1

Tema: Pavydas

Iš kur pas lietuvius (ne visus) tiek daug pavydo ir neapykantos kitiems? Jeigu žmogui gerai sakasi arba jis turi kažką geresnio, tai viskas.... didžiausias priešas smile

2

Re: Pavydas

Jei gyventum kitoje šalyje, sakytum tą patį. Gal tiesiog pastebi netinkamus žmones, nes aš tikrai nepastebiu tokių dalykų. Gal dėl to kad nežiūriu TV.

3

Re: Pavydas

man atrodo taip yra todel kad lietuviai saziningi zmones..  kitur sypsotusi, sakytu, vajei kaip tau sekasi, koks tu saunus... o po to smeigtu peili i nugara su sypsena.. big_smile  o lietuviai drebia viska kaip yra..  turi daug pinigu, buta?  reiskias turtingi teveliai padeda..  laimejai grozio konkursa, reiskias permiegojai su visa ziuri komisija.. big_smile  dazniausiai tame yra teisybes.

4

Re: Pavydas

uz ka pakesti zmones?kiekvienas zmogus tau priesas.viskas teisinga

5

Re: Pavydas

profesoriux parašė:

man atrodo taip yra todel kad lietuviai saziningi zmones..  kitur sypsotusi, sakytu, vajei kaip tau sekasi, koks tu saunus... o po to smeigtu peili i nugara su sypsena.. big_smile  o lietuviai drebia viska kaip yra..  turi daug pinigu, buta?  reiskias turtingi teveliai padeda..  laimejai grozio konkursa, reiskias permiegojai su visa ziuri komisija.. big_smile  dazniausiai tame yra teisybes.

Aha, dar pamiršai pasakyti, kad tėveliai pinigus vogia iš kažkur big_smile big_smile big_smile
Tai tik kvaili stereotipai, sugalvoti tų žmonių kurie to neturi, bet labai nori smile Žinoma, prieš tai dar visiems paskelbia, kad ''ne tai gyvenimo esmė ir man to tikrai nereikia'' smile

6

Re: Pavydas

Robertas parašė:

Jei gyventum kitoje šalyje, sakytum tą patį. Gal tiesiog pastebi netinkamus žmones, nes aš tikrai nepastebiu tokių dalykų. Gal dėl to kad nežiūriu TV.

Na man ir Lietuvoje labai gerai, nes su tokiais kaip išvardinau nebendrauju, bet pastebėti jų pavydą kuris liejasi pro kraštus tai tikrai pastebiu big_smile Bet tegul, man nemaišo smile Jiems gal kaip dozė yra ant kitų kažką blogai pašnekėti smile O iš tikrųjų reikėtų žiūrėti savęs pirmiausia wink
Kaip sakoma, šunys loja - karavanas eina wink

7

Re: Pavydas

Va būtent, kad šunys loja, o karavanas eina. Taip ir turi būti. O pavydas juos suvalgys smile smile Aš iš vis nekreipiu dėmesio į tokius pavyduolius kuriems užkliūna kažkieno brangesnė mašina negu jų supuvęs laužas ar panašiai smile Tiesiog kartais net pasijuokiu, nes jie man tokie degradavę, kad baisu smile

8

Re: Pavydas

o ne degradave tie kurie mano kad jie degradave?tuo manymy lygiai ta pati darai ka ir tie nekenciantys masinos.tik jie masinos o tu ju.

9

Re: Pavydas

Silvija parašė:

Iš kur pas lietuvius (ne visus) tiek daug pavydo ir neapykantos kitiems? Jeigu žmogui gerai sakasi arba jis turi kažką geresnio, tai viskas.... didžiausias priešas smile

Tai reikia didziuotis jai pavydi reiskias yra del ko:::010. O jai sakasi ar turi kazka geresnio nera ko pujkuotis ir maivytis pries tuos kuriems gal likimas ne toks jau dosnus yra.

10

Re: Pavydas

Pavydas natūrali emocija, nematau reikalo stebėtis, kad kažkas pavydi.. Visgi ne robotai, emocingai reguojame į skirtumus (materialinius, fizinius ir kt.).. wink

11

Re: Pavydas

Silvija parašė:

Kaip sakoma, šunys loja - karavanas eina wink

Šita frazė teisinga wink

12

Re: Pavydas

Eglė parašė:
Silvija parašė:

Kaip sakoma, šunys loja - karavanas eina wink

Šita frazė teisinga wink

jau kelinta karta skaitau ja bet nedaeina ka ji reiskia smile

13

Re: Pavydas

Aš pritariu Robertui, nereikia taip susireikšmint ir pavyduolių bus tikrai mažiau.

14

Re: Pavydas

Nepavydekit pavyduoliams jie irgi nesa savo kryziu☺.

15 (redagavo Rasa 2015-02-01 15:37)

Re: Pavydas

kartais pavydas gali buti kaip motyvas isspausti is saves kuo daugiau, motyvas stengtis.
Kazkaip abstrakciai issireiskei savo temoje, todel nesuprantam cia tau kazkas pavydi ir tampa priesais, ar pavydi butent tu smile ?.. Galetume tik pasakyti kad tikri draugai del kazkokiu daiktu priesais netaptu, patarimas:  reiketu  atidziai perziureti draugu sarasa wink

16

Re: Pavydas

profesoriux parašė:

man atrodo taip yra todel kad lietuviai saziningi zmones..  kitur sypsotusi, sakytu, vajei kaip tau sekasi, koks tu saunus... o po to smeigtu peili i nugara su sypsena.. big_smile  o lietuviai drebia viska kaip yra..  turi daug pinigu, buta?  reiskias turtingi teveliai padeda..  laimejai grozio konkursa, reiskias permiegojai su visa ziuri komisija.. big_smile  dazniausiai tame yra teisybes.

labai lietuviskas mastymas...
kuo kvepiam, tuo kitus tepam

17 (redagavo Daiva 2015-02-01 19:39)

Re: Pavydas

na, kol zmones neismoks dziaugtis kito sekme, nustos pavydeti kitiems, o koncentruosis i savus reikalus, pades kitiems, tol netures nei tikru draugu, nei tikru santykiu, nei laimes

18

Re: Pavydas

Daiva parašė:

na, kol zmones neismoks dziaugtis kito sekme, nustos pavydeti kitiems, o koncentruosis i savus reikalus, pades kitiems, tol netures nei tikru draugu, nei tikru santykiu, nei laimes

taip nebus niekada bent jau Lietuvoj... Cia gyvenimas taip verda, todel pavydas cia- varomoji jega madoje, prekyboje ir daug kur... O kam reikalingi tikri draugai?.. Ir kas tai vertina siais laikais?.. Yra toks posakis- 90 proc laimes yra piniguose, likusi dalis- dar didesniuose piniguose smile ... Turek pinigu, ir nesiosies pasauli kiseneje, ar tau pavydes kas, ar nepavydes, koks skirtumas wink