21

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Daiva... pagarbą užsitarnauti smile aš net nesiruošiu gerbti žmonių kurie manęs negerbia smile ir man ****, kad tu moteris, ir gerokai vyresnė smile kaip su manimi taip ir aš su jais smile tad ieškok bėdų savyje, o ne manyje smile

22

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

fuuuuu... kokia pagarba? koks uzsitarnavimas, pienburni su barzda:)

23

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

toks užsitarnavimas, sena nukvakusi senė smile)

24

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Apie barzdas ir jų ilgius

http://www.forbes.com/billionaires/list/4/#tab:overall

25

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Ugnė parašė:

Na kaip cia pasakius.... Ir uz ir pries. Atrodo ziauriai gerai, labai traukia, seksualu. 3 dienu barzda vaikinams (ne tiems, pas kuriuos trys plaukai ant smakro) is viso kazkas nerealaus.
Bet buciuotis su barzdociumi labaaaai skauda. Na ne is karto zinoma,bet kita diena jausmelis toks lyg ant eziuko miegojusi buciau smile

Kaip suprast miegojus?juk tik buciavotes.gal sedejei ant jo...

26

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Kiek neapykantos pas jus tautiečiai smile Keista linkme energiją eikvojat, beprasmiais ginčais ir stūmimais virtualioje erdvėje nieko nepasieksit, nei nužeminsit kitą, nei įrodysit kokie teisūs esat. Nebeliko forumuose normalių diskusijų smile O gaila.

27

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Brigita parašė:

Kiek neapykantos pas jus tautiečiai smile Keista linkme energiją eikvojat, beprasmiais ginčais ir stūmimais virtualioje erdvėje nieko nepasieksit, nei nužeminsit kitą, nei įrodysit kokie teisūs esat. Nebeliko forumuose normalių diskusijų smile O gaila.

Jei kazko sieki,ka ir kiek pasiekusi?

28

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Kalbėjau apie diskusinius siekius kažką išsiaiškint (juk tam užvedamos diskusijos), o ne apie tai ką kiekvienas pasiekęs yra.

29

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

nors mazai cia tu forumuojanciu, bet neblogai pliekiasi big_smile

30

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

o kas belieka? duok šitom senom kačergom valią, tai išvis ant galvos užlips ;DD

31

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Brigita parašė:

Kalbėjau apie diskusinius siekius kažką išsiaiškint (juk tam užvedamos diskusijos), o ne apie tai ką kiekvienas pasiekęs yra.

Jokio skirtumo.klausimas islieka

32

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

man kaip vyrui nesuprasti moterų, bet šiaip nekaip žiūrisi, jei moteris su barzda, net jei ir sugeba eurovizijoje laimėti big_smile

33

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

epanomi parašė:
Brigita parašė:

Kalbėjau apie diskusinius siekius kažką išsiaiškint (juk tam užvedamos diskusijos), o ne apie tai ką kiekvienas pasiekęs yra.

Jokio skirtumo.klausimas islieka

Jei skirtumo nematai, tai prastai su nuovoka. Į klausimą ką aš pasiekusi nė nesiruošiu atsakyt ir kelt savo pasiekimų į viešą erdvę.

34

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Kodel ieskai jei pasiekimu daug?bendravime

35

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

No life without jixad.

36

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Barzdos yra jega...

37

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

barzdociais esame mes gime.. barzdociais norime ir but... big_smile

38

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

fainai,gražu, tvarkinga prižiūrėta stiliova-veža smile

39

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

nu geras, nustebino kad tiek teigiamu ats apie barzda, kaip ten 3 dienu gerai. Tai kokio velnio cia tiek vargt ir skustis, kas 3 dienas nusiskutai ir gerai smile o kiti ten skutas kiekviena diena dar ryte kai ner ir taip laiko nes reik eit i mokslus/darba, pamiegot irgi norisi iki paskutines galimos minutes smile

triju dienu zelmenys atrodo sexy, nes toks ispudis, kad vaikinas neislipo is lovos tris paras:)

o cia reiskia gerai kad neislipo is lovos 3 paras? smile

40

Re: Klausimas moterimas - ar barzdos gerai?

Robertas parašė:

man kaip vyrui nesuprasti moterų, bet šiaip nekaip žiūrisi, jei moteris su barzda, net jei ir sugeba eurovizijoje laimėti big_smile

Tai gi ten vyras laimejo tranvestitas o ne moteris