21

Re: Patarkyt

Tai labai viskas aisku... tu gali buti jai kaip draugas... tik tiek...

22

Re: Patarkyt

tik atviras abipusis pokalbis -be draugu pagalbos ,tik dviese.ir bus aisku.Kam kankintis ,jei net nezinai ,del ko?

23

Re: Patarkyt

test

24

Re: Patarkyt

Ne graziai grazu... Panele tai sugebejo tau pasakyti, kad noretu kazko daugiau, o kai tu galiausiai pats uzsimanei kazko daugiau tai kinkos dreba prisipazinti? Apsikvailinti mat bijo...

25

Re: Patarkyt

Ugnė parašė:

Ne graziai grazu... Panele tai sugebejo tau pasakyti, kad noretu kazko daugiau, o kai tu galiausiai pats uzsimanei kazko daugiau tai kinkos dreba prisipazinti? Apsikvailinti mat bijo...

prisipazinti visada baisu nes gal atstums. bet geriau prisipazinti negu toliau nieko neveikti

26

Re: Patarkyt

maziau visko bijokit... ir laimingai gyvensit

27

Re: Patarkyt

erika parašė:

maziau visko bijokit... ir laimingai gyvensit

Tik trumpai

28

Re: Patarkyt

ash irgi taip pagalvojau..patvarkyt smile

Darius parašė:

pavadinimas temos tai geras big_smile

cia panasiai skamba kaip patvarkyt. Galvoju cia bus klausimas patvarkyt ar ne big_smile

29

Re: Patarkyt

Patarciau, abiems atvirai pasikalbeti.Jeigu ji tau patinka tikrai, tai pasakyk jai.Kai zinosi jos nuomone, pamatysi kaip sureagavo.Jei ji myli, ji labai apsidziaugs:))

30

Re: Patarkyt

myli-tai gerai.bet kuriuo atveju.mylet nebijok ir tu.

31

Re: Patarkyt

Macio parašė:

Yra taip, yra panele su kuria mes dabar esam geri draugai. Kelis metus atgal ji man rase kad noretu arciau susipazint, bet kazkaip neisejo. Neseniai buvom su ja, ir keliais draugais isvyke I kelione, ji man kelis kartus pasake kad mane myli, bet taip suptiliai tipo kaip drauge, bet sake tik man vienam, kitiem kartu buvusiem vaikinam to nesake. Tai va noreciau suzinot tai reiskia kad jai dar patinku, ar tai buvo tiesiog mieli, tusti zodziai, kaip manot?

Na jai tau 27 ir nesuvoki ka mergina sako tada jau tau niekas nepatars nei psichiatras nei psichologas tuo labiau, todel siulau nesukti kaiusu ir toliau gyventi be merginos tongue nes nuo durnumo vaistu niekas neisrado, taip kad isvis nesuvokiu kaip tokie zmones gyvena net nesugeba elementariu dalyku suvokti kazkoks apsurdas nors ir irodo fakta kad jaunimas dabar tupas kaip bato aulas