21

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Serena parašė:

J. Torvaldas "Kriminalistikos keliai ir klystkeliai"

Nebloga knyga. Patiko tai, kad nesausai aprašoma kriminalistikos mokslo istorija.

Iš kriminalinių:
Francisco Pérez Abellán "Garsiausi pasaulio nusikaltimai ir nusikaltėliai" - nepatiko. neišbaigtos istorijos, tačiau paremtos tikrais faktais.
Vudas Pekeris "FTB džimenai prieš nusikaltėlius" ir "Gangsteriai, nusikalteliai ir psichai" - visai pusėtinai, nors tiems, kurie domisi gangsteriais tai bus tuščias skaitalas.

22

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Konstantinas parašė:

Ele tai gera biblioteka turi pas mane tai ne vienos knygos tuscias butas

Nesiskundžiu savo turima biblioteka ;]

23

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Rita parašė:

Gal kas galite rekomenduoti įdomią knygą paremtą tikrais faktais?

Haris poteris

24

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

as tai paskaityciau Europos keliu zemelapi arba koki skelbimu laikrasti)

25

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Pavardint knygas gali visi, o ar skaite istikruju, tai klausimu klausimas.

26

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Kaukenaite Vilija parašė:

Man taip pat patinka knygos, paremtos tikrais faiktais, dažniausiai skaitau biografijas, žymių, protingų žmonių biografijas. Visai neseniai baigiau A. Čekuolis "Iš ko šaiposi pasaulis", vyrukas nuostabus!

nieko rimto..

27

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

profesoriux parašė:
Rasa parašė:

Butu lengviau rekomenduoti, jei kasnors butu zinoma apie interesantes skoni smile ... - romanai, detektyvai ar...

taigi praso, kad butu paremta tikrais faktais.  o tu romanai, detektyvai, meiles romanai... big_smile big_smile big_smile

O tai jau cia neparemta tikrais faktais big_smile ? Rask vien sausus faktus, be pagrazinimu, sudetus i knyga, kam tai bus idomu smile ? Bet gal tu ir teisus,  tarybine enciklopedija arciau tikru faktu smile ...

28

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Rasa parašė:
profesoriux parašė:
Rasa parašė:

Butu lengviau rekomenduoti, jei kasnors butu zinoma apie interesantes skoni smile ... - romanai, detektyvai ar...

taigi praso, kad butu paremta tikrais faktais.  o tu romanai, detektyvai, meiles romanai... big_smile big_smile big_smile

O tai jau cia neparemta tikrais faktais big_smile ? Rask vien sausus faktus, be pagrazinimu, sudetus i knyga, kam tai bus idomu smile ? Bet gal tu ir teisus,  tarybine enciklopedija arciau tikru faktu smile ...

nu paremtos faktais gali buti biografijos, krastotyros, istorines, mokslines knygos, bet jau tikrai ne grozine literatura, net jei ji paremta tikrais faktais. vis tiek tai tik grozine literatura. big_smile  negi sakysi, kad knyga paremta tikrais faktais, nes joje karves neskraido?

29

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Perzvelgiau ir as savo biblioteka ir radau tikrai verta skaityti (mergaitem) knyga
Tavo vyras - savininkes instrukcija. Autore Martin Baxendale. (is kur pas mane tokia knyga?? smile turbut EX studijavo)
Tik 32 puslapiai, gal recenzija parasysiu...

30

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

"Trečioji alternatyva" Stephen R. Covey

31 (redagavo gitanas 2019-08-14 19:33)

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Zydruno Sokerio "6-iu pusiu likeris".

32

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

MARYA STONES "Überleben reicht nicht, um zu leben"

33

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Main kamf

34

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Komunistų manifestas

35

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Dovis parašė:

Komunistų manifestas

V.Lenonas-"kai as buvau komunistas"?

36

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Man labai patiko knyga "Tarp pilkų debesų" (https://www.patogupirkti.lt/knyga/tarp- … ebesu.html). Esu didelis tarpukario kurybos fanas, todėl šią knygą skaičiau su pasimėgaujimu. Tiesa, jei esate matę filmą ir galvojate, kad skaityti nevertą, tai kaip ir visais atvejais, filmas neperteikia tai kas parašyta. Tas pats ir su "Dievų mišku". Taip, kad jei kam įdoumus šis laikotarpis tai itkria rekomenduoju šią knygą.

37

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Knygos paremtos tikrais faktais manau tai gryna fikcija, kiekvienas iškraipo tikrovę kaip nori, neišsemiamas šulinys smegenų plovėjamas ir kt.pseudomitų kūrėjams. Mano galva - arba rimta dokumentika su šaltinių nurodymu arba grožinė literatūra.

38

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Man labai labai patiko R. Petrausko knyga apie Antrąjį Pasaulinį karą, lyg ir vadinasi "Barbarosa"  ( https://vaga.lt/knygos/negrozine-litera … s-saltinis ) Dažniausiai istorinės knygos skaitosi sunkiai, o tie faktai - persipina vienas per kitą, tačiau šitą knygą tikrai itin lengva buvo skaityti. Užsimaniau dabar kitas R. Petrausko knygas paskaityti, rekomenduoju.

39

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Kalbant apie knygas, paremtas tikrais faktais- siūlau perskaityti šią knygą "Kamuoliniai prie bausmės linijos: nuo Futbolo akademijos iki amfetamino laboratorijos" https://www.perkuknyga.lt/knyga/kamuoli … ius-dargis Kadangi mėgstu kriminalika, tai tikrai patiko ši knyga, labai įtraukė bei puikiai sudėlioti siužetai. Labai nustebino ir detalios situacijos. Įsivaizduoju kiek darbo reikėjo įdėti norint išgauti šią istoriją. Pagarba rašytojui...  Tai kam patinka kriminalinės Lietuvos istorijos, tikrai turėtų patikti ši knyga. Rekomenduoju!!

40

Re: Knygos paremtos tikrais faktais

Juozas Erlickas // PRISIMINIMAI //  Jinai Pas Mani su Autografu ir AISKU Visa Skaityta tongue tongue Uzknisot Gyvoliaii tongue tongue