdinimas  "lyg iš po kojų žemė dinginėtų". Štai jums ir kaltės jausmas, nepagalvojote iš kur? Ko gero pagalvojote, nes pats rašote "gal tas rimtas prieš 7m pasižadėjimas vienas kitą mylėti?". Žinote, jūs galite po to priimti nors ir 10 įžadų, bet jie nepanaikins pirmojo smile Tai yra kažkas šventa, gilu ir jokia jėga nesunaikinama (kaip santuokos ceremonijoje "ką dievas sujungė, mirtis teneišskiria"). Sakote "prieiti ir atsiimti žodžius"? Puikiai suprantate, kad žodžius "atsiimti" galima, nebent, pavadinus "durniumi" kokį nors kaimyną Martyną, kuris smėlio dėžėje sugriovė jūsų smėlio namą. Bet tikrai ne priesaiką ar įžadus mylėti amžinai. Reziumuoju, koks nors "žodžių atsiėmimas" ar naujas įžadas nėra ir niekada nebus lyg mygtukas Undo jūsų gyvenimo kompiuterinėje programoje smile Jūs ne tekstų redaktoriumi rašote, o rašalu. Ir korektorius dar neišrastas smile
Kol kas aš nupaišiau kas maždaug vyksta, nes nesuvokiant situacijos, veikti yra per anksti wink


su naujais metais!:D ačių Gintai, kad rodai dėmesį šitoje situacijoje, tikiuosi, bus iš to naudos, gilesnio suvokimo, gal ne tik man...:)Aš maždaug išsivaizduoju ką tu turi galvoje - jeigu mes būtume prieš Dievą ar draugus davę žodį, tada, gal kažkas didelio, bet ne, prieš nieką, išskyrus vienas kitą mes žodžio mylėti visada nedavėm. ir turiu pasakyti, kad aš susimoviau, ji taip pat susimovė, musų kaip dviejų asmenų santykiuose, tai yra faktas, nes mes ne kartu,  ar yra kam dar išskyrus sau priminti: "pripažystu savo susimovimą ir priimu tai kaip vertingą pamoką-neduoti žodžio prieš tai gerai nepasvėrus situacijos", be to bus labai didele tikimybe taip pat vėl nesusimauti, aišku tam reikia akylai save stebėti... manau ji priėmė mano įžado sulaužymą jau tada, kai į ją piktai pasižiūrėjau, o aš iš kart parodžiau, kad buvau neišmanėlis ir daviau žodį tokiam dideliam dalykui, kai tinkamai mylėt nemokėjau net savęs... manau galiu tvirtai teigti, kad tada buvau neveiksnus ir įžadas negalioja:DDD. kad ir kaip tada tai rimtai atrodė:)) nors ir rimtai bet ten iš mano pusės nebuvo nei "pažadu", nei "pasižadu", buvo "duodu žodį tave mylėsiu visada", o gal "sakau mylėsiu tave visada". ok, na smalsu, ka galėčiau tada dar padaryti?:)

9

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

vaiku darzelis

10

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Zmoniu vienodai galvoja nciu nera.Siuo atveju patarciau susirasti kita drauge, kuri butu lankstesne ir jus daugiau suprantanti jusu norus ir tikslus, o jus turetumete rasti bendra kalba dauguma iskylanciu klausimu,o tai galetumete issiaiskinti tik ilgesni laika padraugave be jokiu pasizadeimu is pirmo zvilksnio

11

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

asfaltas parašė:

vaiku darzelis

Kodėl vaikų darželis? Taip apart Jono komentarų ir gal poros kitų, naudingesnių nebuvo,(suptiliai švelniai kritiškai teisingi), o tamsta suprantu pasišaipyt nori, tai geriau tylėkit, taip labai dažnai pasitaikanti taisyklė - kuo pats susitepęs-tuo ir kitus tepa, jeigu matot aplinkui vaikų darželius, tai iš šalies jūsų bėdos net ne vaikų darželis, o - apsurdas prašalaičiui atrodo, bet jis jums to nesako į akis, jeigu yra sveiko proto, nes jūs esate "protingiausias" ir tokiam nieko neįrodysi, o tas kuris sugeba išklausyti visų ir lygeverčiai bendrauti-toks yra gerbtinas ne be priežasties. pridedant prie tos dažnai pasitaikančios taisyklės-iš esmės visi yra kažkuom susitepę, sakykim medumi(kituose mato daug gėrio) kitus taip pat tepa medum, o medus jau yra gerai, medumi noras būti suteptam yra racionalus... aš aišku galėjau apstulpti ir klausti: tamsta matau esate už mane vyrenis, gyvenime turbūt daug matėte ir galėtumėte paprastutį sprendimą pasiūlyti? bet nemanau, kad jūsų nepagarba būtų persivertus į pagarbą ir nzn ar jūs kada skaitysite šitą komenarą. Tame ir reikalas, kad viskas yra persipyne ir jausmų ir autoritetų logika- 2D, 3D, 4D, 5D... gerai kai viskas verda sakykim 3D, bet jeigu visi tie 2,3,4,5...D tarpusavyje persipynę, kartais sunku atrinkti ir pelus nuo grūdų...

12

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Vytautai,jei tau palengves,tai galiu pasakyti,kad visi zmones skaudziai isgyvena issiskyrimus(ypac ilgiau trukusius santykius),iesko kur padare klaida,kodel taip atsitiko. visus tavo isgyvenimus atspindi tavo mintys.tu tiesiog sustojai ties priesaika nes tau kazkodel taip patogiau.ir kuo ilgiau apie tai galvosi,tuo ilgiau visa tai tesis.tiesiog padekok likimui,kad savo kely buvai sutikes ta mergina,atsikratyk visom smulkmenom,kurios tau ja primena,istrink jos tlf.nr ir uzdaryk duris.ir beja nesistenk pradeti naudotis kitom merginom,kad sau ar kitiems irodytum,kad tu kietuolis....tai neveikia!tiesiog  padek dideli taska ir palinkek sau isminties ir sekmes.

13

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

prie ko cia tie izadai ar meiles pazadai- zakse ir baznycioj kiek pazada myleti vienas kita amzinai, ir ka?! Kiek is ju taip myli? Vienas is desimties gal ir myli, bet ir tai, jei ne prievarta pazadas isgautas... O kiek zmoniu po tokiu istikimybes pazadu issiskiria? Kiek dar is ju bando antra, trecia karta myleti amzinai? smile , turetu ne vienas jau gyventi antra, trecia gyvenima is eiles big_smile
Kad ir ka cia kaltintum, tavo atveju greiciausiai beda tame, ne kad pats ta moteri ismainei i kita, o kad tai padare ji pirmesne... Jei nori issaugoti kazkiek savigarba, turetum nebesekti jos veiksmu, isvis jos nesekti, nebuti ten, kur megsta buti ji, ir neziureti i jos puse, baznycioj pasistenk nesusitikti su jos artimaisiais. Suprask, ji padejo taska... Kuri laika tau reiketu vengti jos, kol sustipresi emociskai, o poto zaizdas turbut pades issigydyti kitos lietuvaites smile ... Kas zino, gal isimylesi vel, gal net stpriau wink Viskas tavo rankose

14

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Manau, kad jau galite pasigirti išsprendęs šią situaciją. Tikiuosi, kad naujų ritualų neprireikė.

P.S. Jūsų anketos dėka radau gerą mintį. :::544

15

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Viskas labai paprasta ir liaudies ismintis gali atsakyti tau i tavo klausima... "Sena meile - nerudyja..." Galiu pasakyti, kad protu tau jos ir na-fig nereikia, bet chemijos pedsakai organizme liko... Pamatai ir vel pasigamini tu dziaugsmo chemikalu misini... Jei galetum suvokti tik protu, tai jau nieko is tavo brangiosios neliko... Pasikeite jos isvaizda, pasikeite vidus, savybes... Tai jau kitas zmogus, bet pasamone sako "TAI  - JI" ir samone susimaiso... Jei vel ja kartais sutiksi, vel bus tas pats... Jei matysi daznai, kasdien - dirbsi kartu, pvz, po kiek laiko priprasi ir tie pamisimai silpnes tol, kol po desimt metu ji liks eilinis, vienas is tau pazistamu zmoniu.

16

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

abu kalti. buvo kazkokia meile. abu ja sugriovet. abu kentesit visa gyvenima ir gyvensit praeitimi. liudna, bet nieko nepakeisi..

17

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Isvada persasi viena-nustokit gyventi tuo kas buvo ir niekada nebegris. Jei gyventum sia akimirka o dar suvoktum,kad tik nuo tavo pacio minciu sia akimirka skauda taip,kad numirti noris. Tai gi laikas apsispresti ar nori gyventi ir toliau skausme,ar visgi jau pakaks kancios ir gyveni su dziaugsmu. Apsisprendimas,tik jis ims versti tave pradet mastyti pozityviai visu atzvilgiu, pradedant nuo saves. Nes tik meile gimdo meile. O daugeja  to ,apie ka pastoviai galvoji. Mastyk ka mastai...☺

18

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

jus ka, be tevo augot? vaikystej su lelem zaidet? kam cia mergom galvas sukat, nesat vyrai, tik nesupratot iki siol

19

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

Sveiki aš esu Karolis ir aš mokausi 9 klasėje ir jau yra 9 metai, kaip man patinka viena mergina. Vasarą aš pasiūliau draugauti, bet neišėjo, nes ji turėjo bachurą. Taigi aš galvoju gal ir vėl pabandyti, bendraujam tik kaip klasiokai, į lauką nevaikštom, vis ja pagiriu, kaip ji gražiai atrodo ar pasveikinu kokia nors proga ją. Bet niekaip neišeina daugiau bendrauti su ja. Labai jos noriu, labiau už viską pasaulyje, todėl prašau jūsų pagalbos, kad patartumėt, kaip elgtis šioje situacijoje man.:::014

20

Re: duokit patarimą dėl senos meilės

koks jos tel nr.?ka cia patarti,,nori eini ir darai.pirmyn drambly,nesigaus imk virve ir pasikark smile