1 (redagavo Juozas 2015-01-16 00:10)

Tema: Klausimas del inkstu akmenliges

Taigi visai neseniai pries pat sventes atsiduriau ligoninej. Man pradejau skaudeti kairiji sona ir prasidejo priepolis padare okoskopija ir rado drusku insktuose. Na pagulejau para ir isleido pravale insktus pastate laseline ir pries isleidziant pasake kad yra pollinkis kauptis druskomis ir kad gert daugiau skysciu reikia. Na kadangi esu girdejas kad lietuvoj daug kas turi sita liga tai noreciau paklausti tas kas turi tokia liga ar po to tie priepoliai pasikartoja ir po kiek metu jeigu pasikartoja ? Nes as dabar tai jau daug vandens pradejau gerti ir kolkas lyg kaip ir viskas gerai labiausiai tai tas nerimanina kad man dar tik 20 metu.

2

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

uzjauciu, zinoma... bet cia ne ta vieta...
ar jus ieskot slauges?

3 (redagavo Juozas 2015-01-16 12:48)

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

Ne aš čia tik šiaip paklaust noriu nes norisi kuo daugiau apie savo ta liga žinot ką žinau kad nuo geografines padeties priklauso dar kas ja serga paveldimumas ir t.t tai aš ja turbut paveldejau bet nera viskas taip blogai kaip atrodo papraščiausiai yra polinkis druskom kauptis taigi reikia ne taip suriai valgyt ir vandens daug gert ir su slapimu tos druskos ieseina inskatai sake nepazeisti viskas jiems gerai.

4

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

Fb yra grupe,kur sveikatos klausimais, https://www.facebook.com/Sveikata.lt?fref=ts

5

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

dieta,skysciu irgi nepadaugint nes prisisauksi kita liga.inkstai ne juokas.su laiku iprasi,gerai kad bent dializiu nera.sakau kad geriau isvis negimt.

6

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

paguglink ir rasi.. smile

7

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

Juozas parašė:

Taigi visai neseniai pries pat sventes atsiduriau ligoninej. Man pradejau skaudeti kairiji sona ir prasidejo priepolis padare okoskopija ir rado drusku insktuose. Na pagulejau para ir isleido pravale insktus pastate laseline ir pries isleidziant pasake kad yra pollinkis kauptis druskomis ir kad gert daugiau skysciu reikia. Na kadangi esu girdejas kad lietuvoj daug kas turi sita liga tai noreciau paklausti tas kas turi tokia liga ar po to tie priepoliai pasikartoja ir po kiek metu jeigu pasikartoja ? Nes as dabar tai jau daug vandens pradejau gerti ir kolkas lyg kaip ir viskas gerai labiausiai tai tas nerimanina kad man dar tik 20 metu.

Deja tai liga visam gyvenimui,bet nemirtina.. reikia tik laikytis gydytoju nurodymu,mano pazystamai dvidesimt metu buvo kai prasidejo dare operacija ir skausmai praejo,taciau akmenys vis tiek ataugo,bet priepuoliu nera.

8

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

obuoliu sultys ir citrinos rukstis akmenu priesas num vienas , tik nepersistenk su rukstim dantys nubyres :::036

9 (redagavo Juozas 2015-01-17 12:48)

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

Žinau kad su vadeniu irgi persistengt nereikia išgeriu apie 2 litrus vandens ir manau užtenka taip pat kartais apelsnu dar pavalgau girdėjau kad ir tas padeda o šiaip visumoje jau praėjo mėnesis nuo tada kai buvau ligoninėj tai kaip per tą laikotarpį jokių priepuolių nieko ir nebuvo man dar čia tik pati pradžia tos ligos ir manau aš apie ją išvis per visą gyvenimą nebūčiau sužinojas jeigu būčiau nesidėjas tiek druskos su maistu ir būčiau daugiau skyščių gėręs.

10

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

paimi gera sauja zaliu petrazoliu ir isverdi kokiame 1-2 litruose vandens ir geri. Arba, jei megsti sriubas, tai i sriuba tiek ideti petrazoliu ir suvalgyti. bet jei jau vel prisikaupe, tai po kelu dienu gali buti priepuolis - ta prasme, viskas iseis. nezinau, kiek reikia taip maitintis - gal savaite, gal menesi. fal ir pernelyg drastiska, nezinau.
del kaupimosi ateity - ezoterineje literaturoje rasoma, kad akmenys inkstuose kaupiasi tiems, kurie gyvena vidineje baimeje ar liudesy. jei tai jau praeitas tapa, tai ir druskos - praeitas smile

11

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

man patinka tas posakis:  lasas po laso ir akmeni prataso...  tai isgerkim draugai i sveikata :DD

12

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

vandens gerk ir bedu nebus. labiau tinka vanduo, ne kazkokie kitie skysciai.

13

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

Tai kiek suprantu pagal http://www.homosanus.lt/inkstu-akmenliges-gydymas akmenligės priežastys yra dėl šlapimo pūslės sutrikimų. Ar ne? O dabar gal ir kvailas klausimas, bet jei prieš pusmetį jaučiau simptomus, o dabar visai nieko nejaučiu, kaip ir viskas gerai. Tai nereikia dėl to sunerimti? Nes realiai, kaip kad rašote kad reikia gerti skysčių daug jei bėdų norima išvengti, tai aš visai mažai išgeriu...

14 (redagavo GuessWho 2016-08-24 00:42)

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

Silvija parašė:

Tai kiek suprantu pagal http://www.homosanus.lt/inkstu-akmenliges-gydymas akmenligės priežastys yra dėl šlapimo pūslės sutrikimų. Ar ne? O dabar gal ir kvailas klausimas, bet jei prieš pusmetį jaučiau simptomus, o dabar visai nieko nejaučiu, kaip ir viskas gerai. Tai nereikia dėl to sunerimti? Nes realiai, kaip kad rašote kad reikia gerti skysčių daug jei bėdų norima išvengti, tai aš visai mažai išgeriu...

Nu jeigu nieko nejauti, tai gal jau mirei big_smile O jeigu rimtai. Tie patys simptomai gali buti del skirtingu ligu. Tik is simptomu negali nustatyti ligos, reikia atlikti tyrimus. Jeigu simptomai praejo, tai turetu viskas buti kaip ir gerai, Bet jeigu neramu, visada geriausiai nueiti pas savo gydytoja ir pasikonsultuoti, pora tyrimu atlikti ir tada ramiai gyventi. O del gerimo. Gerti tam tikra kieki skysciu yra patartina ne tik sergant akmenlige, o bendrai del sveikos gyvensenos. Nes po to ir atsiranda visokios ligos, del to, kad nekreipiama demesio i pagrindinius poreikius.

15

Re: Klausimas del inkstu akmenliges

nesiparink del tu inkstu..juk myzalais nesmirdi...? o siaip seskines poliklinikoje vilniuje draugelis trupino ultragarsu ..sake ikisa i vandens vonia ir ultragarso smugis:) nemalonu kenkia inkstam bet trupino  akmeni puse issisiojo o puse liko smile
siaip geriausia isvaryt ji na gal su medetkom petrazoliu gausa ar dilgeliu kruva (arbata stipria) bet svarbiausia kad neuzstrigtu beiseidamas nes tikrai atsidursi po peiliu o iskaitant siuolaikine medicine ne visi iseina...esme eik sportuot esk tik sveika maista ( gal maziau bet sveika) ir bus puiku.
jei vilnietis vienisas be draugu kartais galiu palaikyt kompanija kur nors ir moraliskai ..del inkstu kartis nebutina ..geriau apsisiot mieste visus kampus smile