1

Tema: Gyvenimas Lietuvoje

Ar gera gyventi Lietuvoje?

2

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Svajonių, noru ir stebuklų salis:D ilga mirtis kančiose: D tik Lietuvoje viskas įmanoma:DDD

3

Re: Gyvenimas Lietuvoje

negera darbų savam mieste nėra ir moterys suvilioti sunku . viskas pinigais matuojama:::003

4

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Arturas parašė:

negera darbų savam mieste nėra ir moterys suvilioti sunku . viskas pinigais matuojama:::003

kiek zejau zarasuose gyveni? sakei uzsienyje buves? ieskok kokiam vilniuj darbo. Gali ir kaune. Kaune pigiau gyvent.

Siuose miestuose manau didesnes galimybes rast darba. Tik reik pradziai turet kol ieskosi litu pragyvenimui arba vazinejimuisi is zarasu i darbo pokalbius.

Vazinetis gal ir labiau apsimoka jei pokalbiai vyksta retai.

O siaip kai turi darba, tai gyvent galima, nors negyvenes uzsienyje tai negaliu palygint. Bet kai sako kad angluose gyvena zmones neissinuomodami atskiro buto, tai nuomojantis atskirai lietuvoj turbut geriau smile

5

Re: Gyvenimas Lietuvoje

taip reiks ir padaryt. buvau ir vėl busiu užsiimsiu kokiu nors darbu. eurų turiu.

6

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Aisku gera, kodel turetu but negera? Cia draugai, artimieji, gimti namai, megstamas darbas....Nu **** tose uzsieniose dirbti ir gyventi. Nuvaziuoji, pakeliauji ir namo grysti.

7

Re: Gyvenimas Lietuvoje

zanas parašė:

Aisku gera, kodel turetu but negera? Cia draugai, artimieji, gimti namai, megstamas darbas....Nu **** tose uzsieniose dirbti ir gyventi. Nuvaziuoji, pakeliauji ir namo grysti.

kiekvienam skirtingai,vieniems gerai,kitiems ne.

8

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Man asmeniškai Lietuvoje PUIKU smile Viskas tinka ir patinka smile
Kaip zanas sakė, viskas yra. Draugai, giminės, geras ir mėgstamas darbas, puikios sąlygos, leisti galiu sau viską ką noriu smile
Užsieniai - tik keliauti. O Vilniuje man geriausia ir mieliausia gyventi smile Niekada nebuvau emigravus ir nesiruošiu smile

9

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Pritariu 100%)))))

10

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Jurgita parašė:

Man asmeniškai Lietuvoje PUIKU smile Viskas tinka ir patinka smile
Kaip zanas sakė, viskas yra. Draugai, giminės, geras ir mėgstamas darbas, puikios sąlygos, leisti galiu sau viską ką noriu smile
Užsieniai - tik keliauti. O Vilniuje man geriausia ir mieliausia gyventi smile Niekada nebuvau emigravus ir nesiruošiu smile





Tau - smagu puiku, gal kada ir man bus gera, tik nežinia kada.

11

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Man asmeniskai tai nieko gero toi LT. Juokingi atlyginimai ir kainos,klounai valdzioje ir idijotiski istatymai.... jeigu gryztu tai lb trumpam,ilgai neuzsibunu.O pakeliaut geriau po egzotiskas salis kur silta ir tikrai yra ka pamatyti smile

12

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Man asmeniškai gera Lietuvoje, dulkinu mažiausiai vidutinės klasės mergas iš ieškoko be įsipareigojimų (labai didelis pasirinkimas), uždirbu 1500 eurų, važinėju su 18 litrų benzino srebiančiu BMW limuzinu nes draudimas Lietuvoje kainuoja centus ir benzinas atpigo, mokesčiai maži, visos paslaugos 4 kartus pigesnės nei Vakarų Europoje, turim protingą gėdos nedarančią prezidentę, gatvėse saugu, nes visi pavogingi ubagai seniai išvažiavo vogti į Norvegiją ir UK/Airiją, manau gyvenimas tik gerės ir Lietuvoje bus dar geriau, nekantrauju sulaukti kokių 2020

13

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Visur gerai gyventi su pinigais, Lietuva ne isimtis big_smile

14

Re: Gyvenimas Lietuvoje

zanas parašė:

Aisku gera, kodel turetu but negera? Cia draugai, artimieji, gimti namai, megstamas darbas....Nu **** tose uzsieniose dirbti ir gyventi. Nuvaziuoji, pakeliauji ir namo grysti.

Žinot, aš irgi seniau panašiai kalbėdavau big_smile Gal ne tiek "stipriai", bet tikrai panašiai smile) Dabar mano draugai čia (dalis senų, dalis visiškai naujų (nustebsit, juodaodžiai irgi, neblogi bičai dauguma wink )), darbas čia.. viskas čia.. Ai artimieji.. lėktuvo bilietai į abu galus ~200lt, aplankau panašiai dažnai, kaip ir gyvendamas LT wink Tiesa, keliauju dbr KUR KAS toliau, negu gyvendamas LT. Aišku, yra kam gerai ir LT, bet tai mažuma..
Šiuo metu laisvadieniais keliantis per Lamančą kažkodėl mašinos vairas niekada nekrypsta kairėn, dažnai pagalvoju, o kodėl...?  smile)

15

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Rytis parašė:

Man asmeniskai tai nieko gero toi LT. Juokingi atlyginimai ir kainos,klounai valdzioje ir idijotiski istatymai.... jeigu gryztu tai lb trumpam,ilgai neuzsibunu.O pakeliaut geriau po egzotiskas salis kur silta ir tikrai yra ka pamatyti smile

Atlyginimai sutinku, LT yra juokingi.. tačiau politikų klounų yra visur.. tereikia paklausyt ką Cameron'as šneka emigrantų atžvilgiu, besiversdamas 2kart ore stengdamasis įtikti angliškam rinkėjui big_smile
Sakot kvaili įstatymai? O kiek LT counsil tax? smile) O kiek LT kelių mokestis privačiai lengvajai mašinai? smile) Tad "durnavotų" įstatymų yra visur, tik vienur vieni, kitur kiti smile)
Dėl pakeliavimo sutinku, tik nesiūlyčiau jungtiniuose arabų emiratuose keliauti vasarą wink

16

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Darius parašė:
Arturas parašė:

negera darbų savam mieste nėra ir moterys suvilioti sunku . viskas pinigais matuojama:::003

kiek zejau zarasuose gyveni? sakei uzsienyje buves? ieskok kokiam vilniuj darbo. Gali ir kaune. Kaune pigiau gyvent.

Siuose miestuose manau didesnes galimybes rast darba. Tik reik pradziai turet kol ieskosi litu pragyvenimui arba vazinejimuisi is zarasu i darbo pokalbius.

Vazinetis gal ir labiau apsimoka jei pokalbiai vyksta retai.

O siaip kai turi darba, tai gyvent galima, nors negyvenes uzsienyje tai negaliu palygint. Bet kai sako kad angluose gyvena zmones neissinuomodami atskiro buto, tai nuomojantis atskirai lietuvoj turbut geriau smile

Sostinei darbu daug bet pagrinde tai neklalifikuoti, sunkus menkai apmokami darbai, pragyvenimas Vilniuje brangus, kainos kosmines, jai niekas neproteguoja pragyventi yra labai sunku, bet neziurint i tai yra daug atvykeliu is kaimu, uzsienio, nelegalu kurie mazina darbo rinkos kainas ir didina konkurencija todel darbdaviai labai isrankus ir isidirbineja, dabar vyksta labai aktyvi savanorystes propoganda todel tai irgi labai itakoja is vis uz darbus nieko nemoketi.
Gyvent galima kai turi gerai apmokama ir su pakanciom darbo salygom darba, bet tai gausi tik per pazistys, o ka siulo be pazinciu tai elementari vergove.

17

Re: Gyvenimas Lietuvoje

O man nebus, blogiau nei lietuvoj.

18

Re: Gyvenimas Lietuvoje

OLA. Visu pirma paziurek kokie zmones darbintis ateina.... tiesiog siaubas,ypac tie kurie is kaimu. Jie galvoja kad i Vilniu atvaziavo juos cia iskestom rankom laukia... Sakai darbdaviai isikalineja? ne gerbiamoji cia darbuotojai isikalineja, pas juos vienas zodis nepatinku- rasau pareiskima. O elementariu ziniu pas dauguma nulis. Kaip as galiu moketi didelius pinigus nekvalifikuotui darbininkui jeigu jie pagrinde neuznieka neatsako, nieko netausoja, nei instrumentu, nei automibiliu, jie kartais nuostoliu daugiau padaro negu pelno duoda ir uz ka jiems tada pinigus moketi? ir pradeda verkti, kad valgyt neturi, uz nuoma reikia moketi ir t.t

19

Re: Gyvenimas Lietuvoje

aš tai žinočiau kaip elgtis tai reikia mokytis ir žinių įgysi..

20

Re: Gyvenimas Lietuvoje

Gintas parašė:
Rytis parašė:

Man asmeniskai tai nieko gero toi LT. Juokingi atlyginimai ir kainos,klounai valdzioje ir idijotiski istatymai.... jeigu gryztu tai lb trumpam,ilgai neuzsibunu.O pakeliaut geriau po egzotiskas salis kur silta ir tikrai yra ka pamatyti smile

Atlyginimai sutinku, LT yra juokingi.. tačiau politikų klounų yra visur.. tereikia paklausyt ką Cameron'as šneka emigrantų atžvilgiu, besiversdamas 2kart ore stengdamasis įtikti angliškam rinkėjui big_smile
Sakot kvaili įstatymai? O kiek LT counsil tax? smile) O kiek LT kelių mokestis privačiai lengvajai mašinai? smile) Tad "durnavotų" įstatymų yra visur, tik vienur vieni, kitur kiti smile)
Dėl pakeliavimo sutinku, tik nesiūlyčiau jungtiniuose arabų emiratuose keliauti vasarą wink

Uz kelius mokam.bet paziurek kokiais keliais vazinejam.Kameronas aisku nemegsta musu,bet Lietuvos valdzia issidirbineja is savu zmoniu,lenda i subines padedama kitiems bet nemato savo zmoniu...