41

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

esu cia naujokas. man cia tas pazinciu puslapis, deja bet nepatiko, parasiau 10-ciai merginu, gavau tik viena laiska. laiskai nebuvo vien tik ''labas'' arba ''ka veiki?'' beveik visi skirtingi... kazkokia nesamone cia. kituose puslapiuose  kazkaip geriau atraso ir suskambinam ir nulekiam kur nors pavakarieniauti, pasneketi.
idomu ar esat kas nors per cia susitike kada nors ir pradeja rimtus santikius? ar nors bent susitike pabendrauti?

42

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Esu susitikusi ir ne su vienu smile

43

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

bernis parašė:

esu cia naujokas. man cia tas pazinciu puslapis, deja bet nepatiko, parasiau 10-ciai merginu, gavau tik viena laiska. laiskai nebuvo vien tik ''labas'' arba ''ka veiki?'' beveik visi skirtingi... kazkokia nesamone cia. kituose puslapiuose  kazkaip geriau atraso ir suskambinam ir nulekiam kur nors pavakarieniauti, pasneketi.
idomu ar esat kas nors per cia susitike kada nors ir pradeja rimtus santikius? ar nors bent susitike pabendrauti?

žinok visuose pažinčių portaluose būna tas pats. gal tiesiog kai buvai kitame pažinčių portale buvo tokia geresnė banga, turiu omeny daugumai panašiu metu užeina nebendravimo ar linksmumo etapai. aš jau gana senai čia, mačiau kaip keičiasi tie etapai, panašiai kaip metų laikai big_smile
nors pats niekada nesu rašęs labas, ką veiki, bet su atrašymais visaip būna, tad nespręsk kad blogas portalas vien iš 10 parašytų laiškų.

44

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Robertas parašė:
bernis parašė:

esu cia naujokas. man cia tas pazinciu puslapis, deja bet nepatiko, parasiau 10-ciai merginu, gavau tik viena laiska. laiskai nebuvo vien tik ''labas'' arba ''ka veiki?'' beveik visi skirtingi... kazkokia nesamone cia. kituose puslapiuose  kazkaip geriau atraso ir suskambinam ir nulekiam kur nors pavakarieniauti, pasneketi.
idomu ar esat kas nors per cia susitike kada nors ir pradeja rimtus santikius? ar nors bent susitike pabendrauti?

žinok visuose pažinčių portaluose būna tas pats. gal tiesiog kai buvai kitame pažinčių portale buvo tokia geresnė banga, turiu omeny daugumai panašiu metu užeina nebendravimo ar linksmumo etapai. aš jau gana senai čia, mačiau kaip keičiasi tie etapai, panašiai kaip metų laikai big_smile
nors pats niekada nesu rašęs labas, ką veiki, bet su atrašymais visaip būna, tad nespręsk kad blogas portalas vien iš 10 parašytų laiškų.

ziema dabar, su rudenisku oru visiems liudnos nuotaikos smile gal kai prisnigs tada atrasys, nores merginos kad paleistumem jas nuo kalno su rogutem big_smile teks palaukti sniego! smile

45

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Geriau pavasario, kai pašils oras, pakils noras big_smile big_smile
O taip tai esu susitikęs, bet nieko ten rimto ir nesitęsdavo, dažniausiai susitinki ir antro susitikimo nebebūna, ne tiek daug įdomių pokalbių, kas kaltas - neaišku smile

46

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Ir vėl kas kaltas... Kodėl būtinai kas nors turi būti kaltas? Tarsi nelaimė kokia nutiko. Susitikot, netikot ir viskas.

47

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Robertas parašė:

...o prie kokio vyro jaučiasi saugiausia? Prie aukšto, raumeningo, tokio kuris nekels prieš ją rankos...

greiciau atvirksciai.. tokie ir kelia ranka pries zmona.. big_smile   zemus ir silpnus vyrus musa zmonos su keptuvem big_smile

48

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

kiekvienas zmogus turi savo skoni link to, ko iesko sitam portale. Manai, jei atsakys mergina kazka i tavo pirmaja zinute, bet nenores toliau testi rasinejimosi su tavim, tau tai pades? O kuom tai jai nuo to bus geriau, jei esi ne jos skonio ir jai visai nerupi ka apie ja galetum ar negaletum pagalvoti smile
Nemanau kad dabar jau visos puls tau rasyti butent kuom joms nepatikai per prisistatyma, patikek, kartais tyla pademonstruoti ir yra geriau nei kazkokia kritika issakyti, tiesiog taip tikrai geriau. O kas nores parasyti asmeniskai tau, turbut padarys tai ir be jokio patarimo, prasymo ar net be tavo pirmojo laiskelio wink

49

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Rasa, tas pasakymas "tiesiog taip tikrai geriau" yra tik tavo nuomonė. Aš sukūriau temą nes man asmeniškai patinka žinoti, todėl man taip nėra geriau kaip tu sakai.

50

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

as tai isivaizduoju kokius skandalus keltu panos, jei bahurai joms neatrasinetu... ;DDDDDDDDDD  aisku taip nebuna.

51

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Vel tas zodis - skonis. Vel apie zmones kaip apie maista ar drabuzi.

52

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Daiva parašė:
OLA parašė:

Idiotizmas, kas is to, kad kiekvienam aiskinsi kas tau neitinka ir nepatinka, visu pirma nevisiems to reikia, visu antra tokio zmogaus elgesio nepakeisi. Atsakinedama visiems sugaisi tik laika ir suteiksi nereikalingu vilciu kitam.
Kiek kartu buvo aiskinta net forumuose kt. svetainese gvildenta kokios turi but anketos, kad jos turi but pilnai uzpildytos, nemeluojant, foto aiskios ar nuo to kas pasikeite, o kiek mergu dave pastabu asmeniskai 0 reakcijos. Arba per visur bahuras kliedi, kad visos barakudos, kad turi susimoketi uz viska pacios o tos kurios nesusimoka yra ubages nevertos pagarbos, tai kas nores su tokiu gaist laika ir aiskintis tegu iesko ne barakudos.:::001

atsakyti reikalauja elementarus mandagumas

O ne atsakyti reikalauja elementari savigarba o kai kuriais atvejais net saugumas.

53 (redagavo Darius 2014-12-21 22:23)

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

OLA parašė:
Daiva parašė:
OLA parašė:

Idiotizmas, kas is to, kad kiekvienam aiskinsi kas tau neitinka ir nepatinka, visu pirma nevisiems to reikia, visu antra tokio zmogaus elgesio nepakeisi. Atsakinedama visiems sugaisi tik laika ir suteiksi nereikalingu vilciu kitam.
Kiek kartu buvo aiskinta net forumuose kt. svetainese gvildenta kokios turi but anketos, kad jos turi but pilnai uzpildytos, nemeluojant, foto aiskios ar nuo to kas pasikeite, o kiek mergu dave pastabu asmeniskai 0 reakcijos. Arba per visur bahuras kliedi, kad visos barakudos, kad turi susimoketi uz viska pacios o tos kurios nesusimoka yra ubages nevertos pagarbos, tai kas nores su tokiu gaist laika ir aiskintis tegu iesko ne barakudos.:::001

atsakyti reikalauja elementarus mandagumas

O ne atsakyti reikalauja elementari savigarba o kai kuriais atvejais net saugumas.

kurioj vietoj nesaugu per si portala atrasyt? suseks kaip nors kur gyveni, atvaziuos ir papjaus?:)

54

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Darius parašė:
OLA parašė:
Daiva parašė:

atsakyti reikalauja elementarus mandagumas

O ne atsakyti reikalauja elementari savigarba o kai kuriais atvejais net saugumas.

kurioj vietoj nesaugu per si portala atrasyt? suseks kaip nors kur gyveni, atvaziuos ir papjaus?:)

Yra tokiu debilu kuriems paprastai per pilnati kaz kas uzplaukia ir pradeda istysai uzgaulioti, jai pradedi tokiems atsakinet tai pasipila grasinimai susidoroti, uzblokuoji, tada jie anuliuoja ta anketa, susikuria nauja ir vel viskas isnaujo. Yra tokiu kurie turi prieiga prie tam tikru duomenu jie paprastai ageryvus ir tiksiai nurodo tavo gyenamosios vietos adresa.
Jai anketa pasirodo kaz kuom itartina geriau negadinti sau nuotaikos ignoruoti:::001

55

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

OLA, kaip zmogus kitam Lietuvos gale per pc islys is kito zmogaus pc monitoriaus ir prades ji zudyti? Cia fantastiniai filmai padare itaka, ar filmukai?

56

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

profesoriux parašė:
Daiva parašė:
profesoriux parašė:

nesijaudink, juokauju.. nors as greit susipykstu su panom.. gal kad skorpionas ;D

skorpionas, sakot?.....;)

kandus skorpionai.. pavojingi big_smile

man, kaip veziui.... reikia skorpiono.... kandaus kandaus

57

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Visi su savom priežastimis ir skirtingu požiūriu. Matyt reikės savo anketoje parašyti "patinka tiesmukumas, rėžkit ką galvojat" big_smile

58

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

taigi va

59

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Ponaitissss parašė:

OLA, kaip zmogus kitam Lietuvos gale per pc islys is kito zmogaus pc monitoriaus ir prades ji zudyti? Cia fantastiniai filmai padare itaka, ar filmukai?

Na cia tokia nesamone tik Ponaitisss sumislit te galejo:::012

60

Re: Kodėl atsakyti į laiškus naudinga visiems?

Robertas parašė:

Rita, vyrams yra kiek kitaip, nes vyrams skiria didesnę reikšmę išvaizdai. Jei gerai pamenu, evoliucijos dėka vyrai per 3 sekundes iš veido gali nustatyti ar moteris būtų tinkama giminei pratęsti. Moterys tuo tarpu turi pavargti ir išsiaiškinti to vyro vidinius bruožus, bet pirmas įspūdis vis tiek bus išvaizda, nes kiek žinau moterims svarbiausia jaustis saugiai, o prie kokio vyro jaučiasi saugiausia? Prie aukšto, raumeningo, tokio kuris nekels prieš ją rankos. Tad nemanau kad reikia smerkti tiek vyrus tiek moteris už tai, kad nepatikus išvaizdai, nenori stengtis pažinti vidaus.

tik nepradek juokinti :DD tokios mergos yra nevykeles kurios ziuri tik i ugi ir raumenis. jeigu jis bus visiskas idiotas? na zinoma, ugis ir raumenys kompensuos jo idiotiskuma. well, **** logic.