1

Tema: Linksmieji pasimatymai

Pasidalinkime, kas linksmo, netikėto, kurioziško įvyko pasimatymo metu, juk visko nutinka  smile
Pradėsiu pirmoji- po kelių savaičių intensyvaus susirašinėjimo susitarėm susitikti su įdomiu vyriškiu. Abu laukėm pirmojo susitikimo, jis turėjo įvykti ryte. Na ir ką, sėdžiu aš toje kavinėje, laukiu nesulaukiu, skambina ir sako "žinai, aš pramiegojau, atidėkim pasimatymą kitai dienai " big_smile Neįsivaizduoju, kaip galima pramiegoti iki dešimtos ryto, bet ką darysi. Po to vis dėlto buvom keletą kartų susitikę, tik simpatija po to pasimatymo prigeso smile

2

Re: Linksmieji pasimatymai

man nepatinka ilgai susirasinet, laukt, kol galu gale vaikinas pakvies kavos...
paprastai per pirma pasimatyma uzsikabliuoju uz to zmogaus, kuris nydziunga susitikes ir ima kurti nuostabias situacijas, nenori issiskirti...
buvo juokingas susitikimas vienas su nasliu, auginanciu geles... pakviete prie ezero vaziuot pasimaudyt- buvo karsta diena. Susitarem, kad jis paims mane po darbo, pakeliui as uzsoksiu namo pasiimt plaukmenu kostiumo. Atvaziavo. Masiniukas zadrypanas, geliu neatveze, nors augina... neypatingas toks... Susinervino kazko... vaziuojam, vairuot nesiseka jam... issoku prie namu, lekiu laiptais, skambina jis ir sako- jus ne mano skonio, atsiprasau. O dieve, -apsidziaugiu- jus irgi ne mano skonio, aciu, kad parvezet namo:)
Tiesiog esu zodzio zmogus. Ir per pirma pasimatyma neparodau zmogui nepasitenkinimo, nenumusu savivertes. Tikrai buvau dekinga jam uz tiesuma. Isgelbejo mane nuo nemalonaus laiko. Nors prie ezero visai norejau:)

3

Re: Linksmieji pasimatymai

Daiva, galėjo bent nuvežti prie ežero išsimaudyti, juk tai neįpareigoja big_smile

4

Re: Linksmieji pasimatymai

viskas gerai:) Laikas- pinigai. Nors buvo mates mano nuotrauku. As neslepiu savo veido, figuros. Jam reikejo dziusnos. Nesu dziusna:)

5

Re: Linksmieji pasimatymai

as is viso svarstau, ar toliau buti sioje svetaineje, jei jau radau puiku drauga.
kazkaip tas uzsiregistravimas-issiregistravimas-uzsiregistravimas- issiregistravimas... vaikiskai atrodo.

6

Re: Linksmieji pasimatymai

Daiva parašė:

as is viso svarstau, ar toliau buti sioje svetaineje, jei jau radau puiku drauga.
kazkaip tas uzsiregistravimas-issiregistravimas-uzsiregistravimas- issiregistravimas... vaikiskai atrodo.

Jeigu yra abejonių, reiškia ne toks ir puikus tas draugas, arba dar reikia daugiau laiko smile

7

Re: Linksmieji pasimatymai

Dar vieną nutikimą prisiminiau- laukiu stotelėje autobuso,jis vėluoja, aš nervinuosi.. Netikėtai prieina puošniai apsirengęs vyras ir taip nedrąsiai klausia "ar ne su jumis kartais susitarėme susitikti čia? " big_smile Matyt, vyrukas išsiruošė į aklą pasimatymą, mat ir gėlytę rankoje turėjo smile

8

Re: Linksmieji pasimatymai

Elena parašė:
Daiva parašė:

as is viso svarstau, ar toliau buti sioje svetaineje, jei jau radau puiku drauga.
kazkaip tas uzsiregistravimas-issiregistravimas-uzsiregistravimas- issiregistravimas... vaikiskai atrodo.

Jeigu yra abejonių, reiškia ne toks ir puikus tas draugas, arba dar reikia daugiau laiko smile

abejone ne del draugo, o del tolesnio buvimo cia

9

Re: Linksmieji pasimatymai

Daiva parašė:

abejone ne del draugo, o del tolesnio buvimo cia


jei draugas protingas, tavo buvimas cia- forume jam neturetu kelti jokiu blogu minciu... Ypac, jei tau patinka pabendrauti, pasidalinti nuomonemis smile ...

10

Re: Linksmieji pasimatymai

na matyt jau ne pirmas ir ne paskutinis draugas, jei uzsiregina issiregina :DDDDDDDD  siulau neskubet trint..

11

Re: Linksmieji pasimatymai

Daiva parašė:

viskas gerai:) Laikas- pinigai. Nors buvo mates mano nuotrauku. As neslepiu savo veido, figuros. Jam reikejo dziusnos. Nesu dziusna:)

Jam reikejo sekso halevno, o kadangi nusprendei maudytis su maudimuku tai suvoke kaip zenkla, kad sekso nebus, tam kad daugiau nesusisiektum tycia stora isvadino, nes zinutes sarginio suns-zmonos uoliai tirinamos.:::001

12 (redagavo Teo 2016-04-04 11:27)

Re: Linksmieji pasimatymai

Elena parašė:

Pasidalinkime, kas linksmo, netikėto, kurioziško įvyko pasimatymo metu, juk visko nutinka  smile
Pradėsiu pirmoji- po kelių savaičių intensyvaus susirašinėjimo susitarėm susitikti su įdomiu vyriškiu. Abu laukėm pirmojo susitikimo, jis turėjo įvykti ryte. Na ir ką, sėdžiu aš toje kavinėje, laukiu nesulaukiu, skambina ir sako "žinai, aš pramiegojau, atidėkim pasimatymą kitai dienai " big_smile Neįsivaizduoju, kaip galima pramiegoti iki dešimtos ryto, bet ką darysi. Po to vis dėlto buvom keletą kartų susitikę, tik simpatija po to pasimatymo prigeso smile

Man buvo panasiai su viena ruske tik jos motyvas kad dirbo sekmadieni. Tai buvo pirmas bandymas susitikti iterneto pagalba ir paskutinis. Labiau pasitikiu tradiciniais metodais:::104

13

Re: Linksmieji pasimatymai

Anna parašė:

O paskui parašė pasipiktinimo kupiną laišką, kurio pabaigoje buvo reziume "Iš susirašinėjimo atrodė, kad esi dvasinga ir kupina vidinio grožio, o kai sutikau - amerikietiško grožio blondinė". Ko gero, nuoširdesnio komplimento gyvenime negirdėjau smile

tai tu grazi blondine?) reikia irgi tave kviesti i pasimatyma)

14

Re: Linksmieji pasimatymai

tu pasimatymu linksmuju esu daug turejes bet labai tingiu apie viska pasakoti nes teks rasyti labai daug raidziu

15

Re: Linksmieji pasimatymai

o aš neturėjau linksmo pasimatymo. per vidurį. bandau atrasti tokia moterį su kuria butų gera man ir jai. norisi būti ne vienam, bet tenka būt vienam toks gyvenimas.

16

Re: Linksmieji pasimatymai

Pirmas pasimatymas su žmogumi iš šio portalo, ji pavėlavo 30min,  visiškai nepanaši į moterį nuotraukoje ir metai vietoi 27 42  . Aš net ne bandžiau bendrauti, išėjau.  Su antru žmogum buvo 4 susitikimai bet vėl metai ne tikri ir nacionaliste iki šiol atsimenu kaip pasakė ( tegu mažumos važiuoja lauk iš Lietuvos nes jie šneka savo šudinom kalbom ir man tai nepatinka Lietuva lietuviams) . Trečia keista asmenybė pasimatymo pabaigoje paprašė 100 euru grynais bilietui iki mamos kuri gyvena Utenoje o grižus atiduos.

17

Re: Linksmieji pasimatymai

Daiva parašė:

as is viso svarstau, ar toliau buti sioje svetaineje, jei jau radau puiku drauga.
kazkaip tas uzsiregistravimas-issiregistravimas-uzsiregistravimas- issiregistravimas... vaikiskai atrodo.

nesuprantu koks tikslas cia buti jei turi drauga? juk nieko nekainuoja issiregistravimas ar uzsiregistravimas...:D

18

Re: Linksmieji pasimatymai

Fui.Tema tikrai slyksti,nes vienam tas pasimatymas gal buvo metu ar viso gyvenimo topas,o kitas ta pasimatyma isjuokia viesai.kadangi as i pasimatymus ziuriu atsakingai,tai galiu pasijuokt is kiekvieno.{juokauju rimtai},O ypac is savo rimto veido arba pritariamo linkciojimo,kai visiskai neidomu,nekalbant apie oponentu ziovavima arba ilgesinga zvilgsni pro kavines langa.....Arba pokalbius apie tai,kaip gimines statosi nama ir,mol ,turetume?jiems padeti,nes jie vienybeje su visa gimine,arba-kaip zmogus noretu nusipirkti kotedza,bet jeigu tu nuomuojies buta,tai labai neparanku,nes savo buto parduoti negali.......ir t.t. ir t.t...ir t.t.........:::201

19

Re: Linksmieji pasimatymai

Susirašinėjau su žmogumi gal 2 metus, bet kitame saite. Gyrėsi, kaip prie jo limpa moterys, koks esąs gražus, nors jau apie 70 m. Apsikeitėme tel. Aš pati niekuomet neskambinu vyriškiams. Tai skambina ir klausia:- Kodėl neskambini? Kitos pačios skambina.  Prašė susitikti. Ir, o dievuliau...nepamačiau jokio grožio, o ir intelekto nulis. Va, taip.  Nuotraukos ir susirašinėjimai mažai ką pasako apie žmogų. :::643

20

Re: Linksmieji pasimatymai

Nemira parašė:

Susirašinėjau su žmogumi gal 2 metus, bet kitame saite. Gyrėsi, kaip prie jo limpa moterys, koks esąs gražus, nors jau apie 70 m. Apsikeitėme tel. Aš pati niekuomet neskambinu vyriškiams. Tai skambina ir klausia:- Kodėl neskambini? Kitos pačios skambina.  Prašė susitikti. Ir, o dievuliau...nepamačiau jokio grožio, o ir intelekto nulis. Va, taip.  Nuotraukos ir susirašinėjimai mažai ką pasako apie žmogų. :::643

patys protingiausi vyrai prie moters koju yra idiotai, o tie kas atrodo protingi yra asai tempti moteris i lova
vyro  itelekta galima suzinoti per 60s paklausus apie jo darba ir hobi .... tiesiog jis paskendo tavo akyse ,o tu galvoji kad jis paralizuotas :::034