1

Tema: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Gerai cia butu ir balsavima uzdet, bet nematau tokios galimybes.
Na tai pasisakykit gerai ar ne ir kodel?

2

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

jei kuri sakys ne, tai matyt joks barzdočius kunilingo nedarė ;DDD

3

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

ir abudu laukia atsakymo... big_smile big_smile big_smile    taigi vyrai, nusiskutat, einat i gatve ir ziurit rezultata... nepatiks, atsiauginat, einat i gatve ir vel ziurit rezultata.. big_smile   eksperimentu keliu einama i teisinga atsakyma big_smile

4

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

geriau dešinės rankos kelis pirštus nusikirsiu, nei barzdą nusiskųsiu smile

5

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

jei mano atsakyma priimsit, tai pasisakau UZ tvarkinga ir graziai, gal... madingai apkerpama barzda. Manau kad tai vyriska ir... seksualu, aisku, kam tinka wink

6

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Na kaip cia pasakius.... Ir uz ir pries. Atrodo ziauriai gerai, labai traukia, seksualu. 3 dienu barzda vaikinams (ne tiems, pas kuriuos trys plaukai ant smakro) is viso kazkas nerealaus.
Bet buciuotis su barzdociumi labaaaai skauda. Na ne is karto zinoma,bet kita diena jausmelis toks lyg ant eziuko miegojusi buciau smile

7

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Ugnė, čia todėl kad kelių dienų barzda badosi, tas pats skųsta galva, kai pradeda plaukai augti, perbrauki ranka irgi badosi smile kuo ilgesnė barzda tuo ji švelnesnė smile

8

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

jos gi zino, ir pacios skutasi.. big_smile

9

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Jei be barzdos negalima kazka susirasti, tai kur ten su barzda rasi. Juk panos visko prigalvos, sakys tai, ko nezino - barzduotas, reiskia neturi pinigu skutimosi priemonems, barzduotas, reiskia diedukas pensininkas.

Girdejau, kad kaip tik dauguma baidosi barzdu.

10

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Ponaiti, tai tu mažiau fyfų klausykis ;DD

11

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Cia ne vien fyfos taip gali issireikst. Dabar gi kiekviena is saves bando primest karalaite kabutese, nors ant tokiu niekas neatsistotu.

12

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Vyrai su didelėm/ilgom (nežinau nė kaip išsireikšt) barzdom, asmeniškai manęs, netraukia smile Bet jei barzda kelių dienų neturiu nieko prieš. Galiausiai, daug kas priklauso individualiai nuo žmogaus, esu sutikus tokių kurie ir su ilgesne barzda atrodė ganėtinai neblogai, na bet čia taip sakant personal preference. Panelėm kartais veikia ir tėvo faktorius, mano tėvas visad apsiskutęs, nes motina visad beždžione išvadindavo jei tik barzdą pradėdavo augintis big_smile Gal paveikė ir mane. P.s. nemanau, kad vyrai su barzdom atrodo kaip beždžionės, nepriimkit asmeniškai.

13

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

man nepatinka.
Su barzda vyras atrodo/yra nevalyvas
toks ispudis, kad neturi lesu skutimosi priemonem isigyti arba tiesiog tingi
o dar buna toku, kurie po barzdomis maskuoja neissivysciusi apatini zandikauli, smakro defektus.
triju dienu zelmenys atrodo sexy, nes toks ispudis, kad vaikinas neislipo is lovos tris paras:)

14

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Daiva, cirkas vasara vyks i gastroles, ne dabar. Matomai moteriske norejo buti cirko aktore.

15

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Brigita, jie negali nepriimti TO neasmeniskai. Ypac, jei domisi barzdociai:)
Yra vyru, kurie veido zelmenimis maskuoja retejancius galvos zelmenis:)
Bet aplamai, tai barzdos kazka maskuoja vienareiksmiskai. Ir jokio vyriskumo tame, kad barzdoje parsinesa is miesto valgyklos makaronu istrigusiu:)

16

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Ponaitissss parašė:

Daiva, cirkas vasara vyks i gastroles, ne dabar. Matomai moteriske norejo buti cirko aktore.

nusiraminkit, juk jus be barzdos:)

17

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

man tai nesunku paaiškinti kodėl aš su barzda: 1)a aš pats jaukiai jaučiuosi su ja, man patinka smile 2. užaugau nedideliam mieste, kur pilna forsų marozų ir fyfų, dolbanų siaurarpočių kaip Daiva... kenčiau patyčias iš jų, užgauliojimus, panieka... barzda man primena, jog visada turiu išlikti stiprus ir tvirtas, ir nepasiduoti tokių babyčių belvyzgoms smile 3) tai mano sceninis įvaizdis smile taigi smile viskas paprasta ir aišku smile

18

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Jūsų Košmaras parašė:

Daiva, neverk, gerai? ;DD gavai morališkai pizdy, tai ir tylėk savo utelėtą pizdą suraukusi smile))

savo mamai taip paaiskinkit:)
jus is ten pat islindot...

19

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Daiva, mano mamai aiškinti nieko nereikia smile ji protinga moteris, ko apie tave negalėčiau pasakyti smile

20 (redagavo Daiva 2014-12-28 15:00)

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

o kaip su ta mamos vieta, is kurios islindot?/ lenkiu ten, kad mes su jusu mama esame bendraamzes, todel logiska, kad reikalauju pagarbos