1

Tema: Patarkyt

Yra taip, yra panele su kuria mes dabar esam geri draugai. Kelis metus atgal ji man rase kad noretu arciau susipazint, bet kazkaip neisejo. Neseniai buvom su ja, ir keliais draugais isvyke I kelione, ji man kelis kartus pasake kad mane myli, bet taip suptiliai tipo kaip drauge, bet sake tik man vienam, kitiem kartu buvusiem vaikinam to nesake. Tai va noreciau suzinot tai reiskia kad jai dar patinku, ar tai buvo tiesiog mieli, tusti zodziai, kaip manot?

2

Re: Patarkyt

Prasau patarkyt, man ta penele patinka, bet nenoriu apsikvailinti

3

Re: Patarkyt

nepabandes nesuzinosi....

4

Re: Patarkyt

Klausk ir viskas. Sakyk: galvojau apie tai ka pasakei ana vakara, apie draugus ir meiles. Tai meile kaip broliui, ar biski rimciau? smile Nes jei neklausi, tai taip ir kankinsies dienas bei naktis. O gausi atsakyma ir bus aisku kas ir kaip, arba pradesit draugaut, arba galesi nusiramint smile Sekmes.

5

Re: Patarkyt

pirmiausia susitvarkyk su baimemis ir kitais vidiniais stabdziais tokiuose reikaluose... moterims reikia vyrisku vyru,o ne ju pavadinimo...

6

Re: Patarkyt

Marius parašė:

Klausk ir viskas. Sakyk: galvojau apie tai ka pasakei ana vakara, apie draugus ir meiles. Tai meile kaip broliui, ar biski rimciau? smile Nes jei neklausi, tai taip ir kankinsies dienas bei naktis. O gausi atsakyma ir bus aisku kas ir kaip, arba pradesit draugaut, arba galesi nusiramint smile Sekmes.

Aisku,  aciu big_smile

7

Re: Patarkyt

Cia turetum su ta mergina issiaiskinti, be draugu pagelbos, o tik judu dviese, nes yra merginu ,kurios myli, bet tik platoniskai, tai yra per tamtikra atstuma,ir kol jinai pamils tave gali praeiti nemszai laiko,jeigu turi kantrybes, patarciau per dauk neskubinti jos, o palaukti, gal ji nori isitikinti, ar ir tavo jausmai jai tikri

8

Re: Patarkyt

27m. ir dar tokie klausimai, tai gal is tiesu si tik pajuokavo

9

Re: Patarkyt

Cia ir taip viskas aisku. Tarp vyro ir moters draugu nebuna. O jau labiau kaip drauga myleti. Cia ir taip aisku kad ji taves nori.

10

Re: Patarkyt

O tu paimk ir paklausk Jos smile

11

Re: Patarkyt

labas! ar nepagalvoji dabar kad nereikejo snausti kai ji tau tuos zodzius kalbejo .reikejo veikti ir maziau mastyti. aisku jai ji tau patinka

12

Re: Patarkyt

Kodel iskart- pajuokavo?.. Ir kodel moterims turetu patikti vien alfa patinai? Moteru yra visokiu, todel ir vyrai paklausus visokie. Sunku patiketi kad siaip sau moteris ar mergina sakytu kad tave myli. Turbut yra uz ka. Jei ji tave myli kaip drauga, patikek, nepamirs to pabrezti, jei to nepabreze, galbut noretu kazko ir daugiau smile ...

13

Re: Patarkyt

as tai taip patarciau. labai stipriai netikek viskuo ka tau sako bet apsimesk kad viskuo tiki) imkis pats ryztingu veiksmu pakviesk ja kur nors jei matysi kad pati nori su tavim bendrauti reiskia kad kazka jaucia jeigu vengia susitikti ir vengia pasimatymu tai reiskia pati nezino ka nori bet vis tiek stipriai neatstumk siaip flirtuok su ja ir laikyk kaip atsargini varianta) nes niekad nezinai kada mergina gali persigalvoti) ir nereikia pasiduoti jausmams stenkis islaikyti racionalu mastyma)

14

Re: Patarkyt

Leisk viskam eiti nuosekliai. Daugiausiai, ka gali padaryti - atsakyti tuo paciu, kai esi tuo tikras savo protu ir sirdiimi - visa savo esybe. O toliau - kaip Dievas duos. Svarbiausia, kad viskas butu paremta naturaliu elgesiu ir pasvertais zodziais.

15

Re: Patarkyt

Edgaras parašė:

Leisk viskam eiti nuosekliai. Daugiausiai, ka gali padaryti - atsakyti tuo paciu, kai esi tuo tikras savo protu ir sirdiimi - visa savo esybe. O toliau - kaip Dievas duos. Svarbiausia, kad viskas butu paremta naturaliu elgesiu ir pasvertais zodziais.

tai viskas ir eis nuosekliai. blogiausia kad zmogaus gyvenimas yra per daug trumpas ir negali sau leisti svaistyti savo gyvenimo laika nesekmingom draugystem)

16

Re: Patarkyt

Macio parašė:

Prasau patarkyt, man ta penele patinka, bet nenoriu apsikvailinti

tu jau apsikvailinai

17

Re: Patarkyt

per keliones ivairiu dalyku merginos pasako... bet kai grizta namo, viskas baigta... tai vadinama kelioniniu romanu big_smile

18

Re: Patarkyt

atsargiai su panom reikia jos pacios nezino ko nori bet kol jos nori tuom reikia nauduotis)

19

Re: Patarkyt

pavadinimas temos tai geras big_smile

cia panasiai skamba kaip patvarkyt. Galvoju cia bus klausimas patvarkyt ar ne big_smile

20

Re: Patarkyt

OLA parašė:

27m. ir dar tokie klausimai, tai gal is tiesu si tik pajuokavo

beviltiskas emocinis ir kitoks isprusimas...
mielasis, bekit kuo toliau nuo visu paneliu, kol nesaugadinot joms gyvenimu:)